Může vyjít vztah přes seznamku?

Zdravím vás milé dámy,
před nedávnem jsem se zaregistrovala na seznamce, abych potkala partnera a chtěla bych znát názory žen, který s tímhle způsobem seznamování mají zkušenosti. ať už jsou pozitivní, či negativní.
Také budu ráda za rady, čeho se vyvarovat.
S pozdravem veronikanikka
19.9.2007

Diskusi založil(a) 19.9.2007 Varonikanikka

reagovat tintitko 2.2.2016 15:56  5%    +  -

Zde je mrtvo, že by seznamky přestaly fungovat?

reagovat darmarr39 7.8.2014 18:12  5%    +  -

Ahoj :) se svým nynějším partnerem jsem se seznámila přes internet. Dlouho jsem nemohla narazit na někoho, kdo by splňoval alespoň jeden z mých požadavků. Potom mi kamarádka doporučila seznamku www.jenvazne.cz a už to bylo. Našli jsme v sobě spřízněné duše a už bych neměnila.

reagovat ivca81 30.7.2014 8:39  5%    +  -

Ahoj všem, nevím jestli to tu ještě sledujete, ale já mohu vřele doporučit na seznámení www.exceptionals.net. Tady pořádají různé voločasové akce a můžete se seznámit přímo na nich. A pokud tam nebude zrovna ten pravý, tak se aspon pobavíte :-). Připadá mi to fakt dobrý. Vřele doporučuju - z vlastní zkušenosti.

reagovat katka 6.4.2014 14:04  1%    +  -

ahoj te hkledam kluka ale nic jeden mi hlal adruhi mi rekl ze jo a potom ne ach jo mam strach ze zustanu uplne sama

reagovat chuckylenka 7.11.2013 11:20  5%    +  -

Midite,to se stává,taky jde o to,jaká seznamka to byla.Já věřím na to,že každá seznamka přitahuje určitý typ lidí, je třeba si vybrat tu správnou.Zkus třeba Světlo srdce,už podle dotazníku mi přijde někde jinde než ostatní a můžeš si tam nahrát video o sobě,které řekne mnohem více,než fotky...prostě nevzdávej to!!

Midite:

reagovat Midite 17.8.2013 16:26  6%    +  -

Ahoj holky,já se taky seznámila s mým milým přes seznamku. Všechno bylo fajn,pro mě byl dokonalý. Byl vtipný,chytrý,dokázal mě zaujmout,moc se mi líbil atd. atd. samé superlativy.
Bohužel se to hodně rychle zvrtlo a teď jsem ve fázi,kdy mám pocit,že do sebe všechno zapadá a byl to podvodník :-/ Je to na dlouhý povídání,který sem,asi nepatří :-( Bohužel jsem nenašla žádné téma na "podvodník na seznamkách".
Pokud máte někdo podobný příběh,tak mi klidně napište tady do vzkazů,ráda bych si popovídala s někým,kdo zažívá stejné trápení.

reagovat Gustavson 16.8.2013 22:37  22%    +  -

Člověk musí stále hledat, ale hlavně musí chtít najít!kap.ka.ka:

reagovat princeznaLada 28.5.2013 10:30  100%    +  -

sob22: může skončit přímo svatbou...

reagovat kap.ka.ka 19.4.2013 20:49  1%    +  -

cacovi@seznam.cz: Taky nikomu nechci brát iluze. Mám kolem sebe páry, které se seznámily na netu, funguje to a jsou v klidu.
Za sebe můžu prohlásit, že jsem poznala spoustu neseriozních lhářů, až bláznů, na což jsem samozřejmě přišla až o něco později.
Jak ale říkal jeden známý - taky z netu: "Každému podle zásluh"...takže já jsem si partnera ani po spoustě let nenašla...a už ho ani nehledám, což je taky pozitivum :-D.

reagovat Kamar 20.2.2013 23:00  37%    +  -

Mně to vyšlo, jsme spolu 9.rok. Ale musela jsem předtím políbit hodně žabáků.

reagovat patricie7 20.2.2013 0:16  5%    +  -

Ja si chlapa nevybrala, on si vybral mňa :). Napísal mi odkaz na profil, ktorý sme mali na http://www.europska-zoznamka.sk/ a ja už vtedy vedela, že to bude môj osudový muž. Pôsobil veľmi príjemne a ja mala pocit, že ho poznám už roky. Sme spolu 5 rokov. Nie je to síce dlho, ale ešte sme stále nevyčerpali všetky témy k hovoru :)

reagovat princeznaLada 19.1.2013 18:52  100%    +  -

já se se svým druhým manželem seznámila též přes seznamku v roce 2007,dva roky jsme spolu chodili,pak spolu začali bydlet a zítra slavíme 2 leté výročí svatbytakže jde to a funguje-jen to chce trpělivost a čas.

reagovat bebe_84 5.1.2013 20:28  7%    +  -

Holky, nepřijde vám, že v dnešní uspěchané době to začíná být celkem běžné seznamovat se přes seznamku? Po pravdě - kdybych těď měla hledat, tak asi jedině tam.

reagovat Snoopygirl 29.11.2012 21:34  5%    +  -

Ahojky,ja se s přítelem taky seznámila přes seznamku a jsme spolu šťastní a zamilování už víc jak rok Seznámili jsme se přes štěstí.cz.Prvních pár byl omyl ale pak jsme se našli a nelituju ani chvilku Chce to i trochu odvahy Tak hodně štěstí

reagovat xx 25.11.2012 19:51  1%    +  -

přes seznamku na lide.cz jsme se seznamili s partnerem.. klape to, jsme spolu uz rok, a nikdy bych nemenila..

reagovat yrys 15.11.2012 13:30  5%    +  -

Já jsem našla super chlapa díky http://www.evropska-seznamka.cz/ akorát už spolu nejsme, pokazila jsem to a do dneška mě to štve.

reagovat Pisjutynka 17.9.2008 19:23  5%    +  -

bebe_84: Tak to mi spadl kámen ze srdce.. pač já se trochu bojím, abych ho třeba nezklamala a nebo ho neomrzela, pokud s ním začnu žít..

reagovat bebe_84 17.9.2008 12:55  8%    +  -

Pisjutynka: Ahojky, klapalo to v pohodě, dokonce bych řekla, že se to o dost zlepšilo, protože jsem ho měla na očích a nemohl dělat blbosti.

reagovat Pisjutynka 16.9.2008 7:02  5%    +  -

Clau.Zuzu: Teď se musím smát.. víš, jak jsi psala, že jste si s přítelem denně volali a že z toho vaši už měli osypky, tak přesně vím, o čem mluvíš, pač můj přítel má volání zdarma a já bych večer bez těch jeho telefonátů možná už ani neusnula ale i tak si pořád říkám, že na sobě nejsme tak závislí, že pořád se můžu jít večer bavit s přáteli a on taky, aniž bych se užírala myšlenkama, co si o mě bude myslet, že ho zklamu, že o něj přijdu apod. Myslím, že to takhle tvý kámošce dlouho nevydrží, nebo alespoň já bych nevydržela se pořád podřizovat a neudělat si čas taky sama pro sebe a své přátele. Jí to třeba tak vyhovuje.. pak to ale není o lásce, když ve vztahu chybí důvěra. Takže přesně jak říkáš, máme drahocenné polovičky a myslím, že se teď asi uškytají, když je tady pořád tak chválíme

reagovat Clau.Zuzu 15.9.2008 15:17  5%    +  -

Pisjutynka: Souhlasim, u nas to bylo taky tak - strasne jsme se na sebe tesili - ackoliv my si teda este denne i volali vecer, z cehoz nasi dostavali pomalu uz osypky :-D bo kolikrat to byl hovor na hodinu :-)
Mas uplnou pravdu, vsak ona taky nikam bez nej nechodi, prej ani nema kam a ja jsem jedna z mala, od ktere se neodtahla, ale mozna je to jen tim, ze jsem prave daleko a bavime se spolu hodne jen po icq. ... u me je normalni, ze kdyz pritel neni doma, tak jdu s KAMOSEMA na pivo a ona se desne divi, ze jako jestli to priteli nevadi a tak. Proc by melo? On na instalaci nebo doma se taky sejde s prateli na pivko nebo na bowling apod. :-)
Jak rikas, budme radi za nase drahocenne polovicky :-)

reagovat Pisjutynka 15.9.2008 13:39  5%    +  -

Clau.Zuzu: Souhlasím s tebou, že když se dýl nevidíte, jste si vzácnější. Já se s přítelem taky třeba vidím jednou za 10 dní. Je sice fakt, že se mi strašně stejská, ale pak když jsme spolu, nemůžeme se jeden druhýho nabažit, těšíme se na sebe a hlavně si máme pořád o čem povídat. Proto nechápu, jak jsi říkala o tvý kamarádce, že je s přítelem pořád a když se chvíli neviděj, už žárlej.. já bych se bála, že mi ten člověk strašně zevšední a čeho bych se bála nejvíc je to, že by mě ten člověk nikam nepustil samotnou, resp. s kámoškama třeba na diskotéku, pač si myslím, že oni si nevěří, když bez sebe nedokážou být a navíc hned žárlej a bůhvíco ještě. Proto buďme rádi za to, jaký miláčky máme

reagovat Clau.Zuzu 15.9.2008 11:20  5%    +  -

Pisjutynka: dekuji :-) jj, je to bezva a mam dojem, ze ten vztah je pak takovy jiny a clovek si vazi toho, ze muzou byt spolu. U nas je to vlastne tak, ze pritel stejne semo tamo jezdi pryc na instalace masiny anebo naopak nam kolikrat nevyjde to, abychom mohli letet domu spolecne, takze se stava, ze tyden spolu nejsme. Mam treba kamaradku, ktera mi rika, ze tohle by v jejich vztahu nemohlo byt, ze uz kdyz jsou od sebe dva dny, tak jsou nervni a snad i zarlivy nebo neco takoveho - coz ja nechapu. ... a co se tyce toho podrizeni se. Ja taky sla za Martinem do Zlina a nebylo to zas tak hrozne, asi zalezi ale jaky mas k tomu postoj a taky povahu, ja se desne rada seznamuju s novyma lidma, takze jsem tam pak znala rychle dost lidi :-)

reagovat Pisjutynka 15.9.2008 6:59  5%    +  -

Clau.Zuzu: Teda, to je fakt moc pěkný a držím ti palečky, abys byla i nadále šťastná

reagovat Clau.Zuzu 15.9.2008 1:10  5%    +  -

cacovi@seznam.cz: jeste dodavam, ze jsme se s pritelem poznali prave na chatu, po dvou a pul mesicich se videli poprve, byli jsme schopni si vymenit i 6 emailu denne, po pul roce psani si, jsme spolu zacali chodit :-) a porad jsme spolu (6.5 roku) ;-) i pres dalku nebo jeden zasadni problem, ktery byl vyresen a je minulosti :-)

reagovat Clau.Zuzu 15.9.2008 1:06  5%    +  -

cacovi@seznam.cz: Ahojik. My s pritelem byli spolu na dalku v podstate 3.5roku a da se to vydrzet ;-) jde jen o to, zda oba chteji vydrzet ;-) Byli jsme si vzacni a uzivali si na plno ty dva dny, co jsme spolu mohli byt. Ale pravdou je, ze ja delala v te dobe este stredni a Martinovi je o 10let vic, kazdopadne uz o svataku jsem u neho v podstate bydlela, on pak se mnou jel na maturitu a po ni jsem se k nemu prestehovala. - je to na dlouho, ale po pul roce bydleni spolu dostal nabidku jit do Anglie, takze nastal dalsi dalkovy vztah - po sedmi mesicich uz me to nebavilo byt sama v jeho byte, tak jsme se domluvili, ze poletim za nim..jsme pres dva roky v Anglii spolu a vse je bajecny :-)

reagovat Pisjutynka 10.9.2008 14:14  5%    +  -

bebe_84: Ahojík a jak vám to klapalo po tom, co jsi se k němu nastěhovala a práci jsi taky změnila? pááá

reagovat bebe_84 10.9.2008 12:06  8%    +  -

cacovi@seznam.cz: souhlas s Pysjutinkou. Taky jsem měla přítele 100 km daleko a dalo se to zvládnout. Sice jsem se pak přestěhovala za ním, protože dojíždění bylo relativně náročný, ale není to nemožné. A 100 km není ještě žádná velká tragédie.

reagovat Pisjutynka 8.9.2008 6:41  5%    +  -

cacovi@seznam.cz: taky mám svou lásku daleko, ale nic to nemění na tom, že ho moc miluju. Každou volnou chvilku se snažíme být spolu a do budoucna plánujeme společný bydlení. Ale je fakt, že se budu muset podřídit já, pže on by si tak dobře placenou práci tady u nás nikde nenašel. A s čím potřebuješ poradit?

reagovat cacovi@seznam.cz 7.9.2008 21:11  1%    +  -

Ahojky!!já se přes seznamku spálila,ale ostatním přejiHOOOODNĚ štěstíčka.No a co vztah na dálku?má někdo zkušenost a poradí mi?já se zamilovala a má láska je100km daleko,ach jo.

reagovat Pisjutynka 7.9.2008 10:20  5%    +  -

Ahojík, taky si myslím, že seznamka je dobrá věc, když třeba nemáte jinou možnost jak se seznámit. Já jsem se takhle seznámila se svým současným přítelem a nelituju

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Může vyjít vztah přes seznamku?
Diskusi založil(a): Varonikanikka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si