Knihy

Ahoj, tak co - zajímá mě, jestli v dnešní době internetu a počítačů ještě někdo čte staré dobré knihy.
Podělte se o knižní novinky, názory na dobré knihy a oblíbené autory..
4.9.2007

Diskusi založil(a) 4.9.2007 pajinka22

reagovat Sallow 15.3.2016 8:34  100%    +  -

.... už jsem ho sehnala na Seznamu

reagovat Sallow 14.2.2016 11:33  100%    +  -

Potřebuji jako dárek VELKÝ SNÁŘ PODLE ZOLARA

Může mi někdo pomoci?

reagovat míša234 11.1.2015 20:10  5%    +  -

zdravím ,dcera potřebuje do školy DAŇOVÉ ZÁKONY 2014-nemáte někdo zbytečné?

reagovat Monika Pozlerová 14.12.2013 8:32  1%    +  -

Dobrý den, nemáte náhodou ještě i knihu Andělé a Démoni a Da Vinciho kod?

Monika

reagovat šmoulinkáá 10.12.2013 18:20  23%    +  -

pajinka22: zdravím, oboje jsem četla, jsem zapálená čtenářka, baví mě knížky, ale musí být dobře napsány, jinak odkládám a beru další
teď čtu S tebou už nikdy od Alexandry Potter, super, doporučuji
nějaký typ pro mě máte

reagovat vip 9.1.2013 22:16  100%    +  -

Kdyby jste měli doma zbytečnou knížku Karlík a továrna na čokoládu, měla bych zájem.

reagovat artemix 6.1.2013 23:43  5%    +  -

NEONOVÝ VRCH....JE TO PROSTE ZVLÁŠTNÍ DÍLKO...SVÝM ZPŮSOBEM HODNĚ OSTRÉ A KONTROVERZNÍ..ALE AUTOBIOGRAFICKÉ..PRAVDIVÉ..NEVYMYŠLENÉ...A MĚ OSOBNĚ TO DONUTILO SE OPRAVDU ZAMYSLET...

reagovat jarinka 11.3.2012 18:49  1%    +  -

Olivia1:
Tak to je kniha knih, četla jsem ji s odstupem již 2x a pustím se do ní určitě ještě jednou. Zkrátka "potěšila moje játra" :-)

reagovat Jacob Carter 16.2.2012 23:38  1%    +  -

Jeden vyrůstal na kukuřičných polích v Iowě, pral se za svou nezávislost, chtěl uniknout životu, který mu chystal jenom lhostejnost, marnost a zapomnění.

Druhý vyrůstal mezi rozeklanými skalami drsné vulkanské pouště, pral se, aby ho přijali, chtěl sladit logiku, kterou ho učili, s emocemi, které cítil.

V dalekých končinách Galaxie, v místě a čase, které nikdy neměly existovat, se objevuje nástroj zkázy. Jeho pološílený kapitán přeje smrt všem rozumným bytostem, touží zničit každý civilizovaný svět, aby tak pomstil zničení svého světa.

Dvě zcela odlišné a nepoddajné osobnosti jménem Kirk a Spock musejí najít způsob, jak vést jedinou posádku jediné lodi, která je může zastavit.

Právě teď si můžete románovou adaptací nejnovějšího Star Trek filmu od Alana Deana Fostera objednat pomocí webového formuláře na oficiální stránce:

www .laser-books.cz/startrek2009.html

reagovat zuzak 12.11.2011 18:32  25%    +  -

tak právě jsem dočetla:
Nežádoucí účinek: smrt (Dr. John Virapen)
...lidi- hltala jsem jí jedním dechem a zároveń se mi dělalo špatně při odhalování informací o farmaceutickém průmyslu...!
Tohle by měla být povinná četba! V zájmu nás a našich dětí!
Tady trochu info o knize: http://ariadne.cz/zbozi/john-virapen-nezadouci-ucinek-smrt-1888.aspx

reagovat irča007 31.3.2011 23:28  19%    +  -

Dobrý den . už delší dobu sháním knihu od DIMUNOVÉ Marie "BOUDA NA HORORU" vydanou cca 1999.
Neporadíte?Díky.

reagovat Sedmitecka 6.3.2011 7:37  41%    +  -

Jinak mám právě rozečteno Zmizet od Petry Soukupové a mohu doporučit. Je to tedy trošku depresivní, zkrátka s někým se život nemazlí, ale Petra píše úžasným stylem. Mě to hodně překvapilo, ale dobře se to čte a člověku to přijde jako by si s někým povídal... fakt doporučuji...
No a před Zmizet jsem přečetla Krvavé jahody od Jiřího S. Kupky a to je síla! Člověk by řekl, že se něco takového v moderní historii stát nemůže a ejhle. Opět je to spíš pro tvrdší nátury, ale myslím, že by si to měl přečíst snad každý.

Jinak čtu hodně sci-fi a fantasy literaturu a v poslední době hlavně série The Dark Hunter a The Black Dagger Brotherhood. Bohužel moc knih v češtině nevychází, ale aspoň to člověka donutí se do nich pustit v originále a taky to jde a ještě se zdokonalí

A abych nezapomněla - kdo má rád i filmy, tak si přečtěte od Sary Gruenové knihu Voda pro slony - brzy přijde i do našich kin její filmové zpracování

reagovat Sedmitecka 6.3.2011 7:29  41%    +  -

Všechny zdravím:o)

Willa: Diane CHAMBERLAINOVÁ má dobré knížky, četla jsem od ní toho víc a všechny byly pěkné :o)

reagovat daisynka 20.2.2011 15:34  48%    +  -

Nabízím tyto 2 nové knihy:
Kniha Panenka pro královnu (Christine Trentová)
Kniha Nepsaný zákon (Louis L´Amour)

Prodám nebo vyměním za jiné knížky..nabídněte do vzkazů.

reagovat pajinka22 21.1.2011 13:46  35%    +  -

Koupím knížky od Monyové

reagovat Willa 13.11.2010 13:26  100%    +  -

Ahoj.Tak jsem nyní našla tuto diskuzi.Já jsem nyní dočetla Diane CHAMBERLAINOVÁ: Krutá volba(zajímavé,dobrodružné).

reagovat Pavlína 13.10.2010 18:06  1%    +  -

Neměl by někdo zájem o Šifru mistra Leonarda od Dana Browna? Prodávám ji úplně nepoškozenou, jen mi asi dva týdny ležela v knihovně. :-) Za 110,- je to i s poštovným docela výhodné.

aukro.cz/item1272197426.html

reagovat D.a.n.k.a. 4.10.2010 10:48  5%    +  -

Moc vám všem děkuji,ale bohužel všude tam už jsem byla a je to nedostupné.

reagovat cappuccinka 4.10.2010 7:28  30%    +  -

D.a.n.k.a.: http://zdravi-literatura.hledejceny.cz/bankovani-v-tradicni-cinske-medicine/ tady mají dostupnost do 10dnů tak snad to vyjde

reagovat cappuccinka 4.10.2010 7:24  30%    +  -

D.a.n.k.a.: sice píšou že titul není dostupný,ale objednat se určitě dá,nebo se podívej přímo na stránky toho nakladatelství,přes ně by to bylo asi nejrychlejší

reagovat cappuccinka 4.10.2010 6:41  30%    +  -

D.a.n.k.a.: http://www.arara.cz/product/160829
Není nad google

reagovat D.a.n.k.a. 3.10.2010 19:14  5%    +  -

Dobrý den, sháním knížku Baňkování v tradiční čínské medicíně - Ilkay Zihni Chirali.Neporadíte? Děkuji.

reagovat cappuccinka 30.9.2010 7:08  32%    +  -

Jinak jsem teď četl ahlavně klasiku.Jane Austenovou-Pýcha a předsudek, Rozum a cit, Lady Susan.Pak Puškina a jeho Evžena Oněgina,to je nádherný příběh a když se podíváte na film kde hraje Liv Tyler a Ralph Fines to je opravdu bomba.Pak Dostojevskeho Zápisky z mrtvého domu,to je trošku těžká literatura a ač mám tohoto autora ráda tak se mi to špatně četlo..
Jedeme s prckem an měsíc do lázní tak přemýšlím co si vzít sebou nemáte typ?
Mám ráda Browna,ale už jsme od něho všechno četla.Ještě jeden typ.Od Toma Egelanda vyšla kniha Strážky úmluvy je to vcelku zdařilé dílo.

reagovat cappuccinka 30.9.2010 7:05  32%    +  -

Olivia1: Naprosto souhlasím,měla jsem stejné poociy když jsem jí dočetla.Dokonce mi to bylo až líto že už je konec.

reagovat Olivia1 29.9.2010 22:07  5%    +  -

Nazdárek, právě jsem dočetla kníčku "Egyptan Sinuhet" od Mika Waltariho. Jsem z ní tak hotová, že jsem jí musela prostě doporučit dál. Kdo nezná, určitě přečtěte a nebudete litovat! Určitě se stane jednou z nejoblíbenějších knížek.

reagovat Lilliana 3.3.2010 18:00  9%    +  -

*sissi*: Myslím, že je smyšlený, ale i tak je dost emotivní.

reagovat cappuccinka 3.3.2010 7:11  89%    +  -

Já jsem teď dočetla od Dana Browna Ztracený symbol a opět úchvatně čtivé napínavé,dramatické,překvapivé a mysteriozní.Prostě všechno co má jeho kniha mít a doufám,že to není poslední jeho dobrodružství už jsme k té postavě Roberta Langdona tak přilnula,že by mi chyběl

reagovat *sissi* 3.3.2010 2:23  14%    +  -

Lilliana: je to skutečný příběh?

reagovat Lilliana 2.3.2010 19:26  9%    +  -

Včera jsem si v paláci knih LUXOR koupila knihu Je to i můj život (čerstvě zfilmováno) ve slevě. Ta kniha je vážně úžasná a dojemná

reagovat *sissi* 1.3.2010 20:51  13%    +  -

Tak jsem dočetla Deník šílené manželky a Divnovlásky,první díl byl pro mne docela těžký na čtení,ale druhý už byl v pohodě,nyní čtu Schindlerův seznam-je to tlustý,doufám,že to zvládnu

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Knihy
Diskusi založil(a): pajinka22
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si