Kolekce cristian lay

Všechny dámy moc zdravím a zakládám tuto diskuzi na téma kolekce cristian lay.Znám tuto firmu teprve krátce tak uvítám všechno dobré nápady a rady.děkuji
17.4.2008

Diskusi založil(a) 17.4.2008 romisek1

reagovat Pet51 4.7.2009 10:54  6%    +  -

vlkova37: Tak pozor - pomluva je pořád trestný čin, já s firmou roky nemám nic společného a nic neobjednávám ! Takže ten příspěvek buď smaž, nebo očekávej řešení soudní cestou Ty ! Je rok starý a nikdo ode mně nic nevymáhá.

Kromě toho - půjčovala jsem Ti peníze a posílala obnošené oblečení, takže pokud si tady chceš řešit osobní problémy, tak kompletně.

reagovat orsagovae 13.5.2009 20:35  5%    +  -

Zdravím všechny dámy na diskuzi. K tématu více o Cristian Lay. Můžete vidět a dozvědět se více, když zadáte do vyhledávače Cristian Lay Adam a Eva.
Nebo www.adamaeva.webnode.cz
Jinak po přečtení příspěvků na Diskuzi mohu konstatovat, že se zde schází více příznivců Mary Key, Avon a SBS Trade. A pochopitelně jak se říká každý kůň hájí svou stáj. Paní, která dělá SBS Trade pohanila Cristian Lay, že výrobky firmy jsou šunt, tak výrobky ani osobně neviděla a měla zájem o získání lidí do své skupiny na SBS a vypustila do éteru nesmysl. Sama osobně byla se mnou v e-mailovém kontaktu a pro ostatní zájemce jestli chtějí e-mail přeposlat, jak se k tomuto co napsala na Diskuzi vyjádřila - mohu. Navíc lidé, kteří jsou zaregistrovaní u SBS Trade dobře ví, že Cristiana Lay nesmí dělat. Takže podle nich lépe hanit a získat další zájemce do své skupiny pro SBS Trade. Je jasné, že se vždy někde něco najde a to je všude. Za druhé lidi a jejich jednání co udělali oni, my další za to nemůžeme. Ale proč něco hanit, když o tom nic nevíme, nevidíme. Je jasné, že každý výrobek má své příznivce a také se tak lidé k tomu postaví. Mě osobně neoslovily jiné výrobky a nehaním je všude po diskuzích kde se dá. Ano každý má svůj názor a může ho svobodně sdělit, ale sdělovat a předávat jedná paní povídala a při tom nic neviděla. Je lépe se podívat, zjistit a přesvědčit.

reagovat Kleopatra 21.4.2008 16:54  60%    +  -

pokud se nepletu, tak už tu těch diskuzí bylo víc a četla jsem tu docela hodně nespokojených reakcí zkus to najít ve starších diskuzích, určitě se ti to bude hodit

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kolekce cristian lay
Diskusi založil(a): romisek1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si