GOLF

Tento skvělý sport přestává být snobskou záležitostí a stává se zněj konečně masová záležitost.
Začít s golfem je možné v jakémkoli věku. Na začátek je dobré si najít trenéra, který vám ukáže základy.

Diskuse je pro všechny, kteří začínají s golfem, nebo mu už propadli.

golfové odkazy
Česká golfová federace
golfportal.cz
Hřiště u nás
casopisgolf.cz
Golf Digest
10 rad, jak začít s golfem

25.9.2007

Diskusi založil(a) 25.9.2007 Michal

reagovat Alexxaa 20.6.2017 10:37  5%    +  -

Přeji všem příjemný den! Prosím o radu... Bratr celý život hraje golf, ale poslední dobou má dost problémy s pravým ramenem... Podle mě by si s tím měl někam zajít, ale on se lékařů bojí, na vyšetření mi nepůjde... Nevíte třeba o nějakém rehabilitačním centru nebo o centru, kde se těmto problémům věnují? Děkuji.

reagovat Andrejjkaa 28.9.2015 20:54  5%    +  -

Vy se s přítelem v golfu vyznáte, že jste kupovali dárek v takovém odvětví? Mě to vždy příšlo, že tomu musí člověk rozumět. :)

reagovat semuska 27.9.2015 16:24  5%    +  -

My jsme kupovali s přítelem známému golfové věci k narozeninám. Byl nadšený, že jsme dobře vybrali. :)

reagovat Ilonkaa 20.6.2015 19:33  1%    +  -

Já bych taky ráda začala s golfem, byli jsem s manželovým kolegou a docela mě to bavilo. Chtěla bych si koupit své vybavení, ale ráda bych nějaký specializovaný obchod, kde by mi poradili a pomohli vybrat co nejlíp.

reagovat Maryka 20.12.2013 11:29  1%    +  -

Helča: Jééé to je super nápad dát voucher na ten golf.. dívám se že mají na stránkách i nějaké poukazy do wellnes a dokonce i nějaké čtyřdenní balíčky, se vstupem na hřiště, to je celkem zajímavý... to bych mohla dát i tchýni a tchánovi, taky hrajou golf a do brna to mají celkem z ruky, tak že by si tady udělali výlet a měli by to aji s ubytkem a nemusela bych je aspoň ubytovávat u nás :-D Furt si stěžujou že by rádi přijeli kouknout na vnoučata i někdy na dýl, jenže já se tomu furt bráním, být s tchýní týden pod jednou střechou bych asi nedala :-D

reagovat Helča 29.11.2013 11:20  1%    +  -

Michelele: To je pravda, mě se na kaskádě taky líbí, začínala jsem tam na té akademii, měla jsem pár lekcí s trenérem, a musím říct, že mě to celkem chytlo.. manžílek už hraje golf dýl a hrozně ho to baví, takže já mu koupila k vánocům vouchery na víc hřišť, aby si udělal výlet a poznal taky jiné podmínky než jen kaskádové, teda ani kaskádu sem nevynechala, to by mi neodpustil :-D ale domluvila jsem i další hřiště v jihomoravském kraji.. tak snad za to bude rád.. udělala jsem mu to ještě navíc dárkově jakoknihu.. že vždycky má voucher na to hřiště a k tomu voucher na masáž nohou, a pak třeba hřiště a k tomu "a já pohlídám děti", a voucher na hřiště a k tomu tříchodová večeře v naší jídelně... a tak.. tak snad ho tím potěším :-D

reagovat Michelele 17.8.2013 23:10  5%    +  -

Radka: Kaskáda je krásné hřiště, dá se vybrat ze tří různých devítek podle obtížnosti, ale mají tam i tréninkové hřiště, pokud jste úplné začátečnice. Co se týče těch balíčků pro děti, tak je to pravda, nicméně stejné balíčky golfové výuky pro začátečníky se dají pořídit i normálně pro dospělé. A trenéra si tam také můžete zaplatit, takže asi bude na vás, abyste se s kamarádkou rozhodly, co je pro vás přínosnější :)

reagovat Radka 12.7.2013 11:44  1%    +  -

Ahojky..chtěla jsem se zeptat, jestli to někdo znáte v Brně na Kaskádě? Hodně lidí si to chválí..já bych tam chtěla taky začít chodit s kamarádkou..slyšela jsem, že pro děti tam jsou balíčky a dá se zařídit i trenér..jde to takhle i s dospělými? Jsou tam pro ně taky trenéři? :)

reagovat ledovecek 2.7.2013 20:15  5%    +  -

Ahoj, našla by nějaká mamina na mateřské z Ostravy nebo Karviné,. co by se ráda naučila golfu. Ve dvou je to lepší.

reagovat kristýna 3.5.2013 13:52  1%    +  -

Nina:
Tak než jsem ukecala kámošku,tam už tam volné místa nemají.A nebo když jsem narazila na dva volné termíny,tak to jsem zase nemohla já.Takže bohužel žádné lekce zadarmo.Nevíš,jestli to tam mají nějak pravidelně takové akce nebo to bylo jen teď?

reagovat Nina 30.4.2013 10:38  1%    +  -

kristýna:
jojo měli by tam všechno půjčit, a raděj si to rezervuj co nejdřív, taková akce zdarma nebývá asi často, tak si myslím, že to bude rychle obsazený :)

reagovat kristýna 29.4.2013 13:01  1%    +  -

Nina:
Tak to je dobrý tip, jelikož už nějakou dobu přemýšlím o tom, že bych to vyzkoušela.Jen jsem se dívala, že je potřeba se rezervovat a otázka je, jak moc to bude plné.Kámoška by do toho šla taky,sama bych se tam asi nedokopala.A oni tam i všechno vybavení i zapůjčí?Nemám totiž od koho si něco na golf vypůjčit

reagovat Nina 24.4.2013 15:15  1%    +  -

Jestli se rozhodujete zda golf zkusit, tak právě na Kaskádě teď mají akci Vyzkoušej si golf zadarmo - lekce s profi trenérem a k tomu ti všechno půjčí.. stačí si jen zarezervovat čas a vzít s sebou kamaráda, kamarádku :) je to geniální způsob jak zjistit, jestli tě to bude bavit, aniž bys do toho musela investovat nějakou tu kačku ;)

reagovat Lenka 23.4.2013 16:48  1%    +  -

Ahoj, pro ty kdo začínají, nebo se rozhodují, zda to zkusí, tak mám tip.. já hraji golf od loňska nejčastěji na kaskádě v brně.. a teď tam mají super akci, lituju, že ji neměli loni, aspoň bych ušetřila pár peněz... nabízí golfové lekce s profesionálním trenérem zdarma, jsou to dvě hodiny a zdarma půjčí všechno vybavení.. navíc teď když se konečně vyčasilo trošku jarně, až letně, tak je to super si jít něco vyzkoušet mezi plno zeleně :) Doporučuju všem, kdo se rozhodují, ať to zkusí, když to nic nestojí ;) stránky jsou golfbrno.cz

reagovat Cae 18.4.2013 21:31  5%    +  -

Ahoj, zacali jste hrat golf a nemate partaka? Mate golfove kupony a nemate je s kym vyuzit? Pojdte zkusit najit partaka!! Kdyby tyto stranky pomohli najit aspon dva kamose na par her ci dokonce na dozivoti splni ucel. Preji krasnou hru v roce 2013
https://www.facebook.com/groups/461372293945419/#

reagovat Maxa 15.4.2013 22:17  1%    +  -

leonka:
Ahoj. Také jsem příteli kupovala golfový balíček, ale jen pro něj, mě to nějak neláká. Já si zašla na wellness a masáž a bylo spokojená :D. Hotel je opravdu krásný, nemusíš se obávat, že by to bylo jinak než na webovkách a tvůj přítel si určitě taky výborně zahraje, green je opravdu perfektní.

reagovat Maxa 15.4.2013 22:12  1%    +  -

leonka:
Ahoj. Také jsem příteli kupovala golfový balíček, ale jen pro něj, mě to nějak neláká. Já si zašla na wellness a masáž a bylo spokojená :D. Hotel je opravdu krásný, nemusíš se obávat, že by to bylo jinak než na webovkách a tvůj přítel si určitě taky výborně zahraje, green je opravdu perfektní.

reagovat ValteM 2.4.2013 22:06  5%    +  -

Zdravím hráčky golfu,ráda bych Vás poprosila o vyplnění krátkého dotazníku,jehož výsledky použiji ve své bakalářské práci.Děkuji za ochotu! http://29270.vyplnto.cz/

reagovat Michelele 17.3.2013 21:09  5%    +  -

Já jsem poprvé přišla do styku s golfem, když si na nás pan řídící v práci vymyslel, že je třeba sladit kolektiv a upevnit vztahy v práci a zaplatil víkend na Kaskádě v Brně. Ačkoli jsme golf v životě nehrála, vyhrabala jsem ze skříně všemožné bílé věci (nejspíš zvyk z televize, že golfisti jsou vždy v bílém) a hrdě vyrazila. Nakonec jsem se sice po pár odpálených drnech trávy a máchání naprázdno vzdala snu o golfové kariéře, ale moje outfity slavily úspěch :D Tento rok se na kaskádu vracím i s přítelem znovu se pokusit naučit aspoň základy, tak pak napíšu, jak to dopadlo :)

reagovat Luciinkaa 27.2.2013 12:52  5%    +  -

Sajmonka13: Přesně jak píšeš, víš jak se to říká, když už to neumím, tak ať u toho aspoň dobře vypadám, ať nejsem za úplné pako :-D Já teda taky začla loni s přítelem, ale spíš jen tak lehce, si to zkoušet, když on šel trénovat.. a musím říct, že to vůbec není špatné, všude spousta zeleně, fakt jsem se tam i odreagovala, když jsem se zrovna teda nerozčilovala, že mě to nejde a jemu jo a jak je to možné :-D no ale oblečení teda taky neřeším, nehodí se tam teda chodit v riflích, ale látkové kraťase, nebo tříčtvrťáky a k tomu polo tričko (mám různý z gate, h&m, c&a a tak.. takže nic drahýho) a ještě se tam na mě nikdo nedíval jak na blázna :)

reagovat leonka 30.1.2013 13:44  1%    +  -

ok,díky :)
Já někde četla, že by ženy neměly mít moc krátké kraťasy,že to by mě tam taky nemuseli pustit.kolegyně v práci občas taky chodí s přítelem a říkala,že taky značkové věci nemá.Že se to oblečení akorát sladí,ale že značky neřeší.jinak poukaz už mám koupený teda pro dva,tak za dva týdny řeknu,jaké byl s dárkem úspěch nebo neúspěch

reagovat Sajmonka13 19.1.2013 13:53  5%    +  -

leonka: No podle mě to nemusíte vůbec hrotit. Samozřejmy, my sme ženy takže chápu, že chceš působit profesionálně. To je jasné. Já když jsem byla hrát golf, tak jsem měla na sobě červené tričko s límečkem, bílé třičtvrťáky a bíloou kšiltovku. I když člověk nemá na to, aby se oblékl a sladil do značkového, tak se to v pohodě dá :-)

reagovat leonka 17.1.2013 11:29  1%    +  -

Hmm,tak to si mě navnadila,abych koupila ten poukaz pro dva.Teď jenom čekat,aby tam přítel vzal mně a ne někoho jiného, i když to by si asi nedovolil :)
Sice je v tom balíčku hlavně trénování na odpališti,ale jak se tam máme obléct,ať nevypadáme jako úplné paka? :)

reagovat Sajmonka13 16.1.2013 17:48  5%    +  -

leonka: Zdravím. Na Kaskádě je to moc krásné. Moje sestra tam měla svatební hostinu a rodina tam přespávala. Troufám si tvrdit, že je to ve skutečnosti hezčí, než na obrázcích :-) A hlavně je tam milý personál. Moc se nám tam líbilo prostředí skvělé, jídlo také a vše proběhlo jak mělo. Byla to krásná svatba :-)

reagovat leonka 16.1.2013 11:28  1%    +  -

Ahoj všem,zajímalo by mě,jestli jste některá byla na Kaskádě i ubytovaná.Nevím, jestli jste všechny okolí Brna nebo ne.Přítel bude mít narozeniny a našla jsem na stránkách kaskády, že mají v nabídce i golfové balíčky, takže bych mu to chtěla dát.Jen přemýšlím jestli koupit ten pro jednoho nebo pro dva, že bych jela s ním.Já jsem golf ještě nikdy nezkoušela a jeho to strašně láká,tak mu chci udělat překvápko.Jak to tam prosím vypadá, jaké jsou vaše vlastní dojmy??Podle fotek na stránkách to vypadá moc hezky,ale v reálu to může být úplně jinak, že? :)

reagovat janka11 11.12.2012 0:33  5%    +  -

Ahoj holky. S manzelem radi cestujeme za golfem akorat to trochu leze do penez :-/ Ale loni jsme objevili Pruvodce toulaveho golfisty a docela nam to pomohlo :) Mrknete http://pruvodce.easy2golf.cz/

reagovat misa123 7.12.2012 11:30  5%    +  -

Ahoj, už jste slyšeli o tomhle turnaji? Vypadá to fakt zajímavě: http://www.beauty-golf.com/cz

reagovat Danca14 26.10.2012 8:56  5%    +  -

Jaana:
Jo to je pravda, na to se taky těšim :) i jsem se dozvedela, ze známí tam přihlasili taky syna, tak tam bude mít aspom nekoho známého.

reagovat Jaana 25.10.2012 9:41  1%    +  -

Danca14:
určitě půjde, je to roztomilé, kdyz děti hraji golf :) a uči se to

reagovat Danca14 19.10.2012 10:38  6%    +  -

Jaana:
Dííky, určitě pak dáme vědět, sama jsem na to zvědavá!! :-) ...jak jí to pujde

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: GOLF
Diskusi založil(a): Michal
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si