holčiny od Kroměříže a Hulína

Najde se někdo od tudˇ
3.7.2008

Diskusi založil(a) 3.7.2008 rumnělkakm

reagovat avonoz 25.10.2010 13:46  10%    +  -

mrkněte na moje webovky - www.be-beauty.cz Avon, Dedra, Oriflame + eshop s vlastní bižuterií

reagovat avonoz 29.1.2010 15:52  16%    +  -

Ahojky, jsem z Hulína a hledám spolupracovnice pro jednoduchou práci - rozdáte katalog, sesbíráte objednávky, pošlete je přes web, kurýr vám doveze zboží, zaplatíte a pak jej prodáte zákaznicím.
Jedná se o českou ekologickou drogerii Dedra, provize jsou podle výše objednávky od 15-30% - uklízet se bude vždy! Prodej jde sám a v Hulíně nás Dedrušek zatím moc není, neváhejte, uvidíte, že to jde!
Nemusí přece pršet, stačí, když kape, ne?
REGISTRACE SAMOZŘEJMĚ ZDARMA, PRVNÍ KATALOG VÁM DÁM A UVIDÍTE, JAK TO PŮJDE :)

reagovat KDYNE 24.8.2009 17:25  59%    +  -

Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

reagovat LUDLOVKA 5.5.2009 15:03  100%    +  -

Filipina: tak to je mi líto,ale je dobře že jsou zpátky doma,zrovna dneska jsem myslela na to,že se vypravíme zítra do Podzámky a uděláme fotečky

reagovat Filipina 5.5.2009 14:17  23%    +  -

Tak králíčci už jsou zase doma, ale děkuji za ochotu. Nějak jsme to nezvládli a oni taky moc nezapadli, ostatní králíci je štvali dál a dál od teritoria a jeden byl docela dost pokousaej, druhej tři dny zalezlej v křoví, nic nejedl, nepil, jen se klepal. Tak jsou zpátky doma, tady jsou snad v bezpečí

reagovat LUDLOVKA 2.5.2009 22:10  93%    +  -

Filipina: určitě je jim tam fajn,mají tam volný výběh a znám i toho pána co se stará o zvířátka je moc hodnej a dětem se králíčci moc líbí

reagovat Filipina 2.5.2009 21:57  18%    +  -

LUDLOVKA: Děkuji, jsi moc hodná. Museli jsme je dát pryč, protože máme 8 měsíční holčičku a měla astma a silnou alergii, ale měli jsme je přes rok, tak jsem z toho byla hrozně špatná a jsem stále. Mám je vyfocený i někde v galerce, kéž by jim tam bylo dobře.

reagovat LUDLOVKA 2.5.2009 21:00  91%    +  -

Filipina: S dětma tam chodím často,tak ti ty tvoje králíčky vyfotím a pošlu

reagovat Filipina 2.5.2009 20:40  18%    +  -

Ahoj holky, chtěla bych vás moc poprosit, kdybyste šla některá do Kroměříže do zahrady k výběhu zvířat, mohly byste mi vyfotit a poslat výběh kde jsou králíci? Máme tam dva naše a je mi po nic moc smutno... Děkuju, hrozn by nám to pomohlo.

reagovat nesty 27.2.2009 21:38  20%    +  -

ahoj, nezlobte se prosím,ale chci vás poprosit o hlásek - je třeba se zaregistrovat,ale registrace je kraťoučká-prosím prosím strašně moc ráda oplatím jde o fotku, která je momentálně na první stránce-jmenuje se Josef Zeman, Žlutice- moc moc děkuji a ještě jednou se omlouvám,děkuji
http://www.hracky-provsechny.cz/cz/fotogalerie/ap_1/galid_5/detail.aspx

reagovat Ginevira 14.11.2008 8:13  5%    +  -

Ahoj Květi, nevim jestli sem ještě chodíš, ale včera jsem se nudila tak jsem ti napsala co jsme se učili v angličtině. Až půjdeme pro oběd tak ti to hodim, třebas do schránky. Měj se

reagovat rumnělkakm 16.10.2008 23:05  5%    +  -

ahoj holky přeji krásnou dobrou nocku

reagovat LUDLOVKA 12.10.2008 16:44  100%    +  -

Ginevira: Ahoj no celkem to jdem když jsem tam nebyla tak se učili abecedu a my jsme dělali zápor slovesa být to ale určitě umíš.Tady máš číslo na Oskol do školky hodně si z tama berou obědy vaří se pro školku a jsou to vlastně ty obědy co bývají v Klubíčku,zavolej a zeptej se jestli mají volný,a když ne tak oni se ti ozvou když se něco uvolní 573 339 495 Oskol jídelna zatím pa

reagovat Ginevira 12.10.2008 16:11  5%    +  -

LUDLOVKA: ahoj Květi, jak už ti jde angličtina. Chtěla jsem se tě zeptat jestli tady neznáš nějakou jídelnu kde bych si mohla koupit obědy, nechci pořád vařit.

reagovat LUDLOVKA 1.10.2008 21:30  100%    +  -

Ginevira: už jsem tam nakoukla móóc hezký vypadá to opravdu pohádkově

reagovat Ginevira 1.10.2008 21:13  5%    +  -

LUDLOVKA: To máš pravdu taky jsem byla hotová když jsem jí dělala hlavně poslední jízdy to jsem zkazila co jsem mohla.A ten inspektor mi řekl, že stejně těm autům zničim motor, ale dal mi to. V Chýši máme i soukromý pivovárek a zámek to je tam asi nejhezčí www.chyse.com a naši bydlí tam hned vedle vchodu do parku, ale schválně tam dali stromy, takže to není vidět

reagovat LUDLOVKA 1.10.2008 18:17  100%    +  -

Ginevira: Chýše to je krásný název takový kouzelnýdoufám že tam i tak je.S tou autoškolou to říká každý - když jsem to udělal já - ale mě to připadá úplně nepředstavitelný.Tak zatím pa a mějte se

reagovat Ginevira 1.10.2008 18:08  5%    +  -

LUDLOVKA: Je to až v západních čechách krásná obec jménem Chýše, vyrůstala jsem tam. Autoškola bude v pohodě já to taky zvládla

reagovat LUDLOVKA 1.10.2008 17:14  100%    +  -

Ginevira: Hi,Jane jo to máš dobrý že umíš ty začátky když neumíš vůbec nic tak je to síla.To máš stejný i v autoškole právě jsem se vrátila z jízd a připadám si jak úplný pako ten učitel si snad myslí že jsem se narodila s volantem v ruce nebo co úplně mě rozbolela hlava nevím jestli jsem si toho nenabrala moc.Zatím pa a další čtvrtek se doufám uvidíme a kde máte tu ?

reagovat Ginevira 1.10.2008 16:00  5%    +  -

LUDLOVKA: Tak to nezávidim, střevní chřipku jsem měla naposled na základce. My na angličtinu nepůjdeme nechci nakazit nějaké dětičky. Já tady ty začátky umim tak mi to moc nevadí. Zavolam jim zítra a omluvim se. Nejhorší je, že se mi vdává sestřenka a my všichni nemocní, půjdem se alespoň na chvíli kouknout a pak zpátky do postýlek měj se

reagovat LUDLOVKA 29.9.2008 21:41  100%    +  -

Ginevira: Ahoj nejsme na tom o moc líp máme neuvěřitelný kolotoč nemocí taky jsme všichni já měla střevní chřipku 2 dny mi bylo úplně mizerně a dokonce manža zůstal doma ato už je co říct dnes mi už bylo líp tak jsem dokonce vyrazila s dětma ven ale rychle mě to zmohlo.Snad to do čtvrtka zvládnu a vyrazím na anglinu nevím jestli bych to potom dohnala.Tak přeji brzké uzdravení a mějte se holky moc pěkně

reagovat Ginevira 29.9.2008 20:38  5%    +  -

LUDLOVKA: Ahoj Květi, jak jste na tom my poprvé marodíme, tak hrůza. Kájinka to zvládá líp než já a už marodíme všichni. Měj se

reagovat Ginevira 14.9.2008 11:35  5%    +  -

LUDLOVKA: Ahoj, tak to máme ještě čas. Taky se těšim chci se něco učit. V pondělí taky chci jít ať je Kájinka mezi dětma.

reagovat LUDLOVKA 12.9.2008 20:13  100%    +  -

Ginevira: Ahojky angličtina začíná 25 září v 10.15h je to čtvrtek budeme mít nějakýho mladýho učitele tak se těším že se uvidíme jinak jdeme zase v pondělí minulý týden tam ale bylo šíleně moc lidí doufám že se to nebude opakovat tak zatím pa

reagovat Ginevira 12.9.2008 12:43  5%    +  -

Ahoj, koukam, že už sem nikdo nezavítá. Kdybys to náhodou četla Ludlovko, jak je to s tou angličtinou? Už jste začali? Kdy se chodí?

reagovat Ginevira 5.8.2008 21:22  5%    +  -

Napsala jsem to s hrubkou tak jsem to chtěla přepsat, ale nestihla jsem to jak koukám. Přeju taky dobrou noc. Já tu svojí malou potvůrku teprve teď uspala tak doufám, že nebude brzy ráno stašit jako dnes už v půl páté.

reagovat LUDLOVKA 5.8.2008 21:14  100%    +  -

Ginevira: Ahoj no hold musíme věřit že doktoři mají pravdu ale taky jsem slyšela že prášky nic moc uvidíte snad to bude dobrý mějte se holky pěkně

reagovat LUDLOVKA 3.8.2008 21:19  100%    +  -

Ginevira: Ahoj to jemi líto s přítelem.A co zítra uvidíme se v klubíčku?

reagovat Ginevira 3.8.2008 20:00  5%    +  -

Ahoj, holky to už asi vzdali nebo se někde válí u vody. Neděle je tak hrozný den, přítele mám v nemocnici, doktoři neví co mu je, ale nechali si ho tam na kapačkách. Na jednu stranu mi ubyde vaření a uklízení po něm, ale už se mi stýská, nejsem zvyklá být bez něj. Měj se

reagovat LUDLOVKA 2.8.2008 20:24  96%    +  -

Čau holky kdepak všechny jste?Přeji hezký víkend

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: holčiny od Kroměříže a Hulína
Diskusi založil(a): rumnělkakm
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Seznamka
Přečtěte si