do Bulharska autem

Chystáme se na dovolenou do Bulharska
autem máte li někdo nějakou zkušenost s tímto cestováním přijďte se podělit budu ráda za každou radu na co si dát pozor
27.5.2008

Diskusi založil(a) 27.5.2008 Lucošek

reagovat Centrix 6.2.2015 21:13  73%    +  -

A letos jedeme znovaaaaaaaaaaaaaaa......

reagovat Centrix 16.4.2013 17:51  95%    +  -

terezie79: Tak mého manžela bych nedonutila do letadla. A proč???? Nechce totiž strávit celou dovolenou na jednom místě...a v tom má pravdu. Jezdilo se pořád někam na výlety. Auto je auto.

reagovat Centrix 13.8.2010 18:30  89%    +  -

Molly: No, joooo, když se to se.., tak se to ....!!!!

reagovat Molly 13.8.2010 15:54  29%    +  -

Centrix: už nic, se to dokonale. Já jsem zánět rohovky léčila přes 3 týdny, manžel se zubama chodí ještě pořád a auto pobylo v lázních za moje peníze na dovolenou a dle všeho to ještě není všechno . Minulý týden jsme byli na tchánů chalupě, a počasí "báječné". Zato tento týden, že čučím v práci pere každý den a vedro na padnutí.

reagovat Centrix 22.7.2010 12:56  99%    +  -

Molly: TAk snad se to, už dos*alo, ne???
Ceny? Co Tě zajímá?? Palačinky, 2 leva, kukuřice na pláži 2 leva, na městě 1,50 leva, v Obzoru dokonce 1 leva!!!
Pivo na pláži skoro 3 leva, v obchodě 0,99leva, rajčata 1,50 leva............

reagovat Molly 21.7.2010 21:25  23%    +  -

Centrix: ahojky - jak vypadají ceny? vloni jsme nebyli, ale teď se chystáme, pokud se zase něco nestane (zuby, oči, auto - vše se se*e)

reagovat Centrix 12.7.2010 21:36  95%    +  -

Tak jsme z Bulharska doma....bylo tam božsky!!!!

reagovat Centrix 17.4.2010 8:23  100%    +  -

Tak co? Nikdo se koncem června do Bulharska nechystá?

reagovat Molly 30.10.2009 11:56  32%    +  -

Centrix: ani ne, to je na mně moc brzo, byla by mi zima. Jsem od Přerova, a byli jsme vloni a předloni

reagovat Centrix 30.10.2009 9:55  100%    +  -

Kočulky, tak se chystáme příští rok konečně do toho Bulharska....chceme vyjet 23.6. nepojedete taky někdo????? My jsme od Zlína, ale nemusíte být poblíž....klidně i odjinud....někde se potkáme.

reagovat Centrix 28.7.2009 11:48  84%    +  -

ta_ita:

reagovat ta_ita 28.7.2009 11:43  26%    +  -

mc vám všem děkuju za odpovědi ... ale nákonec to vypadá tak, že pojedeme do chorvatska, jestlii vůbec někam pojedeme .. a ještě nám někdo poradil, že na letišti maj cesovky nějaké svojé budky a že se občas stańe, že jim nškdoo na poslední chvíli odpadne a pak ten zájezd prodaj strašně levně, tak se na to půjdeme ještě zepatat a kdyžtak byhom šli s kuframa na letiště a lačně čeakli na nějaké odpadlíky nooa při nejhorším se vrátíme s nepořízenou domů, letiště máme tady kousíček

reagovat Centrix 13.7.2009 22:08  62%    +  -

ta_ita: Ono to pěkně postupem krize rostlo...já měla vyhlídnutý domek...nechtěla jsem být v hotelu, penzionu či něčem podobném přeplněném lidmi......a začínal na necelých 1500,- !

Kdybych si vzpoměla na adresu .. vím, že tam byla LIMBA...zkuz cz, com, sk?????

reagovat ta_ita 13.7.2009 21:58  21%    +  -

Centrix: díky:) a můžu se tě zeptat na ceny jestli si pamatuješ? jen tak orientačně .. :)

reagovat Centrix 13.7.2009 21:20  62%    +  -

ta_ita: My chtěli taky tím směrem a koukala jsem, že je tam spoooousta ubytování. Určo najdete!

reagovat ta_ita 13.7.2009 20:22  20%    +  -

klouzek: moc dík za tip a snahu, ale na těch jejich stránkách si toho asi moc nepřečtu :( ale kdyžtak zkusím něco vygooglovat ..

reagovat ta_ita 12.7.2009 20:05  20%    +  -

ahoooj jak to tajk čtu, tak jste všichni asi poměrně zkušení v bulharsku:) chci se zeptat .. s přítelem jsme si našli levné letenky do burgasu.. myslíte, že si tam na místě najdeme nějaké fajn ubytování za fajn cen?:) buď přímo v burgase nebo někde blízko...

reagovat Molly 7.7.2009 22:36  33%    +  -

Mája : Slovensko - dálniční, lze i za české, ale vloni to brali kurzem 1:1, to 150 SK -teďka mají eura, kolik to bere nevím. Mám dojem že byla na týden, ale už nevím přesně, dálniční v Maďarsku, nejlíp vycházelo 2x 4 dny, myslím že po 8 €, ale zatím každý rok zdražili. V budkách na bývalých hranicích, domluva v pohodě. Pokud pojedeš přes Srbsko, tak tam se vybírá na několika úsecích - jestli pamatuješ jak to dřív bývalo v Itálii. 2x 5 eur, 1x 13 a mám dojem že ještě jednou, ale to si nejsem jistá. V Bulharsku musíš mít dálniční na každou cestu I.třídy, což je v podstatě každá. Koupíš ji na hranicích, a velkých pumpách a poště - pozor v so+ne nedělá. Pokud budete víc než týden - což určitě ano, tak se nevyplatí taktizovat, ale koupit tu dražší, teď nevím, ale byl to cenově dvojnásobek té nejlevnější.A určitě je kontrolují, poliši aspoň v Bulharsku směrem jih na té magistrále stáli xkrát. Na vzdálenost je to zhruba stejně jako přes Rumunsko, ale tam se víc trckáš po dědinách. Měj nachystané drobáky pro vlezlé děcka do na semaforech mejou okna, aby ti neobešli auto. Ale už je možná spacifikovali, tuhle info mám starou 2 roky. My jeli vloni i předloni přes Srbsko, a až na ty bláznivý turky co se vraceli domů z prázdnín pohodička. Cestou tam jsme vyjížděli v sobotu brzo ráno, což se mi osvědčilo, silnice byly skoro prázdné. Jinak bacha na obchvat Budapeště, ať na něj včas najedeš. BĚLEHRAD je v pohodě, dobře značený, jela jsem já a dokonce v odpolední špičce. Sofie je na tom hůř, ale dá se. Jestli nemáš navigaci, nehleď na pár km navíc a opět včas najeď na obchvat ( i když půlnoční prohlídka centra Sofie taky není k zahození, pokud se tam nemotáš jako my skoro 2 hodiny - místní obyvatelé nás systematicky navigovali na starou silnici.) Ale zvládli jsme to. Nebála bych se toho. A bacha na značení benzínu v Maďarsku, to je zážitek sám, natankovat ve 4 ráno. V Srbsku jsme byli v poho, stavěli jsme na větších pumpách, tam byla obsluha. když jsem porovnala hradu kartou a směnu eur na dináry, tak rozhodně platit kartou - už jenom ty zmatky směna-úhrada tfůj
Tak šťastnou cestu bez nervů.

Anonym 7.7.2009 12:44  1%    +  -

Zlatuška: Ahojky Zlatuško, prosím , chystáme se letos poprvé do Bulahrska, a nevíme kudy je to nejlepší!! Čtu si různé diskuze, ale potřebovala bych vědět kde se co platí , kde se kupují dálniční známky, placení mítného atd.. Tak jestli můžu otravovat a poprosit tě. Děkuji za každou zprávu, Mája klíďo napiš na můj e-mail maja.cizkova@seznam.cz

reagovat Centrix 3.7.2009 22:32  59%    +  -

vergelka: Přeji příjemnou a bezproblémovou cestu!!!!
My letošní dovču zrušily kvůli krizi.
Ale příští rok pojedeme, tak pokud si to chcete zopáknout, tak můžeme jet spolu.

A jak se vrátíte podej PROSÍM hlášení co a jak!!!

reagovat vergelka 3.7.2009 10:27  30%    +  -

Ahoj! To jsou tedy vyhlídky.
My vyrážíme dnes v noci, ale jedeme přes Rumunsko, tak snad to čekání nebude tak příšerné... máme ještě docela malé děti

reagovat Molly 3.7.2009 7:54  32%    +  -

tinunka: jeje tak s tím jsme se potkali taky- ale cestou zpět. Oni pak jedou zase nazpět na konci srpna - to jsme se s nimi srazili na hranicích. Na Srbsko-Maďarské jsme stáli 6 hodin v takové šílené bouřce, že to bylo až neuvěřitelné. Holka říkala, že takové blesky ještě neviděla.
Ale kdyby na ně nenarazili, tak to bude rozhodně rychlejší. My jsme toho využilitak, že můj si sklopil sedadlo (byla noc) a spal, a já jsem poskakovala v koloně. čímž si odpočal a pak už jel dál on. Tohle je vyloženě smůla - oni si totiž Turci vezou z Německa atd. dětičky na prázdniny. Vloni zpět byly 3 auta v příkopě na střeše - mají drahé silné auta a jedou ja ho*vádka.

reagovat tinunka 3.7.2009 7:42  5%    +  -

Zrovna hledám co se děje na hranicích.Rodiče už jsou 26hodin na cestě.5 hod stali na srbských hranicích a teť to same na bulharských.Sami turci.Prej pracují v německu holandsku a vracejí se domů na dovolenou,nevím ale je to prej teť každý den,naši a moje dcera jsou na nervy,Jestli to není lepší jet přes rumuny.Já už jela tak i tak a vzjde to nastejno,vždy jsme měli cestu dobrou a klidnou.jinak v bulharsku je ráda tam jezdím ,lepši než v řecku nebo v chorvatsku,moře pěkné a všude živo a a levno jsou na urovni vše čisté pěkné a to jezdíme,tak že si ubytování hledáme samy hned u moře

reagovat bambuca3314 22.6.2009 8:45  30%    +  -

Molly: dacia logan dobrý autí

reagovat vergelka 15.3.2009 12:12  37%    +  -

Centrix: Ahoj, my jedeme 4.7. a jsme také od Zlína a určitě by bylo lepší ve dvou

reagovat Centrix 3.1.2009 23:02  43%    +  -

Zdravím kočeny, jsem od Zlína a chystáme se autem do Bulharska asi okolo 25.6.2009....nepojede někdo??? Bylo by lepší jet ve dvou.

reagovat Lucošek 23.10.2008 18:07  5%    +  -

jojo je to tak my jeli autem a už přemýšlíme kam pojedeme v létě AUTEM ale je to na každém my rádi cestujem

reagovat Molly 22.10.2008 19:17  30%    +  -

anahareo: věc názoru - otevřená letenka není pro každého .... resp. ne každý na ni má ... a být uvázaná jak čokl u boudy, dík to nemusím. A brát si auto z půjčovny je to každého věc - no a otevřeně - věc jeho peněženky.

reagovat anahareo 22.10.2008 17:35  5%    +  -

ahojky, noo do bulharska autem, to musí být cesta:) ja co jsem mela možnost okusit letadlo tak jedine už letecky!pohodlíčko, rychle na míste. pro všechny cestovatele doporučuju stránku www.ocestovani.cz

reagovat Lucošek 9.9.2008 17:51  5%    +  -

Molly: no já bych to taky neměla spočítané ale můj chlap si to všechno schovával
a už to počítal
tak jsem tam už dala pár

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: do Bulharska autem
Diskusi založil(a): Lucošek
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si