Kolekce cristian lay

Všechny dámy moc zdravím a zakládám tuto diskuzi na téma kolekce cristian lay.Znám tuto firmu teprve krátce tak uvítám všechno dobré nápady a rady.děkuji
17.4.2008

Diskusi založil(a) 17.4.2008 romisek1

reagovat Pet51 4.7.2009 10:54  6%    +  -

vlkova37: Tak pozor - pomluva je pořád trestný čin, já s firmou roky nemám nic společného a nic neobjednávám ! Takže ten příspěvek buď smaž, nebo očekávej řešení soudní cestou Ty ! Je rok starý a nikdo ode mně nic nevymáhá.

Kromě toho - půjčovala jsem Ti peníze a posílala obnošené oblečení, takže pokud si tady chceš řešit osobní problémy, tak kompletně.

reagovat orsagovae 13.5.2009 20:35  5%    +  -

Zdravím všechny dámy na diskuzi. K tématu více o Cristian Lay. Můžete vidět a dozvědět se více, když zadáte do vyhledávače Cristian Lay Adam a Eva.
Nebo www.adamaeva.webnode.cz
Jinak po přečtení příspěvků na Diskuzi mohu konstatovat, že se zde schází více příznivců Mary Key, Avon a SBS Trade. A pochopitelně jak se říká každý kůň hájí svou stáj. Paní, která dělá SBS Trade pohanila Cristian Lay, že výrobky firmy jsou šunt, tak výrobky ani osobně neviděla a měla zájem o získání lidí do své skupiny na SBS a vypustila do éteru nesmysl. Sama osobně byla se mnou v e-mailovém kontaktu a pro ostatní zájemce jestli chtějí e-mail přeposlat, jak se k tomuto co napsala na Diskuzi vyjádřila - mohu. Navíc lidé, kteří jsou zaregistrovaní u SBS Trade dobře ví, že Cristiana Lay nesmí dělat. Takže podle nich lépe hanit a získat další zájemce do své skupiny pro SBS Trade. Je jasné, že se vždy někde něco najde a to je všude. Za druhé lidi a jejich jednání co udělali oni, my další za to nemůžeme. Ale proč něco hanit, když o tom nic nevíme, nevidíme. Je jasné, že každý výrobek má své příznivce a také se tak lidé k tomu postaví. Mě osobně neoslovily jiné výrobky a nehaním je všude po diskuzích kde se dá. Ano každý má svůj názor a může ho svobodně sdělit, ale sdělovat a předávat jedná paní povídala a při tom nic neviděla. Je lépe se podívat, zjistit a přesvědčit.

reagovat Kleopatra 21.4.2008 16:54  60%    +  -

pokud se nepletu, tak už tu těch diskuzí bylo víc a četla jsem tu docela hodně nespokojených reakcí zkus to najít ve starších diskuzích, určitě se ti to bude hodit

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kolekce cristian lay
Diskusi založil(a): romisek1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si