Kadernictvi v Jihlave

Mile damy,

nevite nahodou nektera z vas o kadernictvi na urovni v Jihlave? Zacina se mi zdat,ze se tato dve slova vzajemne vylucuji...
Je mi 30 let,mam syna a casu ne nazbyt,ale kdyz uz jdu jednou za mesic ke kadernikovi,byla bych rada,aby to stalo za to. Bohuzel se mi do dnesniho dne-verte tomu nebo ne,nepodarilo si najit v Jihlave spolehlivou a sikovnou kadernici.
Hodne cestuji po svete,a tak proste nemuzu byt zrejme splnit predstavy o idealni klientce,ktera bude chodit pravidelne kazdy mesic,ale to asi nebude ten problem..Rada si i priplatim za zkvalitneni sluzeb,ale: v Jihlave lepsi znacku nez Loreal proste nenajdete,neni,neexistuje.Dobra,spokojim se s Lorealem,ale ve chvili,kdy prijdu nekolikrat po sobe do stejneho kadernictvi,za stejnou kadernici a stravim tam 2,5hod /barva+sestrihani konecku/ jen proto,ze si slecna vezme dalsi 2 klientky zaroven se mnou,a pak zaplatim pres 1000,-Kc a kdyz se napriste chci objednat jen jako jedina v danou dobu,tak mi sdeli,ze v jejich salonu neni zvykem omezovat se pracovni dobou pro jednoho klienta,tak uz tam proste nejdu. Dalsi slecna mi v pulce cervence sdeli,ze prvni volny termin ma na pulku rijna,a jeste pouziva Wellu. Kdyz se ji sverim,ze Wella mi drzi maximalne 2 tydny,tak je jeji pohled naprosto jasny,v prekladu neco jako: a co mas za problem,zlato?? Takze taky couvam...Prosim vas,mile damy,nevite nekdo o slusnem kadernictvi v Jihlave??
21.8.2004

Diskusi založil(a) 21.8.2004 so_ja

reagovat Krátkovláska 27.8.2016 0:43  1%    +  -

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li má někdo zkušenosti s prodlužováním vlasů, ovšem keratinem, ne pomocí klipů. Slyšela jsem o paní Nathanové a o salonu Beauty, tak jeatli máte někdo zkušenosti, budu ráda za každou radu a názor :)

reagovat Klára- původní komen 11.8.2016 10:24  1%    +  -

Omluva pro slečnu v kadeřnictví Roki v Jihlavě
Dobrý den, chtěla bych uvést na pravou míru to co jsem psala o slečně z kadeřnictví Roki v Jihlavě. Vše je to pouze můj osobní konflikt se slečnou Kinčí a v afektu jsem o ní napsala nepravdivé informace. Nic z toho co jsem napsala není pravda, slečna je velmi vstřícná, milá ochotná a jako kadeřnice velice šikovná. Tímto se slečně Kinčí omlouvám a potencionálním zákazníkům mohu kadeřnictví jen doporučit. už jsem požádala provozovatele stránek aby ty lži odstranil. Slečna Kinčí si za 10 let co kadeřnictví provozuje vydřela slušné jméno a já bych velice nerada její práci zničila jen kvůli tomu, že jsem hloupá slepice, která nepřemyslí, že může takhle ublížit. DÁMY A PÁNOVÉ, DOPORUČUJI KADEŘNICTVÍ ROKI V JIHLAVĚ, SLEČNA JE OPRAVDU ŠIKOVNÁ, MILÁ A VSTŘÍCNÁ A SLEČNĚ KINČÍ SE JEŠTĚ JEDNOU OMLOUVÁM ZA POŠPINĚNÍ JEJÍ DOBRÉ POVĚSTI.

reagovat Martina 21.6.2016 11:35  1%    +  -

Dne 14.6. 2016 jsem byla obědnána a barvení a stříhání ke slečně do kadeřnictví Roki v jIHLAVĚ. Obarvení proběhlo neodborně,mám zničené a spálené vlasy a navíc došlo k nerovnému prostříhání což se slečna kadeřnice snažila zamaskovat tužidlem a fénem. Když jsme slečně řekla, že takhle se mi to nelíbí a že je účes zubatý, byla velmi arogantní, že ona tomu přeci rozumí a já abych mlčela. Po té co jsme chtěla platit a v ceníku služeb má napsano, že zaplatím cca 600,- nakonec jsme zaplatila 1 360,-.Pokud možno vyhnete se kadeřnictví Roki obloukem

reagovat Barča 17.11.2015 14:22  1%    +  -

Novča: Prosím chtěla bych se zeptat jestli nemá pan Dvořák problém s barvením mladších holek? Je mi 15 a chci se nechat přebarvit, ale ve většině kadeřnictví chtějí buď souhlas rodičů a nebo vůbec. Nevíte jaký na to má názor? :)

reagovat Verča 19.2.2013 22:09  1%    +  -

Stále je kontakt na pana Dvořáka aktuální a pracuje v Embelliru? Potřebuju změnu

reagovat Hanka O. 5.11.2012 12:50  1%    +  -

Ano, pan Dvořák je stále v salónu Emblier, pořád k němu chodím, číslo má pořád stejné: 775 237 508

reagovat Martina 4.9.2012 19:27  1%    +  -

Ahoj, taky dlouho sháním nějakého kadeřníka. Vidím, že příspěvky jsou už starší, tak jsem se chtěla zeptat, zda pan Dvořák stále pracuje v salonu Embellir v Benešově ulici. Předem dík za odpověď:)

reagovat Mirka 6.8.2012 16:13  1%    +  -

Ahojte, já bych jenom chtěla říct, kam hlavně nechodit, do kadeřnictví wellness-studio pod domem dětí a mládeže, dostala jsem poukazku na kosmetiku na 500 a vymenila si ji za kadernické sluzby. Slecna mi vytrhala spoustu vlasu, hrozne tahala, ze jsem mela jeste tyden bolavou hlavu a nemohla poradne spat, a uces? Mam dlouhe vlasy, a chtela jsem je sestrihat, vzadu mi udelala velkej zub asi 10cm a zbytek jenom tak okudlala, nekolikrat jsem ji upozornila ze uz fakt taha a na konci byla tak drza ze chtela jeste doplatit!!

reagovat Soňa 2.11.2011 12:54  1%    +  -

Byla jsem doporučena do kadeř.Embelír a jsem moc spokojená,dík
Soňa

reagovat XOXO 23.8.2011 21:45  1%    +  -

At uz se rozhodnete jit kamkoliv, urcite NECHODTE ke kadernici, ktera "ordinuje" v budove SOKOLA, jmenuje se, myslim, ZUZANA AUŘEDNÍKOVÁ. Je celkem levna, ale vykony, ktere podava jsou vazne desive. Pred par lety mi pod nazvem "ombre barva" ( barva, ktera je u korinku tmavsi a smerem ke koneckum postupne zesvetluje) vytvorila neco, co pripominalo blondatou hlavu s takovym tim zidovskym cepeckem. Evidentne jsem se nepoucila, protoze dneska jsem tam pod vidinou male ceny a obednavky do druheho dne zasla znovu, s tim, ze bych chtela jenom zastrihnout konecky a trosku sestrihnout vepredu a blahove jsem si nalhavala, ze je to jednoduche a ze by to snad mohla zvladnout...Mela jsem celkem dlouhe vlasy, az pod prsa, ktere jsem nechtela zkratit o vic nez 2 cm a odchazela jsem s temer mikadem, ktere sahalo sotva pod ramena...misto 2 cm mi to vzala nejmin o 7cm a to ani nemluvim o zubech, ktery jsem si spravovala sama pred zrcadlem...

reagovat Martina 8.6.2011 8:41  1%    +  -

Mockrát děkuji za ten kontakt. Jste zlatá!!!

reagovat Hanka O. 6.6.2011 20:55  1%    +  -

číslo na p. Dvořáka je 775 237 508, stříhá teď v salónu Embeliere (nebo tak podobně se to jmenuje) nahoře na náměstí - jak jsou levný knihy tak ve 2.patře

reagovat Martina 13.5.2011 13:52  1%    +  -

Dobrý den,
Kdysi jsem chodívala ke kadeřníkovi p. Dvořákovi a byla jsem moc spokojená. Bohužel jsem na MD a nyní jsem dlouho nikde nebyla - zjitila jsem, že p. Dvořák už v kadeřnictví Hovorkovi - nepracuje.
MOC PROSÍM NEMÁTE NA NĚJ NĚKDO KONTATK, NEBO NEMŮŽETE SDĚLIT - KDE NYNÍ SÍDLÍ. Prý pracuje na svůj ŽL.
Díky všem, snad pomůžete.

reagovat aleš 5.4.2011 14:56  1%    +  -

Chtěl jsem se zeptat, jestli p. Dvořák dělá i pánské kadeřnictví nebo jen dámské? Jsem totiž chlap a rád bych něco pěknýho a doposud jsem s žádným kadeřnictvím v Jihlavě moc spokojený nebyl, proto bych chtěl zkusit něco nového.

reagovat sima 13.3.2010 9:20  1%    +  -

Souhlasim s paní BB já byla taky v Cityparku a za přeliv a trochu ostříhání 750kč a ještě u stříhání kadeřnice seděla a popíchala se nůžkama.Nakonec jsem se vrátila ke své kadeřnici ve Freestylu a jsem spokojená cena byla stejná ale mám barvu melír a ostříhaní .Vřele doporčuji.

reagovat SIMONA 29.12.2009 0:09  1%    +  -

TO K NÁM CHODÍ KADEŘNICE AŽ DO DOMU,JE PŘÍJEMNÁ A STRAŠNĚ ŠIKOVNÁ,JSEM PROSTĚ MOC SPOKOJENÁ.A HLAVNĚ NEMUSÍM ČEKAT V KADEŘNICTVÍ A VÍM,ŽE SE BUDE VĚNOVAT JEN MĚ.JMENUJE SE ŽANETA MELICHAROVÁ A JEJÍ TEL.604168185
OBJEDNÁ MĚ VŽDY TÉMĚŘ OKAMŽITĚ.

reagovat petrusha 28.12.2009 11:32  1%    +  -

kocmik: Neda mi to a musim reagovat. Ono je to totiz take tezke s kadernicemi. S lidmi, kteri vam hlavu strihaji. Myslim si, ze jsem velmi ochotna mluvit o ucesu, ktery budu mit i moji predstavu na doporuceni kadernika pozmenit. Nechavam konecny nazor na nem, protoze se na nej obracim jako na odbornika. Jednou jedinkrat jsem se odvazila v prubehu strihani podotknout, ze to neni ono, ze se mi to nezda. Byla jsem atakovana poznamkou a pak neskutecnym "ksichtem", ze jsem se celou zbyvajici dobu bala, abych nahodou nedostala zastrich do ucha za vyucenou... Uces vubec nastal za penize, o ktere si dotycna rekla a take jsem se u ni samozrejme vicekrat jiz neobjevila... asi nemela svuj den a ja to bohuzel slizla..(chvilku jsem uvazovala o reklemeci ucesu, ale rikala jsem si, ze by to nikam nevedlo, akorat bych mela zkazeny den..)
Preji vam hodne stesti v hledani toho spravneho kadernika!

reagovat jituska 5.6.2009 7:01  1%    +  -

no tak jsem byla minuly tyden za tim panem Dvorakem jak ho tady vsichni chvalite a musim uznat, ze je fakt dobrej. Jsem blondynka a nabidl mi hned nekolik opravdu peknych meliru, vymyslel mi strih, poradil mi jak ho upravovat a opravdu se mi venoval. Je to prijemny clovek, takze sme si i pekne popovidali a ty dve hodiny byly prijemne stravene. Takze devcata, doporucuji. Jinak cena melir, preliv, strih, uprava (polodlouhe vlasy) - 680Kc - s tim, ze cenu s vami konzultuje predem, samotny melir a strihani by vysel asi na 500, takze zadna hruza ...na ten servis ktery vam poskytne ! no zkuste samy a uvidite

reagovat Weris 4.5.2009 10:51  1%    +  -

Ahoj holky,jsem blondýnka a chodila jsem do kadeřnictví Capri(na znojemské ul.)Vždycky moje vlásky měly barvu kanárkovou,v horším případě až do zrz!!Zkoušela jsem to i doma,ale taky hrůza.Potom mi kamarádka řekla o tomhle fóru a na vaše rady jsem zašla za panem Dvořákem.Výsledek byl-no ohromující.Mladý pán mě dal dokonce vybrat z několika odstínů blond,takže jsem jen ukázala a tak spokojená jsem ještě nebyla.Můžu jen doporučit.

reagovat Diana 3.4.2009 21:21  1%    +  -

Novča: Moc děkuju za odpověď. Zkusím se objednat, tak snad budu spokojená.

reagovat Novča 3.4.2009 16:42  1%    +  -

Diana:Ja platim u pana Dvoraka za barvy Matrix 480,-kc(barvy,strih,atd...)

reagovat Diana 1.4.2009 15:57  1%    +  -

Ahoj, kolik stojí přibližně barva a stříhání v salonu EMBELLIR?

reagovat jarka 18.3.2009 13:24  1%    +  -

byla jsem se ostříhat v odboráku u p.Tončkové a jsem velice spokojená.mají tam i solárium.vřele doporučuji.

reagovat Koulidlo 9.3.2009 12:42  100%    +  -

BB: Dík za zprávu

reagovat BB 9.3.2009 12:11  1%    +  -

Kde je to nejlepsi,vam asi nepovim,ale kam urcite ne,je Haircity v Cityparku-za ostihani 500kc a takovy vysledek by zvladli i ucenky na panskym!!K tomu slecna mela k obedu asi slanecka,takze si predstavte ten "svezi" vanek z ust...

reagovat Jitka 11.2.2009 20:19  1%    +  -

Ivka: já tam chodím pravidelně a vubec si nestěžuju :)

reagovat hhankaa 12.12.2008 19:26  1%    +  -

Já z vlastní několikaleté zkušenosti doporučuji p.Dovořáka! Najdete ho v kadeřnictví p.Heverové (její jméno se tady taky často objevuje). Je velice ochotný, sleduje moderní trendy a hlavně to co málokterá kadeřnice - dovede poradit a vymyslí vám střih a barvu která vám bude slušet. Pro usnadnění uvádím i jeho tel.číslo kde přijímá objednávky: 775 237 508. Jinak to kadeřnictví je na Benešce, takže v centrum tzn. při cestě.

reagovat Ivka 18.11.2008 13:13  1%    +  -

Neznáte někdo někoho, kdo chodí ke kadeřnici do Studia In v Dělnickém domě?

reagovat Koulidlo 27.10.2008 11:48  100%    +  -

Novča: Co foto??

reagovat Novča 27.10.2008 10:24  1%    +  -

Ahojky vsichni,tak jsem zkusila ten salon p.Heverove,jak o nem vsechny pisete,ale na p.Heverovou jsem stesti nemela.Ujal se me tam pan kadernik a muzu rict,ze i presto,ze je velmi upovidany:-),tak vysledek byl skvely.Muzu jen doporucit.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kadernictvi v Jihlave
Diskusi založil(a): so_ja
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si