WELNESS PRODLOUŽENÉ VÍKENDY

NAPIŠTE MI KDO MÁ JAKÉ ZKUŠENOSTI Z LÁZENSKÝMI VÍKENDY PRODLOUŽENÝMI PRO DÁMY
CHCEME SE VYDAT DO LUHAČOVIC HOTEL VEGA
JESTLI TAM NĚKDO BYL DEJTE VĚDĚT ANEBO PORADTE KDE BY TO BYLO PĚKNÉ A HLAVNĚ JAK SE VAM TO LÍBILO , ANEBO NAPIŠTE I NEGATIVA DĚKUJI
16.2.2008

Diskusi založil(a) 16.2.2008 anemal

reagovat Anonym 15.4.2013 22:10  1%    +  -

BBára: Ahoj, tento resort sice neznám, ale s kamarádkou si již několik let "nadělujeme" tzv. ozdravné pobyty (tento název používáme jako výmluvu, jak se aspoň jednou v roce dostat z rodinného koloběhu) v hotelu Kaskáda kousek za Brnem. Děti necháme doma s manžely a jedeme si užívat. Je tam krásné prostředí nejen venku, ale i uvnitř hotelu. Kdo to má kousek, tak určitě doporučuji.

reagovat BBára 18.11.2012 10:46  5%    +  -

Právě si čtu v časopise Moje psychologie o wellness víkendech. Zaujal mě tam tip na pobyt v relaxačně sportovním Resortu Svatá Kateřina. Byli jste tam? Znáte to?

reagovat Zuzana.Tomecka 16.11.2012 11:19  5%    +  -

Zdravím :) Na Hotel Vega jsme s manželem na internetu našli samé pochvalné a pozitivní hodnocení, když jsme vybírali dovolenou :) Nakonec u nás ale vyhrál Relaxační balíček v tomto penzionku www.penzionanebel.cz Za necelé 2000 na osobu na 4 dny s masážema a snídaní?? To byla fantazije :) Určitě bych Vám je doporučila!

reagovat tulikráska 12.8.2010 9:14  5%    +  -

Ahoj, přidávám svůj tip na víkend a sice na stránkách www.vitalvikend.cz Je tam opravdu bohatý a zajímavý program, po celou dobu volný vstup do bazénu a fitness a cena je velmi dobrá. Mrkněte :-)

reagovat Anonym 16.3.2009 0:53  1%    +  -

Ahoj byl jsem v beskydech min rok na podzim- Hotel Tatra- nabízejí taky welness pobyty a ze všech co jsem hledal, opravdu nejlevnější a služby jsou kvalitní

reagovat BABY-EVIK 12.2.2009 14:53  47%    +  -

ahojky děvčata , jsem v práci a nemám časík pročítat příspěvky. Potřebuji poradit. Jsem z Pardubic a plánuji s manželem welnes víkend. On potřebuje rybařit a já chci relax (masáž, solárko, jízda na koni, vířivka..apod) - kam máme zajet?

reagovat snížek 27.2.2008 7:53  45%    +  -

jojo2: není zač, vždyť jsem jen dala tip

reagovat jojo2 26.2.2008 21:00  41%    +  -

snížek: Díky ten internet je fakt pomoc.Člověk si najde vše.

reagovat snížek 26.2.2008 16:38  46%    +  -

jojo2: jé tak to už si vážně nepamatuju přesně, ale všechno najdeš na jejich stránkách, my jsme jí ale připláceli procedury navíc a měla to s plnou penzí, tuším že kolem 5000,- , ale můžeš si vybrat procedury i ubytování, délku pobytu - prostě si to nastavíš jak chceš - najdi si stránky lázní Teplice nad Bečvou a uvidíš sama

reagovat jojo2 26.2.2008 16:04  41%    +  -

snížek: A můžeš mi napsat prosím cenu kolik to stálo pro osobu?

reagovat snížek 26.2.2008 15:49  46%    +  -

tornado: Ahoj, poukaz do těchto lázní na prodloužený víkend jsme loni dali manželově mamince k narozeninám a moc se jí tam líbilo.

reagovat tornado 26.2.2008 15:23  49%    +  -

anemal: byla jsem týden v lázních v Teplicích nad Bečvou to bylo superrr jen jsme po procedůrách byli strašně unavený a furt jen chrněli a byli jsem tam nejmladší takže se na nás chodili koukat jak na exoty

reagovat Heluša 24.2.2008 17:47  5%    +  -

Ahoj, jezdíme s kámoškama každý rok. Poprvé jsme byli v Kostelci u zlína, potom v Náměšti a loni ve Žďáře nad Sázavou. Prokecáme celý dny večer diskotéka a přes den nějaká kosmetika, masáž, bazén super.

reagovat anemal 24.2.2008 10:44  21%    +  -

a co lázně dámy ? prodloužené víkendy už jste se byli někde rozmazlovat?
třeba i s přítelem? napište

reagovat jojo2 24.2.2008 10:30  41%    +  -

udivena: J8 vím,že tam jsou ubytovny,je to i na netu,ale když si spočítám,že pak si musíš vše platit,tak je určo levnější se tam ubytovat.Tak máš v ceně aqua i luna park zdarma.

reagovat jojo2 24.2.2008 10:29  41%    +  -

luxy: Fakt?Podle fotek na netu,to tam vypadá dobř.Je tam málo atrakcí,nebo co je tam špatně?Budu ráda,když napíšeš,zvažujem ještě slovenské termálky.

reagovat Peggy66 18.2.2008 20:47  17%    +  -

anemal: Tohle by měl být hotel na náměstí - objednávala to kamarádka. Pojede nás tam 6 bab, tak si to snad užijem.

reagovat anemal 18.2.2008 19:50  21%    +  -

Peggy66: a náhodou nejedeš do tereziných lázniček?
Tam nabízejí to co píšeš n nebyla jsem tam , ale je to tam v lese klid
My chceme ruch , ale proč ne muže to tam byt pěkné
My už jsme se rozhodli koncem března jedem do hotelu Vega - luhačovice --procedury , polopenze a 3200 to jde ne? A bazen a vířivka a fitnes v ceně je to od čtvrtka do neděle
Snad to tam bude pěkné

reagovat Peggy66 18.2.2008 16:12  16%    +  -

Ahoj, my pojedem koncem března do Nových Hradů - součástí pobytu má být i výlet do Gmündu - je to aquapark s mořskou vodou
http://www.sole-felsen-bad.at/
Nebyl jste tam někdo ?

reagovat udivena 18.2.2008 14:19  100%    +  -

jojo2: tak my se do Liberce chystáme o Velikonocích a našli jsme 100 metrů od Babylonu za 175,- Kč/noc/osoba. Je to ubytovna není to hotel,ale dvě noci tam přežijem, jinak stejně budeme buď v bazénu a nebo v ZOO.

reagovat luxy 18.2.2008 9:09  86%    +  -

jojo2: my v liberci byli, včetně ubytování. byli jsme s manželem ve dvou, děti jsme neměli a musím říct, že jsme z koupání byli zklamaní. pokoj nás vyšel cca na 3000,-, ale jak píšeš, včetně ubytování, snídaně a různých akcí. takže když si to spočítáš, tak to zas tak šílený není. navíc hotel je opravdu komfortní, byli jsme spokojení víc s hotelem, než s aquaparkem

reagovat anemal 18.2.2008 4:35  21%    +  -

jojo2: nemusíš do Liberce ten je fakt drahy dá se relaxovat i jinde v čechách a pobyt tě vyjde na 3000kč na prodloužený víkend jen se musí hledat Liberec Babylon je drahý

reagovat jojo2 17.2.2008 21:31  53%    +  -

Jeessiiccaa: Mám to opsané z jejich stránek.Pokoj pro 4osoby kolem 5oooKč.Je tam i polopenze.To je na jeden den.Je to hnus,no ale evropa je drahá.Tunis letecky all exlusive na týden,tě vyjde na 8000Kč pro jednoho.

reagovat Jeessiiccaa 17.2.2008 19:50  39%    +  -

jojo2: No tak to je supr tak to jedte fakt je to tam skvely a prijemne si to tam uzijete,muzu se zeptat na kolik tam vyjde ubytovani?

reagovat jojo2 17.2.2008 18:42  53%    +  -

Jeessiiccaa: Právě my tam chcem jet i na noc,máme to daleko.A když jsi ubytovaná máš lunapark i aquapark zdarma a když si připlatíš Wells,tak i všechny ty další parádní věci.

reagovat Jeessiiccaa 17.2.2008 15:13  37%    +  -

jojo2: Ahojky v Liberci babylonu jsem byla uz nekolikrat ale ne ubytovana ale je to tam uzasne a verim ze i ubytovani bude supr deti si pohraji v hezkem prostredi zaradej v bazenu a ty se muzes odragovat.Doporucuji

reagovat jojo2 17.2.2008 10:21  52%    +  -

Ahoj já se chystám do Liberce do Babylonu.Něbyli jste tam?A jak se vám tam líbilo.Wellnes je tam super,podle toho co jsem četla na netu.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: WELNESS PRODLOUŽENÉ VÍKENDY
Diskusi založil(a): anemal
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si