PORADÍME SI???

Máte někdo radu,jak co vyčistit v domácnosti nebo si nevíte rady a potřebujete poradit.Máte někdo chuť něco vyrobit s dětmi či sami a nevíte co a jak.Nebo jste něco vyrobili a chcete se pochlubit a naučit i nás.Tak sem s tím raďte,ptejte se a chlubte se. Všechny rady a výrobky jsou vítány.
17.12.2007

Diskusi založil(a) 17.12.2007 kotatko1

kotatko1 22.2.2008 22:55

reagovat Junka 27.11.2014 15:48  5%    +  -

Dobrý den potřebovala bych nechat vyměnit okna a to 9 oken, jak u nich vychazí cenově okna (plastová)? A říkáte, žádné problémy? To by bylo skvělé!! Už hledáme s manželem snad měsíc po intenretu firmu, co by nám byla schopna vyměnit okna, bez nějakých problémů a koukám, že už jsme jí snad našli! Za veškeré informace budeme moc rádi!

reagovat Pavel 27.5.2014 11:25  1%    +  -

Dobrý den hledám po internetu slušnou firmu na výměnu oken, ale nějak se v tom moc nevyznám, jak je tu tolik nabídek, tak my synovec poradil ať si založím diskuzi na internetu, samozřejmě mi s tím musel pomoci, tak bych se velice ráda zeptala, máte někdo nějaké zkušenosti s firmami na výměnu oken z okolí Pardubic? Budu ráda, když se někdo ozvete!

reagovat Veronika 24.5.2014 16:28  1%    +  -

Nazdár ženy už dlouho chlap řeší, kdo nám vymění okna a dá nová balkonová dveře a mě už to nebaví, tak jsem si říkala, že bych se Vás zpetala, kterou firmu by jste mi doporučovali a proč? Budu ráda za jakoukoliv radu a hlavně odkaz! Předem díky! Určitě máte nějaké zkušenosti!

reagovat petra 19.5.2014 11:54  1%    +  -

Nazdárek tak jsem přemýšlela, co bych ještě vylepšila na našem novém bytě a zjistili jsme, že okna co tu máme, tak v zimě by jsme asi umrzli, jak špatně těsní a jsou akorát tak nově natřeny. A já bych je ráda nechala vyměnit za nové.

reagovat Karlová 26.4.2014 13:33  1%    +  -

Ahojky my jsme také využili této možnosti bez starosti jsme měli výměnu oken a vše okolo jsme také nezařizovali a jsme s výsledky spokojeni. Byli k nám velice vstřícní a komunikativní, což je podle mě to nejdůležitější.

reagovat Junková 22.4.2014 15:07  1%    +  -

Dobrý den všem doporučuji pana Kopala, minulý týden u nás proběhla montáž oken a já jsem spokojena. Přes Velikonoce u nás prošlo spoustu náštěv a všem se naše nová okna moc líbila.

reagovat paja 23.1.2014 17:57  1%    +  -

Okna jsme měli doma za 4 týdny a byly v pořádku. Montáž pak proběhla během jednoho dne, řemeslníci po sobě i dost uklidili, což jsem neočekávala. Pak jsem už jenom setřela a teď už se jenom kochám.

reagovat julča 25.12.2013 10:27  1%    +  -

dana: ahoj a za jak dlouho jste měli okna doma? A tedy nebyl žádný problém s firmou Oknostyl group s.r.o.? Jak dlouho probíhala montáž oken?

reagovat dana 24.12.2013 13:44  1%    +  -

ahoj měření dopadlo v pořádku, byli velice milí. Už máme okna doma zabudované, moc krásně se mě z nich v kuchyni kouká. Přístup obchoďáka byl velice pozitivní a hlavně rychlí.

reagovat tamicek 24.11.2013 16:56  5%    +  -

Ahojte dámy můžete mi některá objasnit, proč se teď vyrábí ty vyšší postele? V čem to má být lepší? Zkusila jsem si na ni lehnout a byl to šílený nezvyk, bála jsem se, že spadnu.

reagovat leonicka 24.11.2013 13:58  5%    +  -

anet: Ahoj tak to je super, tak dej vědět jak to měření dopadlo? A co přístup obchoďáka? A za jak dlouho budete mít od nich okna?

reagovat anet 22.11.2013 0:22  1%    +  -

františka: ahoj tak jsem kontaktovala a i pár dalších firem, abych měla reálnou představu o cenách jak se pohybují a opravdu mi oknostyl nabídl velice dobrou nabídku a v pondělí by měli přijít vše oměřit.

reagovat RADOST 26.10.2013 18:55  100%    +  -

calimeroo: Děkuji

reagovat Lusenka 26.10.2013 18:27  5%    +  -

Ta šerpa je super nápad, díky za tip. Momentálně to není aktuální, ale určitě to někdy využiji.

reagovat calimeroo 23.10.2013 20:33  52%    +  -

RADOST: super moc děkuju,tak to už nějak vymyslím,zajdu do švadlenky...RADOST MI UDĚLALA RADOST !!!!!

reagovat RADOST 23.10.2013 20:31  100%    +  -

calimeroo: Určitě se dá koupit nějaká široká stuha, nakonec kapsa může být na ní jen jedna - takové ušití a ozdobení není tak náročné.

reagovat calimeroo 23.10.2013 20:23  52%    +  -

RADOST: jééé to je dobrý,ale já šít neumím a nevím onikom kdo by mi to vymyslel nedá se ta šerpa třeba někde koupit?já už bych si ji doozdobila
moc děkuju

reagovat RADOST 23.10.2013 20:10  100%    +  -

calimeroo: Dá se ušít nebo uháčkovat taková šerpa (jak mají třeba miss) s kapsičkami a do těch kapsiček dát třeba kovové padeástikoruny nebo bankovky (podle počtu kapsiček a zamýšlené hodnoty daru) - a tou šerpou toho oslavence jakoby pasovat mezi padesátileté. Já to kdysi vymyslela a uháčkovala pro bratra , nikdo to neznal.

reagovat calimeroo 23.10.2013 19:16  51%    +  -

Dobrý večer,
mám k Vám velikou prosbu.
Sleduji Vaše výtvory a někdy se divím z čeho všeho jde něco vyrobit
Nemáte prosím nějaký nápad na :teta má 50 let.Chce peníze,nemáte někdo nějaký dobrý nápad jak peníze zakomponovat do dárku ? Kytici,obraz ve formě 100 korun už jsme dělali,takže něco jiného.Pokud Vás něco napadne budu ráda,klidně do vzkazů.Má to v sobotu,tak pokud Vás něco napadne budu ráda.Díky moc..

reagovat františka 23.9.2013 11:32  1%    +  -

Cenově záleží na tom, jaký druh oken si vyberete, ale rozhodně cenově jsme byli více než spokojeni. Průběh: no tak důležité je se sněmi kontaktovat a říci jim co chcete a domluvit se, okna pak máte do 4 týdnů doma, pak už jenom montáž a ta je během jednoho dne, tedy alespoň u nás tomu tak bylo.

reagovat Anett 22.9.2013 17:03  1%    +  -

ahojky já preferuji okna plastová. Ano o této firmě jsem již také slyšela a byla jsem velice mile překvapena. A jak probíhala montáž oken? A jak to vůbec probíhá ? A cenově? A také co kvalita?

reagovat Františka 20.9.2013 17:18  1%    +  -

Marcela: ahoj záleží na tom co preferujete za okna? Dřevěná nebo plastová? Nebo jak by jste si to představovala? to záleží na vás. Já mám plastová okna od společnosti oknostyl. Mám je již 4tým rokem ;)

reagovat Marcela 18.9.2013 7:30  1%    +  -

Dobrý den, mohl by mi zde někdo poradit u jaké firmy bych si měl zadat výrobu oken? Cenově je mi to jedno, ale chtěl bych slušnou a kvalitní firmu, se kterou budu spokojen. Děkuji předem za info.

reagovat Alena 23.8.2013 10:14  1%    +  -

ahojky já být vámi tak napíšu pár firem a začala bych s oknostyl, od něj máme my okna a jsou úplně perfektní. Neorošují se a měli jsme je do měsíce doma, což je skvělé. Ale už je máme 3 roky a pořád jsou jako nová.

reagovat Jana5 19.8.2013 14:52  1%    +  -

ahoj chtěli bychom s manželem vyměnit dřevěná okna za plastová, ale nevíme u jáke firmy. Vyhovovalo by nám kdyby to šlo co nejlevněji, moc velký rozpočet nemáme. Nevíte o nějaké výhodné firmě?

reagovat leonicka 13.8.2013 12:29  5%    +  -

Ano opravdu, stránky jsou www.oknostyl.cz typ oken záleží na vás, který se vám bude zamlouvat. My jsme spokojeni s okny co máme. A to už je nějaký ten pátek máme;)

reagovat olina 27.7.2013 7:53  1%    +  -

alenkaa: Opravdu? a nějaké bližší info? nebo internetové stránky, popřípadě typ oken jak máte a jste s ním spokojena??? Díky

reagovat alenkaa 23.7.2013 15:09  1%    +  -

Dobrý den my jsme spokojeni s firmou oknostyl, jsou šikovní a za dobrou cenu, pokud budete mít zajem dám vám více informací, které vím.

reagovat Gabča99 18.7.2013 14:51  1%    +  -

ahojky mám zájem o informace o firmách u kterých jste si někdo nechával měnit okna. Máme v plánu si vybrat firmu a během podzimu je vyměnit. Děkuji

reagovat Denďa 15.7.2013 21:36  1%    +  -

dobrý den...máme problém..doma máme v plánu měnit okna..bohužel nevíme od jaké firmy si je máme nechat zhotovit.Chtěli bychom je tak do měsíce.Dále bych ráda věděla co nejvíce informací o montáži. Za slušnou cenu. Děkuji

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PORADÍME SI???
Diskusi založil(a): kotatko1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení
Přečtěte si