HULA-HOP

Vlastním tento cvičební nástroj již řadu let a nejsem schopna se s ním naučit. Nikdo z mého okolí to neumí, v televizi to vypadá velice snadně, ale já nemůžu přijít na ten "fíjl". Poradíte??
8.4.2008

Diskusi založil(a) 8.4.2008 Danan

Anonym 19.4.2016 12:29  1%    +  -

Obelix: jak velkou obruc si mam poridit,..?

Anonym 31.10.2012 20:01  1%    +  -

Točením od svých 3 let - tedy už 15 let. Vystřídala jsem mnoho typů ale nejlepší je tak s obyčejné ohebné trubky, ale k vánocům dostanu tu 2 a půl kilovou.

reagovat adelajan 5.3.2012 20:44  5%    +  -

..dnes nám přišel nový kruh a představte si: já točííím....

reagovat adelajan 28.2.2012 11:45  5%    +  -

Dcera točí obyčejnou obručí,ale uhání mě o tu masážní, prej můžu točit i jáá...ale mě se zatím nepodařilo roztočit tu obyč....tak nevím,jestli to dám...Máte některá zkušenost z tou masážní obručí?

Anonym 2.2.2012 9:10  1%    +  -

Včera jsem si taky pořídila obruč a zjistila jsem, že už to dávno neumím :-( Tak jsem si to chodila každejch deset minut zkoušet a za chvíli jsem zjistila, že to tak těžký neni.. :)

Anonym 9.11.2011 19:42  1%    +  -

Nikde ho neviem nájsť

Anonym 2.9.2011 14:22  1%    +  -

mě to strašně baví vyhrávám soutěže a td. musíte najít ten pravý ritmus pokud ste praváci pravou nohu do předu pokud leváci tak levou.dejte obruč mírně do prava a roztočte hlavně si vyberte obruč podle velikosti

reagovat Simoša 27.10.2010 12:49  5%    +  -

Já si koupila Hula hoop masážní a od víkendu se snažím točit. Mám díky těm výčnělkům modřiny a dost to bolí :-( Ale vydržím. Myslím, že je to účinné, protože mne celý den bolí břicho, jako bych dělala lehy sedy.

reagovat iwannabethin1 21.8.2010 20:11  7%    +  -

já v tom bývala výborná :D ono záleží na tom, jak je taky velký, čím větší postava, tím větší obruč :D jinak totiž nenaděláš nic.. přemejšlím, že bych si taky koupila :)

Anonym 18.4.2009 20:52  1%    +  -

Hula- Hop trénuju už nějakých 8 let.Všechno je to pouze o technice.Pokud vám dá někdo pár rad a vy se budete snažit,myslím že základní věc-kroužení kruhu Kolem těla zvládnete velmi lehce a po krátkém čase:-)

Anonym 12.10.2008 9:50  1%    +  -

nie je to take tazke,ja to mam tiez, a za hodinku som sa to naucila, staci prist na ten pohyb

reagovat Danan 16.4.2008 19:51  30%    +  -

Obelix: Nááááhodou, když dám obruč nad hlavu a posunuji ji dolů, tak se nikde nezadrhne

reagovat Obelix 16.4.2008 10:11  100%    +  -

Danan: doufám, že se neurazíš, ale jestli je tvůj průměr vyšší než jaký jsi udala u obruče, také to není špatné. Moc toho tedy nenakroužíš, ale aspoň máš jistotu, že obruč nespadne

reagovat Danan 13.4.2008 17:22  31%    +  -

Obruč jsem změřila a v průměru má 80 cm, svůj průměr raději neudávám
Můj další pokus kroužení dopadl opět fiaskem, ach jo

reagovat Obelix 11.4.2008 22:58  100%    +  -

podle toho popisu mám dojem že jste si všechny pořídily špatnou obruč (malou a těžkou) proto vám padá, máme doma velkou, bílou, plastovou a trošku mi to taky jde, je pravda že nemám žádné špeky, jen trochu jinak formovanou postavu (takové to bříško)

reagovat Danan 11.4.2008 20:15  30%    +  -

jasper: Děkuji za popis, to jsem potřebovala. Bude problém se špíčky,
ale zítra to zkusím

reagovat Ifet 11.4.2008 13:37  21%    +  -

Mi máme zrovna tu malou obruč.. No jdu to zkusit podle návodu

reagovat aleska 11.4.2008 13:26  72%    +  -

jasper: hmmm,tak mě to nejde kvuli špekum

reagovat jasper 11.4.2008 12:42  21%    +  -

Danan: ahojky, obruč je nejlepší na vytvarování pasu. dokážu "kroutit" třeba i 2 hodky v kuse a přitom číst knihu. není to tak těžké, je jasné, že když je v pase trošku špeků tak to jde hůř,ale jde. nevím,zda ti to správně popíšu jak na to a ani nevím, jestli to dělám dobře. postav se tak, že jednu nohu dáš dopředu jako když děláš krok. nejdřív si zkus bez obruče v tomto postoji dělat tělěm kruhy dá se to i tak že se mírně rozkročíš, záleží pak na tobě jak se ti to bude dělat líp. pak to zkoušej s obručí. samozřejmě je lepší když je obruč veliká, je to jednodušší. Obruč držíš tak, že musí být vodorovně vůči tvému tělu a měla bys ruce mít jakoby za zády a mírně roztočíš, ne moc a začneš se pohupovat buď rychleji nebo pomaleji, podle toho jak ti obruč krouží kolem pasu, když máš pocit, že ti padá, zrychli, není to tak složité jak popisuju,ale líp to neumím. chce to pořád zkoušet a pak sama uvidíš, jak je to jednoduché.

reagovat Yasmin.Hayatt 10.4.2008 18:03  100%    +  -

máme doma obruč pod postelí. naše starší dělá balet a gymnastiku a s obručí jí to jde jedna báseň. chtěla, abych to zkusila. prvotní pokus dopadl blbě, ale chce to jen grif a jde to samo

reagovat Blabla* 10.4.2008 16:47  100%    +  -

Čím větší obruč je tím to jde líp...já to umím jen fakt s velkou obručí,s malou mi to nejde

reagovat mikulinka 9.4.2008 21:03  100%    +  -

Taky jsem obruč koupila dcerce ....dřív to už je hooodně let jsem s ní uměla taky a te%d mám hoňky,ale asi to bude tím ,že mám vak na břiše ..chtělo by to pevné ploché bříško

reagovat PavLen 9.4.2008 20:37  100%    +  -

Taky jsem s tím cvičila v tanečních. Klidně jsem si s tím provlékla celé tělo - kolem krku jsem si s tím točila a pak jsem to vedla až do kolen a zase nahoru. Teď bych možná měla problém se rozhoupat já

reagovat Danan 9.4.2008 20:28  33%    +  -

Děkuji všem za názory
Před chvilkou jsem to opět zkoušela a nic.
Zkouší to povinně každá návštěva, ale ještě nikomu se to nepodařilo.

reagovat zuza26 9.4.2008 13:29  100%    +  -

Gymnastický název zní: Obruč.
Práce s ní dle mého názoru triviální.

reagovat šneček.pomalý 9.4.2008 12:03  100%    +  -

Tak s tím jsem cvíčívala v gymnastice když jsem byla malá (a hubená) ale nikdy jsem neslyšela, že se to tak jmenuje.

reagovat aleska 9.4.2008 12:00  70%    +  -

aleachiM: jako holka jsem to uměla.Taky jsem to koupila dceři,když byla menší.Zkoušela jsem ,zkoušela,ale už mi to nejde

reagovat aleachiM 9.4.2008 11:33  81%    +  -

Jo, tak kruh na točení, aha. To jsem kdysi kupovala dceři. Plastový a určitě tam tenhle název nebyl, to bych si pamatovala. Návod k tomu nebyl. Jen obrázek.
No tak to musíš kroutit boky dokola a udržet to v pase. Pak celou postavou, sjede ti to dolů a cvikem se pak naučíš aby ti to nespadlo, naopak to šlo zase nahoru zpět. Kupodivu synovi to šlo nejlíp. Teď se to někde válí v pokojíčku jako všechny hračky o které už není zájem.

reagovat Ifet 9.4.2008 10:41  22%    +  -

Jo,tak ten máme teď týden doma..a zkouší to celá rodina..Taky to nikomu nejde

reagovat PavLen 9.4.2008 10:24  100%    +  -

šneček.pomalý: To je "kruh", který se točí kolem pasu.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HULA-HOP
Diskusi založil(a): Danan
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si