Jak se zbavit role milenky?

Mozna se vam to uz take stalo, ze jste se zamilovala do muze, ktery vas vsak v jeho zivote povazoval za milenku. Nechapu samu sebe, ze jsem to dovolila, ze se nechavam tak pokorovat, vyuzivat, omotavat i kdyz vim, ze trpim... a nejen ja. Melo to rychly spad, telefony, chaty a pak najednou i schuzky. Hned na zacatku mi rekl, ze ma dite a partnerku, se kterou to neklape, znama veta, ze? I tak jsem mela ruzove bryle a nechala to pokracovat. Zacalo to byt cim dal intenzivnejsi a zaroven bolestive. Najednou jsem si uvedomila, ze ja nejsem na prvnim miste, ale az na tretim. I tak mi rikava, jak me ma moc rad a nechce mne stratit. Ale ja uz po 3 mesicich nemohla vydrzet a zacala na nej tlacit, at mi rekne, jak to se mnou vlastne vypada? Zacaly sceny u nich doma, jelikoz on se sve partnerce sveril. Pak to dopadlo tak, ze on ji a hlavne dcerku neopusti, takze jsem mu poprala hodne stesti a polozila telefon. Plakala a byla zdrcena. Stale vsak prichazely maily a jelikoz ja hloupa ho mam stale rada, nakonec jsem se mu po tydni ozvala. Zase se to vratilo na stare koleje, telefony, chaty, maily, za 2 dny ma za mnou prijet. Ja neumim rict ne. Takze z toho vyplyva, zaprit se a jit dal nebo si uzivat, jak si uziva on a jit dal... Ani jedno se mi nelibi, nechtela jsem byt milenkou.
28.10.2007

Diskusi založil(a) 28.10.2007 Dorotka10

reagovat AlA 9.4.2018 9:43  5%    +  -

lehké to není. Ale v cítila jste se někdy do roli té jeho partnerky? Třeba kdyby jste to byla vy? A on se takto scházel? Myslím to v dobrým, ale být chudákem, že trpím, že muž má další ženu... ona ta žena taky může trpět... a kd oz toho teda pak něco má? Něco pozitivního?

Anonym 20.5.2017 17:30  1%    +  -

dříve nebo později on dá to ne jevo, anebo někdo v tvým okoli ti všechno řekne... u mě bylo to tak, že manželův kolega z práce znal moji kamošku, které o tom řekl, a ona potom mi.. jinák asi nikdy bych se nedozvědela

Anonym 19.5.2017 2:38  1%    +  -

a já právě hledám odpověd' na trošku jinou otázku: jak tu milenku zjistit?
podezírám svého manžele z nevěry

Anonym 18.4.2016 7:49  1%    +  -

Kathreen: Nesmysl, když vám to dotyčný nejprve neřekl, že není sám!!! A když to přiznal, tak už to bylo rozjeté. Pak se to hůře řeší. Kdyby to žena věděla od začátku, tak by do toho vůbec nešla. Toto je moje jediná zkušenost a taky doufám poslední.

reagovat MrGrey 26.1.2016 23:45  5%    +  -

Jak se zbavit role milenky? Pomalu přijmout roli babičky.

Anonym 7.6.2015 10:32  1%    +  -

Wow, rani bych ten dotaz pokladala já :( dopadlo to nějak?

Anonym 30.10.2014 21:19  1%    +  -

Dobrý den, jsem tak nejak zoufala a chtela bych poradit od zen, ktere jsou taky v roli milenky, prosim kontakt na můj email evacentrum@seznam.cz nestojim totiz o kritiku zen, ktere jsou manzelky. Budu ráda za jakykoliv kontakt, děkuji a preji prijemny den.
Eva

reagovat Kathreen 6.12.2013 12:58  11%    +  -

markusloyd@seznam.cz: za celý život jsem se s podobnou ženskou tvé manželky nepotkala. Měl jsi smůlu. V čem máš ale stoprocentní pravdu, že nejde nadávat na chlapi, ale pouze na lidi a jejich charaktery. Není nejlepší hledat partnera/rku ze zcela jiné sociální skupiny. Zdá se to hloupé, ale praxe ukazuje, že to je pravda téměř stoprocentní. Holky, které si něco začnou se ženatým jsou stejně špatně nastavené, jako ti ženatí pánové.

Anonym 11.6.2013 9:37  1%    +  -

MilenkaM: ...chcem ho mať, zamilovala som sa, on nie, pritom mám doma dobrého manžela

Anonym 17.3.2013 0:49  1%    +  -

Snad se nebudete zlobit, kdyz pridam pohled z druhe strany. Puvodne jsem to ani nechtel (jen jsem to cetl abych vas sakra v 38 letech uz treba pochopil), ale tak nejak musim. Predne tady spousta holek place jak jsou ti chlapi spatni, vyuzivaji vas a muzou za vsechno zlo. Ze zkusenosti: NE, tak to jiste neni. Je to vas holcici uhel pohledu. Reknu vam prihodu, kvuli ktere ted toto pisu z Brazilie, z ozdravneho pobytu po hodne bolestivem rozchodu. S jeste zenou se znam 6 let, po trech letech doslova Hollywoodska svatba za pul milionu. Ma bohateho tatinka a chtela to. Svatba na louce u brnenske prehrady, pronajaty cely hotel, venkovni tanecni parket, ziva hudba, dlouha americka limuzina ji dovezla, fotograf, filmar, osvetlovac, prez 100 hostu, ja s bandou motorkaru na chopperech... Proste kdyby nekdo rekl, ze ted leti ho*na obarveny na modro jako zakusek, tak to tam mame. Jako predsvatebni cestu jsem jeli na Sazavu na lodky s par kamosama brachy. Ladys, ona si ani ne mesic po takove svatbe sbalila borecka a po navratu domu mne s nim zacala podvadet. Jste rafinovane, to je pravda. Poznal jsem to az za dalsi mesic. Zustal jsem stat s otevrenou papuli a vsichni kolem vc jeji rodiny... Zadny problem mezi nami o te doby nebyl, nemlatim holky, nechodim do hospody, docela umim vydelat. Tak ja po zjisteni odjel na prvni ozdravny pobyt, tehdy do Thajska jen s malym batuzkem a zpatecni letenou na mesic. Kdybych neodjel, asi bych ted tady na svete uz nebyl a nepsal pac do te doby jsem nezazil nic tak strasne bolestivyho. A ona po nejake dobe mi tam zacala psat maily jak ji chybim a ze to byla chyba a ze se chce vratit. Borecek totiz bydlel v chatě bez vody, elektrinu kradl a moji nebozku to nejak prestalo bavit. A ze prileti za mnou. A ja debil rekl OK, dojed. Setkani v Bangkoku jak ve filmu, kytka 55 rudych ruzi a vse se zdalo v pohode. Po navratu ze chce mit mimco. Ja napred ze je to brzi, ze chci budovat vztah a tak, ale ona ze ne. Uz u svadby mi melo byt divne, ze se mne zenuska na nic nepta. Ted chtela mimco a hotovo. Tak po roce se nam narodila holcicka. A loni na jare se seznamila s novym kamaradem a ted po silvestru mi oznamila, ze chce byt s nim a ze se zacatkem brezna chce stehovat (stehovani by bylo tak silne, ze jsem musel vypadnout z CR opet jen s malym batuzkem a zpatecni letenkou naprosto kamkoliv mimo Evopu a prvni letenky byla Brazilie). Ja vedel ze ma znamost uz o prazdninach, ale kdyz jsem premyslel jestli odejit nebo to prejit, rekl jsem si, ze udelam max pro tu malou at ma oba rodice a zkusim zpravit nas vztah.

Holky modrooky, tady mate jasny priklad, ze tak jak popisujete chlapi se chovate sami, alespon nektere at nekrivdim. Nikdy ale nikdy jsem ji nepodvedl, nehadal se s ni (ona byla Xantipa), radsi jsem ustoupil aby byl klid, penize problem nebyly, misto do hospody jsem byl radsi s ni. Ted mi reknete nektera z vas, jaky je tedy rozdil mezi pohlavimi? V procentech zastoupeni hajzlu a hajzlic? Asi. Ale nikdy bych negeneralizoval ze chlapi jsou jen spatny a holky jen ty vyuzivany. Ona je spise pravda v tom, ze vzdy se snazi nekdo nekoho manipulovat. Kdyz je to chlap a zenska se necha, prestane byt zajimava. Nebo obracene. Problem je v partnerske disproporci ochoty byti manipulovan. Pokud nekdo je v manipulaci o mnoho silnejsi nez druhy, je to cesta do pekel pac manipulovany se trapi ze nezije svuj zivat a manipulatora to za chvili prestane bavit pro svoji jednoduchost.

Moje pouceni co si beru z toho co jsem prozil (a nechapal vysledek) a tady z teto diskuze: hledejte k sobe blizce silneho partnera, ani silnejsiho ani slabsiho.

Myslim, ze jsem ted pochopil kousek o vztazich. Vztahy jsou tak dulezite a ve skole se o nich neucime...

Anonym 28.8.2012 12:16  1%    +  -

To je kecu kvuli milenkam. Kdyby manzelky sukaly, tak je manzel stastny, je dobrym otcem, nosi je na rukach. Ale ony to ani nezkusi. Jen melou.

Anonym 17.4.2012 21:57  1%    +  -

Milé ženy,
jsem již třetí rok s vdanou ženou. Nic neslibuje , na prvním místě jsou prý děti. Taky je mám . Děti pokud jsou malé jsou na stejné úrovni jako partner . Pokud jsou velké , stává se partner mnohem důležitější . Tak s kým chcete zestárnout a zemřít? Miluji ji. Ale na kterém jsem místě?

Anonym 31.3.2012 15:08  1%    +  -

Zdravím vás, přečetla jsem kousek diskuse a trochu koukám. Ženský neblbněte, copak jste zapoměly, co jsou chlapi?
Chlap když podvádí, tak na to žena vždycky přijde (pokud nelítá 2 m nad zemí s růžovýma brýlema a umí si přiznat, co má doma). Žena když podvádí, tak se to chlap ve většině případů nikdy nedozví, jsme prostě rafinovanější. Navíc některé z nás mají strach, že by o ten druhý vztah přišly. Já osobně jsem byla nevěrná 3 roky života, kdy jsem měla krásný vztah plný lásky a úžasného sexu. Jenže můj přítel byl prostě moc hodnej. Takže bokovka byl vždycky hajzl. Ale nikdy mě nenapadlo si stěžovat, to jsem přeci chtěla! Jednou jsem toho hajzla (bez manželky, bez dětí) chtěla mít jen pro sebe - pěkně jsem narazila.
Jakmile dáte chlapovi najevo nebo mu řeknete, že chcete něco víc, on se bude zdrhávat a vy budete tlačit, je to v háji. Vždyť mu takhle nic nechybí!!!
Mně fungovalo toto: když jsem chtěla něco víc a chlap mi řekl, že on to nechce/není na to připravený/neopustí rodinu, řekla jsem: "OK, ať se ti daří", odešla, odevzdala číslo kamarádce, vše smazala a vypila láhev červeného.
Když se ozve, neváhejte a nastavte pravidla podle sebe!
Pokud se ten chlap ani neozve, nestál ani zato, aby po jeho boku stála tak úžasná baba jako já (vy)! Milenecký vztah začínáme pro naši zábavu, ne proto, aby se hajzl nenudil :-)

A jestli vás to uklidní, znám ženu, která byla milenkou 15 let... letos se k němu stěhuje, plánují svatbu. Jak sama ale říká, je to sakra dřina. Milenka musí být matka, kamarádka, partnerka, zpovědnice... Stojí to moc úsilí. A upřímně, stojí zrovna ten Váš za tu námahu? ;-)

Anonym 14.9.2010 9:50  1%    +  -

Ninas: myslím že jsi na to kápla..... 100% ně s tebou souhlasím

Anonym 14.5.2010 13:28  1%    +  -

Ninas: moc poučné
Violenka: výstižné, přeji hodně štěstí

Anonym 25.12.2009 23:38  1%    +  -

slepickova3@seznam.c: Jakobych slyšela svůj příběh !!! Obdobné...až děsivé, ale vidím, že nás je více co tápeme. Asi přijde čas, kdy nás ta "podřadná" role přestane bavit...

Anonym 7.5.2009 19:05  1%    +  -

Nejvíce mě mrzí že my ženy jsme tak hloupé a najivní. Viděly jste snad někdy chlapa který by se trápil tím že mu žena zahýbá? Nebo nějakého milence manželky který se trápí kvůli tomu že se nechce rozvést.Moc jich není že? Jsme prostě citlivější bytosti

reagovat slepickova3@seznam.c 1.1.2009 19:39  5%    +  -

Víte není to jednoduché se zbavit role milenky..také do ní ale boužel patřím..ale je to těžká otázka...například já jsem dostala od zaměstnance naší firmy nádherný dárek k vánocum,a to vztah..už delší dobu sme se po sobě očkem koukali,ale já byla zadaná a on také...ale po pár mesícícich mě přítel začal mlátit tak sem ze vztahu rychle utekla...a asi 14 dní poté mi vyznal lásku náš zaměstnanec..ale boužel už má asi 3 roky přítelkyni...už před rokem se snažil vzah ukončit,ale jeho přítelkyně se zhroutila a měsíc nejedla a nepila,málem přišla o život..musela být v nemocnici...bylo to citové vydírání..tak mi povezte jak z takováého vztahu vybruslit?výdají se jednou za týden,ale já sem klidná protže vím že když sou spolu tak s jen hádají..ale asi budu rasdši milenka než abych si pak vyčítala to,že ona se kvůli rozchodu zabila..přítel mi říkal ať jí řeknu že spolu chodíme,ale já se toho bojím..nemá někdo zkušenosti?potřebuji pomoct a nevim jak na to...

Anonym 1.1.2009 18:51  1%    +  -

Víte není to jednoduché se zbavit role milenky..také do ní ale boužel patřím..ale je to těžká otázka...například já jsem dostala od zaměstnance naší firmy nádherný dárek k vánocum,a to vztah..už delší dobu sme se po sobě očkem koukali,ale já byla zadaná a on také...ale po pár mesícícich mě přítel začal mlátit tak sem ze vztahu rychle utekla...a asi 14 dní poté mi vyznal lásku náš zaměstnanec..ale boužel už má asi 3 roky přítelkyni...už před rokem se snažil vzah ukončit,ale jeho přítelkyně se zhroutila a měsíc nejedla a nepila,málem přišla o život..musela být v nemocnici...bylo to citové vydírání..tak mi povezte jak z takováého vztahu vybruslit?výdají se jednou za týden,ale já sem klidná protže vím že když sou spolu tak s jen hádají..ale asi budu rasdši milenka než abych si pak vyčítala to,že ona se kvůli rozchodu zabila..přítel mi říkal ať jí řeknu že spolu chodíme,ale já se toho bojím..nemá někdo zkušenosti?potřebuji pomoct a nevim jak na to...

Anonym 8.4.2008 14:54  1%    +  -

bublaberca:
L:
My spolu pracujeme. A ja pracuji za dva jen, aby zjistil, ze praci zvladnu sama a neni nutne se schazet kazdy tyden. Kazda schuze s nim je utrpeni. Nikdy bych se neodvazila ani naznacit, ze mam o nej zajem. Jsem straspitel. A kdyz musim vedle nej sedet a divat se mu do oci...tak silene to boli! Nejsem mala holka a jen premyslim proc se tohle muselo stat mne. Vzdyt ma zenu a dve deti a krasny dum a dobrou praci a ja jsem zamilovana jak nikdy v zivote a nevim jak se odmilovat. Musim se silene ovladat, aby to nepoznal...asi bych neprezila, kdybe vedel ze ho miluji. Nedokazu si to predstavit. Uz se mi stalo, ze jsem mela takove nutkani ho obejmout, ze jsem musela z jeho kancelare odejit. Pak si mne zavolal zpatky a ptal se mne jestli jsem na nej nastvana, kdyz jsem od nej utekla...zmena zamestnani mi pripada, jako jedine reseni, ale zatim si to nemohu dovolit. Proc jsem se musela zamilovat do zenateho muze?

reagovat pet s 8.4.2008 11:23  69%    +  -

Z tehle situace neni cesta ven. Chlapi jsou slabosi a buh vi, jestli jim to doma opravdu neklape a jestli je to vsechno tak jak on rika. Zazila jsem to, tahlo se to asi rok. Nakonec mi to doslo. Proc on by neco menil. mel vsechno, rodinu i "milenku" (fuj to je ale osklive slovo) a ja nemela nic. Bolelo to, moc a jeste ted kdyz ho potkam, tak to boli, to ponizeni, ta bezmoc, ta zamilovanost, ktera tam byla. Ted mam bezvadnyho muzskyho, s nim dceru a syna na ceste. A zacinam "HO" chapat. Ani ja bych se za nic na svete nevzdala rodiny kterou mam.

reagovat slunce999 7.4.2008 18:01  8%    +  -

Janicka1: máš svatou pravdu. přesně tak to je. A myslím, že u obou pohlaví.
Jenomže..... já si toto jednoho dne uvědomila a rozhodla se, že takto to dál nepůjde. Ne že já začnu být ta "potvora", to by mi ani nešlo, ale že si najdu stejně hodného laskavého partnera, tak aby byl stejný jako já.
Jenže ouhle.... hodní muži čekají na potvory.... do hodné se nezamilují. Jen se přede mnou litovali, ale do vztahu se nedokopali, protože se pořád litovali. Potřebovali "potvoru".
Takže mi zase zůstali ti staří dobří nápadníci: ti agresivní, co si vezmou to co potřebují a hledají tu "hodnou", co jim to dovolí. Ale tyto muže zase odmítám já...
A tak pořád dokola...

Poradí mi někdo?

reagovat bublaberca 7.4.2008 11:56  6%    +  -

L: třeba by pomohlo když bys ho oslovila,vyříkakla se a on ti řekl že tě nechce bylo by ti líp.

reagovat bublaberca 6.4.2008 14:47  5%    +  -

ahoj lidi.taky jsem se zamilovala do ženatýho.ke všemu je o 26let starší.už to s nim ale trvá 8let a ted chci být víc.jenže on chce stále více času.mám vztah ukončit?chci totiž děti a rodinu.díky za názory

Anonym 7.3.2008 1:00  1%    +  -

Zdravim vsechny...a musim priznat, ze ja jsem se zamilovala do zenateho muze pred rokem. On nic nevi. Moje laska je ciste platonicka... Ma svetle zelene oci v kterych se topim pri kazdem podivani, ma usta na ktere nejsem schopna se divat, abych necitila uzkost, kdyz jen vidim jeho jmeno tak se mi svira srdce, kdyz jen z dalky vidim jeho postavu a rytmus jeho chuze klepou se mi kolena, Je ho pritomnost je jako omamna latka a ja ztracim hlavu. Parkrat se letmo dotkl me ruky...uplna nahoda...a ja jsem skoro omdlela...nikdy bych neverila, ze se nekdy takhle zamiluji...V noci se nekdy probudim s placem...mam takovou touhu ho obejmout...takovou potrebu zaborit svoji tvar do jeho kosile, ze nemohu dychat...Snim o nem...jak mne obejme...jak mne vezme za ruku...jak mi pohladi vlasy...nikdy bych mu to nerekla...je zenaty ma deti a ja ho uz rok miluji a nemohu se z te lasky vymotat...a kdyz par dnu neni na blizku, kdyz ho par dnu nezahlednu ani z okna...jsem silene smutna a cely svet kolem mne se hrouti...staci jediny letmy pohled na neho ze vzdalenosti nekolika metru a ja mam pocit, ze mohu jit zivotem dal...ze mam silu pokracovat...jsem zamilovana

reagovat leana7 6.12.2007 17:22  32%    +  -

PetrPasa:

reagovat beladami 16.11.2007 20:20  100%    +  -

reagovat PetrPasa 4.11.2007 10:55  100%    +  -

zbavovat? no já bych nějakou zase bral

reagovat Ninas 2.11.2007 19:02  41%    +  -

janicka1: s tím musím souhlasit, taky si myslím, že od semetrik chlapi málokdy utíkají od hodné holky nejenže utíkají ale ještě ji dělají naschvály a ještě ji nakonec přesvědší, že je to vlastně všechno vina jí, sebere ji co se dá, na děti začne platit minimum a srazí ji sebevědomí na bod mrazu. Posléze když ho milenka vykopne tak přijde pokolenou a hodná holka ho vezme zpět.

reagovat janicka1 2.11.2007 16:34  100%    +  -

viollenka: nepsala jsem vždy, ale často, to je rozdíl;)

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak se zbavit role milenky?
Diskusi založil(a): Dorotka10
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si