nosní mandle - ven nebo nechat?!!!!

už od loňska řeším vytáhnutí nosních mandlí u svého v březnu čtyřletého syna, holky nemáte některá nějakou radu nebo doporučení jak se rozhodnout? Děkuji za rady a tipy
21.2.2008

Diskusi založil(a) 21.2.2008 malda

reagovat Natule 20.10.2012 9:38  100%    +  -

Tady už vůbec nikdo nepřispívá? Asi máte dětičky zdravé a to je dobře

reagovat cucoretka3577 5.6.2012 14:38  5%    +  -

Na téma nosní mandle byl na Komunitě 111 chat s lékařkou z ORL.Mezi její rady bylo i pokud trhat tak nejlepší je v říjnu.

reagovat normenka 16.8.2011 18:22  100%    +  -

Natule: dávám ji samozřejmně lactobacílky to je jasné.

To jsme byli loni v Rhodosu all inclusive a ani mi nemluv,jsem tam strašně moc nabrala až jsem se styděla a to nekecám!!!!!
Měla jsem 72kg fuj hnus!!!!

A hlívu se mi do ní teď cpát nechce aby toho neměla moc víš

reagovat Natule 16.8.2011 18:10  96%    +  -

normenka: byli jsme na Rhodosu na 12 dní, ale all inclusiv a tak mám opět problém s váhou....ten imunoglucan může i při atb a dokonce to i doporučujou nebo aspoň nějaká probiotika, aby se jí srovnala střeva...my bereme vždycky při atb Symbio

reagovat normenka 16.8.2011 17:43  100%    +  -

Natule: ahojky,zdravím.JAk bylo v Řecku??Krásně viď??Že se vůbec ptám.JAk dlouho jste byli???A kde ?
U nás hlívu nasadím malé už dnes a té co má ještě atb tak až je beruška moje dobere.Teď měla náběh na zápal plic zítra jdem k dr na kontrolu tak jsem sama moc zvědavá na výsledky

reagovat Natule 16.8.2011 13:50  94%    +  -

normenka: hlívá je imunoglucan...akorát se dětem blbě polyká a ten imunoglucan jim do krku vklouzne a nebo je i v sirupu...

reagovat Natule 16.8.2011 13:49  94%    +  -

malda: já taky začnu hned od září 3 měsíční imunoglucanovou kůru....udělal nám moc dobrou službu

reagovat Natule 16.8.2011 13:48  94%    +  -

malda: tak u nás od března, co se týká kašle dobré...včera jsme se vrátili z Řecka a dneska hned ráno jsme byli na vyšetření v Praze-Motole...doktorka už si neví rady, co by malé mohlo ty kašle způsobovat, protože spirometrii má vždy dobrou a astmatik prý není...poslední, co jí napadlo je ph metrie...ráno jí nosem zavedli sondičku do žaludku, na krku má takový přístroj a měří jí to ph v jícnu...jinými slovy, jestli se jí nevrací žaludeční šťávy do krku a nezpůsobují ty kašle....prý spousta dětí je léčených jako astmatici a pak se zjistí tato příčina, dostanou léky na žaludek a je po kašlích....tak jsem sama zvědavá, jak jí to dopadne...měří se to po dobu 24 hodin...

reagovat normenka 9.8.2011 16:38  100%    +  -

malda: nějakou jsem objednala nevím ani co to bylo,ale jelikož na hlívu jsem slyšela jen a jen chválu tak jsem do ní šla.
Teda sprcháč to by se mi taky líbilo

reagovat malda 9.8.2011 14:00  61%    +  -

normenka: bereš hlívu klasickou z terezia company? jsem vyhrála sprcháč, odpovídala jsem na nějaké otázky, už podruhé

reagovat normenka 9.8.2011 12:52  100%    +  -

malda: tady leje,jsem z btoho už pěkně na nervy ti povím,tohle počasí není normální,jenže čemu se divíme ,lítá čím dál více letadel raket a všeho a odpoadků je až běda,tak co přírodě dáváme nám dává nazpátek asi.
Já objednala hlívu a budem užívat

reagovat malda 9.8.2011 11:36  61%    +  -

normenka: to by jednoho piclo, my jsme letos nikde nejeli, tak jsem zvědavá jak zvládneme celý rok, já jsem od 10 let astmatik a mar´ta s imunitou bojuje od laryngitidy -neměl ani 2 roky.
to počasí člověku nepřidá, teď jsem vzala knížku a kafčo a šla na terasu, je kosa, dobře bylo, jenom když vysvitlo sluníčko, musela jsem jít dovnitř

reagovat normenka 8.8.2011 23:18  100%    +  -

malda: teda vy se máte!!To u nás tedy nee!!!
Od 17tého července po ránu a večer ucpaný nos a škrábání v krku to jsme byli v Chorvatsku a pak po týdnu jsme přijeli sem tady rýma a kašel a to trvá bylo to i vykašlávání zelených hlenů nasadil se v pátek atb a jaksi pořád je ucpaný nos a pořád je kašel!!Zétra jdu k dr nelíbí se mi to,ale teploty nejsou.Ovšem jak ráno a večer nenakapu do nosu nemůže vůbec dýchat no akašle

reagovat malda 8.8.2011 22:43  61%    +  -

normenka: tak u nás od březnové virózy dobrý, ale neustále jsem ve střehu a v září opět nasadím imunoglukan

reagovat normenka 8.8.2011 22:18  100%    +  -

ahoj holky jak se vám a dětičkám daří v letošním létě nelétě?

reagovat Ráďa_:) 5.8.2011 7:03  5%    +  -

Milé slečny,dámy a paní,doufám,že se tady mezi Vámi najdou nějaké dobré duše,které by byly ochotny mi pomoct.. Jde o to že jsem zapojená v soutěži o mobil, kamarádce jej začátkem prázdnin někdo ukradl na koupališti ,tak mě napadlo ze se přihlásím do soutěže na jedné strance o mobil a v případě že jej vyhraji jí jej daruji koncem srpna k narozeninám :))),soutěž probíhá na stránce karaoketexty.cz jde o to že tam nahrajete seznam písniček a ten jehož seznam si přehraje nejvíc lidí,vyhraje mobil. Takže pokud bych Vás mohla poprosit když si na tomhle odkazu pustíte písničku/y -> http://www.karaoketexty.cz/p/stc/everything-what-i-love-28064 tak za každou jednu přehranou od začátku až do konce se mi připočítá bod,kterých bych do konce soutěže ( končí 20.8.) potřebovala získat ještě aspoň tak 15 000. Proto by mi hodně pomohlo,pokud byste byli tak hodné a potom co byste si pustily ty písničky ( klidně si u toho můžete vypnout zvuky,pokud se Vám takový styl nelíbí..) rozposlali odkaz co nejvíce známým,kamarádkám,přátelům. Děkuju mockrát za jakoukoliv pomoc. Kdyby jste se chtěli na cokoliv zeptat,tak mě můžete kontaktovat ve zprávách nebo na e-mailu : daff_3@centrum.cz Omlouvám se za zaspamování několika diskuzí tímto příspěvkem,ale velice ráda bych vyhrála a kamarádce tak udělala radost. :))))

reagovat Natule 11.3.2011 17:21  91%    +  -

malda: tak hlavně, aby mu to pomohlo...my zvládli virozku za 2 dny, to vůbec neznám...ještě měsíc budeme dávat a pak zase až na podzim...my se očkovávat nenecháváme, nemáme s tím v rodině dobrou zkušenost

reagovat malda 11.3.2011 12:01  57%    +  -

Natule: tak se musím pochlubit, že marťa se na imunoglukanu naučil polykat tabletky, nejdříve to polkl tak na podesáté, už to bylo skoro rozleptané a te´d jede jako profík, napoprvé to má v sobě a ještě nám připomíná, že neměl tobolku.
jinak me skolila chřipka, ve středu večer jsem měla 39 horečku, zimnici, všechno mě bolelo, ale už ve čtvrtek mi bylo celkem dobře. jsem naočkovaná na chřipku a nasadila jsem velké dávky wobenzymu. vzala jsem si dva dny dovolené, když ležím je mi úplně dobře, ale když něco udělám jsem hned spocená, ale jinak fajn. moje mamka, taky naočkovaná skončila s atb, tak doufám, že to ode mě zas doma někdo nechytne, to už by mě šlehlo

reagovat teretyna 5.3.2011 15:37  94%    +  -

normenka: aha,tak děkuji za radu :-) zkusím to s nim.

reagovat normenka 5.3.2011 11:10  100%    +  -

teretyna: aha ,tak to pokud nemarodí tak bych na to kašlala!!!!

A to dýchání na to ho upozorňuj a hodně ať fouká brčkem a podobně ve vaně bubliny brčkem do kelímku to by mohlo pomoci.Naučí ho dýchat nosem

reagovat teretyna 5.3.2011 10:08  93%    +  -

Všem:mě právě kluk nemarodí....Ted byl nemocnej po dvou letech a měl zánět průdešek,což bych řekla že s mandlema nemá nic společnýho.Doktorce se jen nelíbí že dejchá pusouJá jsem řekla hned že nechci aby mi na to šel,ale když jsem našla vás,chtěla jsem se radši poradit,jak to vidíte i vy,co jste na tom byli...Děkuji všem za názora,utvrdily jste mě v tom mém

reagovat teretyna 5.3.2011 10:06  93%    +  -

normenka: Nadi,tady je problém ten,že mi Tom marodí jednou za dva roky...Doktorka ho na to posílá kvůli tomu že furt dýchá pusou,což mi přijde doopravdy uhozený!!

reagovat malda 4.3.2011 17:49  56%    +  -

Natule: http://www.24-lekarna.cz/hledane-zbozi
od 1500,- je poštovné zdarma, byla to rychlovka, vše došlo v naprostém pořádku

reagovat Natule 4.3.2011 15:59  94%    +  -

malda: já jí to dávám odpoledne, když přijdeme ze školy...na lačno určitě ne...to je pěkná cena a kdes objednávala...dej mi prosím odkaz

reagovat malda 3.3.2011 19:14  56%    +  -

Natule: dáváš ráno nebo večer, m i to přijde dost brutus na lačno, chci dát večer

reagovat malda 3.3.2011 19:13  56%    +  -

Natule: kupovala jsem to přes internet za 399,- těch 60 tobolek, vysypat to jde, ale zase ten obal možná zajišťuje vstřebání, tam kde má být, ale když nebude zbytí, budu sypat,asi mi to nespolkne

reagovat Natule 3.3.2011 18:57  94%    +  -

normenka: my byli ráno v nemocnici u zubaře a za 2 hodiny začala rýmovat, tak taky možná tam nebo to má ze včerejška...

reagovat normenka 3.3.2011 17:37  100%    +  -

Natule: u nás je taky rýma jako bejk

reagovat Natule 3.3.2011 16:26  94%    +  -

malda: a nejde to taky vysypat? U nás je od rána hrozná rýma a trochu teplotka...ale byli jsme včera hodinu ve velkém chladu a bez kabátů, takže tam nastydla...naše to polyká celé....za kolik si to kupovala? U nás velké balení bylo za 560 Kč a chci ještě jednu dávku koupit, tak proto se ptám.

reagovat malda 3.3.2011 12:13  55%    +  -

Natule: tak už mám dvě balení doma, teď zvažuju, jak mi to spolkne, všechno mu drtím, když jedl hlívu vysypala jsem mu tobolku, nemáš nějaký tip?

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: nosní mandle - ven nebo nechat?!!!!
Diskusi založil(a): malda
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si