POKLADY Z PŮDY

...koupili jsme domeček a zůstalo nám tam spoustu starých věcí, které je škoda vyhodit, máte taky něco starého, co jste renovovali?...nebo jste něco krásnýho ze starý věci udělali?...nebo si nevíte rady, jak co opravit?

...tak tady je to správný místo, kam nakouknout, pokochat se, poradit si...
29.8.2007

Diskusi založil(a) 29.8.2007 Ara11

reagovat Nikita-4 31.12.2010 9:07  30%    +  -

Děvčátka jdu Vám popřát krásného Silvestra a hlavně hodně moc zdravíčka,štěstíčka do Nového roku

reagovat pecka 21.8.2010 7:57  59%    +  -

lujdyna:

reagovat lujdyna 25.6.2010 10:30  7%    +  -

Sakra, tady to moc nezije, skoda.

reagovat VjerockaV 18.5.2010 17:10  7%    +  -

Ahoj holky. Nevíte o někom kdo sbírá staré výhybkové návěstidla bez petrolejek. Foto klidně dodám:-)

reagovat Ara11 4.3.2010 19:32  14%    +  -

lupra: Já bych si asi nechala udělat nohy od nějakýho kováře nebo bych prošla vetešárny, starožitnictví, koukni se i na aukro.

reagovat belissa 23.12.2009 2:46  5%    +  -

Milé dámy , krásné prožití svátků vánočních , bohatého Ježíška a do Nového roku hodně zdraví,lásky,chytré děti a hodné muže přeji z celého srdce ahojky

reagovat dialog 22.12.2009 8:50  47%    +  -

reagovat Ara11 4.11.2009 17:05  26%    +  -

belissa: To víš, že můžeš...

reagovat Fanyska 4.11.2009 15:38  6%    +  -

prosím navštivte diskuzi o sdružení Člověk člověku http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=18226 , také koukněte na jejich web www.clovekcloveku.tym.cz LIDÉ BY SI MĚLI POMÁHAT

reagovat belissa 4.11.2009 5:59  5%    +  -

Milé dámy , tak si tak brouzdám v práci po netu a objevila jsem vás , najednou jako bych byla v jiném světě , děkuji že jsem si mohla počíst, nějak jsem se v těch posledních měsících plných žalu, starostí a zase radosti ztratila a vy aniž to vlastně víte jste mi připoměly že je prima na světě a já se musím zase více zapojit

mějte se fajn

můžu se k vám připojit ? ( tedy pouze když jsem v práci , přestěhovali jsme se a ještě nevyřešili připojení)

reagovat dialog 9.10.2009 7:04  100%    +  -

Ara11: Ahoooooojky,jsem ráda,že ses našla...někdy bude třeba více energie,oprášit staré vzpomínky z půdy.
A jak píšeš o těch schodech...to já bych tam nejspíš,hnaná tou ukrutnou zvědavostí-lezla nevímjak,jen abych to už už už viděla
Nicméně měj krásné ty podzimní dny a někdy tady třeba ahoooooj

reagovat Ara11 8.10.2009 2:20  26%    +  -

dialog: Ahooooj....zlatíčko já mám tak málo času, že spíš Dámou jen proletím, hodně se věnuji svému obchůdku, zabere všechen můj volný čas, ani na tvoření pomalu nesáhnu. 29.9. se mi vdávala kamarádka, příprava byla dost náročná, dostala jsem chřipku a byla jsem ráda, že jsem si mohla 2 dny odpočinout, pak jsem jezdila dost po nákupech,jela jsem se kochat do skláren a nyní připravuji Křižanovský srazík, po srazíku musím navštívit zubáka a čeká mne náročné období, ale musím to zvládnout a hlavně se duševně připravit, vím, co mne čeká a děsně se bojím...tak to bylo jen tak v kostce....
Jsi hodná, že jsi k nám na půdu zašla, v našem domečku půda chátrá, nejsou k ní schůdky, tak ani nemám možnost objevovat poklady, ale časem něco objevím....

reagovat dialog 5.10.2009 10:56  100%    +  -

...tak se tady pokouším oživit ta krásná tajemství půd...navázat na starou nit povídání a mám, jako vždy, možnosti JEN dvě...buď to vyjde,nebo budeme mlčet.
Přeji vám krásný čas***

reagovat dialog 5.10.2009 10:46  100%    +  -

Ara11: ahojíček...zajímavé,tvůj poslední příspěvek je ze 4.května - na mé narozeniny.
Já byla v té době v "rozkladu duše",mnohé zrenovovala v sobě, prosila sítem i své diskuze,v mnohých se tady na Dámě.cz i zklamala, mnohé jsem náhradou našla.Nic mimořádného,jen obyčejný život se svými novými scénáři.
Kdepak jsi asi ty nyní?

reagovat dialog 5.10.2009 10:42  100%    +  -

VjerockaV: ...a hned zčerstva odpovím na červnovou otázku.
Jsem z novojičínska....

reagovat dialog 5.10.2009 10:41  100%    +  -

...páni,je tomu víc než rok,co jsem tady u vás "na půdě" byla...teď jsem vás zase náhodou tady objevila...a ptám se...kdepa jste všechny? že by jste se ztratily na půdě?
Já se tedy málem ztratila,ale naštěstí jsem se zase našla...a co vy? najdete se zase, abychom popovídaly,co všechno nového se stalo od té doby,co jsme se na půdě sešly?

reagovat VjerockaV 1.7.2009 13:36  10%    +  -

dialog: Ty jsi z Beskyd? Odkud přesně jestli se můžu zeptat.

reagovat VjerockaV 1.7.2009 13:30  10%    +  -

dialog: Ahojky. Jak jsem si pročítala tvoje příspěvky hodně jsi mi připoměla přítele. Asi by jste si výborně rozuměli a měli by jste si co říct ikdyž se neznáte.

reagovat Ara11 4.5.2009 20:28  42%    +  -

dialog: Moc děkuji za milá slůvka, moc sem nelítám, půda je bez schodů, tak se tam hrabošit nedá, možná v létě se tam dá zase jít

reagovat dialog 13.2.2009 9:59  77%    +  -

Ara11: jÉJDAAA,JÁ SI TĚ VLAŠTOVIČKO SNAD PÍSNUTÍM I PŘIVOLALA!
Určitě vše zvládnete,kde je chut a víra,elánem okořeněné-tam je úspěch zaručen.To víš,že ráda přijdu,zase jsem si vás tu přidala do "oblíbených",abych měla hezky počet příspěvků pěkně na očích
Měj s rodinkou krásný víkend a zase brzy naviděnou

reagovat Ara11 13.2.2009 9:05  48%    +  -

dialog: Ahoj Aninko, no já jsem si říkala, kam se komnata poděla, je fakt, že jsem spíš pročítala, než něco psala...
Klíček od půdy mám na věšáčku, jen ty schody chybí, musí se po žebříku a to já si nejsem jistá, abych náhodou ten žebřík nezrušila pod svou váhou...a teď jak je zima domeček odpočívá, občas ho probereme krátkou návštěvou, čekáme na jaro, je hrozná zima, tak se oklepávají zdi a seká elektřina...no aspoń něco.
Kartářka mi předpověděla 100% stěhování příští rok na jaro, snad i ty vánoce by mohly být reálný, tak uvidíme...
Měj se pěkně... a nakoukni

reagovat dialog 13.2.2009 8:17  78%    +  -

Ara11: Ahojky vám v této "divukrásné"diskuzi,k jejíž půdě já ztratila na pár měsíců klíč...ale jakoby se i tady zastavil čas...není možná,poslední tvůj příspěvek se datuje před koncem roku starého.Copak jste nenašly také ty klíče?
Tak a já jen našla-huráááááá-a tak zase mezi vás občas ráda přijdu,jen tak,třeba tu někdy zahlídnu něco,co už léééta hledám.
Mezitím co jsem tu nebyla...už tajemnou diskuzi nenajdeš,holt život běží jak splašený kůn a co bylo včera,je už jen historií.Mějte pěkný ten čas čekání na jaro.

reagovat Ara11 27.12.2008 17:37  44%    +  -

Ala.Faba: ten je hezoučkej

reagovat Ala.Faba 27.12.2008 7:59  66%    +  -

dobré ráno mohu mezi vás?
nesu vám ukázat jaký poklad jsem dostala k vánocům

Anonym 4.12.2008 18:08  29%    +  -

Ivonka62:
ahoj, my jedny máme. Ale jsou rozbité uplně - je toho asi tak 5ks dohromady a nevím jestli mají vůbec struny. Kolik bys za ně dala?

reagovat Ivonka62 30.11.2008 13:01  5%    +  -

Holky a nenaly by se nějaké staré housle? I poničené? Sbírám housle. I bezcenné, ávám to opravovat:-)

reagovat KatkaA. 26.11.2008 20:36  49%    +  -

dialog: Ahoj musím reagovat na tvůj příspěvek o prodaném domě a tvém koši pokladů-nejdřív jsem myslela,že se rozpláču když jsem to četla....ale pak jsem se zamyslela a taky zavzpomínala......taky mám takovou starou půdu s úžasnýma věcma a nejen půdu ale celý dům-ale taky bohužel jen ve vzpomínkách.... je to jen pár let,do toho města jsem nejela a ani dům po prodání (rychlém,neměla jsem šanco dojít pro své vysněné věci )jsem neviděla,možná někdy někdy za moc moc let se tam podívám,zatím nemám sílu.....
a tak mám jeden veliký sen-starý dům nebo chalupu s úžasnou půdou a s mnoha poklady v ní.
Všichni tady víme co jsou pro nás ty poklady.....

reagovat dialog 30.10.2008 13:56  24%    +  -

Ara11: jsi vítána budu se moc těšit,tam máš záhad až do alelujá

reagovat Ara11 30.10.2008 12:47  33%    +  -

dialog: tak to mne tvoje diskuse budou hodně zajímat,já se přestěhuji za tebou na diskusi, kde se téma probírá, abychom to neprobíraly tady na půdě jo?

reagovat dialog 30.10.2008 12:25  24%    +  -

dialog: opravuji - církev

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POKLADY Z PŮDY
Diskusi založil(a): Ara11
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si