Jeffery Deaver

četli jste někdo nějakou knihu od tohoto spisovatele? Jakou? A jak na vás zapůsobila?Děláte si sbírku jeho děl?

6.7.2008

Diskusi založil(a) 6.7.2008 lcrazy

helza 9.7.2008 23:01

reagovat bettyragy 29.7.2011 17:25  26%    +  -

Ahoj,
našla jsem tuto diskusi až dneska a tak taky píšu.
Já jsem velký fanoušek Deavera.
Mám všechny jeho knihy koupené - v knihovně to vypadá krásně.
Opravdu mě baví, jsou zajímavé od začátku do konce a i když to vypadá, že je záhada rozluštěna, zlomí se to a zase je to jinak.
Teď jsem dočetla Rozbité zrcadlo.
V telce jsem viděla jen Sběratel kostí, ostatní zfilmované knihy nemůžu sehnat, chtěla bych to srovnat. Vím že kniha je lepší než film, ale chtěla bych se mrknout.
Takže kdyby měl někdo nějaký film nebo odkaz na něj prosím - Napište, byla bych vděčná.
Jsem ráda, že vidím že i někdo jiný má rád taky tohoto autora, klidně se zase někdy zapojím.

reagovat viara 28.8.2010 19:43  100%    +  -

lcrazy: hledám tě kde jsi??

reagovat lcrazy 5.2.2009 9:16  5%    +  -

GoldenFish: Ahojky,film bych Ti ani nedoporučovala, protože mi přijde, že ho pěkně odflákli a myslím, že by tě jen zklamal Milenka spravedlnosti je moc pěkná,až dočteš dej vědět jak se Ti líbila

reagovat GoldenFish 5.1.2009 21:15  12%    +  -

Tak ted jsem k Vanocum dostala dve knizky. Sberatele kosti, tu uz mam prectenou, knizka super, ale film bych videt nechtela, to bych se asi strachy zblaznila
A chystam se na Milenku spravedlnosti.

reagovat helza 5.11.2008 9:52  33%    +  -

lcrazy: Tak to je dobře, mně se ten detektiv a tak moclíbil, ale už byh se na takový film nedívala. mám moc bujnou fantazii. A koukám, že ty musíš šetřit a šetřit. takové knihy se asi slev nedočkají, viď.

reagovat lcrazy 5.11.2008 9:24  5%    +  -

Pro ostatní mám informaci že:vyšly dotisky :Neklid, katedrála hrůzy, panoptikum,Ďáblova slza a 1.12.2008 vychází novinka "rozbité okno" musim začít šetřit

reagovat lcrazy 5.11.2008 9:21  5%    +  -

helza: zlatíčko, ten film je jiný a to dost bych řekla.Nehledě na to , že když čteš knihu tak tě tvá fantazie pustí jen tam kam ty jí dovolíš, zato když koukáš na film a ještě k tomu vytvořený v USA tak to tvůj mozek vnímá jinak, vidíš a cítíš všechno co oni chtějí,jako tvůrci filmu.Jo jeho knihy jsou napínavé a někdy až děsivé, ale nikdy v nich nedojde k tomu aby tě to strašilo a nebo si nemohla spát

reagovat helza 5.11.2008 9:04  33%    +  -

lcrazy: Já viděla v televizi asi ten film sběratel kostí. Ale to byl tak hrozný horor, že bych se asi bála tu knihu číst, že nebudu spát. To jsou všechny knihy Jefferyho Deavera takové? Jestli ano, tak to jste tady fakt statečné a tvrdé holky.
Přiznávám se a fakt, moc a moc se stydím, že ty knihy neznám.

reagovat petrazal 27.10.2008 11:34  5%    +  -

spici panna mi prisla nej. taky sberatel kosti je uzasny!!!!

reagovat jendulka 6.10.2008 9:28  79%    +  -

lcrazy:

reagovat lcrazy 6.10.2008 9:23  5%    +  -

Ahoj čtenářky, obrázek je opravdu nádherný a Helzinko, ty jsi prostě machr, to se musí nechat!!! Já mám od jefferyho asi 14 knížek a budu je mít už skorem dočtené.Milenka spravedlnosti je pěkná, ale to asi všechny jeho knížky.A jinak, ač byl sběratel kostí zfilmovaný, tak s knihou se nedá tedy ani srovnávat,natož přemýšlet co je lepší.nejdřív jsem četla knížku a pak viděla film,bylo mi až Jefferyho líto co mu s jeho dílem provedli.Chtějí toho zfilmovat více a filmové společnosti se jen perou a předhánějí v penězích.Nevím už přesně které, ale pamatuju si , že chtějí zfilmovat "modrou sféru" To je úžasná knížka z počítačového prostředí a jak znám američany, dají tomu tak na frak, že tomu diváci ani neporozumí.No jsem ráda, že jsem tu zase mezi vámi!!! Mějte se krásně!!!!

reagovat GoldenFish 8.9.2008 10:01  14%    +  -

tak jsem se inspirovala a koupila si Milenku spravedlnosti, uz se moc tesim
zatim jsem cetla jen Spici pannu, no cetla - mam ji v anglictine, jsem nekde ve 2/3 a porad ji nemam cast docist..., i kdyz je to uzasne napinave, ale proste neni cas a sila cist v anglictine...tak jsem presla k cestine, to bude jednodussi

reagovat jendulka 7.9.2008 18:44  76%    +  -

helza:

reagovat helza 7.9.2008 16:38  17%    +  -

jendulka: Je tam a přizpůsobila jsem mu i barvu tapejtle. Díky

reagovat jendulka 7.9.2008 16:24  76%    +  -

helza: samozřejmě že můžeš

reagovat helza 7.9.2008 15:38  16%    +  -

jendulka: Beruško, byla jsem dlouho v nemocnici, teď jsem dorazila. Ten obrázek je moc pěkný, já na nástěnku nestačila něco pěkného dát, mohu ten tvůj?

reagovat jendulka 31.8.2008 18:52  59%    +  -

reagovat Eliskas 27.8.2008 12:54  5%    +  -

Ahojky
J. Deavera si občas taky ráda přečtu. Nejraději mám jeho nejznámější Sběratele kostí. Co natom, že byla zfilmovaná. Psané slovo je psané slovo, a tak dokonalé mrazení v zádech mi ještě žádný film nepřinesl.

reagovat Dezi 26.8.2008 15:29  14%    +  -

lcrazy: Je prima vědět, že bude zas něco nového Včera jsem dočetla Spící pannu - moc dobré.
Tak až takovou knižní mánií postižena nejsem - Harryho Pottera 7 jsem si koupila TEPRVE na 2. den. Zato když mela vyjít Weberova Koruna otroků, mohutně jsem otravovala po několika sci-fi knihkupectvích

reagovat lcrazy 20.8.2008 7:30  5%    +  -

Ahojky čtenářky, tak jsem přečetla mělké hroby a teď čtu ďáblovu slzu.No super,jsem opět nadšená.Milenka spravedlnosti , kterou jsem četla před ....je tak y nářez.No vřele doporučuji!!!Ná vánoce má u nás vyjít nová tvorba Jefferyho Deavera " Rozbité okno" Budu asi jeden z těch bláznů, co postávaj před knihkupectvím a čekaj až ho otevřou (mánie Harryho Pottera)

reagovat lcrazy 13.7.2008 22:54  24%    +  -

jendulka: zlato, nedej se!!!!Kopej, křič , škrábej.... ale kdy náhodou vzpomeň si na mě

reagovat jendulka 13.7.2008 22:05  84%    +  -

lcrazy: já je prostě miluju a kupuju a už mě pomalu stěhují z bytu

reagovat jendulka 13.7.2008 22:03  84%    +  -

lcrazy: no asi bych ještě něco prodala ale nějak se nemohu rozloučit knihy jako dětičky, ale víc se množí

reagovat lcrazy 13.7.2008 20:47  24%    +  -

No ahojky čtenářky, co je to s váma? Jsme si navzájem prodaly knížky tak na to už prdíme? Jendulko, penízky jsou někde na cestě, teda snad jsem je neposlala jinam tak mi pak dej vědět zda dorazily abych si byla jistá, že jsem je poslala opravdu Tobě.Knížky budu hlídat a také se hned ozvu ju.Jinak kdybys ještě něco chtěla střelit... tak jsem Ti plně k dispozici

reagovat jendulka 13.7.2008 10:16  81%    +  -

navai: písni adresu

reagovat navai 12.7.2008 22:09  30%    +  -

jendulka: pokud je to i s poštovným tak to beru.

reagovat jendulka 12.7.2008 19:28  81%    +  -

navai: 150kč.

reagovat navai 12.7.2008 19:19  29%    +  -

jendulka: a kolik za ni chceš?

reagovat jendulka 12.7.2008 19:05  81%    +  -

navai: Labyrint
Kate Mosse
překlad: Věra Šťovíčková-Heroldová
kategorie: Romány , Historie

Zapomenutá jeskyně Labyrint symbolizuje pradávné hledání skutečného Grálu…
Inteligentní historicko-dobrodružný román, štědrý v historickém rámci i v intimních ožehavých detailech…
Středověký hlavolam, který upoutá od první stránky do posledního zákrutu dění…

reagovat navai 12.7.2008 18:53  29%    +  -

jendulka: od koho je LABYRINT? A O ČEM?

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jeffery Deaver
Diskusi založil(a): lcrazy
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si