Vizážistika, líčení, focení, materiál

Vítám všechny,
pojďte si popovídat o vizážistice, líčení, modelingu a focení.
O potřebném materiálu pro vizáž, líčení atd. Vše mě zajímá a ráda i poradím ;o).

www.s-visage.cz
www.afrodita-beroun.cz
www.mimibazar/S-visage.cz
www.modeliny.cz
Profi líčení - Laurendor

>

27.3.2008

Diskusi založil(a) 27.3.2008 Silie

Hafici.cz

Silie 3.1.2011 8:14

www.s-visage.cz

Můžete si u mě zakoupit potřebné výrobky či materiál:
- Kvalitní profesionální materiál na manikúru a nehtovou modeláž M-NAILS
- Profesionální maskérská, dekorativní a pečující kosmetika, umělé a permanentní řasy, profi štětce, vizážistické kufry, pouzdra a doplňky LAURENDOR

Co Vám mohu nabídnout:

Vizážistika:
Líčení denní, večerní, společenské, svatební, foto make-up, profi make-up (přehlídky, kamera), styling.
konzultace péče o pleť a vlasy,
vlasové a oděvní poradenství
lepení umělých řas

Modeláž nehtů:
Velmi kvalitní a pevný materiál – Acryl, Gel, permanentní francouzská manikúra, nail art (zdobení nehtů)

Foto služby:
Ve spolupráci s profesionálními fotografy nafotíme:
Vaší rodinu, dětičky, mazlíčky
book pro modelky a další

Pořádání kurzů a školení:
Visage
Profi make-up
Make-up exclusive
Škola image
Mini škola krásy
Mini kurz nehtové modeláže pro domácí užití

Silie 17.2.2010 16:46

reagovat S-visage 15.11.2013 11:10  5%    +  -

Ahojky holky, pokud by jste měla některá zájem, prodávám maskérnu pro vizážistky i kadeřnice. V případě zájmu či jen dotazu, neváhejte napsat nebo zavolat.
Odkaz zde

reagovat S-visage 16.4.2012 8:54  5%    +  -

Ahojky holky, momentálně mi běží sleva na kurz líčení!
Pokud máte zájem naučit se nalíčit na každou příležitost KLIK ZDE
odkaz na mé stránky

reagovat Herulinka 12.2.2012 12:43  37%    +  -

Novotňásci: Ale myslím, že asi málokdo se ozve na mail, který má na doméně mail.ru. Kdo ví, jestli spíš takhle nezískává kontakty pro rozesílání spamů...

reagovat Herulinka 12.2.2012 12:41  37%    +  -

Novotňásci: Není zakázaný spíš způsob prodeje jako přes aukro nebo vlastní eshop a podobně? Takhle když si sem dá mail, někdo se jí ozve, objedná si a ona mu doveze zboží, je to v podstatě jako kdyby se domluvili telefonicky nebo i osobně.
Nejsem zastánce těchto způsobů prodeje a sama bych to nedělala, ale myslím, že na tohle jsou asi kosmetické firmy krátké...

reagovat Kairo 10.2.2012 20:29  1%    +  -

Lilie: To by mě moc zajímalo, komu jsi to zboží ukradla!

reagovat Novotňásci 10.2.2012 20:24  17%    +  -

Lilie: Prodej kosmetiky Mary Kay je přes internet zakázán. Mimo to, je hrubým porušením smlouvy prodávat kosmetiku Mary Kay pod cenou. S největší pravděpodobností se jedná o podvod a prodej padělků.

reagovat Lilie 9.2.2012 22:25  1%    +  -

Nabízím kosmetiku Mary Kay se slevou 50 až 70%. V případě zájmu mě kontaktujte na Lilia.balan@mail.ru nebo na tel. 774 851 092 a já Vám zpětně zašlu svůj katalog s nabídkou sortimentu a cen. Pokud bydlíte v Praze, zboží Vám přivezu osobně do vlastních rukou. Balíčky mimo Prahu posílám na dobírku. Při objednávce do 5000 Kč je poštovné přibl. 100 Kč, při objednávce nad 5000 Kč je poštovné zdarma.

reagovat S-visage 28.11.2011 19:31  5%    +  -

Ahojky, ten kdo má volný pátek a bude poblíž Berouna, zvu na Berounskou noc kde budu líčit:

Srdečně Vás, Vaše kolegy a přátele zveme na večer, který organizuje naše Agentura koordinátorky.

Inspirujte se na plesovou sezónu a nejen na ni 2.12.2011 v BW Grand v Berouně od 17 hod. a hlavní program od 19 hod. Módní přehlídka plesových a společenských šatů, účesů, ukázky líčení přímo na Vás, přehlídky kabelek, spodního prádla, ochutnávky, zvýhodněná večeře z kuchyně Holelu a více...
V tento večer si vše můžete vyzkoušet, zakoupit nebo jen prohlédnout.

Zpříjemněte si páteční večer s kamarády, rodinou či jen ve dvou. Originální večer s tanečním vystoupením TK Romany Chvátalové, hudbou DJ Vobory a na závěr AFTER PÁRTY.

Vstup je pro jednoho za 100Kč, pokud se domluvíte s kolegy či kamarády a nakoupíte lístky nad 5 kusů máte je zlevněné na 80 Kč a pokud lístků máte nad 10 kusů vychází Vám na 70 Kč. Určitě bychom Vám doporučily zarezervovat si místa přes email akce@koordinatorky.cz nebo na čísle 725946009.

V tento večer můžete také svou firmu propagovat, mít zde prodejní místo nebo letáčky, které dostanou všichni hosté v promotažkách. Pokud byste měli zájem, napište mi to emailem, co nejdříve a zašleme vám více informací.

reagovat Novotňásci 27.4.2011 16:18  13%    +  -

Škola líčení:28.5. ve 14h spustíme první Školu líčení a to v Penzionu na Soutoku ve Veselí nad Lužnicí. cena 150kč/os Počet míst je omezen proto se prosím zájemkyně hlaste do 14.5. u mne ve vzkazech. Já Vám předám kontakt na koordinátorku.

reagovat Silvie21 21.2.2011 10:22  18%    +  -

Tak veletrh byl opět super a možná budeme i v dubnu na veletrhu v Holešovicích

reagovat Silvie21 16.2.2011 19:33  19%    +  -

Holky, přijedte na veletrh budu tam s laurendorem, poradíme s výběrem a vše bude za lepší ceny

reagovat Silvie21 14.2.2011 13:19  19%    +  -

mercy11: jo jo, tak si udělej kurzík a dělej to profesionálně, když máš pro to takové nadání
no děkuji, ale nikdo není dokonalý ani já, snažím se to své líčeníčko furt zdokonalovat, ale nějak se nemůžu dostat k tomu nafotit to a hodit na webky. Hlavně vždycky zapomenu to vyfotit

reagovat mercy11 14.2.2011 13:03  100%    +  -

Silvie21: diky,jasne me to moc bavilo uz jako maloutak o vikendu treba mam nakej napad,nebo nekde vidim neco tak to hned musim zkusit,mam paletku se 120 barvickama tak to se zkousi krasneale vim ze to neni ono,ale ja to stejne jen vyfotim a zas odlicim tak je to fukale to tve stinovani me dostalo,krasne do detailu

reagovat Silvie21 14.2.2011 9:08  19%    +  -

mercy11: a ty líčíš jen sama sebe? Jsi moc šikovná, jen to doladit a fakt super

reagovat mercy11 14.2.2011 8:58  100%    +  -

Silvie21: jj nasla uz jsem si je prolezla trosku

reagovat Silvie21 13.2.2011 22:23  18%    +  -

mercy11: díky za pochvalu, stránky si tedy našla? Mám je na nástěnce (www.s-visage.cz)

reagovat mercy11 13.2.2011 22:02  100%    +  -

Silvie21: teda nadhera,jak to mas krasne vystinovane ten kourovej stin fakt uzasnyja na stin mam jakejsi obyc od nehtu co sem mela na akryltak se tesim na ty stetce urcite to bude lepsi ta prace s kvalitnim stetcem.

reagovat mercy11 13.2.2011 21:58  100%    +  -

Silvie21: supr dekuji moc.jsou to Sigma stetce..tady tyhle objednala par sat a nake samostatne.a mas nake sve stranky,nebo to zbozi nekde?
http://www.sigmabeauty.com/searchresults.asp?cat=22

reagovat Silvie21 13.2.2011 18:21  18%    +  -

Herulinka: jasně

reagovat Herulinka 13.2.2011 17:35  56%    +  -

Silvie21: Nejspíš bych přijela sama. Tak to budu ráda promyslím to a ozvu se, zatím dííííík

reagovat Silvie21 13.2.2011 17:28  18%    +  -

mercy11: určitě se přidej. Ano, prodávám kompletní dekorku i péči, profi palety, štětce atd atd.
Jaké (značka, cena)jsou ty štětce co objednává sestra? Vím že se dá z usa objednat spoustu kvalitních věciček za super cenu, které se sem jinak nedostanou. Nedávno jsem objednávala palety stínů přes jednu holčinu.

reagovat Silvie21 13.2.2011 17:18  18%    +  -

Herulinka: samozřejmě, vyber si co chceš, nebo kdyby ti nevyhovovala náplň školení a kurzů které mám v nabídce, není žádný problém sestavit individuální program . Většinu kurzů a školení dělám po jedné klientce abych se jí mohla věnovat naplno, ale i 2 nejsou problém, na víc už nemám prostory.

reagovat mercy11 13.2.2011 13:42  100%    +  -

Herulinka: ted jedu pryc,ale pak si to tu pekne proctu tu nastenku

reagovat Herulinka 13.2.2011 13:39  55%    +  -

mercy11: Jsem hledala už před nějakou dobou, ale u Silvie jsem si toho nevšimla, až teď...není daleko, tož ji asi navštívím

reagovat mercy11 13.2.2011 13:35  100%    +  -

Herulinka: jasne chapu..no tak pokud ti jde o neco tak konkretne tak urcite bude fajn naky dobry kurz...

reagovat Herulinka 13.2.2011 13:32  55%    +  -

mercy11: To jo, já si právě chci nechat poradit, ale jako když mi někdo řekne, že mi sluší růžový stíny a že to nemám přehánět s linkama, tak to mi bohužel k ničemu není, já bych se potřebovala naučit, odkud kam se může dávat stín, jak intenzivní atd. a časem bych chtěla zkusit i fotomakeup, protože občas fotím, ale o žádné vizážistce v okolí nevím (hlavně ze začátku o nějaké, která by to dělala spíš pro zábavu za málo peněz, pro případ, že se fotky nevyvedou)

reagovat mercy11 13.2.2011 13:24  100%    +  -

Herulinka: ahojky,tak ja myslim ze kurz pokud fakt nevis jak na to urcite neni k nicemu...holt si nechas poradit a nejlepe od odbornika ze...

reagovat Herulinka 13.2.2011 13:23  55%    +  -

Silvie21: Myslela jsem pro začátek spíš tu mini školu krásy. Děláš to skupinově nebo individuálně? Bych si rozmyslela nějaký termín a domluvila se s tebou

reagovat mercy11 13.2.2011 13:22  100%    +  -

Silvie21: muzu se zeptat ty i prodavas nake palety na liceni atd??segra ted objednava z ameriky nake stetce prej jsou lepsi jak mac kvalitou,tak sem zvedava jake budou vzala tech sad vic

reagovat mercy11 13.2.2011 13:20  100%    +  -

ahojky,taky bych se rada pridala muzu???pocist si tu u vas,nechat si poradit atd...ja se licim jen tak pro radost bavi me to,zrovna dnes jsem zkousela neco tak na ukazku vkladam,ale je to nic moc

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vizážistika, líčení, focení, materiál
Diskusi založil(a): Silie
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Líčení, make-up
Přečtěte si