Digitální fotosběrna..

..která je nejlepší? jaké máte zkušenosti - s vkládáním fotek, rychlosti zhotovení, kvalitou fotek a cenou. díky moc za poznatky.
9.1.2008

Diskusi založil(a) 9.1.2008 pajinka22

HOLKY, POJĎTE SI LEHCE PRO PENÍZKY.

Info-Mail.cz - vydělávejte příjmem reklamních e-mailů

pajinka22 18.3.2008 14:11

Anonym 16.9.2013 14:23  1%    +  -

Jsem velmi ráda, že jsem tuto diskuzi našla :-) sice po 5 letech, ale i tak mi pomohla :-D na Vaše rady jsem si nechala zhotovit přes 500 fotek u Fotostar a 100% spokojenost!! Navíc mi to super vyšlo, že mají vypsanou akci na 1,45 Kč za kus. Ještě jednou moc dík

Anonym 2.9.2013 8:52  1%    +  -

Pozor na Happy foto a jejich HF Express !!! vybírali jsme cca 600 z 5000 fotek pro tisk a program při vkládaní do košíku tyto fotky smazal !!! i přesto že nabízí cca 7 možností co dělat s nahraným obsahem tzn. 12 hodin třídění a vybírání naprosto v ..... Vtipnější bylo vyjádření na lince Happy, kdy mi operátorka sdělila že se to někdy stane a že vlastně co řeším když je mám na disku atd. Úžasný přístup !!! A závěrem mi poradila ať si fotky vypálím na CD a pošlu jím to poštou že to už určitě zvládnou... nebo poslat po menších objemech a zaplati tak po každé manipulační poplatek tudíž akce na fotku by byla rázem ... však víte kde ... u nich na účtě v plné výši ... pěkně ten bysiness vymysleli ...
FOTOLAB nejlepší !!! (jen chytnout akci :-))

Anonym 3.4.2013 8:52  1%    +  -

Ahoj, Já jsem objevila fotosběrnu fotozde.cz a jsem s ní spokojená. Fotky mi v případě potřeby i upraví, tak se nestane, že na fotce něco chybí a dodání je také rychléPetraNov:

reagovat PetraNov 3.9.2009 10:06  5%    +  -

DaniStich: Petra: no to mě vážně mrzí, tak může se to stát ale věřím, že je to nepříjemné. já jsem byla v Happy fotem vždycky spokojena a jak říkáš, oblíbila jsem si je, je to pohodlné a když člověk natrefí na akci tak i výhodné. Naposled sem nechávala dělat fotky asi za půl roku zpátky a bylo to super.

reagovat DaniStich 1.9.2009 8:51  5%    +  -

V žádném případě Happy foto nedoporučuji. Několik objednávek bylo v pořádku a já si tuto firmu také oblíbila. Bohužel při poslední objednávce došlo k tomu, že mi přišla jen polovina fotek, zato ve dvojnásobném počtu. Potvrzení objednávky, které přijde na mail, ukazuje pouze počty a velikosti objednaných fotografií, proto jsem nezpozorovala chybu. Ve fototašce bylo to, co jsem chtěla. S reklamací jsem neuspěla. Na dotaz, jak mám podle potvrzujícího mailu poznat, co jsem si vlastně objednala, mi bylo řečeno, že si to mám zkontrolovat ve fototašce. V té samozřejmě při potvrzení objednávky byly ty fotografie, které jsem skutečně chtěla. Potíž je v tom, že se v průběhu reklamace obsah mé fototašky samovolně vypráznil. Teď už tedy nemám šanci nic dokázat. Moc mě to mrzí, protože objednávání fotek u Happy fota bylo opravdu pohodlné. Po této zkušenosti s touto firmou končím a končím i s jejím doporučováním všem známým.

reagovat 6.radu 2.6.2009 19:52  71%    +  -

Dělám fotky u Fotostaru a naprostá spokojenost. Vždy si fotky postupně sbírám a když mají akci, nechám udělat. Většinou na Premium papír- je kvalitnější.

reagovat vecernice 20.11.2008 14:34  7%    +  -

jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskuzi, prave se chystam vyvolávat fotky,má to být dárek a sháním nějaké pěkné album,nejlépe s přírodního materiálu...nevíte kde se to prodává?ve fotosběrnách nejsou pěkná alba,alespon v Olomouci určitě

reagovat Lucka_ročník88 28.10.2008 22:44  7%    +  -

Ahojky, tak já jsem jeden čas fotky u Happy Fota vyvolávala, ale po čase jsem přestala být spokojená, protože happy foto fotky zkresluje a tónuje do nějaké barvy.
Nakonec jsem začala fotografie vyvolávat u Fotostar a jsem 100% spokojená.
Kvalita fotografií naprosto špičková, fotografie nejsou slité, stónované, jsou krásně ostré a kvalitní, cena vzhledem ke kvalitě velmi příznivá a zhotovení maximálně do 3dnů.

Anonym 4.9.2008 18:59  1%    +  -

Mám velmi špatnou zkušenost- SCHLECKER FOTO-barvy na fotografiích jsou přebarvené, neodpovídají skutečnosti, na indexu jsou vpořádku, ale zhotovené fotky -hrůza, jedná se hlavně o fotografie focené v místnosti a to portréty, fotky focené venku jsou vpořádku.
Mají sice super ceny, ale na úkor kvality, takže se raději poohlídnu po jiné firmě.

reagovat yvetta 10.8.2008 16:21  26%    +  -

Já si dávám přes internet dělat fotky u Happy foto a super. Dělají i fotoknihy a na stránkách mají i program ke stažení přes který se to odesílá. Jsem spokojená.

reagovat 1moni 28.5.2008 10:43  100%    +  -

reagovat tornado 25.1.2008 9:14  49%    +  -

Klerencova:já jsem měla jednu várku jako Ideál a ty jsou o ceňťák kratší a 2 várku jsem měla Klasik a ty jsou OK

reagovat Klerencova 24.1.2008 18:11  65%    +  -

tornado: Mohu potvrdit! Jsou moc pěkné, jen teda polovina jich má jiný formát...

reagovat tornado 24.1.2008 13:34  48%    +  -

fotky jsou superrr ....ještě koupit album a je to ...

reagovat pajinka22 17.1.2008 20:08  82%    +  -

Nikitta77: no jo, fotky už mám a jsou menší, ale jak to, když to byla objednávka na 10x15?

reagovat tornado 15.1.2008 15:32  40%    +  -

právě jsem odelala přes net fotky do Happy Fota -

reagovat pajinka22 14.1.2008 10:38  91%    +  -

Nikitta77: čauvec, jak jako, že je jiná šířka. to není přesně 10x15?

reagovat ricopito-Bali 11.1.2008 8:56  26%    +  -

fotky dávám do Fotolabu, jsem naprosto spokojená

reagovat Nikitta77 10.1.2008 20:18  83%    +  -

pajinka22: Já dneska taky posílala do Fotolabu
sice to není přesně ten rozměr-šířka je trošku menší,ale zatím mi to nevadilo

reagovat Klerencova 10.1.2008 15:56  78%    +  -

Biblinka: U Happy Fota jsme nechávali klasické kinofilmy, a nikdy nebyl problém.Jsem ráda, že tu má někdo s nimi zkušenost!

reagovat Biblinka 10.1.2008 14:05  74%    +  -

Klerencova: já u Happy Fota dělám a jsem spokojená, a tu 50% slevu mají do konce ledna, fotka 15x19 vyjde nějak za 1,50 Kč

reagovat Klerencova 10.1.2008 10:12  76%    +  -

Ahoj, a co Happy Foto? Mají v lednu 50% slevy.Zkusím.

reagovat pajinka22 10.1.2008 9:56  100%    +  -

Tak já jsem včera objednala fotky přes Fotolab a bylo to super, stáhla jsem si nějaký prográmek, kam jsem si z doku přetáhla fotečky, které jsem chtěla, zadala počet a pak to celé odeslala, sice se to posílalo skoro třičtvrtě hodiny, ale měla jsem asi 200fotek a být jsem u toho nemusela, takže super zkušenost, tak jsem ještě zvědavá na fotečky.

reagovat Michal 10.1.2008 8:52  81%    +  -

Annabel: Volná délka právě znamená, že výška fotografie se přizpůsobí formátu a délka je pak různá. Může pak být každá jinak dlouhá.

Já dělám běžná foto v Droxi, dnes je to tuším Schlecker. Mám ale pocit, že foto stejně nechávají dělat ve Fotostar. Ty fungují jako velkoobchod. V Droxi ale mají kolikrát lepší cenu a přitom je to stejná kvalita.

reagovat PavLen 10.1.2008 8:26  93%    +  -

Taky jsem věrná fotostaru sic mám každou fotku jinou velikost ale jde to

reagovat pajinka22 9.1.2008 22:11  100%    +  -

Annabel: to jo, no

reagovat Annabel 9.1.2008 21:42  13%    +  -

pajinka22: Takže nejsem sama? Asi nejsme první ani poslední, co?

reagovat xKristyna 9.1.2008 21:41  8%    +  -

Taky mám relativně dobré zkušenosti s Fotostarem. Dříve ale tisknul fotky na lepší papír. Tvrdší a kvalitnější. Ale když vezmu, kolik už jsem nechala u nich dělat fotek, tak z 90% jsem spokojená.

reagovat pajinka22 9.1.2008 21:13  100%    +  -

Annabel: jo jo, tak to se mi u fotostaru taky jednou stalo u fotek ze svatby, taky jsem byla vzteky bez sebe..

reagovat Annabel 9.1.2008 20:54  13%    +  -

Já většinou nechávám vyvolávat fotky u Fotostar. Líbí se mě jejich kvality, i když cena bývá o trochu dražší, než jinde. Naposledy jsem objednávala fotky pro babičky k Vánocům a pěkně jsem byla naštvaná, neboť jsem navolila volnou délku a každá fotky přišla jinak velká. Myslela jsem, že je vzteky hodím do koše.

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Digitální fotosběrna..
Diskusi založil(a): pajinka22
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Fotografie a umění
Přečtěte si