Stephen King

Pro všechny, kteří milují jeho jedinečné vyprávění, dokonalé příběhy a musí mít doma v knihovně minimálně jeden jeho kousek. :-)
11.8.2007

Diskusi založil(a) 11.8.2007 xKristyna

Stephen King

xKristyna 12.8.2007 14:56

reagovat weizero 15.4.2009 20:11  5%    +  -

ahojda, já dostala od Ježíška knížky Mlha a Ostrov Duma Key, už mám 40 knížek, koukala jsem, že jich v Americe vyšlo pár, které do češtiny nepřišly, škoda. Mlhu mám ted staženou v mobilu - film, ale ještě jsem nekoukala, tak jsem zvědavá ...

reagovat ladyannn 7.1.2009 15:27  48%    +  -

Kitten: mně se zas Dlouhý pochod líbil moooc

reagovat Kitten 7.1.2009 13:16  11%    +  -

xKristyna: Ta se mi líbila. Ostatně mně se od něho líbily všechny knížky, až na Dlouhý pochod, to mě moc nebavilo. Na aukru já zase dražím toho Irvinga.

reagovat xKristyna 7.1.2009 11:17  29%    +  -

Kitten: Já musím bohužel teď ještě číst knihy do školy, takže na Kinga nezbývá čas (bohužel, pro Literární akademii není uznávaným autorem, žádný klasik). :( Ale postupně si knížečky střádám. Teď jsem vyhrála na Aukru Rose Madder, tak se na ní těším.

reagovat Kitten 7.1.2009 10:28  10%    +  -

xKristyna: No co se dá dělat. Tak snad příště. Já mám bohužel od Kinga už vše přečtené, tak jsem se teď dala na Irvinga a to je taky hodně dobrý čtení.

reagovat xKristyna 6.1.2009 18:01  30%    +  -

Kitten: No jasně...ještě jsem to velmi významně naznačila v knihkupectví... Holt přítel neumí poradit své mamince... Už 5 let říkám, že můj nej autor je King a když tedy chce "tchýně" dávat knihy (což je její nejoblíbenější položka jako dárek), tak ať je to King. A nedostala jsem od ní ještě ani jednoho.
Ani nevím...založila jsem to hluboko do knihovny.. Jen vím, že to jsou dva díly... Ale co...darovanému koni na zuby nehleď...

reagovat ladyannn 5.1.2009 11:40  47%    +  -

xKristyna: já jsem se dala do Cachtiké paní tka jsem sháněla jeden díl:-) a dostala:-)

reagovat Kitten 5.1.2009 11:01  10%    +  -

xKristyna: A nezapomněla sis napsat?? Copak ti přinesl zajímavého??

reagovat xKristyna 5.1.2009 10:51  30%    +  -

Kitten: V to jsem od "Ježíška" doufala. Ale přinesl mi něco, co vůbec nečtu...

reagovat Kitten 5.1.2009 8:46  9%    +  -

ladyannn: Tak si udělej radost jen tak.

reagovat ladyannn 5.1.2009 8:35  47%    +  -

Kitten: fáááákt? já kdybych věděl před vánoci,že byšla,tak bych si o ni napsala:-(já jsem to zjistila až po, ale určo taky dopadne:-) já jsem teDˇčetla Knohivního policajta a teď slunečního psa,tak jsem zvědavá

reagovat Kitten 5.1.2009 8:28  9%    +  -

Ahojda, dostala jsem k Vánocům Ostrov Duma Key a mohu jen doporučit.

reagovat xKristyna 10.9.2008 10:57  5%    +  -

ladyannn: Jj, Holčička... by mohla být jednoduchá anglicky ;) No já to musím taky se slovníkem - takže je to čtení na hooodně dlouhou dobu... Ale pokud to splní svůj účel - že mi to trochu pomůže a ještě poberu příběh, tak super
Jinak teď čtu Blaze a je to parádní příjemná oddechovka. Jsem trochu za půlkou.

reagovat ladyannn 7.9.2008 21:10  32%    +  -

xKristyna: no tak právě o tom přemýšlím,chci to zkusit,prý Holčička,k´t.měla r.T.G. je v angličtině jednoduchá,tak chci něco zkusit,ve škole jsem ji měla dost dlouho,ale teď nevím nevím,ale se slovníkem..no kdyby se mi do ruky nějaká v originálke dostala tak bych ji zkusila

reagovat Kitten 2.9.2008 19:18  6%    +  -

xKristyna: Bohužel, já jsem odkojená ruštinou. Ani do Kletby ve slovenštině se mi nechce a tu si troufám říct, že ovládám. Já si holt počtu jen česky a budu doufat, že ji Beta vydá.

reagovat xKristyna 2.9.2008 9:03  5%    +  -

Zkoušeli jste číst Kinga v angličtině? Mám doma anglicky Řbitov zvířátek - šlo to dobře vzhledem k tomu, že jsem to před tím četla česky, tak nebylo těžké se zorientovat a domýšlet. Teď jsem si koupila Geraldovu hru anglicky. Tu jsem ale nečetla vůbec, tak jsem na to zvědavá. S angličtinou bojuju, tak si říkám, že by to mohl být jeden z dobrých procvičujících pomůcek...

reagovat Kitten 1.9.2008 19:47  6%    +  -

ladyannn: Tak s tím bych měla tentýž problém. Jedině snad posunkama, ale z toho by moc moudrý nebyl ani jeden z nás.

reagovat ladyannn 28.8.2008 18:27  28%    +  -

Kitten: to jo,ale potkat ho ve skutečnosti,to by byl splněný sen,ale bohužel bysme si moc nepokecali:-)ledaž eb y to bylo jako ve snu kdy jsme si rozuměli:-)

reagovat Kitten 28.8.2008 10:38  5%    +  -

ladyannn: JJ to on je.

reagovat ladyannn 27.8.2008 19:35  28%    +  -

Kitten: ale byl skvělej:-)

reagovat Kitten 27.8.2008 16:59  5%    +  -

ladyannn: My se nesmějeme, neboj. To kdybys viděla, co se kolikrát zdá mně... Zlatej King.

reagovat ladyannn 26.8.2008 8:09  28%    +  -

Já už jsem vážně pošuk.Dneska se mi zdálo o Kingovi,to jsem tedy uměla líp anglicky a on trochu rozuměl česky ( :-) )a procházeli jsme s a povídali si,no bylo to supeeeer,nějak se z toho snu nemůžu vzpamatovat,jsem blázen:-))
a nesmějte se ,jooooo.

reagovat ladyannn 16.8.2008 22:08  24%    +  -

Svatinka: hledala jsem, ale nenašla,ale mám v elektr.podobě jednu starší povíku:Poslední příčka žebříku ( snad jsem nepopletla název :-) )

reagovat Svatinka 15.8.2008 15:37  11%    +  -

Ahoj,neznáte někdo nějaké stránky,kde by se dala stáhnout knížka -Prokletí Salemu???Nebo nemáte jí někdo v elektronické podobě??předem moc děkuju za odpovědi

reagovat Kitten 5.8.2008 18:58  6%    +  -

ladyannn: Mlhu si stáhni, původně měla jít do kin, ale pak se na to u nás vyprdli, takže jiná cesta není. A existujou u ní 2 konce, ten co jsem psala a pak ještě jeden "normální". Ten jsem viděla na YouTubu. Jinak Carrie celkem ujde, když vezmeme v potaz rok vydání (natáčení). Dvojku tu taky sice mám, ale zatím jsem na ni nekoukala. To se mi zfilmované nelíbilo.

reagovat ladyannn 5.8.2008 18:43  34%    +  -

Kitten: tééda,závidím,Mlhu jsem neviděla ale nedávno jsem ji četla,to musí být super
jinak Všechno je definitivní mám,ale ještě jsem nečetla,tak se na to těším
Taky jsem neviděla Carrie a To ( to bych chtěla vidět :-(

reagovat Kitten 5.8.2008 18:36  6%    +  -

Skupca: No a to si představ, až se pustí do Temné věže, to teprve bude. Jinak těch filmů je víc, co se mi líbily, ale knížky jsou skoro vždy lepší. Teď mě třeba dostal konec u filmové Mlhy, to byl celkem nářez.

reagovat Kitten 5.8.2008 18:33  6%    +  -

ladyannn: Overlockem je myšleno Osvícení. Taky se mi toto Kubrickovo líbilo, ovšem Stephenovi nikoliv, tak napsal scénář k novému, ale to jsem bohužel zatím neviděla. Film 1408 je podle povídky 1408 která je v knížce Všechno je definitinví. Ale s tou povídkou má společný tak možná začátek, zbytek je podle fantazie filmařů a ke konci se mi to zdá takové už přeplácané. Ale jinak ujde.

reagovat ladyannn 5.8.2008 17:51  34%    +  -

Skupca: Overlock--to je co?to jsem neviděla
mně teď zaujal Pokoj 1408 ( rok 2007 ) viděla jsem ukázky a super,chtěla bych to vidět,nevíte podle čeho to je zfilmované?To jsem nečetla:-(

reagovat Skupca 5.8.2008 9:38  74%    +  -

Kitten: souhlas...zatím jediný zfilmovaný příběh od Kinga se mi líbil Řbitov zviřátek....ještě možná Overlock...ale to spíš kvůli Nicholsonovi.... je výbornej...vůbec strašně se divím,že se filmaři pustili třeba do takový knížky jako je "To"....nechápu to....to přece nemohlo dopadnout dobře...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Stephen King
Diskusi založil(a): xKristyna
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si