Krásy naší vlasti

Prosím vkládejte sem fotky míst z celé republiky, kde bydlíte či kde jste byli. Možná, že to někoho inspiruje k výletům a různým výpravám.
Připište také, co zajímavého jste tam viděli.
27.8.2007

Diskusi založil(a) 27.8.2007 Ivjez

Ivjez 8.7.2010 19:39

reagovat luckapla 4.6.2016 22:14  5%    +  -

Ahoj, já můžu doporučit jedno moc krásné místo na severu Čech, Ostrov nad Tisou, je to malinkatá vesnička uprostřed skalního města a narozdíl od Tisé nebo Adršpachu tam je minimum turistů..
Je ta moc fajn kempík "Pod Císařem" a pro náročnější 4* hotel kde super vaří.
Výletu a koupání je tam všude dost.

reagovat LeonKA 26.11.2015 17:57  5%    +  -

Mrkněte třeba na blog Krásy Česka je tam dost zajímavých míst. Já navštívila při poslední dovolené třeba Buchlov, Buchlovice , o kterých tam je také zmínka, moc hezké místo. Nebo Adršpach. Tohle místo v čechách místním dost závidím. Já jsem z Beskyd a tady je také hezky. Ale, je to takový specifický kraj :)

reagovat pepesk 29.7.2015 20:19  70%    +  -

já jen nakukuju

reagovat Siva 27.7.2015 22:10  5%    +  -

neni

reagovat Siva 27.7.2015 22:01  5%    +  -

hallo je tu někdo

reagovat lubinka 14.7.2015 10:15  100%    +  -

jana-ul.: máš pravdu ta prohlídka pivovaru je fakt boží výlet pro celou rodinu

reagovat jana-ul. 14.7.2015 0:24  7%    +  -

Také mám tip na výlet pro celou rodinu - prohlídka pivovaru Velké Popovice. Tatínkové zajásají, dětem se bude líbit živý kozlík Olda, každý si tam přijde na své. Tipů není nikdy dost :-) Já děkuji za ty od vás :-)

reagovat pepesk 1.6.2015 18:11  72%    +  -

Je tu někdo ze Zruče nad Sázavou?Já tu sem pracovně

reagovat pepesk 26.4.2015 18:28  100%    +  -

Je tu někdo z JABLONNÉ NAD ORLICÍ?

reagovat karolinalovosi 8.4.2015 18:04  5%    +  -

Je tu někdo z Prahy?

reagovat pepesk 19.11.2014 15:42  80%    +  -

Je tu někdo z Havlíčkova Brodu nebo blízkého okolí:

reagovat Anonym 6.8.2014 11:07  5%    +  -

Přidávám se i já....akce pro děti a tipy na výlety hledám občas na stránkách vasikamaradi.cz
A musím dodat, že děti jsou vždycky spokojený. Například nedávno jsme byli v muzeu - Dobrovická muzea a i ta malá pětiletá kobliha se zabavila. Mají to tam fakt uzpůsobený dětem v jakékoliv věkové kategorii.

reagovat Ramljak 21.7.2014 16:10  5%    +  -

Jestli můžu doporučit, tak v těchto tipech na výlet si určitě vyberete

reagovat allhallows 8.5.2014 15:30  5%    +  -

Tip na výlet do Hradce nad Moravicí:
http://www.studentpoint.cz/297-tipy-na-vylet/15338-kde-by-studoval-harry-potter-kdyby-byl-cech#.U2uEeGJ_sUP

reagovat Ivinoka 2.9.2013 12:22  28%    +  -

Oli.2:

reagovat Martiinka1 16.4.2013 13:28  9%    +  -

Linda: Ahoj Lindo, takový výlet ti mohu jen doporučit, akorát se nejedná o Šatalice, nýbrž Satalice.Je to tam moc fajn, v areálu je spousta možností, jak se zabavit, ale také je možné vyrazit po okolí na kolách. Nedaleko jsou také možné projížďky na koních, je tam zámek, bývá výstava pohádek a další věci, které zabaví nejen dospělé, ale také děti. Ideální výlet na 3dny nebo i více, když se to spojí třeba s prohlídkou Prahy a dalšími aktivitami :)

reagovat Anonym 26.3.2013 21:09  5%    +  -

Ahoj Pražandy, chtěla jsem se jen zeptat, jestli jste slyšely někdy o sportovním areálu v Šatalicích na okraji Prahy? Doporučl nám to kamarád, že je tam klídek, příroda kolem a spousta aktivního vyžití. Zajímají mě vaše zkušenosti a názory, t nevyjedeme v létě a nelitujeme :)

reagovat Ivinoka 26.3.2013 9:14  38%    +  -

Ahoj cestovatelky,jsme v Jihlavě na třídenním pobytu,který jsme dostali k vánocům od dětí.Máme naplánované výlety,kam jsme chtěli vyrazit,ale zatím trčíme na pokoji,protože je zima.V prosinci jsme si mysleli,že koncem března už bude hezky.No nevadí,za chvíli jdeme do výřivky a odpoledne se pojedeme podívat do Telče.toto teda až bude hezky.

reagovat Maty44 26.3.2013 9:01  18%    +  -

Carie: ahoj, pokud nejste z Prahy tak to není daleko, pak zámek |Dobříš, Konopiště, nebo do Příbrami tam je super hornické museum, pokud nebude počas ke koupání venku,tak v Měříně je vojenská zotavovna - krytý bazen s tobogány, a nebo směrem na Prahu je Aqua park Průhonice, a zámek s parkem.... Martina

reagovat Maty44 25.3.2013 13:58  13%    +  -

Ivinoka: tak tuto památku mám v Praze taky ráda

reagovat Maty44 25.3.2013 13:50  13%    +  -

Ivjez: ajtakrajta, tak to máme spolu druhého stejného koněkromjsme také s muže couráci po vlasti ČESKÉ - od r.2000 sbíráme turistické známky-/ale opravdu z místa kde jsme byli ne že na první památce nakoupim veškeré okolí/páme jich přes 300 Dřív když s námi ještě hodně jezdil kluk tak měl "Vandrovníček kam si dával razítka, vstupenky..., Pak vyšel Turistický deník tak se to začlo dávat tam, a tak kupujeme jak známku, tak turistickou vizitku Už se těším na teplo

\ps v sobotu budu na PPM, pátek se budu stavovat v Dubči. Martina

reagovat zizinaa 4.12.2012 12:42  5%    +  -

Za návštěvu jistě taky stojí Rokytnice nad Jizerou (http://www.erokytnicenadjizerou.cz), hlavně dětem se tam moc líbí, je tam kluziště a dělají vyjížďky na saníh. Taky jsou tam běžecké tratě, no prostě vše, abyste si dovolenou skvěle užili.

reagovat Anežka26 27.7.2012 1:04  5%    +  -

Tak my jsme se minulý týden vrátili z wellnes pobytu z lázní Velichovky a můžu všem jen doporučit - masáže, kosmetika, manikůra, wellnes.... Dostala jsem relaxační víkend k narozeninám a teď přemýšlím, že bych tam na podzim jela znovu. Je to prostě paráda, nechat se tak hýčkat, odpočinout si a přitom poznat krásný kus naší republiky. Příroda je tam nádherná :-)

reagovat terkaveverka 26.7.2012 15:23  5%    +  -

Na kole ze Svatošských skal až do Lokte - příjemná přírodní cyklostezka podél řeky s dvěma hospůdkama http://www.karlovyvary.cz/cz/vylety-do-okoli ... :)

reagovat sesivacka11 3.10.2011 10:01  5%    +  -

Ahoj Holky,

řešili jste již otázku kam letos na hory? Loni jsme navštívili Alpy ve Francii a musím uznat, že i když nejsem zrovna fanda ho hor, je to ta perfektní. Nicméně, letos bychom asi nejraději zrealizovali s kamarády týdenní dovolenou na horách u nás v česku Máte nějaké tipy kam s takovou bandou vyrazit směrem dovolená na horách Česko?

reagovat petra.ch 23.9.2011 12:59  5%    +  -

Když jsme vybírali, kam pojedeme v létě, padl nám do oka hotel Panský dům . Tak jsme tam zajeli a rozhodně nelitovali.

reagovat Ivjez 6.9.2011 19:35  27%    +  -

Ještě musím poznamenat - jako sběratelka turistických vizitek, sehnala jsem v Ústí celkem 5ks, na informačním centru měli k tomu i razítka, hurá!!!

reagovat Ivjez 6.9.2011 19:33  27%    +  -

Výlet do Ústí nad Labem - navštívili jsme ZOO, přímo ve městě, kousek od nádraží Západ, musíte MHD. Pak jsme vyjeli lanovkou nad Ústí k vyhlídkové chatě Větruše- nádherný výhled, nedaleko pro děti přírodní bludiště a malé zrcadlové bludiště. Parádní výlet!

reagovat pepesk 8.4.2011 18:16  42%    +  -

Dala sem fotku do galerky-zima je na Černé studnici

reagovat Ivinoka 8.4.2011 13:50  52%    +  -

pepesk: Ahoj,muž zrovna plánuje výlet na Svatojánské proudy,je tam naučná stezka,je to u Štěchovic.Kamenicí jsme projížděli před týdnem,jeli jsme do Jetřichovic a pěšky na Mariinu skálu.Prošli jsme pěšky asi 1Okm,zpět do Jetřichovic.Fotku mám v galerii.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Krásy naší vlasti
Diskusi založil(a): Ivjez
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si