Barva na vlasy

Jaká je nejlepší značka barvy na vlasy?
swarzkopf,wella nebo jiné?
29.10.2004

Diskusi založil(a) 29.10.2004 kkina

reagovat petruska_35 26.7.2018 17:59  5%    +  -

Kamarádka mi říkala, že od Kerastase jsou prý hrozně kvalitní věci na vlasy, ale je to dost drahé... Vyplatí se zainvestovat? A kde kupovat?

reagovat soffi1 4.5.2017 10:56  5%    +  -

Holky, děkuji, tak rychlou reakci sem ani nečekala. Dám na tebe a počkám. Carin11 a jakou máš barvu vlasů ty? Čím ses předtím barvila a co používáš za hennu teď?

reagovat carin11 4.5.2017 10:52  5%    +  -

soffi1: Za mě můžu říct, že sem barvené vlasy měla a řešila stejný problém, moje holička mi poradila, abych počkala minimálně 6 týdnů mezi normální chemickou barvou a přechodem na hennu. dodržela jsem to a jsem spokojená.

reagovat Leac 4.5.2017 10:49  5%    +  -

soffi1: Ahoj, no doporučuji se poradit s kadeřnictví, hennu používám už dlouho, ale na nebarvené vlasy. To je pak super. Pokud máš světlé vlasy je to krása.

reagovat soffi1 4.5.2017 10:35  5%    +  -

Ahoj nevíte jak chytne barva henna na vlasy které jsou již barvené klasickou barvou?

reagovat jarka.modra 16.5.2016 9:52  5%    +  -

Petra: Ano já mám vyzkoušené a normálně například z nějaké internetové drogerky je to normálně k objednání a vše v pořádku

reagovat Petra 10.5.2016 10:01  1%    +  -

Ahoj mate nekdo vyzkousene objednavani barev na vlasy z internetu? Diky

reagovat Pavla8 26.11.2014 12:47  5%    +  -

Dobý den, nutně bych potřebovala udělat se svými vlasy, musela jsem si nechat zkrátit vlasy, vypadám jako pako, a tak jsem začala přemýšlet nad prodloužením vlasů.

reagovat Majjdulle 12.6.2014 10:55  5%    +  -

Nakesha: S barvami Palette z drogerie mám velmi bohaté zkušenosti. Bohužel negativní:( Nikdy mi to nechytlo, tak jak to je na vzorníku. Už dlouho se barvím jedině přelivy Diarichesse od Lorealu a nedám na ně dopustit. Jsou fakt super, drží a hlavně jsou po nich vlasy mnohem silnější, protože vlasy i vyživují.

reagovat Nakesha 25.5.2014 12:14  5%    +  -

Ahoj. Mám vlasy středně plavé a budu barvit přelivem schwarzkopf palette 317 oříškově plavý. Máte někdo zkušenosti, jestli to nechytne moc tmavě?

reagovat terka98 14.3.2013 13:28  1%    +  -

Potřebují pomoct,teď si budu poprvé barvitě hlavu nevím jakou značku barvy mám mít :/

reagovat Lenka 5.1.2013 12:44  1%    +  -

Fanola- oříškově hnědá- skvěle vyživí vlasy a dlouho se nádherně leskne;)

reagovat Niki 16.12.2012 17:20  1%    +  -

Já rozhodně doporučuji joliesse barvu jednoduchá aplikace pomocí aplikační láhvičky a dobře chytá skoro podle tý krabičky já si nemužu stěžovat doporučuji

reagovat Lenka 13.9.2012 16:35  1%    +  -

Ahoj...ja bych se chtela zeptat kdyz mam ted nabarveni vlasy do hnedocervena a dam si nato svetle hnedou chytne mi to tmave?

reagovat Hana 25.8.2012 19:05  1%    +  -

zuza:

Mám hodně podobný problém :-D

reagovat zuza 24.8.2012 23:01  1%    +  -

Prosím pomozte..líbí se mi přeliv od palette tmavě hnědá 19 - ale je to jen přeliv a stejná barva (barva natrvalo) od palette neni.V této barvě mají jen přeliv.Neznáte nějakou takovou stejnou barvu (tmavě hnědou 19) natrvalo a ne jen přeliv? Dík :-)

reagovat Mikja 15.8.2012 12:07  5%    +  -

Pro mě je nejlepší barva na vlasy od italské profesionální značky Jungle Fever. Vlasy jsou po ní krásně lesklé. Barva obsahuje palmové oleje a oxidant kondicionér.

reagovat markéta 27.7.2012 12:40  1%    +  -

Wewe: no mam strach aby mi nezačinala naka alergie třeba

reagovat Wewe 26.7.2012 18:18  1%    +  -

markéta : Dobrý den, to samé se mi stalo při posledním barvení a byla jsem zděšena. A nenapadá mě co se stalo ;o)

reagovat markéta 26.7.2012 17:25  1%    +  -

dobrý den, po obarvení se mi tak týden vždy loupe kůže na hlavě barvím si vlasy na blond ale předtím se mi to nikdy nědělalo němáte s tím někdo zkušenosti? nebo dobrou radu jak tomu zabránit?

reagovat Martina 11.7.2012 12:16  1%    +  -

ahoj, nemáte někdo zkušenosti s barvami na vlasy Trend up nebo Young?nevím jestli jsou dobré. díky za info.

reagovat papuce 28.5.2012 20:23  5%    +  -

Já už 2 roky používám jen Hennu na vlasy. Je to přírodní, levné a zatím účinné.
www.barvimevlasy.cz

reagovat lucie 11.2.2012 17:50  1%    +  -

taky jsem kdysi měla tmavě hnědou a zatoužila po blond, tak jsem doma odbarvovala, poprvé a ještě podruhé mi to hrálo všemi barvami, u kořínků bílé, trochu níž oranžové, taky tam byly různé odstíny hnědé a červené a spodek mi zůstal úplně černý... asi po 4 jsem skončila s rezavou hlavou :-D trvalo 2 roky než se nějak daly dohromady a musela jsem teda hooodně stříhat... na barvené vlasy osobně nedoporučuji, už bych to nikdy neudělala, jen melírky a postupně do blond...

reagovat Dáša 15.1.2012 15:21  1%    +  -

Zdravím všechny, nemám prosím někdo zkušenost - k jakému kadeřníkovi jít - v Praze...
Mám odbarvené-barvené vlasy na blond, a chtěla bych zpět na tmavé.
všem díky Dáša

reagovat #PavŁínka# 19.12.2011 19:16  5%    +  -

Chtěla bych se zeptat, která značka barvy je nejšetrnější k vlasům. Zatím jsem používala Palette a jsem spokojená a vlasy mám pěkný ale jak tady čtu tak většina říkáte že vlasy spíše ničí tak by mě zajímalo, kterou značku používáte a jestli jste sní spokojený ? Díky :)

reagovat Kátchen ! 19.12.2011 18:59  1%    +  -

Kachna95: Taky jsem to tak měla. Nakonec jsem se rozhodla pro Palette a chytlo mi to pěkně. Nejdřív jsem zkusila ten šampon tu čokoládovou ale to mi tu blonďatou neobarvilo úplně takže jsem se rozhodla pro ještě o jeden tón tmavší barvu a jsem spokojená. Tak doufám že jsem pomohla :)

reagovat Silva 24.10.2011 21:38  1%    +  -

Kachna95: Ja mam přírodně plavou, ale už 5 let blond melíry..teď sem byla u kadeřnice aby mi to obarvila na nejvíc podobnou barvu té mojí (melíry už mě taky nebavily, žloutly), tak sme vybrali středně plavou..výsledek u odrostů to chytlo celkem hezky ale přijde mi že to má na světle odstín do zrzava a na ty melíry to chytlo do zelena!..takže zíta du do krámu koupit si barvu sama! u kadeřnice sem byla celkem 2x a i podruhý se to hrozně rychle vymývá z hlavy

reagovat Kachna95 16.10.2011 20:26  5%    +  -

Mám hnědé vlasy a už druhým rokem melírováné blond barvou. Už mě to nebaví a chci se sama obarvit tmavě hnědou, ale mám strach že mi to chytne trochu do rezata. Má s tím někdo zkušenosti ?? :)

reagovat nadezda smidková 7.10.2011 15:04  1%    +  -

reagovat MV 13.9.2011 16:39  1%    +  -

Já teda nevím, ale vlasy si barvím na blond sama už cca 5 let. Původně jsem měla tmavou, potom co jsem nechala u kadeřnice dost peněz za to, aby mi to alespoň trochu stáhla melírem a bez výsledku jsem to vzdala o obarvila sama. Používám zásadně Garnier. Vlasy zničené nemám. Ke kadeřnici chodím tak maximálně na konečky a vždycky obdivuje, jaké mám dlouhé, husté zdravé vlasy. Vím, že kamarádka používala Palette a vlasy má total zničené...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Barva na vlasy
Diskusi založil(a): kkina
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si