Začíme stavět aneb nerychlejší cesta domů

začíme stavět. Máme zatím jen pozemek je tu někdo podobný? Nebo někdo kdo má zkušenosti a může poradit?

Je 14.4.09, aktualizuji popis diskuze, krom pozemku už máme téměř hotový baráček
Naučila jsem se spoustu věcí a myslím že ještě hodně naučím.

Gratuluji všem co jsou na tom stejně a držím pěsti těm co začínají, určitě tu jste všichni vítáni
27.8.2007

Diskusi založil(a) 27.8.2007 Delirando

Užitečné pomůcky

http://eshop.enbra.cz/kalkulacka/

Delirando 16.5.2009 19:03

Nějaké zajímavé odkazy

Krby a krbová kamna
www.biofire.cz
www.krbymorava.cz
www.banador.cz
http://eshop.enbra.cz/
Dveře a okna
www.e33.cz
www.vltavin-obchodni.cz
www.kasalovapila.cz
www.seobwood.cz
www.chinadvere.cz
Koupelny a Kuchyně
http://sykora.svetvody.cz/
http://www.svetvody.cz/
Zajímavost
www.solarnielektrarny.cz

Delirando 25.9.2007 11:54

*******************************Inspirace*****************************

Delirando 24.9.2007 12:48

reagovat 25-ka 28.9.2014 21:40  5%    +  -

ja bych rada nekdy vlastni malinkaty domecek aby sa mal syn kde hrat a pes kde vybehat, tatinka nemame tak nam velky baracek netreba

reagovat Peeters 26.2.2012 22:29  16%    +  -

Ponka: Ahoj, my jsme stavěli dřevostavbu s RD Rýmařov, absolutně jsme spokojeni. Vše sedělo termínově, žádné větší problémy a i teď skoro po 3 letech bydlení v domečku od nich, jsme nadmíru spokojeni.

reagovat Ponka 21.2.2012 19:16  82%    +  -

Ahojky,
máte zkušenosti s dřevostavbami?
Výběrem firmy?

reagovat riki 15.1.2011 19:21  100%    +  -

Figi: Ja uz zadneho remeslnika nastesti nepotrebuju

reagovat riki 26.9.2010 14:52  84%    +  -

Ahoj holky. Rada bych Vas, ktere jiz mate postaveno a resite dodelavky kolem domu, pozvala do sve nove diskuze - Muj dum- muj hrad...Pojdme si povidat- co dal....

reagovat Maldová 16.9.2010 21:15  76%    +  -

Kat34: My máme teda plynový grilík. Moc jsem ho nechtěla, ale manža je nadšený a zatím griluje jen on. Teda griloval. Teď je fakt děsně. Jinak počasí by mělo být krásné snad prvních čtrnáct dní v říjnu

reagovat Kat34 16.9.2010 19:50  25%    +  -

Maldová: to už asi nepříjde, to babí léto. Uvidíme třeba ho ještě stihnem zajet, jo jo šedivé klobásky mám taky ráda.

reagovat bt.cz 15.9.2010 22:12  90%    +  -

Ahojky, slyšela jsem o tom, že dotace Zelená úsporám se nějak omezuje. Nevíte o tom něco?

reagovat Maldová 14.9.2010 18:10  80%    +  -

Kat34: Musím říct, že obojí vypadá skvěle Tak teď aby ještě došlo to babí léto, aby jste mohli krbík jak se patří zkolaudovat Jak já bch si dala nějaký grilovaný steak

reagovat Kat34 14.9.2010 17:52  24%    +  -

Maldová: ahojda, foto krbu je v galerce, včera jsme nakoupili kyti, litr v pr... Máme nakonec cypřišek střižený do tvaru bonsaje a jalovec, mrkni.

reagovat Maldová 12.9.2010 20:45  53%    +  -

Kat34: Tak to tě musím zklamat - kozel zahradníkem - to jsem já Máme teda hodně kytiček, ale zatím jim nevěnujeme moc času. TEda byla tady minulý týden tchýně a hned se na to vrhla. TAdy něco otrhat, tady něco vyplít a tak. Na to ona je machr. Já jsem v tom fakt děsná.

reagovat Kat34 12.9.2010 19:56  16%    +  -

Maldová: tak to máte supr pracanta, hlavně jestli není drahý. Tatík se snaží hodně dělat sám, ted dodělal zámkovku za přístřeškem, je to docela velký plac a v rohu se nám tyčí právě nový zahradní krb, fotku určitě uděláme, jen sem si tam kolem chtěla dát ještě nějaké kyti v květináči, listopadky nebo tujky. Děláš do kytiček co by se mi tam hodilo a nevadilo jí třeba sluníčko?

reagovat Maldová 11.9.2010 21:07  53%    +  -

Kat34: Téda to musí být paráda. Pak hoď fotečku, ať můžu zaslintat My tady máme zase našeho oblíbeného pracanta. Dodělává lícovky na fasádě, pak obkládá venkovní schody. Je hrozně šikovný a umí opravdu všechno. Taky na něho vždycky šíleně dlouho čekáme Teda než může začít. Když už začne, tak je to v pořádku

reagovat Kat34 11.9.2010 19:47  16%    +  -

Maldová: ahojda, dnes bylo krásně, udělali jsme si výlet do Hornbachu do HK a koupili si zahradní krbová kamna - Carmen, jsou bílá nebo taková šedá v kombinaci s terakotou.

reagovat Maldová 1.9.2010 20:20  51%    +  -

Kat34: Jé děkujeme Ta palisáda kolem je super. Máme pozemek trošku z kopce, tak se nám to hodilo. Máme to i kolem dlažby u terasy. Jinak tu zelenou si manža dělal sám, takže nemůže říct, co je to za odstín, páč to míchal asi natřikrát, než se nám to zalíbilo

reagovat Kat34 1.9.2010 19:51  15%    +  -

Maldová: máš na chodbě pěknou zelenou malbu, co je to za odstín barvy, hrášková nebo od jakého výrobce?

reagovat Kat34 1.9.2010 19:49  15%    +  -

Maldová: téda, klobouk dolů, je nádherný! A okolo to máš taky moc hezky načančané, fakt super, líbí se mi ty svahovky nebo co je to kolem bazenu.

reagovat Maldová 1.9.2010 16:43  48%    +  -

Kat34: TAk tady je ta fotečka. Ještě někde vyštrachám nějakou fotku z léta kde je otevřený. I když nevím, jestli někde bude celý a ne jen kousek

reagovat Maldová 31.8.2010 22:10  54%    +  -

Kat34: Ahoj. Já se hrozně omlouvám, ale ještě jsem necvakla Když ono je furt hnusně, tak jsem myslela, že počkám. Ale vyhlídky teda nejsou nic moc, tak to bude muset být i s děštíčkem

reagovat Kat34 31.8.2010 20:49  16%    +  -

Maldová: ahojda, dáš tu fotečku, pleas? No jo ty pískovcové jsou prý drahé ještě jsou prý zelené a červené, tak asi zajedeme na skalku pro zelené.

reagovat Maldová 29.8.2010 22:16  55%    +  -

Kat34: Je to spíš skála Pavel si to nechal odněkud dovézt. Původně jsme chtěli takové ty "pískové" kameny, ale byly dost drahé, takže jsme skončili u tady toho. Bazén hned zítra nafotím. Snad si vzpomenu

reagovat Kat34 29.8.2010 21:57  16%    +  -

Maldová: bazen dej určitě do galerky, ráda se juknu. Máte taky moc pěknou skalku, byli jste v lomu? Na kolik vás šutry vyšly?

reagovat Maldová 29.8.2010 19:32  55%    +  -

Kat34: Jo a co se týče té barvy u schodiště, tak my máme okrovou. Je světlá, ale chtěli jsme, aby tam nebyla tma. Je tam sice střešní okno, ale dole už je trošku šero. Jo a taky jsme tam asi před čtrnácti dny měli na zdi pláclou čokoládu. Ale nikdo to neudělal - klasika Nejlepší by bylo, kdyby ta barva byla omyvatelná.

reagovat Maldová 29.8.2010 19:29  55%    +  -

Kat34: Ahoj. Pořád je co dělat viď. My teď doděláváme garáž, aby bylo v zimě kde parkovat. Pak se manžel vrhl na přístřešek pro dřevo, protože nám zatím jen tak halabala leželo u baráku a vypadalo to dost blbě. Teda ještě vypadá. Chvilku se to potáhne Jinak plot máme jen z poloviny a to mezi sousedama. Tam jsme dali klasické pletivo. Na zděný plot zatím nejsou peníze, takže to nás čeká na jaře. Teď v září po nás bude chtít město zaplatit pozemek, tak snad na to někde schrastíme Jinak bazén máme kompletně hotový. Je to už dýl, tak bych mohla hodit aspoň fotečku

reagovat Kat34 29.8.2010 14:49  15%    +  -

Ahojda kočky, kde jste všechny??? Jak se máte po prázdninách? My výborně,už proto že si stále užíváme bydlení v novém domečku a je to neskutečné ale už tu 3O září rok a půl. Čeká nás ještě různé práce,hlavně oplocení, plůtek na terasu, zatravnění a nějaké ty skalky, ted děláme zámkovku za domem za přístřeškem na auto aby byla zároveň s terasou a tam plánujeme v rohu krbová kamínka na grilovačky, zatím posloužil malý pojízdný rozvrzaný gril. Taky tatka dodělává teren okolo bazenu kam příjdou svahovky a taky zámkovka, pak na podzim si pohrajeme s barvami v domě, zatím máme jen jednu červenovínovou v obývaku u baru, už to máš rozmyšlené jen tápu ve výběru barvy v chodbě a na schodišti, je to tam dost uplatlané od dětí. POradí někdo barvičku?

reagovat fidzi 29.7.2010 13:52  5%    +  -

Ahojky,chceme postavit domeček,našli jsme si super místečko,ale je u potoka,takže zřejmě záplavová zona,hledali jsme i poj. na toto,aby jsme se kdyby náhodou nějak chránili
http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-domacnosti
narazila jsem na toto poj. znáte ho někdo,moc by mě zajímal názor,jestli do ní jít??

reagovat nakupy 30.6.2010 10:24  5%    +  -

ahojky chci doporučit www.absecondhand.cz kvalitné a levné zboží, objednala jsem si, rychlé dodání a malý dáreček k objednávce, pěkné

reagovat Vinie 22.6.2010 21:30  5%    +  -

moc Vás všechny prosím o zaslání hlasu na tomto odkazu: http://www.ruukkistrechy.cz/renovation/contest/view/1df7afc7f0b3b287afc11df9d15351914bcb058b058/ s přítelem rekonstruujeme baráček a moc by se nám tato pomoc hodila. Všem dopředu děkujeme a velice rádi oplatíme!!

reagovat kloboucek 21.6.2010 22:49  34%    +  -

Danča-222: Budu ráda, pokut tě to trochu inspruje. Je to hlavně praktické.

reagovat Danča-222 21.6.2010 15:33  5%    +  -

kloboucek: děkuju moc za skvělý nápad určitě si inspiraci vezmu

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Začíme stavět aneb nerychlejší cesta domů
Diskusi založil(a): Delirando
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si