Mediface (přípravek na akné)

Ahoj má někdo skušenost s přípravkem Mediface?
8.8.2007

Diskusi založil(a) 8.8.2007 kaceenka

kaceenka 8.8.2007 13:37

reagovat Anonym 22.5.2009 9:21  1%    +  -

Ahojky,zkusila jsem to,zabralo mi to jen částečně.Nakonec mi pomohl kamarád,který dovezl novou technologii při které nemusíte žádné pokusy podstupovat.Mě to pomohlo a jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na antioxscan@seznam.cz.michala

reagovat Trinity3232 14.12.2008 10:18  5%    +  -

KPslunicko: Ahojky, řadu Pure jsem taky měla ale hrozně mi to vysušio pleť...ale Mediface mam ted a pomalu se to zlepšuje, hlavně pleť nevysouší...ted v zimě je to katastrofa, se loupu na celym xichtu xixi, taky od Biodermy jsem měla krem, ale ted si nevzpomenu jak se jmenuje, jenomže z a ten jsem davala přes 400 Kč, takže Mediface se mi zdá bejt cenově přistupnější, i když je ho jenom 15ml

reagovat Anonym 20.8.2008 16:19  1%    +  -

:)

reagovat Anonym 21.3.2008 20:41  1%    +  -

zdravím všechny....chci poradit, na akné jsem vyskoušela snad všecko i krémy drahší přes litr. Mary kay(skvělá kosmetika momůže na jizvy zlepšit pleť na vrásky, ale akné jako vetšina kosmetik jen léčí a srovnává pozdější poškození), taky Vichy to mě taky dost stálo.Zkusila jsem snad fakt všechno.Nepotřebuju nic na léčení ale aby se mi konečně už nic nedělalo!!! Nejlíp snad ze všecho pomůže antikoncepce...těch jsem taky vyzkošela několik a nejvíc mi pomáhá diane35, ale taky jen ze začátku a po asi roce se mi to začalo zas vracet.To berte holky antikoncepce se hodí a necháte si rovnou napsat nějakou dobrou na pleť.Ale co kluci ti to mají horší a kolkrát ten dru akné mají fakt děsný.Taky jsem to chtěla řešit lejzrem ale když mi řekli že mě to bude stát 5000 a že se mi to za půl roku může zas vráit tak se to opakuje co půl roku...a není to zas až tak příjemné...tak jsem z toho vycouvala hezky rychle.No teď jsem přišla na super krém...je sice dost mastný tím pádem perfektní na suchou pleť. Já
mám mastou ale nevadí hlavně že mám teď akné čím dál míň.Používám ho zatím krátce ale už fakt vidím zmněny a když jsem viděla sestřenku co ho používala tak měsíc a půl a měla zas ksichtík jak děckou prdelku hned jsem ho kupovala...jí pomohl.Co je super je že stojí asi jen 130Kč!!a já jsem vyhazovala kopy peněz za drahé krémy.Kupovala jsem ho přes net a brali jsme jich teď asi12 :) všichni ho chtějí zkusit. Za ty prachy. Bude to možná jak s těma práškama každému pomáhá něco jiného tak to můžete zkusit.Fakt vím jaké to je a jak to ubírá na sebevědomí tak chci poradit.Je co CÉTAPHIL od GALDERMA.Tak snad vám taky pomůže....

reagovat Pet51 19.3.2008 18:24  17%    +  -

Ahoj,budu objednávat Neostratu na eBay, pokud by někdo chtěl. Vyjde to mnohem levněji, než tady. Je tam řada proti akné a proti flekům, co po něm zůstaly, když se se mnou někdo podělí o poštovné, uvítám to.

reagovat Symca 17.3.2008 18:51  5%    +  -

Asi fakt záleží na člověku,co mu sedne.... já navštívila kožařku a ta mi dala 2 věci, nějakou tu mastičku, omlouvám se ,ale už nevim jak se jmenovala, protože jsem jí fakt nepoužívala. Mělo to totiž strašnej efekt. Nesmělo se s tím na sluníčko a navíc se ta kůže odlupuje, šupinky po celým obličeji,to bylo fakt príííma. :o/
Ale vyhovuje mi eryfluid, je to nějaká vodička, v lékárnách bez předpisu, okolo 50 korun. A já ho kupuju stále. Používám to už teď jen třeba 1-2 v týdnu,vždy na noc. Když se to používá denně, začne pleť svědit,takže se musí občas vynechat. Ale já byla nad míru spokojená. Pomáhá na ty horší typy akné. a pak si nemůžu vynachválit Vichy skin set: pěna a krém. Mám teď fakt čistej obličej a to jsem fakt nikdy neměla. Konečně nemám rohožku a krupici.

reagovat Barush 10.8.2007 7:38  74%    +  -

KPslunicko: mela, mela jsem ale jen cistici penu a krem

reagovat kaceenka 9.8.2007 11:36  10%    +  -

KPslunicko: asi vyskouším ubrousky jak tady radíš...no uvidíme...uz jsem vyzkoušela toho hodně.Na začátku docela dobře zabíral skinoren..ale je jenom na předpis...no uvidíme

reagovat KPslunicko 8.8.2007 21:34  85%    +  -

Barush: a mela jsi vzorek?ja jo a mi teda nesedel...melo to byt matujici ale me to mastilo

reagovat Barush 8.8.2007 17:52  76%    +  -

ladykittana: je to EFFACLAR, chci si ho koupit v nejblizsi dobe ;)

reagovat Barush 8.8.2007 17:52  76%    +  -

ja mela diferine

reagovat KPslunicko 8.8.2007 15:36  85%    +  -

ladykittana: jasne to ja vim, ale ne vzdy je to tak- mi dermatolozka predepsala nejakou mast za 300 a vysledke nulovy

reagovat ladykittana 8.8.2007 15:22  13%    +  -

KPslunicko: Výrobky normálně dostupné v drogerii jsou fajn, ale ty na předpis zabírají nej. Je to jako s šamponem na vlasy, ten taky seženeš kvalitnější v kadeřnictví

reagovat ladykittana 8.8.2007 15:21  13%    +  -

kaceenka: hele a nebo brácha měl eclaran, nebo tak nějak se to jmenovalo a vlastně se to muselo střídat. Protože ten zynerit je antibiotikum a po čase přestává zabírat. Tak mu to dávala na střídačku s tim eclaranem (nebo exclaran)

reagovat KPslunicko 8.8.2007 14:55  76%    +  -

zkus od garnier z rady pure obrousky maji stat neco pres 100 a holky na jedne diskusi si to moc chvalili-taky mam doma jenze momentalne nemam pupinky tak nemam na cem vyzkouset

reagovat kaceenka 8.8.2007 14:48  9%    +  -

no právě mě Zineryt už nezabírá...Tak právě jsem četla o přípravku Mediface. Prej je dobrej...ale to říká kežej výrobce...

reagovat ladykittana 8.8.2007 14:41  13%    +  -

Jo a zabírá hned. Přes den se mi udělal flíček, doma jsem to tím mázla a přes noc to zmizelo

reagovat ladykittana 8.8.2007 14:40  13%    +  -

Znám Zineryt. Je na předpis, dává se jen na větší projevy akné ale mě ho známá kožní předepsala i na malej pupínek, když se mi udělal

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mediface (přípravek na akné)
Diskusi založil(a): kaceenka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si