KOSMETIKA

Pokecík o kosmetické péči a vše kolem ní
7.11.2007

Diskusi založil(a) 7.11.2007 cosmetic

reagovat Pavlina27 12.1.2012 9:43  5%    +  -

Ahoj holky:-)Používá zde některá kosmetika Loccitane en Provence- Andělika?Pokud ano a máte o tuto sadu zájem pište do zpráv.)

reagovat michhav 19.1.2010 12:34  5%    +  -

S.O.S. - nikde nemuzu sehnat ocni stiny JALNA, driv jsem je kupovala v "obycejnych" drogeriich. Ale v DM a ani jinde se nedaji uz sehnat. Byly opravdu uzasny. Nevite, kde by se daly sehnat? Budu vdecna za kazde info...

reagovat varan 2.1.2010 23:00  5%    +  -

Zdravím, jsem kosmetička a své služby poskytuji na P-7 www.salonkveta.wbs.cz

reagovat zzanzi 24.6.2009 12:23  5%    +  -

ahoj holky kosmetičky-mam dotazek-chtěla bych vyzkoušet parafinovy zabal rukou a nohou a chtěla jsem se zeptat jestli si ho mužu dělat sama doma a na nejaky postup a co potřebuji-moc diiiky

reagovat -Zuzik- 23.5.2009 13:07  5%    +  -

Zvu Vás na prohlídku mého shopíku TADY

reagovat Misha104 1.5.2009 18:15  5%    +  -

dobrý den. neznáte některá z vás opavský salon joan?. máte s tímto salonem zkušenosti? pište do vzkazů. děkuji předem

reagovat Deb 23.3.2009 19:06  5%    +  -

DOBRÝ DEN,CHCI VÁS POZVAT NA PREZENTACI NA TÉMA:GALVAVANICKÁ ŽEHLIČKA I S UKÁZKOU ŽEHLENÍ NA MODELCE.PREZENTACE SE KONÁ V BRNĚ DNE 28.3 a 29.3 V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH(hodina bude ještě upřesněna). PREZENTACE JE ZDARMA.
Bližší informace a rezervace místa na tel:607250951 nebo na veronika.pfeiferova@centrum.cz S pozdravem Pfeiferová

reagovat Buty 21.3.2009 18:04  5%    +  -

Spousta věciček - plno akčních cen - kosmetika od firem HWC, TEMPERANCE, VIVIEN či EVELINE. Oblíbené parfémové rozprašovače - léčivé věci - detoxikační naplasti - výrobky celulitida - solárko.... Kdo chcete, KUKněte na www.mimibazar.cz - ve vyhledávání dle inzerentů ID 95253
(http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=95253)

reagovat Moniczka18 9.2.2009 7:08  21%    +  -

Karmelka: AHOJKY,TU SOM

reagovat paprka 5.2.2009 23:11  5%    +  -

Ahoj, registruju nové Avon Lady z Prahy a okoli, pište mi na damcova.avon@email.cz

reagovat mitternacht 5.2.2009 14:39  100%    +  -

Ahoj holky. Vím, že to sem nepatří, ale mrkněte:
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=9604809
Třeba se vám z toho bude něco hodit.

reagovat Karmelka 25.12.2008 19:47  71%    +  -

ahoj prosím je tu kosmetička ...která by mi poradila?

reagovat Buty 6.12.2008 18:35  5%    +  -

Hodně věciček od Vivienky - léčivé masti, dekorativka s 50% slevou, celulitida, dárkové sady, pleťové, tělové výrobky, koupel soli, oblíbená detoxikační koupel... Kdo chcete, jukněte na mimibazárek, stačí když si do vyhledávače zkoupírujete tento odkaz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=95253

reagovat xlampickax 25.11.2008 20:08  5%    +  -

Ahoooj..Neměl byste někdo zájem o Oriflame kosmetiku?? Pište do vzkazů nebo na ICQ 254 010 643..:)

reagovat Buty 6.11.2008 14:34  5%    +  -

Hlásím - přidány nové dárkové sady, kazety, slevy dekorativky i víc jak 50%. Kdo chcete, JUKněte do mého albíčka na mimibazárku. Předem díků miliony.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=95253

reagovat Buty 31.10.2008 14:48  5%    +  -

Kdo by měl o oblíbenou kosmetiku VIVIEN,písněte do vzkazíků.

reagovat bublii 25.9.2008 19:13  5%    +  -

Znáte španělskou firmu Cristian Lay? Jste z Havířova, Frýdku - Místku, Ostravy a okolí? Neznáte ve svém okolí žádnou distributorku produktů této firmy? Ráda se stanu Vaší Cristian Lay/dy :)) Kdybyste někdo měl zájem v dnešní době plné konkurentních nabídek, tak at mi písne do vzkazů ju? Jinač výrobky jsou krááááásnéé a i vhodné pro muže, popř. jako dárek. Společnost nabízí hodinky, šperky, bižuterii, kosmetiku, psací pera, aj...

reagovat MYŠKA 15.9.2008 15:55  5%    +  -

ahoj a máme tu novinku www.faberlic.cz kyslíková kosmetika unikátní složení přírody a kyslíku .

reagovat soniczka 13.9.2008 11:01  5%    +  -

Ahoj, tak trošku jsem si "překoupila" kosmetiky, nestíhám spotřebovat, proto rozprodám velmi levně!!! Snad se někomu bude hodit, je mi líto to mít doma a pak to vyhodit. Něco nové a něco trošku použité. Napište do vzkazů nebo na mejl soniczka.k@centrum.cz, pošlu seznam.

reagovat Soniiicek 22.8.2008 20:45  5%    +  -

Zajímá vás kosmetika?Chtěli by jste vyzkoušet kosmetiku Oriflame?Nebo si jen prohlédnout aktualní katalog?Máte jedinečnou příležitost!!!Podívejte se na www.my.oriflame.cz/sonicka a dozvíte se více.Máte zde možnost si objednat kosmetiku z pohodlí vašeho domova nebo si jen objednat aktualní katalog Oriflame zcela zdarma.Vyberte si z aktualního katalogu ihned a zboží vám bude doručeno co nejdříve až domu.Za tyto služby nic neplatíte,tak proč je nevyužít!!!

reagovat Zuzana-hwc 2.3.2008 9:39  5%    +  -

Já používám kosmetické výrobky od firmy HWC, jsem alergik úplně na všechno a mám hrozně citlivou pokožku. Po každém testování krémů od jakýchkoliv výrobců jsem se osypala vyrážkou a když nemám vyprané prádlo v pracím gelu od HWC tak mě všechno oblečení kouše. Proto jsem začala kupovat výrobky od firmy HWC. Dostala jsem zároveň i nabídku, že můžu ušetřit za kosmetiku, jen tím když budu nakupovat. Tak jsem toho využila. Pak mi bylo nabídnuto, jestli bych si tím nechtěla vydělávat. A taky jsem toho využila. Myslím si, že ušetřit na spotřební kosmetice, je velice dobré. Proč dávat více peněz za kosmetiku, když můžu mít 25% slevu? Celý sortiment a taky nějaké zajímavosti najdete na: www.kosmetika-hwc.wbs.cz

Anonym 1.12.2007 22:33  5%    +  -

Šance pro zájemce o přivýdělek )kosmetických, zdravotních, čistících výrobků) z Jižních a Západních Čech, kde máme velmi málo rozvinutou síť!
Tak neváhejte a chyťte si svou šanci!Nyní akce na registraci PREMIUM START(výhodně získejte 10 nejoblíbenějších výrobků a dvojnásobný počet bodů- ušetříte až 850,-Kč)
NABÍDKA ZDE

reagovat riki 1.12.2007 9:22  92%    +  -

Máte ráda výrobky známé společnosti AVON?..
Nabízím bezplatnou registraci pro Avon Cosmetics na pozici Avon Lady, Avon koordinatorka.
Výhodou je:
- 17 katalogů ročně zdarma
- provize 15-30%
- nabídka výrobků s 50% slevou (demo nabídka)
- rozvoz zboží přímo k Vám domů zdarma
- 3 objednací termíny v každé kampani
- rychlé způsoby objednání s dovozem do 4 dnů
- možnost naštěvovat kosmetická, obchodní setkání
- vyzkoušet téměř všechny výrobky ve vzorcích
- privátní telefonická pomoc každý den 8:00-21:00
- případná další spolupráce s Avonem na
pozicích "koordinátor- asistentka"
- práce v čase, který Vám vyhovuje

Jste-li z oblastí Praha-východ, Mělník, Kralupsko, Liberecko, Nymburk, Čelákovice, Poděbrady, Lysá nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Mladá Boleslav,Mnichovo Hradiště, Neratovice, Kolín, Liberec,Jablonec n. N. a okoli těchto měst,neváhejte a a kontaktujte mne na riki.avon@seznam.cz , ozvu se Vám.
Dělejte práci, která Vás zároveň i baví..!! Vhodné i pro samospotřebitele s nízkým odběrem.

reagovat bisa 29.11.2007 17:19  100%    +  -

příjemně parfémovaný balzám na tělo co jinde stojí 1500,-kč
u nás nakoupíte za 150,-kčzvu vás na spolupráci s FM GROUP

reagovat ženetka 23.11.2007 20:30  5%    +  -

janik71: Myslela jsem tu medovou, takže jsem ji našla - časem vyzkouším, med mi voní.

reagovat janik71 23.11.2007 12:17  100%    +  -

ženetka: teď nevím, kterou kosmetiku myslíš, bylinnou kosmetiku Barekol najdeš na www.barekol.cz a tu medovou kosmetiku na www.pleva.cz

reagovat ženetka 22.11.2007 19:53  5%    +  -

janik71: Koukla jsem na internet a našla jsem jen, že je to kosmetika z včelích produktů - je to ono? Zase jsem nenašla nic o tom, co píšeš, tak nevím jestli jsi také myslela tu včelí kosmetiku.

reagovat janik71 22.11.2007 9:44  100%    +  -

Baruuu: je to přírodní bylinná kosmetiky od české firmy. Pár věcí od nich mám a jsem spokojená.
Mají patent na svoji recepturu, zkopíruji ti to sem:

Jedná se o výrobu kosmetických pleťových krémů typu W/O "voda v oleji" s maximálním množstvím vnitřní vodní fáze 85% až 90%. Což v praxi znamená, že použitý pleťový krém má parametry obdobné mladé zdravé pleti! Výrazně ji hydratuje, oživuje a rozzáří! Krémy tohoto typu jsou lehké, chladivé, dobře se roztírají a vytváří jemný ochranný film, který brání odpařování vody dodané do pokožky. Mají nízký obsah všech pomocných látek a spojují výhody denního i nočního pleťového krému. Podle této receptury je vyroben krém Inerton, Dermacur, hydratační krém Vektor P, IQ noční krém, Nial nebo Topolovkový krém . Běžné podobné pleťové krémy obsahují obvykle 77% až 80% hydratační fáze.

reagovat Baruuu 21.11.2007 20:11  100%    +  -

holky to vubec nevim co je to za kosmetiku... povidejte...

reagovat janik71 21.11.2007 20:05  100%    +  -

cinnamonka: V Brně kupuji krémy od Barekolu v potřebách pro včelaře. Prodávají tam tuto značku a ještě zn. Pleva, ten má také super věcičky z kosmetiky

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KOSMETIKA
Diskusi založil(a): cosmetic
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si