SOUŽITÍ S PANNOU

Také máte partnera narozeného ve znamení panny?Zajímalo by mě jak vám to funguje?Můj manžel je panna a někdy se sama sobě divím,jak to,že s ním ještě jsem?
7.4.2008

Diskusi založil(a) 7.4.2008 LUDLOVKA

LUDLOVKA 15.5.2009 8:55

LUDLOVKA 19.3.2009 13:48

LUDLOVKA 26.2.2009 13:50

LUDLOVKA 21.8.2008 19:24

Anonym 5.7.2019 2:30  1%    +  -

Pannu již nikdy více. Sám jsem váha a vůbec to nejde dohromady. Neustojím její komandování a touhu po absolutní dokonalosti. Panny jsou neskutečně přízemní a materiální...

reagovat pecka 6.9.2016 14:35  14%    +  -

Já jsem Panna a manžel Kozoroh, ve spoustě věcí se shodneme, ale jinak když má svoje nálady, je taky na zabití!

Anonym 30.4.2016 1:58  1%    +  -

Panna je na zabití. Již nikdy více!

Anonym 16.10.2012 1:42  1%    +  -

Jsem s pannou něco přes 2 roky a upřímně mám toho plne zuby,jsem lev a jeho neustálá komandace a radoby vtipne narážky me přivádí do absolutní extáze vzteku. Dělá vše nejlepe, nikdo to neumí jako on, všude byl, všechno zná. Jeho záliby: auta, fotbal, vydělat SVOJE peníze a kopit SVOJE věci, za celý rok žádná maličkost (kytka-prý uschne,) na všechno tisíce výmluv a pravda jen jedna-ta jeho. Sex prvnich půl roku super, posledni dobou žádný!!! Pry není čas.... Už jsem z něho docela na.prášky.

reagovat LUDLOVKA 27.5.2011 8:48  69%    +  -

Alma..: mě bordel nevadí, vlastně ho mám ráda, ale takovej příjemnej, jakože je vidět, že se tu bydlí a jsou tu děti, určitě ne špínu

reagovat Alma.. 27.5.2011 7:42  100%    +  -

Jo a pořádkumilovná to já jsem, až moc někdy jaksi ,ale aspon není doma bordel
Vyžaduju pořádek i od ostatních, nehodlám jim dělat služku

reagovat Alma.. 27.5.2011 7:41  100%    +  -

já sice nejsem chlap ,ale jsem ve znamení panny a moje dcerka taky.
Nemyslím si, že je to o znamení, ale o povaze a výchově

reagovat renyB 17.4.2010 20:44  27%    +  -

Mám doma taky chlapa ve znamení Panny a není to s ním někdy jednoduchý, hold chlapi jsou složitý...

reagovat mimozemštanka 2.3.2010 18:10  100%    +  -

LUDLOVKA:´Kamarádka -manžela měla Pannu,a dost s nim měla každou chvíli problémy

reagovat mimozemštanka 2.3.2010 18:08  100%    +  -

LUDLOVKA: Doma mám LVA a ten si hraje také na spasitele světa,

všechno vím,všechno znám

Jsem Kozoroh a to je kombinace jako vyšitá

reagovat mimozemštanka 2.3.2010 18:05  100%    +  -

LUDLOVKA: Moje mamka je Panna,se vším všudy,ale ke stáří je lepší + lepší

Pracovitá,pořádkumilovná,je stále..

nejhorší byly ty její nálady a nenálady,to nás doma všchny deptalo-ale to je už naštestí minulostt

reagovat teretyna 21.1.2010 15:32  100%    +  -

Radunča: ty jsi taky panna?já mám teda doma bejka

reagovat LUDLOVKA 21.1.2010 7:52  94%    +  -

Radunča: ahoj,no jo,je to to různý,já měla kamarádku pannu a to byla bordelářka první třídy,ale zase měla jiný přednosti,nezkazila žádnou legraci a pro druhý by se rozdala

reagovat Radunča 20.1.2010 20:09  93%    +  -

Ahoj,já jsem taky panna a musím říct,že teda moc na pořádek nejsem,bordel doma nemáme,ale nějak načinčáno taky ne. Je fakt,že puntičkářská jsem,ale jak v čem...a kritizovat taky umím,ale taky jsem takovej kutil,takže si s ledasčím poradím....a můj manžel je lev.

reagovat Abinka 22.8.2009 13:42  44%    +  -

..ak možem, pridám sa: som tiež zrodenec Panny a divím sa občas polovičke, že to somnou zvláda, pretože sú to človiečikovia naozaj zložití (ale kto nie je, že?)..akurát nerozumiem tomu, prečo sa ma odmalička "držia" samé Rybičky: maminka, bývalý manžel a teraz moja polovička = vraj najčastejšia - vo väčšine prípadov však chybná - kombinácia..syn to nestihol o jeden, jediný den a je Baran..

reagovat Piškůteček 22.8.2009 9:35  5%    +  -

Jo jo jo hlavně ať je všude uklizeno, to sedí na manžela na 100%, ale je to zase lepší než mít doma nějakého nepořádníka Já jsem kozoroh a manžel teda panna a rozumíme si dobře. Jenom mě někdy štvě, že tráví hodně času před zrcadlem a pokaždé, když nějak jdeme - dorazíme pozdě. Já jsem dochvilný člověk a raději jsem na místě ještě dříve a tohle to jsou pro mě muka

reagovat LUDLOVKA 21.8.2009 21:29  100%    +  -

Tak jsem se rozhodla,že s tou mojí pannou na tu chajdu pojedu,věci jsou sbalený,řízky usmažený a koláč se chladí v lednici,tak zatím je spokojený,doufám,že se to nezačne kazit,jen co vyrazíme,už mi hlásil,že bych měla řídit,ale vždyť já to neumím,tak ať si to odřídí sám.
mějte se hezky a užívejte poslední dny prázdnin v dobrém pa

reagovat Ticek 21.8.2009 15:44  6%    +  -

JSEM TAKY V TOMTO ZNAMENI SOUHLASIM,ZE JSEM PUNTICKAR,MILUJI PORADEK A.T.D.TAK VAS VSECHNY ZDRAVIM TADY PRSI NA SUMAVE

reagovat LUDLOVKA 19.8.2009 19:41  100%    +  -

Kajakosik: vítej v klubu

reagovat Kajakosik 19.8.2009 7:12  69%    +  -

Dobrý den tak se hlásím k Vám..taky mám doma panu..někdy za trest jsem blíženec ano on to nemá jednoduché

reagovat LUDLOVKA 17.8.2009 14:48  99%    +  -

jano297: asi to bude i povaha,já ho vždycky omlouvala že to má prostě ve znamení,ale všechno na to znamení pravda svádět nemůžu

reagovat jano297 17.8.2009 14:28  61%    +  -

LUDLOVKA: Myslím ,že to není ve znamení jak říkáš o té dovolené.Nejdřív jsem myslela,že znáš a mluvíš o mém muži!!!!!On je býk.To bude POVAHA.................

reagovat bobucha 13.8.2009 21:47  64%    +  -

Zdravím vás tu všechny, tak já se trochu připojím. Já mám manžela pannu a já jsem lev. Podle horoskopů bychom spolu ani být neměli. Ale je to v pohodě. Pokud u nás dojde (vzácně) k výměně názorů, tak se to řeší tichou domácností a vydrží se to jeden den. A co se týče postele tak o to nestojí.

reagovat LUDLOVKA 12.8.2009 12:37  100%    +  -

Mám za sebou týden dovolené v Jeseníkách,musím říct,že pokud všechno šlapalo tak jak mělo tak byl můj chlap k sežrání,ale nedej bopže pokud se vyskytl nějaký malý problém,za všechno mohli ti ostatní,protože on je přece ten pan dokonalý,já špatně navigovala,v mapě číst neumím,řídit neumím,vždycky se něco našlo,ale já si řekla,že si dovolenou zkazit nenechám,nikým a ničím a fakt si ji užila,máme spolu jet ještě na týden na chatu a já se rozmýšlím,jestli raději nezůstanu doma

reagovat LUDLOVKA 12.8.2009 12:34  100%    +  -

MonBar: Ahoj zdravím tě,moc to tady nežije ale i tak tě vítám,mám kamarádku pannu a myslím že ženský jako panny jsou rozhodně lepší jak chlapi

reagovat MonBar 6.8.2009 13:37  17%    +  -

ahojky, můžu se mezi vás vmísit, jsem taky panna, ale s úklidem to nepřeháním, spíš jsem detailista a manža je ryba...prý tohle spojení je vražedný, ale jsme spolu už 14 let, tak už to snad spolu nějak zvládnem

reagovat Rybka77 15.5.2009 18:57  92%    +  -

Verc@: jéje já jsem taky štír a manžel panna!!

a přesně já všechno hned a radši dřív, on pohada , klídek, tabáček....

reagovat Piškůteček 8.3.2009 9:56  20%    +  -

Verc@: To je pravda. Já jsem pokaždé připravená, když někam jdeme a na manžela musím čekat - stojí před zrcadlem a češe se a pak si dám rtíky luj - síla. Vytáčí mě to, ale raději odejdu a čekám na něj venku. Já tohle nechápu.

reagovat Verc@ 7.3.2009 20:11  25%    +  -

alex841: Musím říct, že tohle mám taky doma.... já štír, on panna.
S tím chaosem a pořádkem bojujeme taky těžce... o dobách použitelnosti potravin radši ani nebudu mluvit.
Já musím mít všechno hned, potrpím si na dochvilnost, on chodí zásobně všude pozdě a ani se neomluví... a takhle bych mohla pokračovat.

reagovat Piškůteček 7.3.2009 8:57  20%    +  -

LUDLOVKA: U nás to je stejné...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SOUŽITÍ S PANNOU
Diskusi založil(a): LUDLOVKA
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si