PROSÍM O POMOC S NÁVRHEM KUCHYNĚ/sos návrháři i laici/

Mám kuchyň 2m krát 2,7m a žádnou inspiraci.Prosím pomozte mi s návrhem kuchyně.Měla by tam být vestavná trouba,myčka,lednička a plynová varná deska.Půdorys nakreslím.Moc všem díky za rady a pomoc
8.1.2008

Diskusi založil(a) 8.1.2008 karmala

reagovat vakovm 27.10.2015 10:37  5%    +  -

Dobry den, jsem interierova designerka. Pokud mate zajem vyhotovit vizualizaci kuchyne, kontaktujte me v diskusi. Samozrejme budu potrebovat presny rozmer.

reagovat varvap 17.2.2014 19:44  5%    +  -

Tak u Brna bychom asi volili pana Lamplotu.

reagovat sslavka 29.8.2013 15:07  5%    +  -

Dobrý den, potřebuji poradit, zařizujeme novou kuchyň a nevíme jaké zvolit barvy korpusů, desky a podlahy
,máme okno v barvě třešeň ,dveře a futra jsou calvados, děkujeme za názory

reagovat reskator 4.3.2011 15:33  43%    +  -

Anndy:Zkus vyhledat truhláře.

reagovat reskator 4.3.2011 13:55  43%    +  -

Tak to je naše nová kuchyn.

reagovat reskator 3.3.2011 16:13  41%    +  -

Anndy:Ahojky,pokud nevíš jakou kuchyn a barvu zvolit.Jukni se ke mě do galerky.mám tam fotky kuchyně kterou jsem zařizovala polečně s rodiči.Mohla by se ti líbit

reagovat Patususenka 21.8.2010 14:06  67%    +  -

Anndy: mno tak to chce rychlou obměnu kuchyně, všechno jde když se chce uvidis jak nova kuchyn u vas prokoukne...

reagovat Veru.K 27.5.2010 21:44  29%    +  -

třeba se někomu bude hodit jako dárek... postupně budeme přidávat motivy...nožné i vyšití jména pro mimi.. vlastně čehokoliv
www.vysivky-na-prani.cz

reagovat Anndy 9.5.2010 18:56  100%    +  -

ahojky holky, strašně moc bych si přála novou kuchyň, ale se do ní "nechce". Já se mu nedivím, musel by vymlátit obklady, vytrhat podlahu a předělat komplet všechno.
Zatím spíš uvažuju, jak všechno vtěsnat do toho pidi a blbě řešeného prostoru, co mám....
Nákres hodně laicky namalovaný mám tady

a je tam i odkaz na tu stávající hrůzu dstarou více jak 25 let
Teda kamna už mám konečně nový
Ráda bych kuchyň řešila spoň malilinkato do U a taky bych si moc přála tam vtěsnat myčku.
Myslíte, že je to reálný????
Každopádně tohle asi bude chtít truhláře... asi...

reagovat merrynka 22.4.2010 12:42  35%    +  -

STAŇTE SE NAŠIM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU A ČTĚTE zajímavé recenze, komentujte výrobky, soutěžte apod.
STAČÍ JEN DO VYHLEDÁVAČE NAPSAT: Obchody-24.cz a zakliknout "STAŇ SE FANOUŠKEM".
Nebo si nás přidejte odtud ;) (klikni)
SOUTĚŽE O DÁRKY ZDARMA :)

reagovat reskator 15.4.2010 20:30  5%    +  -

Posílám odkaz studio,kde jsme si s rodičema vybrali kuchyn.A je nádherná,www.Gorenje.cz.Máte u nich slevu na spotřebiče.Ale nejlepší spotřebiče má wirpool.

reagovat MonBar 5.8.2009 13:38  16%    +  -

omlouvám se, že takhle vpadám mezi vás, ale manžel je truhlář, tak bych vás chtěla pozvat na jeho stránky pro inspiraci
www.nabbartos.cz

reagovat bábrle 24.7.2009 11:18  100%    +  -

Já bych potřebovala poradit s návrhem koupelny, můj návrh je pořád tak nějak kostrbatý

reagovat breberkaa 20.7.2009 13:29  68%    +  -

Ahoj, je tu někdo z okolí Pardubic. Děkuji

reagovat alenahu 9.4.2009 20:47  5%    +  -

S návrhem ti určitě pomůže firma Kuchyně Dušek,dělají návrhy zdarma,vše na www.kuchynedusek.cz.
Kuchyň nám montovali před rokem.
Byli jsme velmi spokojený.
Zdraví Alena

reagovat aja33 24.2.2009 9:52  5%    +  -

ahoj já sem z písku a taky sem předělávala kuchyn ale nechala sem si udělat navrch u sneeberga a pak i kuchyn mam ji skoro dva roky a rada v ní víc vařím i sem je podle mého vzoru asi tak jak sem si představovala a spokojenost perfekní ahoj

Anonym 17.2.2009 11:10  1%    +  -

Manželka je bytová architektka. I když s prostorem nemáme problém (kuchyň víc než 5 x 3m), tak si ji navrhovala sama sobě takovým způsobem, aby při vaření nemusela udělat krok navíc :-) A protože i já často vařím, tak si to taky pochvaluju :-)
Ze staré kuchyně zbyl jenom sporák a lednička. Rekonstrukce vyšla včetně rozvodů, podlahy, obkladů, myčky a linky IKEA snad kolem 100 000.

Anonym 13.2.2009 23:46  10%    +  -

čarodějka: Nejlepší máš zajít někde do studia a nechat si udělat 3D návrh, udělají Ti návrhy a uvidíš co se Ti bude líbit

reagovat Lucienka27 18.11.2008 10:20  5%    +  -

Zkus se podívat na http://www.kuchyne.cz/ - web o kuchyních, jsou tam odborníci, kteří mají on-line poradny a určitě ti poradí.

reagovat mindas 23.10.2008 14:55  5%    +  -

Ahojky, také chci v garsonce předělat byt. jádro a také kuchyn.Kuc,kout má 240 x 165 cm. Mám lednici má 60 cm, myčku 45 cm sporák 60 cm. Ostatní by měl být nábytek. Mám představu, že tam bude něco jako vysouvací špajz /skřínka / vysoká a tam končí moje fantazie. Mám pekárnu, robota, friták, mikrovlnku a další pomocníky a nemám to kam dát. To je děs, tyhle panelákové bytečky. Máte zkušenost? Podělíte se o ni? Jestli ano, velký dík, pá

reagovat anahareo 23.8.2008 7:08  5%    +  -

Zdravím, jo s kuchyní jsou problémy. ono nejde o to že by to třeba ten návrh ve studiu neudělali hezky ale jak nám za naši malinkatou kuchyn naúčtovali ke 200 tisícům tak mamka šla do kolen:) dají se sehnat určo levnější alternativy, ale oni se buou snažit vám tam dávat vymoženosti jako nám, třeba koš za 9 tisíc:) jestli sháníte rady ohledně bydlení, zařízení a všeho možného určitě navštivte

www.obydleni.cz

super stránkaa se super nápady, diskuzemi...

reagovat *neny* 10.7.2008 11:28  5%    +  -

Ahoj, ja teda nevim, ale rozmyslet si kuchyn musi kazdy sam jak mu to bude vyhovovat, inspiraci nacerpat z casopisu, vybrat si styl, obejit par obchodu a pak idealne si to opravdu nechat namalovat od profesionala:)
Ja osobne jsem moc spokojena s pristupem personalu v Nabytku Riha v Praze, moc mi poradili i doporucili spotrebice a baterie do kuchyne s vychytavkama o kterych jsem ani nevedela.

reagovat Biblinka 9.7.2008 12:46  41%    +  -

martina79: zkus tady na Dámě Almanach....je to architektka a navrhuje opravdu skvělé kuchyně, i ostatní místnostimá i vlastní diskusi....mrkni do prava a v seznamu je na 3. místě

reagovat martina79 8.7.2008 19:45  5%    +  -

prosím můžete mi písnout nějaký odkaz na spokojené vyhotovení návrhů kuchyně a výrobu. díky

reagovat karlle 14.5.2008 11:00  31%    +  -

INSPIRACE

reagovat čarodějka 3.3.2008 11:35  18%    +  -

Ahojky , mohu se k vám přidat ? Vzali jsme si 140 tis úvěr na novou kuchyň a já pořád koukám a čím víc koukám, tím víc nevím co vlastně chci, hlavně bydlíme v paneláku a kuchyň je taková hnusná nudle .

reagovat almanach 17.2.2008 15:39  100%    +  -

simulinka: hezkou i když zamračenou

reagovat simulinka 17.2.2008 14:25  5%    +  -

almanach: hezkou nedely vsem

reagovat almanach 15.2.2008 19:48  100%    +  -

simulinka: děkuju to jsem ráda že se líbí

reagovat simulinka 15.2.2008 18:30  5%    +  -

almanach: moc rada,ten navrh kuchyne co jsi delala biblince je naprosto uzasnej

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PROSÍM O POMOC S NÁVRHEM KUCHYNĚ/sos návrháři i laici/
Diskusi založil(a): karmala
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Interiéry
Přečtěte si