Kittlova mast

Kittlova mast je prý skvělá na klouby. Máte s ní nějakou zkušenost?
3.5.2008

Diskusi založil(a) 3.5.2008 Danan

 
 

Anonym 26.2.2018 14:20  1%    +  -

Ahoj,nemate někdo skušenosti s touto masti na zanět sedaciho nervu,popřipadě nevite někdo nějakou radu co pomuže.Injekce,kapačky ruzne cviky ,masti vše selhalo.Nežiju ale přeživam.Za každy nazor a radu moc děkuji.

Anonym 24.1.2010 5:46  1%    +  -

mela jsem 8roku odporny ekzem na dlanich,utratila spoustu penez po doktorech a za ruzne masti,a nic mi nikdy nepomohlo.jakmile jsem zacla pouzivat kittlovu mast,me dlane se uzdravili a i vlasy mi prestali padat:-)).diky moc,tomu kdo ji vymyslel.
jitka

reagovat Lijoki 2.8.2009 19:13  5%    +  -

Janča: Ahoja, Kittlovka je takový ´všehoj´. Kromě klolubů, šlach a svalů je dobrá i na kůži. Já jí hojím různé začínající ´pupínky´ i svědivé lišeje. Každý jsme ale jiný, proto bych doporučila mazat nejprve jen malý kousek postižené kůže. Ještě upozornění - mast obsahuje síru. Může obarvit do žluta oblečení nebo povlečení. Tak na to myslet. Někomu může taky ´nevonět´ ...
Jinak vřele doporučuju. Je přírodní, účinná a při tom ne drahá.

Anonym 28.7.2009 21:31  1%    +  -

Má někdo z ní pozitivní výsledky na akné? Janča

reagovat Jarka58 5.6.2009 0:34  43%    +  -

tedˇ mě dost často bolí koleno nejvíce při chůzi ze schodů nevím co to je ,ale našla jsem Kittlovu mast , kterou jsem dostala a ještě nepoužila a namazala koleno.Bolest přestala,zatím to je super.

Anonym 1.4.2009 6:49  1%    +  -

Včera jsem si ošklivě vyvrkla kotník (v jednu hodinu odpoledne), bolest po chvíli přestala a normálně jsem chodila a jelikož jsem těhotná, ani jsem nejela na rentgen. Doma máme v lednici Kittlovu mast (přítel je zedník a pomáhá mu na bolavá ramena), takže jsem si večer v osm hodin kotník namazala. Bolelo to jako čert, mám namodralý otok a nemohla jsem se na nohu vůbec postavit, brečela jsem bolestí. Kotník jsem stáhla obinadlem a v deset hodin šla spát. Ráno v pět mi přítel kotník namazal znovu, namodralá barva zmizela, ale bála jsem se postavit. Za hodinu jsem ale potřebovala na záchod, přítel už odjel do práce, takže jsem si pomalinku stoupla a světe div se, dopajdala jsem na Wc :-) Zatím to nebolí, čeká mě návštěva u endokrinologa, takže bude test jestli dopajdám, ale vypadá to, že to nejhorší mám za sebou .

reagovat Danan 12.6.2008 22:05  19%    +  -

petra: Ahoj, co konkrétně jsi s kolenem měla? Mě by zajímalo, jestli to pomáhá na artrozu

Anonym 12.6.2008 21:47  1%    +  -

mám s kittlovou mastí velice dobré zkušenosti,po úrazu mě doktoři chtěli operovat koleno,každý den půl roku jsem si ji mazala poctivě každý večer a tak jsem si dala koleno bez operace dohromady.petra

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kittlova mast
Diskusi založil(a): Danan
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si