Problémy s láskou

pro všechyn,které trápí láska, a potřebují si popovídat
28.4.2008

Diskusi založil(a) 28.4.2008 Anonym

 
 

Anonym 2.11.2016 23:31  1%    +  -

Ahoj
Potřebovala bych poradit... No aby jste pochopili tady je děj : Chodím na střední a je mi 16,
" kamarád ,, který se mnou chodí do třídy se jmenuje Tom, už na základní škole od první třídy jsme si rozumněli, vždycky jsem si říkala : Proč já si s ním tolik rozumým a s ostatními tolik ne?
Ve třetí třídě jsme spolu začali chodit, to nám vydrželo do sedmičky, 30. Dubna se mi splašil kůň a byla jsem v nemocnici týden, nesměla jsem poslední dva měsíce do školy... Mám kamarádku, která chodila do stejné třídy jako já, věděla o mě všechno, jako jedinná ze třídy o mě věděla víc než kdokoliv jiný, znala dokonce moje tajemství - kdysi jsem si vymyslela že mám přítele z Itálie... Nevím co mě to napadlo ale lhala jsem své nejlepší kamarádce a sokonce i Tomovi, a dalším jiným... Těsně před letními prázdninami bylo vše v pohodě... Když jsme se po prázdninách viděli, bylo to jako bych pro něj už neexistovala, připadalo mi to jako kdybych byla vzduch... Má nejlepší kamarádka Anna, byla vždy mou oporou a vždy jsme měli stejné zájmy, tedy až na jeden - ten zájem byl Tom... Já na něm mohla nechat oči ale Anna ho přímo nesnášela a to až do deváté třídy... V sedmičce když jsme s Tomem už spolu nebyli, jen jsem mu chtěla něco říct, na něco se ho zeptat atd. hned byl největší problém že na něj vůbec mluvím atd. atd.. atd...
Od té doby se na něj bojím promluvit, bojím se jít někam kde je on , vždy mám pocit že se stane obrovská pohroma... Bojím se mu kouknout do očí a říct mu pravdu že chci aby bylo vše jako kdysi když jsme byli spolu... Anna mi řekla že je to se mnou čím dál tím víc horší, řekla mi že bych se sebou měla něco udělat, s někým se poradit... Tak se radím s vámi, jelikož se už nikomu nedá věřit, ptám se tedy vás...
JAK BY JSTE SE NA MÉM MÍSTĚ ZACHOVALI VY?

Anonym 11.9.2015 15:54  1%    +  -

Ahoj chodila jsem s klukem do začátku prazdnin si mě všímal chodil mě vyprovazet ale po prázdninách na mě kašlal tak sem mu poslala vzkaz po kámošce ona mu to řekla prej se tvářil smutně a ten vzkaz byl:jestli sme se nerozesli tak jo a teď dělá jako kdybych neexistivala a kouká na mě nenávistným pohledem nevíte co mám dělat když hi stále miluji a chci se k němu vratit?

reagovat Hancik 13.6.2014 13:13  5%    +  -

Děkuju všem za rady,moc si toho vážím..Opravdu jsem začala u sebe,snažím se se hned ze všeho nekácet a některé věci přejít,objednala jsem se na metodu SRT,která mé kolegyni hodně pomohla,když na tom byla hodně špatně..Víc se soustředím na sebe a snažím se mít se aspoň trochu víc ráda,ptz když si nevážím sama sebe,těžko si mě může vážit někdo jiný..Ale čeká mě asi dlouho cesta..Ale díky vám vím,že v tom nejsem sama a moc vám všem děkuju..

reagovat qayxs 3.6.2014 13:52  5%    +  -

Popis situace. Jedeme s mužem (který je zadaný a předtím jsme se viděli pouze jednou) vzadu v autě a najednou cítím jeho malíček vedle mého. Projede mnou takový proud vzrušení, že tomu nechci ani uvěřit. Snažím se tomu nepřikládat váhu, ale ruku nechám stále položenou vedle té jeho. Po chvíli se naše ruce spojí v jednu a hladíme se. Jde jen tohle, protože kamarádi sedí vepředu ve vozidle a ON je přece zadaný. Potom jsem vystoupila a šla domů. Chtěla bych slyšet Váš názor, je možné abych to vzrušení cítila jen já? Co si o tom všem myslet? Moc se mi líbí, nemůžu na něj přestat myslet, ale taky respektuji, že je zadaný, proto ho nemůžu kontaktovat. Jak si celou situaci vysvětlit? Myslíte, že by mně kontaktoval (kdyby si sehnal kontakt), nebo se takto zadaní chlapi dnes chovají normálně? Muž asi 32 roků. Děkuji za Váš názor.

reagovat DANA 21.11.2013 10:18  101%    +  -

Hancik:Já si myslím,že tento vztah nemá budocnost prostě má takovou povahu je to v něm a tady nepomůže vůbec nic,takový vztah bych neprodlužovala a ukončila bych ho,ale je to jen můj názor.Je to člověk který si ničeho a nikoho neváží.

reagovat chuckylenka 13.11.2013 10:23  5%    +  -

Hanci,naprosto chápu,chlapi jsou k tomuhle prostě trochu skeptičtí.K psychologovi bych ho teda vůbec neposílala,raději nějaký rozumný psychoterapeut (můj přítel byl u Břeti Bátěka), ta kinezka zní hodně dobře.Každopádně až bude chtít,tak půjde (mám zkušenost,že chlapi raději půjdou k chlapovi,než k ženské).Nicméně pokud ty začneš k někomu chodit a začneš řešit sama sebe,začnou se dít věci i ve vašem vztahu,tomu věř:-))Tak držím pěsti,ať se věci hýbou tím správným směrem:-)) Hancik:

reagovat Hancik 11.11.2013 13:45  5%    +  -

chuckylenka: Ahoj,moc děkuju za to,co jsi napsala..Měla jsi pravdu v tom,že člověk musí nejprve začít sám u sebe,jde mi to sice pomalu,ale snažím se už se na všechno nedívat jako dřív a ze všeho se takzvaně nekácez.. :) S přítelem je to trošku těžký,ráda bych mu nějak pomohla,ale k psychologovi ho nedostanu,ač jsem to ani neměla v plánu hned takový radikální postoj,přemýšlela jsem spíš nad kinézkou nebo podobně,ale to by musel sám chtít a on to buhožel bere spíš jako proč by tam chodil atd.,Pánská hrdost,znáš to..

reagovat chuckylenka 5.11.2013 10:01  5%    +  -

Ahoj Hanci,už je to nějaká doba,co jsi napsala tento příspěvek,ale ráda bych na něj reagovala.Sama jsem v minulosti procházela stejnými situacemi ve vztazích jako ty. Pak jsem začala vyhledávat pomoc u lidí,kteří pomáhají člověku osobnostně růst a můžu říct,že je to pro mě cesta.Není to ze dne na den,je to proces,ale zbavuji se vzorců z děství a minulosti pěkně pomaličku a ve vztazích to začalo fungovat úplně jinak.Dokonce se změnil i můj partner, začal taky docházet k jednomu takovému člověku a náš vztah se neustále posouvá.Tím chci říct,že pokud tvůj přítel neměl jednoduché děství,je to smutné,ale neměl by u toho skončit a mít to jako výmluvu,měl by začít tyto zkušenosti léčit a pomalu rozpouštět,jinak bude čím dál negativnější a svět bude vůči němu čím dál více nepřátelštější.Podle mého je dobré začít vždycky sama u sebe-tedy začít pracovat sama na sobě a pak se to buď přenese na partnera nebo se prostě přirozeně rozdělíte a ty si najdeš partnera nového-už otevřenějšího.Zkrátka a dobře,nelze čekat až se něco změní,musíš vyjít změně naproti....pokud bys chtěla poradit nějaký ověřený kontakt,dej vědět.Anebo jen tak pokecat :-)

Hancik:

reagovat Hancik 20.6.2013 10:16  5%    +  -

Dobrý den, obracím se na vás, ptz nemám nikoho, komu bych se mohla svěřit a kdo by mi snad i pomohl.. Je to dva roky, co jsem se po sedmi letech rozešla s přítelem, se kterým jsem byla sedm let, protože mě dva měsíce podváděl s jinou..Pak jsem měla vztah jak se říká "jen do postele",nebyla jsem na víc připravená..Až před rokem a čtvrt jsem si našla svého současného přítele..Třičtvrtě roku to klapalo, i když vztah nebyl úplně podle mých představ a nikdy jsem do něj nebyla tak úplně zamilovaná..V listopadu jsem se k němu nastěhovala a od té doby vztah skřípe, nesčetněkrát jsme řešili, jestli se rozejít nebo ne, došlo i na dost vyhrocené hádky, při kterých je přítel vždy naprosto bezcitný, došlo i na sprostá slova z jeho strany, ponižoval mě a urážel..V tom se už trochu zklidnil,ale naše problémy pokračují dál..Jakmile si mu dovolím cokoli vyčíst, o čem on je samozřejmě předvědčený,že to není pravda a nikdo mu to nikdy neřekl,takže já si to nejspíš vymýšlím, tak je oheň na střeše, nasadí ramena a je hnusnej a zlej, všechno, co může, otočí proti mně, takže nakonec jsem vlastně vždycky ta nejhorší a za všechno můžu já..Aby si uvědomil svou chybu a omluvil se, je u něho spíš vyjímečné, svoje chyby si zřejmě nehodlá připustit, natož aby je řešil..Sice říká, že mě miluje atd.,ale podle mě kdyby to tak bylo, tak by se nikdy tak nechoval..Nejedná se mnou s úctou a respektem..Já určitě taky nejsem dokonalá,každý má své chyby,ale vždycky jsem se snažila mu dobře uvařit, udržovat mu čistý a útulný domov a co mám za to??Byl vychovaný tak,že všechno a všichni jsou proti němu a podle toho jedná..Já si myslím,že to není správné,ale on mi na to jen dokáže říct, že nikomu kamsi nepoleze..Nevím,co s tím mám dělat,o tom,že bych ho opustila ještě nejsem úplně přesvědčená, mám ho pořád ráda,ale takhle žít se prostě nedá..Poraďte mi prosím, co mám dělat,budu vděčná za každou vaši radu..

reagovat Anetka-Limetka 6.11.2012 9:39  5%    +  -

Dobrý den, řekla bych, že mám dost vážný problém s mým stávajícím přítelem. Jsme spolu téměř rok, ale poslední měsíc nastaly velké problémy a nevím, jak to mám řešit. Je to měsíc, co jsem u něj na počítači, hledala jednu internetovou stránku v historii. Všimla jsem si ale, že tam měl opět gayské porno - to jsem u něj našla již jednou, ale nevěnovala jsem tomu velkou pozornost - v tu chvíli mě to však zarazilo a proto jsem historii prohlédla důkladněji. Objevila jsem tam, jakousi podivnou seznamku pro gay. U ní byli odkazy na různé mužské profily a zprávy, do kterých jsem se nemohla dostat. Založila jsem si proto profil na této seznamce a napsala všem mužům, kteří by mému příteli mohli odpovídat. Mezi prvními, kteří mi napsali byl můj přítel, jak se později ukázalo. Poslal mi i svoji fiktivní fotku. Poté jsem si s ním promluvila a řekla mu, že o té seznamce vím. Řekl mi historku o nějakém kamarádovi, který je gay a ten profil je jeho. Prý je falešný a on (můj přítel) mu tam kdysi kontroloval jeho přítele. Nedokázal mi ale vysvětlit, kde se to u něj v historii vzalo. Proto jsem pátrala dál. U něj v počítači jsem našla tu fiktivní fotku, kterou mi údajně poslal jeho kamarád. Proto jsem na něj uhodila znovu. Stále tvrdí, že není gay a že ten profil není jeho, a že ten s kým jsem si psala je nejspíš jeho kamarád. Ale cítím, že mi lže. On mi za žádnou cenu nechce říct pravdu. Vlastně se o tom vůbec nechce bavit, vždy se snaží změnit téma. Nevím, co mám dělat, jak to mám řešit, jak si s ním promluvit, aby mi řekl, jak to ve skutečnosti je. Neřekla bych ale, že je homosexuál. Dopisování s muži ho může třeba jenom nějakým způsobem vzrušovat, nebo může být bisexuální a jen se tím baví. Může to být jen jeho tajný sen, který by stejně nikdy neuskutečnil. Ale bojím se, pokud je to pravda, aby jednou jeho úchylka nepřerostla a nezačal se s muži scházet. Prosím proto o Vaši odpověď a Váš názor na celou věc. Mockrát děkuji

Anonym 13.9.2012 19:26  1%    +  -

ahoj nebo dobrý den.před rokem a půl jsem se strašně zamilovala do kluka,ale tak strašně moc ty sms co jsem od něj dostávala to bylo jako z pohádky jé.Já byla zadaná 7 a půl roku jsem chodila s přítelem,dokonce jsem snim bydlela,vzali jsme si hypotéku na barák,ve svym baráčku jsme bydleli spolu 2roky,ale už jsme byli spíš jako kamarádi.chyběla mi taková ta láska,chtěla jsem pochopení oporu,pohlazení.Asi proto jsem se zamilovala do jinýho,nepodvedla jsem ho jen sme si měsíc psali a po měsíci a něco jsme měli první rande.já už byla do něj až po uši zamilovaná. Když jsem přišla domu hned jsem mu to řekla.Něco už tušil tenkrát,myslela jsem si ,že mě nemiluje ,ale brečel,ale vzal to líp než kdybych to vzala já.Odstěhhovala jsem se k němu k tomu mému vysněnému princi,cejtila jsem se jako v pohádce,furt mi bylo nádherně.Až po čase jsem měla pocit jako,že není něco v pořádku.Mam z něj pocit jako když mu nemůžu věřit.KOuří marihuanu to jsem věděla už tenkrát akorád mě nenapadlo,že to někdo může dělat každej den.maáme společně peníze a on mi i tajil když tu trávu(kupuje jí měsíčně koupil o tisícovku víc než mi řikal.TEd už to vim tak to tak kupuje.řekla jsem mu,že je lepší když mi o tom řekne než aby mi lhal!!!Lež nesnášim tak to byla lež,kolikrát už jsem ho taky načapala při lžích,ale to nebyli důležitý,ale jde o princip a jak dokáže lhát někomu koho miluje!!!!Jsem žárlivá na něj extra mam z něho vždy divnej pocit.Třeba jakym způsobem byl zvyklej zdravit holky to bylo až bolestivý u srdce.jak se usmívá a tak.Možná si za všechno můžu sama začala jsem ho vidět černě tak jsem mu hodně věcí vyčítala a to taky neni dobrý.Je zvyklej pít tak ho hlídam aby pil málo.mam ze všeho strach jak to bude dál--Miluju ho!Ale proč mam divný pocity,bojim se bojim a nevěřim mu,nemůžu si pomoct.Ted jsem těhotná,Miminko bylo v plánu ale co jak to bude s mojí psychykou bez něj bejt nechci. můžu si za všechno sama když mu všechno vyčítám......Prosím napište mi někdo..

reagovat s.hilscherova@seznam 13.6.2012 19:51  5%    +  -

Můj život ve zkratce,
moc hezkých zážitků z mládi nemám, rodiče se o nás moc nestarali, měli raději hospodu, vím že jsme jezdili k jedné babičce na prázdniny, kde se mi moc nelíbilo, sotva jsme přijeli, hned jsme se museli nechat ostříhat na krátko, taky tam bylo vše škrobené, načančané. U druhé babičky bylo moc fajn, bylo tam pořád veselo, pásli jsme ovce, hodně všelijakých zvířátek měla, hodně strejdů a tet tam bylo, tam jsem byla moc ráda. Ve škole jsem byla nerada, to se mi pořád smáli za staré nemoderní oblečení, že nemám svačiny atd. Byla jsem ráda když jsem mohla odjet pak už na internát, tam jsem si poprvé vyzkoušela rifle :) . Na víkendy jsme většinou jezdila ke kamarádce, u které se mi moc líbilo, takovou rodinu jsem si přála. Pak v 18ti první kluk, pak sem tam jiný. Poznala jsem bývalého manžela s kterým jsem hned otěhotněla, sice každý na něj nadával ale já jsem neslyšela jelikož jsem byla zamilovaná, a byla jsem ráda že můžu z domu. Jenže otěhotněla jsem jeho zavřeli na rok a tak jsem bydlela chvíli u jeho sestry, kde to nebylo moc ideální, tak jsem se vrátila domů. Narodila se mi dcerka, což jsem byla šťastná, taková roztomilá malá holčička :) to mi bylo už skoro 19 let. Po roce se její otec vrátil, a já hloupá zas zamilovaná, jsem se odstěhovala s ním. Chvíli to bylo krásné, ale pak začal neskutečně žárlit, dodnes nepochopím proč, když jsem ho tak milovala, začal mě bít a čím dál víc, ale já ho stále milovala....no až jsem čekala páté dítě odešel z jinou . Docela se mi ulevilo, ale milovala jsem ho stále. Ale na smutek nebyl ani čas, starat se o pět malých dětí to dá zabrat, nebyli peníze ani žádná pomoc. Asi po 6ti letech jsem se vdala opět, sice to nebyla láska, ale říkala jsem si aspoň o děti bude postaráno. A néééé. Rok to docela šlo, ale po svadbě jako když se vše změní..... přestal chodit do práce, lhal, nestaral se až nakonec jsme zůstali na ulici. Vrátila jsem se domů, ale hrůza, já s pěti dětmi v jednom pokoji, v dalším rodiče a ještě sestra , takže v 3+1 nás bylo 9 osob. Navíc jsem se musela starat o všechny, rodiče vše propili, sestra ta vše měla na háku, co jsem koupila dětem na ídlo, za chvíli zmizlo, pracovala jsem na černo tak aspoň nějaká koruna byla, ale málo. Tři roky jsme takto bydleli, až jsem dostala byt v jiném městě hurá. Konečně jsem si říkala že bude klid, i když to bylo těžké, bylo to lepší, byt, sama s dětmi, práce :) . Sem tam nějaký přítel ale lásku jsem v sobě nenašla, po čtyřech letech jsem si v práci zničila záda, tak byla operace, rok plný invalidní 5000 kč, takže plno dluhů atd a dopláceli mi do životního minima 4 tisíce, chjo. po roce částečný invalidní 4000 kč. A nárok na dávku žádný, prý ať mě živí dcera která bydlela už jinde, směšné. V nemocnici jsem poznala paní a od té doby jsme nej kamarádky, a jsem za ní moc ráda, neb mi pomáhala jak mohla i práci mi sehnala. Měla jsem ještě 2 přítele, ale lásku jsem moc v sobě necítila a od nich také né. Vloni mi napsal pan na inzerát a já se zamilovala od prvního pohledu, a naplno, cítila jsem se šťastná, byl to vdovec, po pár měsících jsem se ale dozvěděla že ne dlouho. Věděla jsem že miluje svojí ženu stále, ale stačilo mi že je semnou každou chvilku, jezdila jsem k ním, a pak po čase on ke mě. Měl mě moc rád, jak mi říkaval, byl to první muž co mě prosil ať jedu k němu i když jsem porvé nechtěla, byl to muž co poprvé předemnou klečel, měl starostí, bez peněz, smutný byl ale mě to nevadilo, pomáhala jsem mu jak jen jsem mohla, jídlem, oblečením, posloucháním, ale milovala jsem ho, udělala bych pro něj cokoliv na světě, každý den jsem mu psala že ho miluji,i na hřbitov jsem s ním chodila. Pak se mi najednou zdálo že chodí méně, sice jsem mrčela, ale byla jsem ráda a toužila být s ním jako ze začátku.... a najednou po 8 měsících konec. Odkopl mě jako nepotřebný hadr, s tím že nechtěl být jen sám ve své bolesti.....a to mě zasáhlo ještě víc, jelikož jsem myslela .... Jsem z toho všeho zhroucená a vím že nebudu už opět zase nikoho dlouho milovat, ukradl mi srdce i duši. Nevím co dál, MILUJI HO.

Anonym 8.6.2012 19:07  1%    +  -

Mám problém...začala jsem chodit s jedním klukem on je moc fajn když si s ním píšu ale ve skutečnosti se mi nelíbí a vůbec to umě nejiskří. Nevím jak se s ním mám rozejít když jsem sním teprve začala chodit.Potřebuju rychle poradit už s ním nechci být a být na chvíli sama.Díky

Anonym 21.4.2012 21:29  1%    +  -

Je tu dnes někdo, prosím?Potřebuju Poradit..

Anonym 21.4.2012 21:28  1%    +  -

Zamilovala jsem se do 22letého kluka, se kterým jsem prožila krásné 3 dny během 3 týdnů.Chodil za mnou.Nechodily jsme se spolu.Vše bylo perfektní až najednou mi řekl ,že si chce užívat a nechce vztah.Mě je 25 a mám skoro 2,5letého syna..Rozvádím se.Jsem z něho dost špatná..neozývá se..

reagovat stefany722011 13.4.2012 10:29  5%    +  -

Ahoj.. Muzu se zeptat.? s pritelem jsme mely krizi diky memu spatnemu chovani pdezirani neustalych spatnych pripominek atd.. se partner chtel rozejit.. a ja to porad davala dohromady a zbytecne.. vadilo mu me chovani.. zacal si psat s holkou... nic hezkeho zadny zlato,pusinky nic. ale jezdily spolu 2x vlakem.. jen ji rikal ze ted to ma spatny ve vztahu a mrzi ho to... nic pekneho si nepsaly.. ani si pry nijak moc nepovidaly... ale psal ji ze ji rad poznal ze je fajn,a domlouvaly se ze zase spolu pojedou vlakem.. psal ji ze na me se pokusi zapomenout ze mu mim chovanim ublizuji... ale me psal jak me miluje td.. pak mi popravde rekl ze mel potrebu si psat s holkou a dokazat si ze me jeste vubec chce.. a pry si to tim dokazal.. nechala jsem ho byt.. on prilezl sam..s tim ze me chce zpet... sliboval ze uz to neudela ze chce jen me.. ze si dokazal ze me potrebuje a ze jiny ho nezajimaj, a od ty doby se snazi je v pohode.. myslite ze ten vztah ma cenu?? diky za rady..

reagovat Jonuška 20.6.2010 20:03  42%    +  -

ahojky zdravím všechny mujžu občas zajít za vámi??jsme už přes rok sama..rozvedení...nechci zatím psát pro č prostě to tak je..
mám 3 malé děti...a chlapi..no..nic..už nechci být sama ale leknou se dětí...

reagovat avock 31.3.2009 16:37  73%    +  -

Miska3101: kéž by . Uvidíme jak to půjde rychle

reagovat Miska3101 31.3.2009 15:38  8%    +  -

avock: Tak se koukejte rychle uzdravit

reagovat avock 30.3.2009 14:58  69%    +  -

Miska3101: tak jsme doma na OČR-má hnis.angínu

reagovat Miska3101 30.3.2009 13:21  7%    +  -

renda17: Já jsem taky bz chlapa a teď mi to nijak zvlášť nevadí..

reagovat Miska3101 30.3.2009 13:21  7%    +  -

avock: chudinka, tak ať se uzdraví..

reagovat renda17 29.3.2009 20:46  10%    +  -

tak mnmě se vede pořád stejně _:(sama bez chlapa

reagovat avock 29.3.2009 19:57  68%    +  -

Miska3101: docela to jde. Jen zítra jdu k doktorce s malou-chrchlá a má horečky

reagovat Miska3101 29.3.2009 19:57  7%    +  -

avock: a jak tobě?

reagovat avock 29.3.2009 19:48  68%    +  -

tak jak se holky vede?

reagovat renda17 22.3.2009 16:40  8%    +  -

ahoj já si myslím že trapný to určitě nebude klidně bych mu řekla že sem myslela že nemá zájem a tak jsi se neozívala ale určitě bych to skuskila uvidíš jak to dopadneLucka:

Anonym 22.3.2009 15:18  1%    +  -

Ahojky,mám problém..Asi před 3 měsíci jsem si psala s jedním klukem,pak šli ven a několikrát se líbali ,pak si zase psali ale on si nejspíš začal myslet že o něj nemám zájem pač jsem mu vůbec nepsala a byla odtažitá,a včera jsem se s ním potkala a zjistila že ho chci co mám dělat nebude ted trapný když mu napíšu a co mu mám napsat??? Díky :-*

reagovat renda17 21.3.2009 22:31  8%    +  -

Ahojte holky přeju vám pěkný večer potřebuju trošku poradit našla jsem si nového přítele je všechno ok ..prostě jak má výt jsem spolu skoro měsíc a ještě jsem si nedaly pusu žádnou a prostě mi to vrtalo hlavou takjsem se ho zeptala proč mi ji třebas už nedal nebo takhlens a on mi řekl žeprý to nechává na dívce jak mu ji dá a já ted envím jelikž jsem neměla přítele přes půl roku jak to dopadne a nevím zdaly ho mámpolíbyt normálně na tvář nebo i francouzky potřebuju nutně poradit jelikož se zítra uvidíme ajá nevím co dělat on to totiž vážně nechá na mně jak jsem zjistila....

reagovat ta_ita 11.3.2009 19:57  44%    +  -

Radka37: no chce se to nějak rozumně navštěvovat, ani moc ani málo ...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Problémy s láskou
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si