Permanentní make-up (Brno,Třebíč,Jihlava)

Koketuji s myšlenkou že si pořídím peramanentní make-up (konkrétně obočí). Máte s tím některá zkušenost? Nevíte jaké je to v IB cosmetics v Brně? Budu rádakdyž se podělíte se svými zkušenostmi :)...
10.8.2007

Diskusi založil(a) 10.8.2007 Afrodita

reagovat Jíťa 1.2.2017 20:10  1%    +  -

Stefi, mohla bych prosím mít nějaké dobré doporučení v Jihlavě? chtěla bych si nechat udělat obočí - ale prosím opravdu spolehlivé - děkuji :-)

reagovat zuza 20.10.2015 19:00  1%    +  -

podnikání v Čr, aneb zaplať a vypadni!!!
Paní Březinová, Ostrava permanentní makeup a její styl podnikání :

Přátelé, ráda bych se s váma podělila o velice nepříjemnou zkušenost s paní Březinovou a její podnikatelské praktiky v oblasti permanentního makeupu.
Před dvěma měsíci jsem si našla na fb zajíímavé fotky permanentního makeupu paní Březinové a jelikož jsem zatoužila opět něco vytrpět pro tu krásu, zavolala jsem a smluvila si termín. První tetováž probíhající ve sklepení jejího domu v Hrabůvce Arraská 7, proběhla celkem bez potíží, zarazilo mě, že v půlce tetováže, kdy ji dorazil poštovní balíček, práci zanechala a šla jej vyzvednout v pracovních rukavicích, které si neobťěžovala ani převleknout když se vracela k tetování, daleko více mě zarazilo její chování po telefonátech klientek, které za dobu mojí procedury houfně volali, telefon si bez pardonu pohodila na moji klíční kost..až jsem sebou trhla a vyřizovala s podezřele falešným úsměvem a tónem hlasu, po skončení každého telefonátu, však každou klientku řádně pomluvila...to už jsem zbystřila, ale řekla jsem si, že má asi špatný den, po skončení tetování následoval podis jakési smlouvy, kterou mě ani nenechala dočíst, že je v časovém presu, já podepsala zaplatila 3.000,- Kč za obočí a linky a odcházela s tím, že za dva měsíce bude korekce- placená, ve dveřích mi došlo, že smlouva by měla být podepsána na začátku úkonu, měla bych dostat kopii a doklad o zaplacení, na upozornění mi sdělila, že se jedná o nedůležitou formalitu, ale paragon jsem si přesto vyžádala, už tehdy mě cvaklo, že pokud dostanu otravu krve z těch rukavic, budu mít alespoň toto.
Za týden se stroupky vylouply a já zjistila, že nemám jedno obočí z půlky a oční linku mám jen poravou dolní, volala jsem tedy o informace. Paní Březinová mě překvapila svou reakcí s tím, že ji je to - jak řekla - šumák, že ji neustále otravují klientky, že po týdnu to není dokonalé a že mám vědět -netuším jak, když mě o tom neinformovala předem, že se vše samo upraví. Bohužel ani po dvou měsících se to SAMO neupravilo a já došla na korekci, tou dobou jsem už pochopila, že její falešný úsměv a styl nebude jen u klientek, které volali během mé první vávštěvy a že špatný den má asi pořád, co ale přišlo záhy jsem ani v noční můře nepředpokládala.
Na korekci jsem se dostavila ve smluvený čas, venku jsem dalších patnáct min. čekala v 5 C zimě, ale dalo se, vystřídala jsem se s klientkou a ulehla, korekci prováděla opět aniž by mi ukázala barvy, na kterých se domluvíme, ale co mě štvalo nejvíc, i když jsem si chtěla předkreslit tvar obočí nedovolila mi to a tetovala od ruky bez nákresu, předělala linky a udělala rty, po dvou hodinách přišly další dvě klientky, které si usadila za mojí hlavu a tetování zrychlila, na otázku, zda jsem spokojená s výsledkem jsem ji řekla, že bohužel nejsem, měla jsem jedno obočí ktaší, hodně škokovaná a dotčená dodělala pár tahů, ale ono bylo pořád kratší, znovu jsem se připoměla na to mi řekla, že jsem zákazník, kterého když nevyhodí neodejde a jedním dechem dodala, že má další zákaznice a že mám odejít, tentokrát jsem byla šokovaná já!
Zeptala jsem se jí, jestli se jí to zdá korektní, že má počítat s určitým časovým omezením na každou zákaznici, a jestli ji nevadí, že nejsem s prací spokojená, řekla, že jí je to jedno a že mám odejít, nebo mě vyhodí.
Začla jsem se tedy oblékat, načeš do mě začala strkat ať ji vypláznu 2000kč, jinak mě nepustí, řekla jsem, ať dodělá svou práci a já zaplatím, na to ona zavolala svého manžela s výhružkou, že dělá na finančním úřadě(proto asi nedává paragony ), postavili se v tom sklepě před východ a odmítali mě vypustit ven, paní Březinová odmítla dodělat svou práci a mě nezbývalo, než volat policii a manžela, protože se dopouštěla omezování osobní svobody, nejsměšnější ovšem bylo, že ty dvě zákaznice ji přizvukovali( nejspíš v domění, že dostanou nějakou tu desetikačku slevu :-)) a já se cítila jako ta nejhorší,jen proto, že jsem si DOVOLILA chtít za své peníze kvalitně odvedenou práci!!

No abych to zhrnula, policie dorazila, samozřejně bzum udělali, nabidli mi podat trestní oznámení, zaplatit i špatně odvedenou službu a po té ji reklamovat, jak jinak, takže hajzli kteří vás šikanujou, omezují na svobodě a protiprávně jednají mají samozřejmě v naší republice přednost a vše se teoleruje, i to že si před příjezdem policie donesli tablet a bez souhlasu si mě natáčeli, i to, že paní Březinová, jak jsem zjistlila používala na různých stránkách mé fotky z prvního tetování anichž bych o tom věděla, nebo to odsouhlasila, protože dle slov policie vlastně o nic nejde, no jo.. ale zdá se vám to skutečně normální, opravdu jsme takové ovce po kterých si může každý šlapat jak se mu zachce, musíme držet hubu a krok, neboli zaplať a odejdi, někomu dáváme své peníze za něco co neodvedl pořádně a ještě si po nás plivne a my si ani nemůžeme dovolit něco říct??!!

Bohužel obdobně to tak je i v různých obchodech, rychle ti nákup přejedou přes kasu, rychle zaplať a jdi, to že ti nákup padá z pásu a mísí se s dalším nákupem kupujícího je jim jedno, účel byl splněn, stejně se zase vrátíme a nakoupíme, ne?! Proto Vás žádam, nebuďme ovce, nenechme si vše líbit, oni nám nedávají nic zadarmo a když nemají tolik slušnosti si nás vážit, ale naopak námi zjevně opovrhují změňme to a ozvěmě se, čím víc lidí si toto chování nenechá líbit, tím spíš si uvědomí, že bez nás nebudou mít co do huby, hezký nekonfliktní zbytek večera Zuzka.

reagovat Kytka 19.1.2015 10:09  1%    +  -

holky prosim vas potrebovala bych od nekoho osobni zkusenost s 3D obocim v salonu Evelyn v Brne na Svobodaku. Mate nekdo ?

reagovat Radka2 9.3.2013 10:51  5%    +  -

Holky pokud hledáte salon v Brně,podívejte se na (www.permanent.cz.) Je tam vše co potřebujete vědět:fotogalerie, kontakt, ceník.

reagovat Jana1116 24.7.2012 11:49  5%    +  -

Já mám perfektní zkušenost se studiem Johanka ( www.mujpermanent.cz ) kde jsem si nechala před rokem, po doporučení kamarádky, udělat pernamentní make-up očních linek... byla jsem naporosto spokojená, vypadalo to krásně. poté jsem šla ještě na obočí a rty, rty trochu bolely, ale jsem opět velmi spokojená... výsledek přetrvává i dnes a já jsem ušetřila spoustu peněz, času a práce, navíc jsem neustále nalíčená, jako od profesionálky.

reagovat ef 22.10.2011 9:07  1%    +  -

Dobrý den, včera jsem byla na permanentním make upu...chtěla jsem šedohnědý odstín, ale zatím to mám zrzavo hnědý, který vypadá úplně hrozně, chci se zeptat jestli se barva opravdu změní a bude z ní šedohnědá...díky za odpověď

reagovat Petra 30.9.2011 13:21  1%    +  -

Engele: odkud jste?

reagovat _Fabka_ 10.4.2011 20:36  5%    +  -

Ahoj, omlouvám se- vím že to zrovna na tuto diskuzi asi nepatří, ale nabízím gelové nehty. Velmi levné. Kdyžtak napište do vzkazu. Přeji pěkný den ....

reagovat jajika 20.4.2010 18:50  11%    +  -

Ahojky nemáte kontakt na dobrý salon v Praze?Já jsem koukala na salon ELLEN ale nejsou tam reference

reagovat repenitka 10.10.2009 14:39  5%    +  -

Nevíte náhodou některá který salon v Hodoníně, dělá perman.mak.?up?Viděla jsem jejich práci/hezky udělané obočí/,ale nemůžu najít adresu.Děkuji♥

reagovat cubykiwi 13.8.2009 10:35  5%    +  -

chtěla bych PM rtu jsem z Mostu nevíte o někom?? děkuji

reagovat elenan 17.7.2009 13:29  1%    +  -

Kdo máte zájem o skutečně dobrý PM a ještě ktomu bezbolestný za nízké ceny, tak vám všem z Brna mohu dát skvělý typ. Kontakt - evelyn.a@volny.cz

reagovat Petra 17.6.2009 17:31  1%    +  -

Ahoj holky,

já taky byla u paní Králíkové, ale jak tady píšete, tak já nejsem vůbec spokojená. Nechala jsem si od ní tetovat rty a nikdy mě barva nechytla (byla jsem tam 3x). Dokonce jsem měla jednu polovinu rtu vytetovanou víc nahoru. Sice je paní příjemná a je to od ní levné. Permanentní make-up jsem si nechala spravit na klinice Laurea, vypadá to perfektně a hlavně drží.

reagovat Engele 16.6.2009 14:34  17%    +  -

Janička: PAní Králíková je úžasná, školila mě a i nadále PM školí, je to v pasáži hotelu SLOVAN.

Určitě ji doporučuju a ještě z Brna Paní Jansová v salonu Venuše v Galerii na Orlí.

reagovat Janička 16.6.2009 12:26  1%    +  -

ahoj holky, o salonu v Brně vím, je nový na ulici Lidická 23 - krásný prostor a paní co dělám tyhle věci (permanent) tak to dělá již 15 let a je fakt cooool!!!!! Hrozně tomu rozumí, chodí na školení a pořád se zdokonaluje, byla jsem tam na obočí, ústech a teď jdu na linky, dělá to decentně a moc hezky, vydrželo mě to vždycky strašně dlouho a navíc má super ceny oproti IBC!!!! tam byla kamoška a strašný :((((( co jí vytvořili!!! měla zelený obočí který pak šlo do modra a do šeda, fakt zkuste tohle, mám na ni i telefon, neváhejte!!! 604569205 p. Králíková, poradí Vám a udělá z vás fakt kočičky :)))

reagovat Engele 19.2.2009 9:21  15%    +  -

JájaM: Určo.... tady: http://www.faceart.cz/

reagovat JájaM 19.2.2009 7:09  1%    +  -

Ahojte,chci si nechat udělat pm linek očí,můžete mi někdo poradit salon někde v Brně.?

reagovat Ajax1 15.1.2009 9:01  5%    +  -

zdravím holky, nemáte některá zkušenost s PRM jako dočasné tetování na tělo? Zvažuji to, ale ještě nevím.... na trvalé se necítím.. díky za info:-)

reagovat sunbeauty 30.11.2008 19:38  11%    +  -

Engele: ja delam taky PM

reagovat Engele 30.11.2008 19:13  29%    +  -

Znám velice šikovnou paní v centru Brna, je to má bývala učitelka.
Já dělám také PM ale nejsem přímo z Brna

další diskuse na toto téma je tu:

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=4721

reagovat čtylístek 15.11.2008 20:37  1%    +  -

Pemanent je super i když to trochu bol, ale stojí to za to. Za dobré ceny a pěkně to dělá paní v Brně ve studiu Moon na Kounicové 20 v má i na stránkách fotogalerii.

reagovat padesat 16.10.2008 16:27  5%    +  -

Zrovna dneska jsem viděla nějakou slečnu na
http://www.dokonalezeny.cz/partner-3018
nebo kde s pernamentním meu., no a opravdu už jsem viděla šikovnější děvčata. Ale první dny jsou asi nejhorší.

reagovat sunbeauty 11.10.2008 21:37  17%    +  -

zuzi:
to se me nezda.Asi neuhodla barvu.Myslim si,ze by jste mela trvat na svem a jit tam si to zpravit urcite zadarmo.At vam zkusi dat tmavsi odstin.

reagovat sunbeauty 11.10.2008 21:34  17%    +  -

To tak je.Ten tyden a vse je pryc!!

reagovat HairGuru 10.10.2008 16:09  5%    +  -

Ha tak mam nově permanentní make-up.......obočí a rty........vypadám jako Drákulova starší sestra :-) je to čerstvé...paní se zdála býti šikovná.....tak uvidím jak to bude vypadat za ty tři týdny až to bude jak má být M.

reagovat zuzi 27.9.2008 10:43  1%    +  -

dobrý den, mám permanent asi rok, byla jsem 4x na korekci a stejně mám místo hezkého obočí červené čáry. Paní co to dělala mi řekla, že mi vypadal pigment a že se mi to asi nikdy nechytne. už mě to stálo spoustu peněz a vypadá to opravdu hrozně. Máte někdo zkušenost a můžete mi poradit co s tím? A popřípadě nějaký opravdu dobrý salon v Brně kde by mi to už definitivně opravili? Děkuju

reagovat Luliky23 15.6.2008 22:32  5%    +  -

Nasla jsem docela dobry a zajimavy prispevky na zkusenosti s PM. http://www.salony-krasy.cz/forum/permanentni-make-up/16/#p-510

reagovat maja 26.3.2008 7:48  1%    +  -

Je to super. Vřele doporučuji. Myslím, že k tomu není potřeba žádný salon v Praze, protože všude to dělají jen lidské ruce, ale najít někoho na doporučení, kdo má cit pro krásu, barvy a kdo to dělá srdcem.

reagovat baybay 10.2.2008 15:21  1%    +  -

jitkazal: Jestli jsem dobře pochopila nechala sis dělat permanentní makeup ve Vyškově? Mohla bys mi písnout kde? baybay@centrum.cz Díky

reagovat cubykiwi 2.11.2007 10:49  5%    +  -

holky mám konturu rtů ale už 6 let a nějak se to nehlo... neni to divný????
a hlavě to mám sprasený!!! no hnus ... a ani nebudu popisovat ten proces brešela jsem bolestí ta ženská co mi to dělala asi neměla vůbec páru
jsem z Mostu a chystám se tam ted po těch letech ji ukázat její práci"!!!!

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Permanentní make-up (Brno,Třebíč,Jihlava)
Diskusi založil(a): Afrodita
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si