Barekol

Máte s touto značkou zkušenosti? Je to přírodní bylinná kosmetika a za bezvadný ceny. www.barekol.cz
23.8.2007

Diskusi založil(a) 23.8.2007 Afrodita

reagovat PaPpUyZYDJNvMwmrij 14.9.2011 13:56  1%    +  -

This artcile is a home run, pure and simple!

reagovat Moni 19.1.2011 11:24  1%    +  -

Dobry den, ano masti od Barekolu jsou super ale Nial s alantoinem ktery jsem vcera koupila jsem hned po zjisteni ze obsahuje parabeny vyhodila. Clovek si zakoupi vyrobek s tim ze je to prirodni kosmetika ale ono se to jen tak tvari.

reagovat Veronika 16.9.2010 14:45  1%    +  -

cendrillon: V Pardubicích kupuju Barekol na třídě Míru ve Špaldě nebo ho mají ve Zdravé výživě Biofarm v Jindřišský.

reagovat Jarmila 18.5.2010 15:24  1%    +  -

Mám citlivou a stárnoucí plet, ale tato kosmetika mi maximálně vyhovuje. Cenově je s ostatními nesrovnatelná. Proto taky, když někomu nebude dělat dobře, nemusí ho to tak mrzet. A navíc, objednala jsem si dodávku přes PPL, jejich vinou nedošla zásilka v pořádku a zástupci firmy Barekol celou reklamaci vyřídili k mé maximální spokojenosti, i když to nebyla jejich chyba.

reagovat haha 9.8.2009 16:24  1%    +  -

dobra pcovinaaaa

reagovat hippi 4.8.2009 13:34  1%    +  -

cendrillon: V Pardubicích Barekol kupuju ve Špaldě na třídě Míru.

reagovat k.fritschova 12.2.2009 15:36  38%    +  -

holky chtela bych vyzkouset barekol ale bojim se ze je tolik levny neucpe mi pory?

reagovat certik1235 25.1.2009 13:29  35%    +  -

K:náhodou jsem objevila tuto diskuzi,ale musím ti napsat,Barekol jsem objevila náhodou na veletrhu,vzala si a jsem spokojená .Ropa - co je parafím,který léčí a dává se na prohřátí a promaštění - také pochází z ropy.A vazelína?používá se v lékařství a jaké jou s ní dobré zkušenosti.Ano nevyhovuje každému vše,ale když nesed tento krém sedne jiný.házet hned na znašku špínu je blbost.

reagovat k.fritschova 25.1.2009 0:24  7%    +  -

Ahojiky barekolky
mam problem zacinaji se mi delat pupinky na tvarich a mam mastnejsi plet ale po umiti mi pne plet to nechapu doporucte mi neco plosim dekuji

reagovat black dahlia 30.12.2008 10:55  1%    +  -

Ahoj. Doporučuju si projít složení např. se slovníkem ingrediencí. Pokud tam chceš mít raděj "přírodní" konzervanty, které jsou vysoce alergenní, jak myslíš. např. stránky cosmeticscop (abys zjistila, jak je vazelína výborný antioxidant;-) To je asi tak, jako se lidé brání éčkům v potravě a ono většina z nich je naprosto v pohodě (nebo třeba E300 je vitamin C :-D K:

reagovat klaryynka 13.12.2008 14:53  5%    +  -

http://jaknato.centrum.cz/search/plet/

reagovat Megan 12.12.2008 21:07  1%    +  -

Ahoj,mám gel na oči,pleťové mléko se sedmikráskovým tonicem,meduňkový krém,ale nejvíce jsem nadšená z řebříčkového gelu,mám aknózní pleť,vyzkoušela jsem toho mnoho a s ničím nebyla tak spokojená jako s tímto gelem.Jiný už nikdy nechci!:-)

reagovat Krůtí brk 15.11.2008 22:48  1%    +  -

klaryynka: A co ti vyhovuje nejvíc? Barekol neznám, ráda bych ho zkusila.

reagovat klaryynka 15.11.2008 19:07  5%    +  -

Fialka: skvele neuveritelneeeeeeeeee sem stastna

reagovat Fialka 14.11.2008 5:59  1%    +  -

klaryynka: Jak jsi dopadla? :)

reagovat Fialka 14.11.2008 5:58  1%    +  -

Ahojky. Já s Barekolem nemám žádnou zkušenost, ale ráda bych zkusila nějaký noční krém. Mám citlivou pleť a zároveň smíšenou :( Poradíte mi, prosím?

Bazallko, složení se píše od toho, co je tam obsaženo nejvíce po to, co je tam nejméně :)

reagovat Bazallka 13.11.2008 11:41  5%    +  -

Vítám antibarekolky!
To je těžké, nejsem žádný odborník, podle složení se nepozná kolik tam čeho je, což je podstatné. Pro objektivní názor by to chtělo nějaké dlouhodobé testy ... mě zaujala konzistence a vůně těch krémů, proto jsem je začala používat a mažu se jimi každodenně zatím necelé dva roky. Bodlákový jako denní pod makeup, noční postupně testuju a střídám. A protože se mi po nich pleť zlepšila, předávám svoje zkušenosti dál.
Ohrazuju se proti skryté reklamě, já jí dělám naprosto veřejně

reagovat Veronika Kosířová, P 10.11.2008 23:30  1%    +  -

Tak mi přijde, za tady pisou jen "barekolky", skrytá reklama a blbě dělaná. Podlehla jsme, měla jsem krém od B. a zacpal mi pleť, pupínky, černý tečky, lesk. Nikdy víc.

reagovat Jarmila Příhodová 9.11.2008 19:30  1%    +  -

Musím souhlasit s K. Barekol má sice přírodu, ale tak mizivé množství, že zůstává jen chemie. To by samo o sobě nevadilo, ale ona zůstává špatná chemie :((( Což se později projeví na pleti. Škoda :(

reagovat Bazallka 3.11.2008 7:58  5%    +  -

K: Ano, četla. Pokud vám složení vadí, Barekol si nekupujte. Mým kritériem pro hodnocení kosmetiky není jen to, zda je čistě přírodní. Barekol má oboje, chemii i přírodu, zatím jsem spokojená a nemám důvod měnit.

reagovat K 3.11.2008 2:43  1%    +  -

Četl někdo z vás složení, dámy? Větši shit než Barekol neznám.Ropa, vazelína a parabeny.

reagovat klaryynka 31.10.2008 10:16  5%    +  -

Bazallka: ja uz sem si vybrala objednam si sedmikraskove tonicum,bylinnou pletovou vodu,violkovy krem,nocni krem s bodlakovym olejem,ocni krem,maskuB,vyjde to asi na 400kc coz je bomba jen doufam ze to pomuze

reagovat Bazallka 30.10.2008 22:41  5%    +  -

klaryynka:
Možná zkus sedmikráskový krém a odličovací sedmikráskové mléko - to odličovací používám i já a spokojenost

reagovat cendrillon 30.10.2008 19:02  5%    +  -

saary: Bohužel Barekol není 100%ně přírodní... Koukni se na složení!!!

reagovat klaryynka 29.10.2008 21:43  5%    +  -

ahojiky holky nevite jaky krem se od barekolu rychle vstrebava a nemaji neco na cisteni smisene pleti? :) dekujji

reagovat saary 28.10.2008 19:59  1%    +  -

Barekol je opravdu 1!
Narazila jsem na něj u nás v bylinkářství a kupuji už jen krémy od něj.
Docela se bavím, kolik jsou ženy ochotné zaplatit za zaručeně přírodní kosmetiku, ovšem zahraniční...jakoby u nás nemohla existovat firma - i více, které mají kvalitní výrobky.
Třeba La chevre, Ryor... taky ATOK a Karl Hadek, ale tam už je cena o hodně vyšší. Doufám, že Barekol zůstane kvalitní a ceny zachová :-)

reagovat sissi06 14.8.2008 12:51  5%    +  -

Ahojky,na kosmetiku Barekol jsem narazila teprve nedávno,většinou je v diskuzích opěvovaná a chválená...nedalo mi to a objednala jsem si 3 krémy /Dermacur,Excelent Q10,Topolovkový krém/,čistící mléko se sedmikráskou a beta-karoten.masku.Za 5 výrobků jsem zaplatila 343Kč včetně pošty!Balíček mi došel během 2 dnů a jsem naprosto nadšená!Výrobky jsou úžasnééé:-)Podotýkám,že mám suchou a citlivou pleť a dřív jsem používala jen krémy od renomovaných firem v daleko vyšší cenové relaci.Jsem ráda,že jsem objevila Barekol!Můj favorit je zatím Topolovkový krém.Kam se hrabou krémy Vichy,Clinique,Estéé Lauder,L´oreal,Lancome apod..takže BAREKOL za mě 100% doporučuji a budu nakupovat už jen tady. Pěkný den všem:-)

reagovat Bazallka 26.7.2008 22:32  5%    +  -

agame:
Na mastnou pleť se sklonem k akné je dobrý Řebříčkový gel. Ale přípravky přímo na akné myslím Barekol nemá. Aspoň co vím.

reagovat agame 23.7.2008 18:04  5%    +  -

Ahojky,poradí mi prosím některá z vás,který krém a pleťová voda je nejlepší na potíže s akné?nemůžu se rozhodnout a vy už určo máte s touhle značkou zkušensoti.vyzkoušela jsem už kde co :o( Díky

reagovat diotima 28.3.2008 13:52  5%    +  -

Milé příznivkyně Barekolu, hlásím, že teď na mých stránkách najdete vše od Barekolu za nové radikálně nižší ceny. Při nákupu nad 900 neplatíte poštovné, převzetí v Praze je zdarma - lepší ceny už doufám nenajdete - můžete získat stálou slevu 5% a jako dárek bylinkové čaje - roibos a třezalku po 50 gramech. Tak zkuste novou nabídku na www.uleontynky.cz nebo se zúčastněte volné diskuze o Barekolu.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Barekol
Diskusi založil(a): Afrodita
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si