Mohou muži nosit sukně?

Reklama:

Považuji se za normálního muže, ale nevím proč je sukně takový problém. Často o tom slyším, mnoho mužů nemá odvahu, ale věřím, že se panská sukně ujme.

Zajímá me i názor žen. Určitě bude slušet. Za krátký čas to bude normální, jen je začít nosit. Zatím obdivuji první odvážlivce.

zdroj: náš čtenář D.

Datum vydání: 1.12.2004
Co s článkem
Přidat k oblibeným článkům        Vytisknout        Poslat e-mailem

reagovat vymazat Reza1986 4.10.2018 13:00  5%    +  -

Neprijde mi to normalni.. ale kazdy jsme nejaky

reagovat vymazat BN 25.4.2018 8:10  1%    +  -

Jde to a nikdo si toho ani nevšimne.

reagovat vymazat miki77 18.7.2017 9:58  5%    +  -

potkala jsem pár pankáčů v těch pánských sukních adocela jim to seklo :)

reagovat vymazat Petr 27.5.2017 2:05  1%    +  -

Pánské sukně nosím a je škoda, že se ještě moc neujaly. V létě není nic lepšího.

reagovat vymazat Nikča_D 9.11.2015 18:15  5%    +  -

Tak asi můžou, ale popravdě si to moc nedovedu představit a asi by se mi to ani nelíbilo. Někteří muži už i tak vypadají až moc zženštěle a ještě toto :D

reagovat vymazat magda1989 12.9.2014 11:19  5%    +  -

Dřív muži nosili i vysoké podpatky :)

zdroj: http://topfaktamyty.cz/vysoke-podpatky-byly-puvodne-vyrobeny-pro-vojaky/

reagovat vymazat Pavel777 24.9.2012 19:52  5%    +  -

Karen11111:
Sukni nosím, ale tašku jsem ještě nezkoušel (teda jako oblečení). Jak se to nosí?

Ukaž nějakou fotku.

reagovat vymazat Pavel777 13.12.2011 21:31  5%    +  -

Láďa:
Samozřejmě je to v naších končinách nezvyk. Nosím sukni pravidelně ovšem hlavně v soukromí, na veřejnosti jen občas. Nejlépe je začít tam, kde je to skoro normální. U moře na pláži nosím běžně Sarong, to je vlastně velký šátek jako zavinovací sukně. Je to praktické, pohodlné a sice ne běžné, ale rozhodně ne výjimečné.

reagovat vymazat Láďa 13.12.2011 7:43  1%    +  -

Abych řekl pravdu, tak bych se asi v sukni cítil také dobře, ale nedokážu si představit jí nosit venku. Myslím, že společenská tolerance je v tomto ohledu nulová. Je to rozhodně škoda. Myslím že džínová sukně by byla asi nejlepší.

reagovat vymazat Pavel777 17.5.2011 19:36  5%    +  -

Tereza:
Ještě dotaz: Co tvůj partner nebo kamarád a sukně?

reagovat vymazat Pavel777 17.5.2011 19:34  5%    +  -

Tereza:
Pár mužů sukně nosí a pokud to není minisukně nebo krajková sukýnka s volány, tak jim i sluší. Mám zde tři debaty, jak má pánská sukně vypadat. I z dalších debatních fór vyplývá, že většina žen proti muži v sukni nic nemá. Spíš mají problém muži, kteří začnou blábolit o homosexuálech. Ovšem zásadní je nezvyk celé společnosti a problém s přijímáním nových věcí.

reagovat vymazat Tereza 13.5.2011 18:04  1%    +  -

Muži rozhodně sukně nosit můžou! Jsem přesvědčená o tom, že sukně může na muži vypadat mužně, když má padnoucí střih a umí se nosit... :) osobně se mi to líbí a doufám, že se začne na ulicích ukazovat víc chlapů v sukních...

reagovat vymazat Pavel777 30.9.2010 23:03  5%    +  -

anetaslad:
Nosit sukni má své výhody za každého počasí, ovšem přiznávám i nevýhody. Záleží jakou sukni a k jaké činnosti, ale počasí nemusí být vždy hlavní kritérium.
Nosím sukni v létě - to je samozřejmě nejpříjemnější, nosím sukni i v zimě.

reagovat vymazat anetaslad 26.9.2010 12:48  5%    +  -

Proč ne pokud má pěkné nohy ta by se mě to mohlo i líbit.Ale teď na zimu asi ne.

reagovat vymazat Atapama 16.7.2010 15:01  7%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat vymazat Pedys67 1.2.2010 21:11  5%    +  -

Pavel777: Jo s tím souhlasím a podepisuji se pod to.

reagovat vymazat Pavel777 1.2.2010 21:07  11%    +  -

Pedys67:
Jde o svobodu volby, ať si každý vybere, co mu vyhovuje, a nebude považován za někoho divného.

reagovat vymazat Pedys67 1.2.2010 20:44  5%    +  -

Pokud někomu sluší tak ať je nosí,ale já se svojí postavou do sukně nepůjdu.Ale viděl jsem pána v sukní a musím říct že mu opravdu slušela.Já ale do toho nepůjdu.

reagovat vymazat Venca 16.1.2010 0:51  1%    +  -

co můžou? Měli by! Jenže v naší společnosti musí být člověk hodně odvážný

reagovat vymazat Nápad 20.8.2009 17:47  5%    +  -

Pavel777: Pavle, máš pravdu. Taková nebo podobná letní sukně je ono!

reagovat vymazat Nápad 20.8.2009 17:46  5%    +  -

Oli2: Na mých stránkách http://panskesukne.webnode.cz/home/ je k dnešnímu dni 88 mužů, kteří nosí kilty a pánské sukně. Takže docela obstojný počet mužů kteří o sobě dali vědět.

reagovat vymazat Pavel777 20.8.2009 0:22  6%    +  -

Oli2:
To je začarovaný kruh. Mužů, kteří nosí pánskou sukni, je minimu, proto ji skoro nikdo nekupuje a je pro obchod nezajímavá. Pokud by se stala běžným pánským oděvem, tak se objeví i v obchodech.
Podle mne by celkem zajímavá pánská sukně, která by mohla prorazit, byla plážová sukně - delší zavinovačka (ideální pro převlékání i pro odskočení si z pláže do restaurace ap.). U žen je velmi oblíbená. A samozřejmě taky nějaká domácí varianta.

reagovat vymazat Oli2 16.8.2009 0:50  5%    +  -

Já jsem toho názoru že muži mohou nosit sukně a myslím si že by se jich našlo dost,ono je to ale spíše o odvaze v ní poprvé vyjít na ulici.Další problém vidím v tom že pánské sukně se u nás v kamenných obchodech běžně nedají koupit a to si myslím žë je dost důležitá věc pro to aby se z nich stala běžná součást pánského šatníku a nebylo to považováno za něco výstředního nebo úchylného.Zatím to ale vypadá že prodejcům ani výrobcům se do toho příliš nechce,asi je to pro ně zytím příliš "tenký led".

reagovat vymazat Pavel777 9.8.2009 9:13  6%    +  -

sZAxUtaWTcixNgb:
wbwwzurc vwctwtoj lmfhvivn

Pokud tento text vkládá někdo ručně a ne nějakým softwarem, tak se mu asi pánské sukně velmi líbí, protože je zde velmi aktivní. Ovšem jsou i jiné a příjemnější způsoby jak trávit léto:

reagovat vymazat Samuelll 2.8.2009 6:49  5%    +  -

Dík moderátorům za pročištění této diskuse. Srážka s blbcem je opravdu hrozná věc, takže ještě jednou, dík.

reagovat vymazat Pavel777 30.7.2009 0:16  6%    +  -

Vlasta35:
Mimo sebe jsem taky moc mužů v sukni nepotkal, souhlasím, že jsme stále jen výjimky.
Debata (nejen tato) teď moc nejede. Jinak se to vždy rozběhne spíš nárazově. Jinak by mne zajímal Tvůj názor na pánskou sukni.

reagovat vymazat Vlasta35 29.7.2009 15:43  9%    +  -

moc se tu ale nediskutuje?

reagovat vymazat Vlasta35 29.7.2009 15:41  9%    +  -

já jsem teda ještě žádného muže v sukni neviděla, myslím nepotkala na ulici

reagovat vymazat KDYNE 29.7.2009 9:48  50%    +  -

Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

reagovat vymazat Pavel777 29.7.2009 2:20  6%    +  -

etDdwsXKEVDHUdN:
fZRI1I dyxgwvrn sbxggdfm sufhqpgl

No asi si někdo trénuje údery do klávesnice. Nicméně k reakci na tohoto datla připojuji konstatování, že i při tomto podivném létě (myšleno klimaticky) se počet nositelek sukní se výrazně zvýšil. U pánů jsem viděl jen jeden exemplář (mimo sebe), ale jinak se sukně nosí velmi příjemně.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.
Články na podobné téma

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si