PAPOUŠEK SENEGALSKÝ,ale i jiní opeřenci a jiná zvířátka...a popovídáníčko o všem možném

Našeho Kubíka máme doma od 3.1.2008.Ráda si přečtu vaše rady a zážitky s vaším papouškem.

30.1.2008

Diskusi založil(a) 30.1.2008 Kovářka

Kovářka 11.12.2011 19:41

Fotky z diskuse najdete na nástěnce

Kovářka 18.2.2008 22:01

reagovat brundik 3.1.2019 16:59  55%    +  -

reagovat brundik 3.1.2019 13:40  55%    +  -

Kovářka: Moc děkuji za přáníčko já Tobě taky přeji pohodový celý rok 2019 a hlavně hodně zdravička

reagovat Kovářka 2.1.2019 20:49  7%    +  -

brundik: Ahoj, přeji ti šťastný a pohodový a hlavně zdravý celý tento rok.

reagovat brundik 23.12.2018 14:40  36%    +  -

reagovat brundik 16.12.2018 18:26  45%    +  -

Kovářka: Ahojky neboj se vánoce si určitě s manželem užijete budete mít více klidu.Já už jsem sama 21 let vánoce moc nemusím.Dcera se na mě zlobí,že nechci být na svátky u nich,taky vnučka mě láká abych k nim přišla.Já jsem nejraději doma mám své pohodlíčko a tak jsem spokojená.Hlavně už se těším na jaro tahle zima mě moc nesvědčí.

reagovat Kovářka 15.12.2018 22:30  7%    +  -

brundik: ahojky, děkuji a také ti přeju zdraví. Ono je to to nejdůležitější.
Já to s těmi přípravami taky nepřeháním. Letos budeme na Vánoce prvně sami s manželem a mojí mamkou. Syn už je s rodinou delší dobu sám, mají děti víc jak pět a víc jak dva roky, takže je to jasné. Dcera s námi byla ještě loni s přítelem a s mimčem, ale letos už je vnoučkovi 17 měsíců, tak už si budou taky sami doma.
Odpoledne objedeme hřbitov, pak se u mladých stavíme na kafčo a uvidíme se pak až druhý den. Na ty děti pod stromečkem se těším nejvíc

reagovat brundik 15.12.2018 18:50  88%    +  -

Kovářka: Ahoj děvče moc Ti přeji aby jsi se zotavila žádné marodění není příjemné.Já se na vánoce nechystám,žádnou výzdobu od té doby co mi manžel zemřel nedělám.Pouze mám štědrovečerní večeři,kterou si nenechám ošidit Taky koukám na sleduji pohádky a užívám si pohodičku

reagovat Kovářka 15.12.2018 18:38  7%    +  -

brundik: Ahoj, opět jsem tu dlouho nebyla. Já teď měsíc marodila. Zánět hrtanu, nosohltanu a toho všeho v krku. Angínu jsem teda neměla, ale ten zánět pořádný. Dr. mi dala ATB, ač jsem jí říkala, že mi ATB penicilínového typu nezabírají, tak mi je stejně vnutila. Nejenže mi nezabrala, ale pěkně jsem se po nich osypala.....DĚS. Takže jsem si užila. Teď doháním co se dá, ale stejně pořád ve své kůži nejsem.
A jak ty se chystáš na Vánoce?

reagovat brundik 9.11.2018 16:00  29%    +  -

Kovářka: Ahoj nový Pepiček nemluví ale mě to nevadí.Taky jsem si všimla,že na dámu chodí méně členu.Asi nemají čas to víš každému přibývá věk a už asi nemají o čem povídat vše si už děvčata řekly.Já chodím na diskusi k RIE pohled do světa zvířat a na diskusi jsem tak stará na kolik se cítím.Tam si povídáme o všem možném

reagovat Kovářka 7.11.2018 22:10  5%    +  -

brundik: To je mi Pepíčka líto, ale dobře, že máš dalšího ptáčka. A už něco povídá?

Jinak já jsem teď na Dámu moc nechodila, nějak je málo času.
Koukala jsem na diskuse co mám v oblíbených a musím říct, že to tu žije nějak míň než dřív, ne?
Např. na pekárnách třeba ani jeden příspěvek za den. To teda nebývalo

reagovat brundik 7.11.2018 16:31  29%    +  -

Kovářka: Taky bývám občas hlídací jinak to nejde.Oni to všecko modernizují a potom to už není ono.Jsem ráda,že Kubíček se má k světu,Pepiček už byl starý a navíc se mu udělala pod křídlem boule z které mu tekla krev.Přestal létat a tiše odešel. Mám nového modrého anduláčka.

reagovat Kovářka 6.11.2018 20:32  5%    +  -

brundik: Ahoj, tak hlídání máme za sebou. Mladí byli v Národním na Maryše, ale nijak nadšení nebyli. Prý to bylo nějak udělané do moderny, tak nevím.

Kubíček ještě žije, má se k světu. Doufám, že bude žít ještě hodně dlouho. Prý se dožívají kolem 30-ti let a jemu teď je asi 11.

A co Pepíček? Byl nějak nemocný? Nebo měl už věk?
Ale dobře, že už máš jiného kamaráda? Jaký druh máš?

reagovat brundik 3.11.2018 19:59  6%    +  -

Kovářka: Tak,to máš taky dobré a změna je taky potřeba. Žije ještě Kubiček,mě už Pepiček odešel Ale už mám nového rošťáka

reagovat Kovářka 3.11.2018 19:40  5%    +  -

brundik: Ale jo. Dnes tu byla dcera s přítelem a malým, v pondělí jedeme hlídat děti od syna. Mladí jedou do divadla do Prahy, tak budeme mít noční , ale výjimečně se to dá zvládnout.
A to tvoje bydlení je super, máš to v klidu

reagovat brundik 3.11.2018 18:47  6%    +  -

Kovářka: Popovídat si tady mohu se sousedy,nebo si někdy zajdeme s kamarádkou do cukrárny.Zkrátka žiju si si podle svého,proto jsem spokojená.Dříve jsem si musela kupovat uhlí i dřevo a ve sklepě čistit kotel a zatápět teď otočím kolečkem a mám tepličko.Nájem není drahý tak to jde.Máš pravdu,že po každé návštěvě je spousta uklidu ale zase máš doma veselo.

reagovat Kovářka 3.11.2018 17:37  5%    +  -

brundik: Tak to máš fain. A jak píšeš, místnost a koupelna stačí. Aspoň není tolik co uklízet. Máš svoje soukromí, když chceš, tak určitě máš s kým popovídat....a občasné pohlídání taky potěší. No ale řeknu ti, že když odjedou, tak mám taky dost A ten binec po nich

reagovat brundik 3.11.2018 11:33  6%    +  -

reagovat brundik 3.11.2018 11:29  6%    +  -

Kovářka: Tak nějak se Ti ta Tvá rodinka pěkně rozrostla a to je dobře Já jsem se přestěhovala do domova s peč.službou a jsem tu spokojená.Mám sice jednu místnost s koupelničkou s wc ale mě to stačí.Jsem samostatná a to je hlavní,mám svůj klídek a navíc kousek odemě bydlí vnučka.Tak jsem taky občas hlídací,když kluci marodí.

reagovat Kovářka 2.11.2018 22:39  5%    +  -

brundik: No to to letí, nedávno se ten tvůj čtyřletý narodil
Eliška je už od léta pětiletá slečna, jejímu bráškovi Péťovi byly v květnu dva a ještě nám od dcery přibyl Robinek, tomu v létě byl rok.

No a jinak......ale jo, mám se docela dobře. To víš, že starosti jsou nějaké, ale to máme všichni. Hlavně ať jsme zdraví, že?

Pochopila jsem teda, že máš nové bydlení, vím, že jsi nějaké sháněla.
Opravdu jsem tu už dlouho nebyla

reagovat brundik 2.11.2018 18:32  5%    +  -

reagovat brundik 2.11.2018 18:29  5%    +  -

Kovářka: Ahojky já se mám celkem dobře,s novým bydlením jsem spokojená.Pravnoučci mi nějak rychle rostou Ondra už chodí do první třídy a Vítkovi jsou už 4 roky.A jak se máš Ty jsi v pořádku a jak malá myslím,že se jmenovala Elinka ale nejsem si moc jistá

reagovat Kovářka 2.11.2018 14:17  5%    +  -

brundik: Ahojky, já sem už málo chodím, sem tam nakouknu. Nějak nestíhám. A jak se máš? Co pravnouček jak roste? Už je to asi veliký kluk, viď?

reagovat brundik 30.10.2018 22:24  6%    +  -

Kovářka: Ahoj já sem nakukuju pouze sama a pošlu Ti pejska.

reagovat Kovářka 29.10.2018 22:28  5%    +  -

Já už tu táááák dlouho nebyla. Nakoukne sem ještě někdo?

reagovat brundik 23.12.2017 11:05  100%    +  -

reagovat brundik 16.7.2017 14:14  100%    +  -

reagovat brundik 16.7.2017 14:12  100%    +  -

Kovářka: Zapoměla jsem Ti taky poděkovat za novou pěknou tapetku.

reagovat brundik 16.7.2017 14:11  100%    +  -

Kovářka: Ahoj děvče,jsem překvapená,že jsi se tu ukázala a jsem ráda,že jsi v pořádku.Já se zatím taky držím,dnes se chystám jet za dcerou.Venku se to nějak zatahuje tak snad nezmoknu.Vnoučci rostou a ten malý už půjde taky do školky tak jsem na něho zvědavá je to mamánek.

reagovat Kovářka 15.7.2017 21:41  67%    +  -

brundik: koukám na datum a pěkně dlouho jsem se neukázala, že? Jak se máš? Asi se staráš o vnoučátka a výletuješ s nima. Já mám teď týden dovolenou a ještě týden mít budu. Byli jsme pár dní v lázních a teď už doma. Budeme výletovat, taky uklízet byt. Trochu jsme rekonstruovali a s úklidem pořád nemůžu pohnout. Vleče se to.

reagovat brundik 13.5.2017 13:48  97%    +  -

Kovářka: Ahoj já se mám pořád stejně nic se u mě už nemění jenom léta mi přibývají a to se mi moc nelíbí.Venku se nám oteplilo a tak jsem zase hlídací babka. Včera jsem jela se starším vnukem vlakem aby zase měl něco jiného než to auto.Dnes sedím doma venku chvílemi poprchává A co Ty doufám,že jsi v pořádku.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PAPOUŠEK SENEGALSKÝ,ale i jiní opeřenci a jiná zvířátka...a popovídáníčko o všem možném:637:
Diskusi založil(a): Kovářka
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si