znameni kozoroha

Zajimalo by me jake mate zkusenosti s partnerkou,kamaradkou,manzelkou ve znameni kozoroha.Jaky kozoroh vlastne je?
26.8.2007

Diskusi založil(a) 26.8.2007 viollenka

Anonym 9.5.2018 15:53  1%    +  -

ja som kozorožka s ascedentom vodnár :)) lko:

Anonym 9.1.2015 14:31  1%    +  -

Já Kozorožka tvrdím, že Váhu ani omylem!!!

Anonym 9.1.2015 14:23  1%    +  -

Ahoj, jsem také Kozorožka s acd ve Vodnáři (13.1.), je pravda, že nás zase až tolik není :).
Přeji ti úspěšný rok 2015. Jana

Anonym 19.11.2014 17:25  1%    +  -

kackackac: Ahojky, já jsem také 24.12. v 18.30h - pod stromečkem a ještě se jmenuji EVA. Dříve to bylo blbé, dnes už jsem docela i spokojená.

Anonym 20.7.2014 13:49  1%    +  -

Hančííí: Jsem kozoroh a žila jsem dvakrát s pannou a dvakrát se štírem a docela v pohodě, ale teď jsem potkala raka a je to úplně jiná sféra, protikladný znamení, který se nádherně doplňují, hlavně sex je naprosto úžasný!!!

Anonym 8.4.2014 20:00  1%    +  -

Jsem kozoroh a přítel rak.. někde jsem četla, že buď se zabíjeme a nebo budeme spolu šťastni.. tak zatím jsme spolu šťastni a já pevně doufám, že ještě dlouho budeme :)

Anonym 2.4.2010 8:47  1%    +  -

Kozorh jedině kozoroha:-)) jinak to nepůjde..ještě tak s býkem,pannou,střelcem...ale určitě ně rak- rak a kozoroh je na vraždu...:-))

Anonym 5.11.2008 1:22  1%    +  -

Máte někdo zkušenosti s partnerstvím ( ti odvážnější z Vás dokonce s manželstvím :-)) dvou kozorohů??? žena a muž ? Partnerství dvou mužů můžeme probrat později :-))

reagovat Himilko 9.10.2008 22:40  5%    +  -

Ahoj všichni kozorozi, jsem také kozoroh a mám ascendent ve vodnáři. Máte také někdo tuto kombinaci? Prý je to velmi neobvyklé.

reagovat Elušena 4.8.2008 1:10  5%    +  -

Ahojte, kozorozi jsou vyloženě mojí srdeční záležitostí. Provázejí mne celý můj život. Kozoroh je moje maminka, která mě vychovala a můj partner je také kozoroh. Oba jsou cílevědomí a mají problém vyjadřovat svoje city na venek, což mě někdy fakt mrzí. Já jsem ve znamení štíra a moje soužití s tvory tohoto krásného znamení je zatím celkem bezproblémové. Samozřejmě nejsou všichni stejní.

reagovat kackackac 19.3.2008 18:46  32%    +  -

Ahojky zdravim všechny, já jsem 24. 12.

reagovat kesy3 24.2.2008 15:23  37%    +  -

Ahoj!
Já jsem Kozoroh,narozena 19.1. a musím říct,že ta obecná charakteristika na mě docela sedí.Až na to,že jsem spíš extrovert než introvert,ale zase je pravda,že před cizími lidmi se moc neprojevuju,jenom před známými.
Sedí mi Střelci,nemohla bych být s Vodnářem,tomu bych musela dřív nebo později zakroutit krkem.

reagovat lenkaxxx 24.2.2008 13:17  40%    +  -

Baruna222: já jsem kozoroh a manžel je býk, již to spolu táhneme 18-tý rok a je to super.....jen s tím mlčením to máme u nás naopak...taky občas slyším: Když chci něco vědět - odpovím si sám.....

Anonym 17.1.2008 10:28  1%    +  -

Ahojte, no není to tak jednoduchý, jak si většina z vás myslí. Záleží opravdu na spousty dalších aspektech. Ne všichni kozorozi jsou stejní. Rok narození, den narození, hodina, místo. To jsou jedny ze základních informací, kterých se využívá k výpočtu, odhalení jednotlivých osobností. CHápete kolik různých kombinací je vůbec možných poskládat???? Proto se může potkat kozoroh s kozorohem a může se jednat o úplně jiný lidi. Není jedno, jestli se někdo narodil 19 a druhý 25. Není jedno, jestli se nekdo narodil v roce 69, nebo 83. CHápete????????? Není to tak jednoduchý. :)))))

reagovat leana7 24.10.2007 11:03  50%    +  -

ahojky já mám dceru kozoroha a jsem z ní na mrtvici- má přítele vodnáře a to je blázinec a já jsem vodnář -tak je mi to u nich jasný -itálie

reagovat Baruna222 15.10.2007 14:12  13%    +  -

Já jsem býk a manžel kozorohKlape nám to dobře už 30letJe občas mlčící kaňon,tajemný jako hrad v Karpatch ale je na něj 100%spoleh.

reagovat MAREVA 13.10.2007 19:51  5%    +  -

Ahoj, také jsem "kozoroh". Některé vlastnosti mě někdy štvou, ale zase si myslím, že my jsme docela fajn. Jsme v rodině 3 "kozorozi" a čtvrtý "rak".

reagovat viollenka 24.9.2007 16:43  12%    +  -

Johanka2: Taky jsem mela pritele vahy a moc nam to neklapalo.Byl moc zarlivi a pro nic.

reagovat Johanka2 7.9.2007 17:56  5%    +  -

Ahoj, tak já jsem taky Kozoroh, už přes 50 let, a mám přítele Váhy - už 4 roky spolu válčíme, nejde to, ale lepší než být sama!!!

Anonym 1.9.2007 11:40  1%    +  -

viollenka: Já se astrologií tolik nezabývám... ale mám zkušenost, že "ve hvězdách" se dá zpětně najít cokoli... prostě když se ti něco přihodí, tak vždycky se najdou příslušné astrologické aspekty:-))) Tím astrologii vůbec nechci nějak snižovat, to absolutně ne... jenom mě moje zkušenost nyní dovedla k odklonu od astrologie, spíš se spoléhám na svoje vidění světa a svoje prožívání.
Tvoje sluneční znamení je jenom zlomek z celého horoskopu, důležitou roli hraje už zmiňovaný ascendent, Měsíc atd. atd. (Více ti to určitě vysvětlí holky na astrologických diskuzích). Takže není divu, že na tebe z Kozoroha něco sedí a něco ne... protože na tvojí osobnost má vliv spousta dalších aspektů.
Ascendent takhle nevím, zkus se zeptat na nějaké astro diskuzi (je k tomu ale potřeba i rok narození, místo (město) a co nejpřesnější čas narození - zjistíš ho na matrice nebo v porodnici).
A ještě, nemyslím si, že jsi sobecká jen proto, že usiluješ o chlapa, který ti (momentálně:-)))) nepatří.

reagovat viollenka 30.8.2007 20:18  5%    +  -

Leila: A v jakem ascendentu jsem ja? narozena 19.1.

reagovat viollenka 30.8.2007 20:16  5%    +  -

Leila:No prave,ze vim,ale vsechno na me nesedi.Jsem spise pohodlna nez pracovita,sobecka taky a domaci typ.A jdu si za svim dokud to nedokazu.Jak rika moje spolupracovnice taky kozoroh,ze dostala vse,teda spise vybojovala.Ale dosahla toho.Ze sve zkusenosti mohu rict,ze jsem si toho take dost vybojovala.Ted bohuzel bojuju o muze ktery me nepatri,ale ja ho tak strasne chci!no vidis jsem sobec.

Anonym 30.8.2007 17:19  1%    +  -

viollenka: Tak to přece víš, jací jsou Kozorozi, když jsi jeden z nás, ne?:-)))) Kozorozi jsou různí, těžko házet do jednoho pytle... a ty obecné charakteristiky jsi už určitě někde četla (vážní, spíš introvertní, pracovití, vytrvalí...). Moje sestřenka měla několik přítelů Kozorohů a zařekla se, že už never more:-))), byli to děsní suchaři, domácí typové... kdežto ona je společenská a veselá, takže to nešlo:-). Můj děda byl Kozoroh a ten byl ukázkovej:-))), mám pocit, že vybral všechny negativní kozoroží vlastnosti :-)))) (přísný, tvrdý, celkem sobecký, šetrný až lakomý... ale taky vytrvalý a pracovitý).
A já jsem Kozorožka, ascendent mám ve vodním znamení a poznávám na sobě vlastnosti obou těch znamení, asi tak stejnou měrou:-))) Takže těžko říct, jací vlastně jsme:-)))

reagovat Karolia 29.8.2007 21:08  22%    +  -

Ahoj, já jsem taky kozoroh a manžel je ryba a syn taky a druhý syn je střelec. A myslím, že si všichni rozumíme. Prostě šéfem jsem doma já. Pa pa

reagovat Carinea 28.8.2007 8:05  5%    +  -

Zdravím všechny Kozorohy,protože jsou fajn....a protože jsem sama Panna....a to je taky zemní znamení,rozumím mu.Naopak,nerozumím Vodnáři....jeho(její)myšlení jde jaksi mimo mě....

reagovat Romík1 27.8.2007 19:21  95%    +  -

B-valina: já ti ani nevim

reagovat Anďa 27.8.2007 17:34  60%    +  -

tak já jsem panna,můj chlap je panna a je nám dobře. Syn je kozoroh (11.1.) a je to s ním hodně těžké, dcera je blíženec a to je něco

reagovat viollenka 27.8.2007 15:17  5%    +  -

Holky a jakou povahu podle vas ma typicky kozoroh.Je s nim lehke vychazet?Nebo naopak je s nim tezke souziti.Jsem kozoroh a tak nejak se v sobe nevyznam.

reagovat viollenka 27.8.2007 15:11  5%    +  -

Blabla*:Taky jsem mela lva a taky to neslo.

reagovat Peggy66 27.8.2007 13:19  14%    +  -

Blabla*: To mě zase bylo líp se lvem než s vodnářem, ale ani s jedním jsem nezůstala. Jsem 17.1.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: znameni kozoroha
Diskusi založil(a): viollenka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si