Víden-Prátr-atrakce

Prosím,nemáte někdo ponětí nebo odkaz kde získám aspon trochu přehled o cenách na atrakce?Myslím v eurech at vím na co se připravit.
22.5.2008

Diskusi založil(a) 22.5.2008 ikka

reagovat ceny 29.7.2010 12:03  1%    +  -

ceny jsou slabé atrakce pro děti od 3-5let 1-3 eura trošku odvážnější atrakco jako třeba od 8-12 jsou 3-5 euro a 3 hlavní atrakce (koule na gumách,ruské kolo,117 metroví řetízkáč) stojí 10 euro příjemnou zábavu

reagovat Atapama 17.7.2010 9:56  36%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat mmm 1.5.2010 8:21  1%    +  -

ja jako vubec nechapu o čem se tady bavity

reagovat lukass 1.6.2009 19:12  1%    +  -

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjj

reagovat hafinka 8.7.2008 20:48  1%    +  -

ahojky

reagovat ikka 21.6.2008 16:34  25%    +  -

ikka: """"Ceny byly """ to víš ještě jsem dnes měla službu tak mám zavařený mozek

reagovat ikka 21.6.2008 16:33  25%    +  -

Venda1: Ahojky,holky už mám z Prátru doma.A jsou neskutečně nadšené ,atrakce,lidi a taky turecké fanoušky mám nafocené.Ceny byli takové jak jsi psala ,přivezly ještě penízky zpět tak se tam někdy vydám s nimi taky prostě fotily všechno a využily atrakce které u nás nejsou.Dík za předchozí rady.

reagovat ikka 2.6.2008 18:17  88%    +  -

Venda1: Děkuji holky jedou až 20.6 a protože mám novou práci tak dostanou kapesné trooooooooooooooochu větší.

reagovat Venda1 2.6.2008 8:18  100%    +  -

ikka: Ahoj, nevim, jestli uz tvoje holky v Pratru byly, vcera jsme tam s detma vyrazili taky, tak jsem ti trochu mrkla na aktualni ceny:
vetsina se pohybuje od 2-5 € (ty "odvaznejsi 4-5,-€), atrakce, co jsou pro mene lidi (cca. 6-8 lidi) stoji pak kolem 8,-€. Je to tam ted moc hezky zpraveny, cetla jsem o tom jen v novinach, ale malokdy tam chodime, tak jsme vcera obdivovali...

reagovat Venda1 28.5.2008 8:09  43%    +  -

ikka:Neboj, v takovyhle situacich se drzi spolu... Dokud se nezakoukaji do stejnyho kluka...

reagovat ikka 27.5.2008 22:06  28%    +  -

Venda1: Díkybude už ted se nemůžou dočkat,jen jsem zvědavá v jakém budou "duchu" někdy by se láskou snědly a někdy zabily pubošky dvě.

reagovat Venda1 27.5.2008 20:51  40%    +  -

ikka: no jeste ze tak, to bylo o chlup s tema Rakusakama...

Ja to chapu, delala jsem si taky jen srandu. Dovedu si predstavit, co jsi zazila, pamatuji si, cca. pred 15-ti lety to bylo uplne maso... Jako student jsem si sem vozila z CR i praci prasek, no necuchali si na hranicich k tomu, jestli to neni nejaka droga...? Jednou mi v zapalu prohlikdy polamali ve vlaku velikonocni zajice, co jsem vezla nasim do CR. To jsem je teda ale pekne donutila k omluve. Me o prohlidky nejde, to je jejich prace, ale JAK se k cloveku chovaji.. Ver mi, ze to je ale ve vsech statech stejny... Pocitujes to tak jen na techto hranicich, ale takovi Polaci nebo Ukrajinci atd. to maji v blede modrem i na ceske strane...

My pojedem do CR ted na obcanky, manzel ma pas nedavno propadlej a to uz nestihneme obnovit.

Tak at se male /teda velke/ v Pratru libi!!!!

reagovat ikka 27.5.2008 16:58  28%    +  -

Venda1: jezdili jeme přes Rakousko a vždy jsme měli problémy,teda my osobně konkrétně jen jednou ale v autobuse pokaždé při kontroláchi když na druhou stranu je to jejich povinnost,ale třeba nechali na hranicích vystoupit pána který měl o 2 krabičky cigaret víc.pustili jej až po 2 hodinách a tak jsme tam čekali.

reagovat ikka 27.5.2008 16:55  28%    +  -

Venda1: Díky moc za informace ale stejně raději pošlu jen holky jo a RAKUŠANÉ NEJSOU AROGANTNÍjen pohraničník který mě s dcerou nechtěl pustit na wc a dvouletá dcera to nevydržela.....

reagovat Venda1 27.5.2008 16:21  39%    +  -

To byla ted rychlovka: prave jsem mluvila s rakouskym inspektoratem pohranicni policie v Drasenhofenu (to je prechod Mikulov v Cechach), a ti mi potvrdili, ze pro obcany EU plati i po dobu trvani EM vstup do Rakouska a vyjezd z Rakouska platny obcansky prukaz. Pouze pro necleny EU a zamori musi mit pasy.
Takze ted to tu mas spolehlive, a doufam, ze to odvolas s tema arogantnima Rakusakama....

reagovat Venda1 27.5.2008 16:13  39%    +  -

ikka: ...arogantni Rakusani...?
Zavolam tu na policii, reknu ti pak, jak jsem dopadla (jedem taky do Cech, tak abychom nestravili spolecny vikend na hranici).

reagovat ikka 27.5.2008 14:32  28%    +  -

dormika: Ale nevíš kde bych o tom našla?Na netu nevím kde to zjistit.A myslela jsem že na pasovém to mají 100%

reagovat ikka 27.5.2008 14:30  28%    +  -

dormika: Jenže nám na pasovém řekli že si to Rakušané vymohli a tak nevím,ale raději to neriskuji jelikož Rakušané jsou arogantní a nechci trčet někde na hranici.

reagovat dormika 27.5.2008 8:05  5%    +  -

ikka: nene to jsi špatně pochopila. Během EM sice budou zvýšené kontroly na hranicích, jako za stara. Ale rozhodně stačí OP, nemusí být nutně pas.
Bylo o tom ve zprácách i v novinách.

reagovat Venda1 25.5.2008 20:40  39%    +  -

ikka: tak to jsi v poho... Ja pisu zatim nasim detem (6+8) pri vetsich akcich vzdy cislo myho mobila na ruku propiskou...
V Pratru nic moc jinyho nez atrakce pres den neni...(jedinne Prater- park, hned vedle, na behani atd...) Ke stadionu se muzou zajit mrknout, je to za rohem, a "lehke devy & co." se objevuji v Pratru az po setmeni....
V tomhle veku bych si starosti nedelala, aspon zaziji peknej frmol...

reagovat ikka 25.5.2008 19:44  28%    +  -

Venda1: Teda to je vyzbrojím mladšímá 14 a starší 17.Jen doufám,že je budou zajímat atrakce a ne jiné......

reagovat Venda1 25.5.2008 17:43  39%    +  -

ikka:Myslim, ze neprijemne zazitky mit nebudou. Spis jen to, ze tam bude narvano atd... Ani nevim, kdy tu jake zapasy jsou (neco je i mimo Viden), ale turisticky tam bude urcite rusno. Vzdyt fotbalovy stadion je v Pratru...

Zas to treba muze byt zajimavy, kdyz se projdou pro Fan Maile a zazijou atmosferu EM.
Nevim, kolik je detem, ktery jedou, let, ale v kazdem pripade je muzes vyzbrojit proti straceni nebo zabloudeni...

reagovat ikka 25.5.2008 13:45  29%    +  -

Venda1: A myslíš že bude i Prater tak narvaný?Jedou 20.června.Jsou to děti tak at nemají nějaké nepříjemné zážitky.

reagovat ikka 25.5.2008 13:42  29%    +  -

Venda1: No právě škola pořádá výlet pro děti kteří se učí němčinu jednodenní zájezdy a letos to tak vyšlo...taky mají obavy že jim ten zájezd klekne ,jenže cestovka hledí na zisky.

reagovat Venda1 25.5.2008 12:52  39%    +  -

ikka:...no dobre ze to pises, to jsem vubec nevedela, a behem cervna se chystame na otocku do CR, tak abych nebyla na hranicich kvuli pasum prekvapena...Co vim, chteji zase udelat kontroly na dobu EM, coz chapu: ne kvuli cechum, nybrz lidem z dalsich statu, kteri pres CR prijizdi...

Tady je kvuli EM ted strasny vzruso, hruza... Samozrejme se obavaji vsichni i Huricans, snad se to obejde bez nich. Nicmenez tu bude pekny naval. Plno silnic i kvuli Fan Maile zavrenych, hlavne v centru, takze zacpy a chaos je predprogramovany...Veskery presonal v nemocnicich a pozarnici a policie dostali zakaz dovolenych.
Myslim, ze v tom obdobi to neni zrovinka idealni sem jet (pokud se nejede rovnou na fotbal).

reagovat ikka 25.5.2008 10:19  29%    +  -

A opravdu neplatí žádná vyjímka ....do konce června na pasy a potom opět jen občanky.Děti měly jet,ale plno jich odhlásili protože kvůli 1 dni se pas nevyplatí dělat a ikdyž je to zájezd dětí do 16-ti let tak bohužel.

reagovat ikka 25.5.2008 10:17  29%    +  -

Venda1: jj,máš pravdu,dokonce si Rakušané vymohli,že pži konání EURO se bude jezdit s PASY a občanka neplatí.......Byla jsem z toho paf,kvůli dni v Práteru si vyřizovat pas za 600?Nejsme cestovatelé takže jedou jen dcery samy..ale těšila jsem se....no až budou někdy penízky třeba to vyjde...

reagovat Venda1 25.5.2008 8:11  39%    +  -

Temi:Koukam, ze jsi primo od "pramene"... Mate novy - externi transport? Je to vyhodnejsi?

Co mi, jako spotrebiteli, trochu vadi na ceskem pive je, ze po uzemi CR maji normovane jine lahve nez tady. Takze kdyz si dovezu z CR normalni bezne pivo, lahve tu proste nemuzu vratit, neb nemaji ten stejny tvar jak v CR (az na Krusovice...)...Prooooc to?

Sice trochu odbocka od Prateru.... ale napada me jedno: kdo sem pojedete, nejezdete v tydnech od 7.6. do konce cervna, pokud nechcete vylozene na EM ve fotbale.... Vse preplnene....

reagovat Temi 24.5.2008 23:16  100%    +  -

Venda1: Donedávna jsme mu to pivo z Čech zaváželi my - cca 15 let, ale v Budvaru se dělá už přes rok nová politika, tak už zaváží jiní...

reagovat si.ssi 24.5.2008 12:33  13%    +  -

já tam byla v létě 2006 a atrakce se pohybovaly kolem 5 eur. Já si nejvíc oblíbila Donau Jump, úžasná vodní skluzavka

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Víden-Prátr-atrakce
Diskusi založil(a): ikka
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si