Přeměna

Najdou se odvážné ženy na kompletní přeměnu od analýzy obličeje a postavy až po navržení šatníku?
Ostrava, F-M a okolí.
28.2.2005

Diskusi založil(a) 28.2.2005 Sandi

reagovat frutelka 6.10.2013 14:41  5%    +  -

Já jsem absolvovala ve studiu vixens barvovou typologii s líčením atd.,bylo to skvělé, také bych to dala někomu jako dárek

reagovat Jarmilenka 25.1.2013 12:46  5%    +  -

Já bych byla taky nadšená z takového dárku, protože už jsem takový i dostala. Děti mi koupily poukaz na proměnu na www.prodlužko.cz loni k Vánocům, ale ještě jsem něměla odvahu tam zajít

reagovat tamicek 24.1.2013 9:33  5%    +  -

dusaan: Záleží na tom, jak to tvoje žena vezme, ale mě by to potěšilo, takže bych ho přijala s radostí.
Tak co pomohlo? A do jakýho salonu bys jí vzal?

reagovat dusaan 17.1.2013 10:24  5%    +  -

Zdravím všechny ženy tady na diskuzi, měl jsem takový nápad, že bych manželce k jejím narozeninám koupil mimo jiné poukaz na proměnu. Ale pak jsem se zamyslel, neurazilo by ji to?Aby si nemyslela, že seminelíbí taková jaká je. To víte vy ženy je to s váma těžký :D.
Tak co přijaly byste takový dar s radostí nebo naopak?

reagovat Ailean 31.10.2012 14:19  5%    +  -

8 skvělých a výjimečných žen bude po 8 týdnů předávat své životní znalosti a zkušenosti, jak v sobě probudit ukrytý ženský potenciál a jak se díky tomu stát spokojenou a zářivou ženou, která žije naplněný život. Více informací na:

http://zederach.blogspot.cz/2012/10/akce-zeny-zenam-2012.html

START 2. 11. 2012 ovšem můžete se přihlásit i později. I když je tato akce o ženách pro ženy, MUŽI z něj mohou mnohé získat. Tato akce je pro všechny bez rozdílu pohlaví. :)

Anonym 19.5.2011 10:17  1%    +  -

D.. Bang-up :)

reagovat Jarka43 10.7.2009 7:10  5%    +  -

Proměny - Zlínský kraj. Pokud má někdo zájem o proměnu a poradenství ozvěte se. Potřebuji i modelky pro kurzy líčení. Kurzy líčení pořádáme pro kosmetičky i pro vlastní potřebu. Studio TOP IMAGE Zlín

reagovat Janny.S 13.1.2009 21:41  5%    +  -

Já bych chtěla taky změnu ale jsem z Brna

reagovat eve69 28.5.2008 8:07  5%    +  -

ahoj, taky chci přeměnit ze šeredy na něco přijatelnějšího, jsem ale z jižní moravy, resp. Hodonín.

Anonym 25.5.2007 22:32  5%    +  -

Dělám taky proměny s Mk, Zlínký kraj a okolí Uh. Hradiště

reagovat peach 9.4.2006 11:05  13%    +  -

bandorka: ahoj já jsem z Ostravy a ráda bych se přeměnila a není to tam vyhrazeno na roky??

reagovat jammis 9.4.2006 8:48  5%    +  -

https://cz.secure.oriflame.com/consultantServices/business/php/index.jhtml?_requestid=207964

reagovat bandorka 6.4.2006 22:39  13%    +  -

Promeny se delaji po cele republice, napr doporucuji ostravu, kdyztak nechte vzkaz

reagovat klodulka 5.4.2006 9:28  5%    +  -

Milá Sandi,
měla bych velký zájem o vaše poradenství. Psala jsem vám na mail. Prosím ozvěre se, jestli je to ještě aktuální.

reagovat monak 30.12.2005 9:13  13%    +  -

Také bych se nechala proměnit. Jsem z Libereckého kraje.

reagovat Mary Kay 5.9.2005 11:12  5%    +  -

yvetta: ale dostala si poradenství zadarmo, ne?
Víš, já docela chápu, že se ti to nemuselo líbit, měla jsem tu čest vidět některé své kolegyně, u kterých by to pro mě byla ztráta času... ale na druhou stranu, pokud poradkyně opravdu umí svoji práci, tak může hodně pomoci každé ženě a to už je jen na ní, jestli chce používat Mary Kay nebo ne... každopádně ty postupy, které tě na semináři naučí, můžeš používat s čímkoliv, výsledek nebude stejný, pokud použiješ průměrnou kosmetiku, ale poradenství hodnotu má...

reagovat Vera2005 9.8.2005 15:42  5%    +  -

JA BYCH DO TOHO ŠLA TAKY,ALE BOHUŽEL JSEM Z OSTRAVY.K HOLIČI CHODIM MALO A ZROVNA BYCH POTŘEBOVALA PORADIT CO Z VLASY MAM JE TOTIŽ HROZNĚ JEMNE A KDYŽ JDU KE KADEŘNICI ANI MĚ NEUMI UČESAT.

reagovat lucie.black 9.8.2005 12:51  5%    +  -

Sandi: Já jsem z Frýdku- Místku. Mám 24let a docela mě to zaujalo. Jenže teď jsem se nechala čerstvě ostříhat a změna byla dost radikální. Třeba by jsi mi mohla poradit trochu více a zhodnotit jestli jsem to udělala spávně. A je fakt, že bych potřebovala poradit s barvama, to asi nejvíc.

reagovat yvetta 5.3.2005 21:03  13%    +  -

Sandi: Tak to klobouk dolů, jsi první kdo to dělá zdarma. Mne jednou nalákali taky že zdarma a pak mi jmenovali co a za kolik a ještě chtěli abych prodávala kosmetiku.

reagovat Posel 5.3.2005 20:18  13%    +  -

já bych do toho šla,ale jsem z Prahy,takže bohužel....

reagovat Sandi 2.3.2005 13:51  5%    +  -

fati:
Ahoj Fati,
bohužel tě asi moc nepotěším. Jelikož jsem na mateřské a mám celkem problémy s hlídáním, nepřichází pro mne v úvahu, abych se rozjela někde dál po republice. Vzhledem k tomu že máme s manželem 2 děti a dvě německé dogy, je to pro mne opravdu obtížné. Pořád se máme o koho starat a abych odjela byť jen na jeden den, je jaksi nemožné.
Moc mě to mrzí. Na dálku bych ti sice také něco mohla doporučit, ale moc úspěšně to nevidí.
Pokusím se pouvažovat o tom, jak bych ti mohla pomoci, ale opravdu by bylo nutné tě vidět ve skutečnosti, ne jen na fotce.
Jak říkám pouvažuju o tom a dám ti vědět.
Jestli by jsi mi k tomu chtěla něco říct a měla by jsi opravdu tak veliký zájem, napiš mi na e-mail.
Můžeš mi třeba napsat co by jsi ode mne potřebovala za radu, možná by jsme něco přece jen dali dohromady. Tato práce mě velmi baví, takže jsem ráda za každou novou zkušenost. Každopádně ti napíšu adresu a rozhodni se jak uznáš za vhodné.
Pokud budu moct, tak bych ti ráda alespoň trochu pomohla.
Díky za vzkaz a přeju hezký den.
Sandra

sandra.lexova@seznam.cz

Anonym 2.3.2005 11:44  1%    +  -

Sandi:
Ahoj SAndi, zaujala mě tvoje nabídka na přeměnu. Ale nikde jsem nenašla na tebe žádný kontakt. Je to ještě aktuální. Díky. Lenka ( lensy@centrum.cz)

reagovat fati 2.3.2005 9:09  5%    +  -

Sandi: já bych do toho šla hned, ale do Ostravy to mám tak tři hodiny, nešlo by to někde blíž - Olomouc, Brno apod? díky

reagovat Sandi 1.3.2005 20:42  5%    +  -

Přeji Vám krásný a ničím nerušeny večer.
Uznávám, že slovo "odvážné", nebylo zrovna šťastně zvoleno, ovšem je pravda, že některé ženy se k razantní změně musí odhodlávat značně dlouhou dobu, než dostanou "odvahu".
Takže, abych vše uvedla na pravou míru.
Jsem kosmetička-vizážistka na mateřské dovolené a celý tento "projekt", který hodlám uskutečnit, je v rámci mé praxe.
Předem uvádím, že všechny úkony, které zmíním jsou ZDARMA.
Klientce tedy stanovím: diagnózu pleti a dostane všechny možné návody a postupy pro ošetření pleti, včetně mých osvědčených, dle mého názoru dobrých tipů.
Dále se stanoví tvar obličeje, typ postavy, provedu zařazení k určitému oděvnímu stylu, berevnou analýzu, předem však říkám, že nejsem zastáncem škatulek
jaro, léto....., není to objektivní a klientka je se zařazením málo kdy opravdu spokojená.
Dále následují proporcionální testy, provedeme spolu rozbor životního stylu, stávajícího šatníku a na těchto základech Vám sestavím, takový šatník, ktery bude vhodný pro všechny možné příležitosti a hlavně jednotlivé kusy spolu budou dobře ladit.
Sepíšeme krátkodobý a dlouhodobá plán, aby jste přesně věděla, čím obohatit Váš stávající šatník co nejdříve a co počká.
Vše záleží na rozpočtu.
Pomocí počítače vybereme vhodný účes, barvu vlasů.
Poté vhodné barvy pro make-up apod.
Dle typu obličeje vybereme vhodné doplňky, podle typu postavy vhodné střihy, materiály..........
Je to opravdu obsáhlé téma, mohla bych psát do zítřka.
Předem také říkám "NIC NEPRODÁVÁM", nejedná se o prodej jakékoli kosmetiky.
Jelikož je tato poměrně rozsáhlá služba zdarma, nedostanete žádné z oděvů, které Vám budou navrženy a pokud se rozhodnete pro typ účesu, který spolu vybereme, taktéž si jej budete muset zaplatit sama.
Ke všemu dostanete pouze písemné materiály!!!!!
Také momentálně nepodnikám pod jménem nějaké firmy. Vše činím, ze své vlastní vůle a hlavně proto, že má práce je pro mne zálibou již řadu let a abych se utvrdila ve svých teoretických schopnostech, které převedu na praktické dovednosti.
Když budete mít jakýkoli dotaz obraťte se na mne a ráda Vám na všechny dotazy odpovím.
Přeji Vám hezký večer

reagovat yvetta 1.3.2005 18:33  13%    +  -

Není to náhodou nabídka Mary Kay?

reagovat hsaxana 1.3.2005 17:15  5%    +  -

proc "odvazne zeny"? ja bych si od odbornika(ce) nechala rada poradit, o jakou firmu se jedna?

reagovat Sandi 28.2.2005 20:10  5%    +  -

Renucha: Přeju hezký večer.
No nevím, ale o ceně není ani zmímka, takže můžu klidně napsat, že v ceně je i ten šatník.
Ale píšu navržení šatníku, nikoli vybyvení.
Dá se domluvit i na vybavení, ale to by asi nebyla cena do 1000 Kč jak by si každý představoval.
To bych brala i já.

reagovat žanýsek 28.2.2005 19:57  13%    +  -

Renucha: Sandi - asi tak nějak...

reagovat Renucha 28.2.2005 19:33  10%    +  -

Pokud je všechno, včetně nového šatníku, v ceně tak beru

reagovat Sandi 28.2.2005 18:01  5%    +  -

žanýsek:tak nevím, co si mám pod tím příspěvkem představit.

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Přeměna
Diskusi založil(a): Sandi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si