Modní trendy a já

Co rádi nosíme a nakupujeme.Poraďte všem
14.4.2008

Diskusi založil(a) 14.4.2008 kokso

kokso 5.6.2008 15:43

kokso 4.6.2008 15:53

reagovat Kika80 18.1.2019 17:03  5%    +  -

Zdravím, prosím pomoooc! Uvažuju nad spodním prádlem. On není na boxerky, ale má rád pohodlí, a proto kupujeme trenky. Poradíte, kde seženu opravdu kvalitní prádlo. Porádíte??

reagovat Stela 28.6.2016 22:38  1%    +  -

Máte někdo zkušenost s dobrým obchodem kde je módní obuv, která je zároveň ortopedická? :)

reagovat kokso 13.9.2015 19:10  7%    +  -

bude v Praze Primark.

reagovat margaritapat 21.7.2015 17:03  5%    +  -

FilkaPilka: Jako já třeba taky nemám ráda, když má někdo to samé co já, ale kupovat si úplně značkové oblečení na to nemám peníze.

reagovat FilkaPilka 20.7.2015 16:25  5%    +  -

Já osobně nejraději nosím mikinu a rifle, ale to jen ve volnočasové zábavě, pokud jdu do práce, tak si ráda vezmu sáčko a v takovém počasí jako je teďka tak šatičky :) Mám raději značkovou módu, protože nesnáším, když potkám v práci někoho kdo má stejné šaty nebo sako jako já, možná si myslíte, že jsem nevím co, ale prostě v mé práci se docela hraje na image a tohle není uplně trendy :)

reagovat Emulinka1 3.4.2015 12:06  5%    +  -

Já jsem tam objedávala, né teda punčochy, ale pro změnu zase takový rolák a cítím se v něm opravdu božsky, je tak jednoduchý a přitom krásný! :)

reagovat Kvetula 17.3.2015 14:11  5%    +  -

Gabus33: Gatta punčochy? Objednáváš? Koukala jsem na ně na netu, vyskočily mi v reklamě a docela mě zaujaly, které sis objednávala? Máš k nim nějaké stížnosti nebo jen kladné hodnocení?

reagovat Gabus33 6.2.2015 9:47  5%    +  -

Natalka1: Jj, taky si myslím, že ty punčochy jsou dost výjimka, že se vcelku na netu dají. Já nedám dopustit na gatta punčochy, oblíbila jsem si jejich zajímavé vzory, to mě na tom fakt baví a není to tak drahé!

reagovat Natalka1 2.2.2015 21:10  5%    +  -

Eliza: Ono s punčochama to nebude až tak horký ne? Já nerada kupuju na netu, ale punčochy myslím, že je to zboží, který se ještě vcelku dá :)

reagovat Budulínek 21.12.2014 11:50  5%    +  -

Eliza: jo to máš asi pravdu, že to je lepší koupit někde v kamenné prodejně ale fakt netuším už kde no zkusila jsem se právě ptát tady jestli někdo o něčem neví, tak se ještě podívám sama, jinak díky

reagovat Eliza 20.12.2014 22:41  5%    +  -

Budulínek: nevím jestli se po internetu trefíš do správné velikosti aby ti seděla,ono se to stejně nedá vyzkoušet, ale aspoň ti přibližně poradí personál v obchodě, tak si myslím že by bylo nejrozumnější přece jen vybrat v prodejně, ale záleží na tobě ;-) doplňky najdeš všude když zadáš do vyhledavače a s punčochama to je dobrý spestření. Záleží i na šatech aby ti to sedělo ale to asi víš :-)

reagovat Budulínek 8.12.2014 13:09  5%    +  -

Dobrý den, chtěla bych se zeptat nebo taky možná poprosit o nějaké doporučení konkrétně svatební punčochy nebo punčochy i spodní prádlo, celkově mě zajímá oblečení. V prodejnách jsem byla ale mají malý výběr, možná snad na internetu, kdybyste některá z Vás věděla, měla vyzkoušeno tak budu moc ráda za radu či doporučení:)

reagovat Eliza 1.12.2014 1:12  5%    +  -

Klárie: není zač ;) i já už jsem tam nakupovala a jsem spokojená.. tak dobře pořiď a ahoj

reagovat Klárie 29.11.2014 23:09  5%    +  -

Eliza: nevadí, kouknu a třeba i něco vyberu, když ne pro sebe tak třeba někomu jinému Vánoce se blíží ;) díky moc !

reagovat Eliza 29.11.2014 10:16  5%    +  -

Klárie: třeba v Brně v Olympii fjallraven, má tam velmi kvalitní věci, ale spíše outdoor :)

reagovat Klárie 28.11.2014 21:19  5%    +  -

Eliza: celý určitě ne, ale nebráním se pořídit si toho víc. Zajímá mě asi všechno a vyberu si co se mi bude líbít, tak kldině jeslti máš dobrý tip na sportovní oblečení tak sem s tím ;)

reagovat Eliza 27.11.2014 22:36  5%    +  -

Klárie: Ahoj, chceš vyměnit celý šatník nebo si jen koupit něco nového? :D Já bych věděla, ale jde spíš o sportovnější oblečení ;-)

reagovat Klárie 19.11.2014 21:38  5%    +  -

Zdravím dámy, měla bych na vás takovou prosbu, nemáte některá tip na stránky s oblečením nejlíp e-shop? Nějak mě už nebaví lítání po obchodech všude samé davy lidí, ještě teď když ses blíží Vánoce a já bych chtěla obněnit šatník, už nevím co nosit :D Budu ráda za všechny tipy. Nevadí když se ceny nebudou pohybovat u země, dám raději na kvalitu ;)

reagovat Nikoleta 8.10.2014 20:05  1%    +  -

Ahoj, já jsem poslední tři roky o hodně rozšířila svůj šatník o doplňky, bižuterii a šátky. Baví mě kombinovat šály jak s elegantním, tak sportovním stylem. Teď jsem si koupila krásnou šálu z hedvábí, tu asi budu stejně nosit celý podzim, navíc je v barvýách, které mohu kombinovat skoro se vším :)

reagovat 25-ka 21.2.2014 22:45  5%    +  -

Pavla8: skús stránku farmers je viac menej zamerana na deti a miminka ale maju novu sekciu dospelý a strašne sami lubia kalhoty v takych som este zeny nevidela chodit volajú sa ze harémove kalhoty a mne sa to strasne paci a jedny uz mam objednane tak som zvedava a tesim sa na ne strasne.

reagovat Pavla8 21.2.2014 9:53  5%    +  -

ahojky taky začínáte pomalu odhazovat vrstvy? A máte pocit, že nemáte nic na sebe? Takový problém mám teď hlavně a především já! No prostě hrůza…Chtěla bych si nějaké oblečení koupit přes internet a hlavně být originální, jelikož Brno je plné Teranov, New Yorku a další "značek".... Prosím o poooomoooc

reagovat JanaMarkova 17.3.2009 10:16  5%    +  -

adél:
Byla bych docela ráda, kdyby k současným módním časopisům přibyl ještě nějaký konkurenční, zdá se mi, že už časopisy jako Cosmopolitan nebo Elle docela upadají. InStyle? Tak ten budu vyhlížet!

reagovat adél 16.3.2009 18:15  1%    +  -

ahojky teď jsem slyšela že by se měl začít vydávat časopis InStyle kde máte rovnou módní trendy na dlani....a navíc, když jsem byla v americe tak do časáku dávali vždycky supr slevy na oblečení:-)takže kdybyste o tom věděl někdo něco víc?budu ráda

reagovat maja23 6.10.2008 13:31  5%    +  -

Ahoj! Nakupujete přes net? Poradíte mi nějaké stránky, moderní a levné? Nkupuji u Bonprix, ale mám to už okoukané a ať hledám jak hledám nikde nic. Díky

reagovat anahareo 8.9.2008 15:36  5%    +  -

chtela bych vám doporučit jedná stránečku www.monitor.cz kde nejsou jen vecičky na oblečení ale spousta dalších, a opravdu velikánský vyber, třeba i elektroniky nebo vecí pro deti:)

reagovat kokso 8.9.2008 14:35  8%    +  -

jak se máme.Tady je to nějaké mrtrvé

reagovat jitylka 29.7.2008 20:07  56%    +  -

ahoj mužu Vás pozvat ke mně na mimibazar
klikni

krásné věcičkyděkuji

reagovat MYŠKA 14.7.2008 23:53  14%    +  -

ahoj zvu vás srdečně na svou prezentaci šperku z jablonce 10letou tradicí ruční propracovanost a nejnovější technologie zajištují šperkum /stálost barev.stálost tvaru.neodře se.neodlupu je se,/ www.petulinda.rajce.net přeji příjemný pokoukáníčko.p

reagovat kokso 10.6.2008 8:53  100%    +  -

MYŠKA: kouknem

reagovat kokso 9.6.2008 17:38  88%    +  -

Magdinka: si tu

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Modní trendy a já
Diskusi založil(a): kokso
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si