piercing do pupíku

ahoj chtěla jsem se zeptat zda někdo máte ozdůbku v pupíku.
chci si to nechat píchnout již dýl, ale mám velký strach z bolesti i když si to třeba nechám opíchnout.
pak nevim zda jít do studia nebo do nemocnice na ambulanci.
další otázka asi je ta jak se o starat, aby to moc nehnisalo.aby se to co nejdřív zahojilo.
Bára
26.5.2008

Diskusi založil(a) 26.5.2008 barunka1985

reagovat MiChell 21.12.2015 20:08  5%    +  -

Dobry den, mam piercing v pupiku presne 4 mesice a vylezl mi z toho kousicek jakoby masa ktery tam visi. Je to v poradku? Mam celkem obavy. Nevim co s tim. Prosim o radu, dekuji.

reagovat Andrejjkaa 30.6.2015 22:04  5%    +  -

Já jsem byla taky ve studiu. Přece jenom tam mají větší zkušenosti než doktor.

reagovat gggirl 20.6.2014 10:57  5%    +  -

Ahoj, nebolí to niujak výrazně. Jak se o to starat ti poradí ve studiu. K lékaři bych rozhodně pro píchnutí nechodila. Ale zase nevím odkud jsi a zda tam máte nějaká kvalitní studia?

reagovat Radunka28 1.6.2012 8:09  49%    +  -

Týnuš: už ho mám,4měsíce bolelo to,ale dalo se to vydržet.šperk jsem zkusila vytáhnout až teď po těch 4měsících.čekala jsem až se mi to pořádně zahojí.každej den to umívám antibakteriálním mýdlem,3% roztokem peroxidu a roztokem kuchyňské soli.zatím vše v poho,akorát mi z toho občas vyteče kapička hnisu

reagovat Týnuš 31.5.2012 20:55  5%    +  -

Radunka28: Ahoj :) Každý to má jinak, ale třeba já s pupíkem neměla žádný problémy. Píchnutí vůbec nebolelo (vše je o psychice), a starání o to taky nebylo náročné. Každý den sem ho umývala řepíkem a občas namazala framikoinem. Ozdůbku jsem vyměnila až po měsíci abych jí mohla umýt celou. Dřív ji nevyndavej..! Jinak běž do toho. .;) a nečti si tady ty stránky..taky jsem to dělala a jak tu všichni píšou že to bolí tak jsem z toho byla akorát vystrsevaná. Pak se budeš smát protože to nebolí.! ;)

reagovat Radunka28 21.1.2012 13:55  48%    +  -

Ahoj.přemýšlím o piercingu do pupíku,ale bojím se té bolesti.asi je to s tím piercingem náročný četla jsem někde na netu,že se pořád musí měnit ložní prádlo,2-3x denně čistit ten piercing.to si tu ozdobu hnedka(nebo pár dní)po vpichu vyndám a čistím ji?a co když se mi ji pak nepovede správně dát do té dírky?

reagovat Ifet 26.2.2011 11:25  5%    +  -

black-berush: skoč si tam, kde ti to píchali, poradí ti nejlíp..a když ne tam, tak bych šla prostě k doktorce..

reagovat black-berush 15.1.2011 21:50  5%    +  -

Potřebuju poradit, na dolní dírce se mi objevila cca po 4 měsících boulička naplněná krví, nejde odstranit ani propíchnutím, jen z ní jde trochu krve.. prosím co mám s tím dělat ??

reagovat Lussyw 15.1.2011 19:55  5%    +  -

Ahojky piercing v pupíku mám už od 18.10.2010 takže 3 měsíce... nechala jsem si píchnout na chirurgii, kde mi to umrtvily a ani to vubec nebolelo! otoky nějak nebyly hnis mi vytekal... ale dnes sem mi udelala i boule ... podle mí mamky prej mám ten hnis uvnitř.. tak si nevím rady... ted jsem to namazala framykoinem a uvidim... nemuzu mit potom treba otravu krve?

reagovat Rendous 11.1.2011 17:49  36%    +  -

ahojky ve spolek tak sem si konečně nechala píchnout pupík jak dlouho se vám hojil mám ho celý červený a bolavý auvejsky,auvejsky

reagovat cikinka8895 15.4.2010 22:43  5%    +  -

Dobře já to zkusím ...děkuji

reagovat Zuzinna 14.4.2010 22:24  39%    +  -

cikinka8895: Jej to vysušuje dojdi k dr ať ti napíše mastičku framikoin.(je to na předpis).To je nejlepší... a hlavně hojí se to dlouho.ALe já když jsem si někde zatrhla či zavadila tak jsem vždy sáhla po framikoinu a bylo to ok..

reagovat cikinka8895 14.4.2010 21:15  5%    +  -

Ahojky =)já jsem si nedávno nechala píchnout pierc do pupíku,ale trošku mi to hnisá a kolem mi práská kůže..mám to i trochu červený...každý den si na to dávám peroxi...nevíte čím to může být?Nebo si na to mám koupit nějakou mastičku?nebo si to mám desinfikovat něčím jiným než peroxidem???Poradte mi prosím

reagovat Zuzinna 2.4.2010 14:57  31%    +  -

Natunka:Ahojik to už asi máš v pupíku naušničku..ALe já byla u chirurga a nic mi neumrtvil.. to nedělá..Teda aspoň ten náš tady..Ale jak mi to vzal do kleští tak jsem nic necítila..Ani jsem nevěděla že to píchnul..A já k němu šla čistě z higienických důvodů..Než v nějakém špinavém salonu...

reagovat marrina666 4.11.2009 19:14  5%    +  -

ahoj, koukám, že poslední příspěvěk je z konce srpna, ale snad mi někdo poradí..přemýšlím, že si nechám píchnout pupík..moc se mi to líbí..neznáte dobrej salon v praze?..jediný, co mě napadá je uzi..ale osobní zkušenost nemam..jedná se mi hlavně o hygienu a celkovej přístup..děkuju moc za odpovědi :)

reagovat nadetka 26.8.2009 12:57  14%    +  -

skutro: Mně to stálo 1300,- se šperkem, ale krásným

reagovat Natunka 20.7.2009 18:57  5%    +  -

ahojky já pujdu k chirurgovi..precejenom ten piercing pupíčku umrtví..a neni treba mit z neceho strah..

reagovat cucek 19.7.2009 21:58  5%    +  -

Cina2: Ahoj, určitě stačí salon a není nutno otravovat chirurga:)

reagovat skutro 10.6.2009 17:55  5%    +  -

Betthynkha: já to měla za 700,- i se šperkem.

reagovat ta_ita 7.6.2009 17:16  17%    +  -

Betthynkha: mě to píchnul kamarád tater piercer u něho doma cca za 200, už si to nepamatuju a šperk jsemsi koupila´zvlášť .. ale myslím, že i ve studiu by ses mohla vejít tak do 500 nebo okolo 500 i se šperkem.

reagovat Betthynkha 7.6.2009 8:24  5%    +  -

Ahoj chtela bych se zeptat kolik tak stoji piercing pupku?

reagovat Cina2 1.6.2009 19:56  5%    +  -

ahojky je lepčí zajít si píchnout piercing do pupíku na chirurgii nebo v saloně?????

reagovat boyboy 22.3.2009 19:35  5%    +  -

:-)
mě se to docela líbí mít v pupíku kousek leského předmětu, zvyšuje to eroticku hladinu.... Ale nikde tu nevidím nikoho kdo by psal, že s tím měl problémy. Opravdový problém totiž nastane, když je tam docela malinká pupeční kýla - to se vůbec nemusí dopředu totiž poznat. Navenek to nemusí hnisat, ale střevní klička, která o to z druhé strany neustále zavazí je v permanentním zánětu a ten odtéká do břicha....To není vůbec žádná sranda, hlavně proto, že to bývá tak malé, že to neukazuje na žádné jasné příčiny a ani doktor si s tím po nějaký čas (nežli se to rozjede tak, že to vlastní imunita už nezvládne)neví rady - můžou se na to dávat antibiotika horem dolem a stejně to nakonec zkončí kudlou na pohotovostní chirurgii... To je ta stinná stránka a je úplně jedno, jestli to píchne Julča uklízečka po směně, nebo MUDr. a jestli je to z oceli, nebo zlata. Takže jdětě do toho!

reagovat mishellkaa 9.2.2009 17:29  5%    +  -

boli to dokopy 4sekundy je to pohoda,uplne..len ako komu sa to prijme

reagovat ta_ita 22.1.2009 14:01  8%    +  -

já mám piercing už několik let ... 4 roky určitě, dělal mi to přítel kamarádkx u sebe doma, ale je to profi tater piercer.. a jako docela to bolelo, to jo .. ale třeba s hojením jsem nikdx neměla vůbec problém. žádnej hnis. to fakt musím zaklepat!! ale prvních několik týdnů jsem si umývala pupek mýdlem Protex a taky jsem si čistila ranku slivovicí a když už to bylo z čištění moc vysušené, zakápla jsem ranku dětským olejíčkem .. a fakt paráda, nikdy ani kapička hnisu

reagovat andrejcinka20 22.1.2009 11:39  5%    +  -

kdyz pupik hnisa nebo jsou problemy snim tak skuste masticku ichtijol nebo nejak tak je to cerna masticka ale je suprova staci namazat a hned vytahne hnis a je klid.taky jsem mela s pupikem asi pul roku problemy pak mi to znama doporucila a za 2 dny byl klid!

reagovat Lutzka 3.12.2008 7:00  5%    +  -

O studiu v Brně nevím, ale určitě do toho jdi! Co se týká tý bolesti, tak neni třeba mít strach. Vrtání zubu je určitě horší. A u ženskýho pupíku je to snad normál, že se zkrášluje jedině bolestivě.

reagovat Lolaaa 8.11.2008 20:29  5%    +  -

Ahojky,chtěla bych si na vánoce nechat píchnout piersing do pupíku...potřebovala bych poradit.Nevíte o nějakém dobrém studiu někde v Brně ?brzy tam pojedu a nevím kam bych měla jít....a ještě se chci zeptat z jakého materiálu je to nejlepší a jestli propíchnutí bolí...mooc děkuju za odpověd :-)

reagovat Lucik33 2.9.2008 15:01  10%    +  -

barunka1985: Propíchnutí vůbec nebolí, neboj...jen je to pak asi individuální s tím hojením. Já nemám už vůbec žádný problém

reagovat barunka1985 31.8.2008 16:42  5%    +  -

tak se na to chystám, v půlce září až se vrátim z kurzu, kde budu sportovat se chci zajít kouknout do salonu.
jen ta bolest mně trápí...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: piercing do pupíku
Diskusi založil(a): barunka1985
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si