nechceme lozit po kolenou...co a tím???

Tak milé maminky ,myslelajsem si ,že vše bude probíhat jak má..ale ouha... nám se nechce na kolínka... jo po pupíku to jde jako střela,ale kolena hmmm to ani náhodou... začali jsem chodit na Vojtu.. to je křiku..vždy vyženeme pacienty ...to víte mají strach...je to horší než u zubaře... nám se cvičení nelíbí,nám se chce už vstávat.. aleto nejde přeskočili bychom jeden stupeň ve vývoji.Maminka je smutná a pláče.. řekněte svý názory a taky třeba pomoc jak na to proklatý lezení prosím pomozte mamince aby nebyla smutná.................
18.7.2008

Diskusi založil(a) 18.7.2008 letnička

reagovat Kristýna54 7.7.2014 14:18  1%    +  -

shineon:

reagovat Allyska 30.6.2009 15:30  10%    +  -

Aho my jsme taky začaly lest déle hodně dlouho se jen plazila,ted nam byl rok a chodí teda jen za jednu ruku občas se pustí a udělá pár kručku...

reagovat letnička 23.9.2008 19:24  5%    +  -

tak přátelé dlouho jsem už tady nebyla ale musím vám oznámit že Nikolka leze jako čertík bertík a taky chodí sice s opěrou ale chodí takže bude všechno v pořádku taky jsme oslavili první narozeniny a to vám řeknu je to paráda pozorovat prcky když se chtějí dostat k dárečkům jsou to prostě zlatíčka

reagovat Jeessiiccaa 11.8.2008 19:16  46%    +  -

letnička: ahoj ano dari jse to aspon u me i kdyz tedkom jsem zhresila s vlastni blbosti ale jde to od rijna jsem zhubla 16 kg nedrzim diety nejim zadne hubnouci prostredky jen jsem si upravila jidelnicek a hybu jse
Klidne te pustim mezi nas

reagovat letnička 9.8.2008 21:53  5%    +  -

Ahoj holka asi jste mě špatně pochopily já sama k doktorce nešla... mě tam poslali když jsemjimřekla ženikis neleze takhonemna vojtu... ale už je to dobrý před dvěma dna nikolka zjistilaže přece jen po kolínkách je to mnohem rychlejší než ten jají vojensky styl

reagovat cvanicka 29.7.2008 22:46  13%    +  -

jitylka: To s tebou plně souhlasím, moje malá taky tahale nožičky za sebou a kolínka jako by neměla. Ve třinácti měsících začala chodit a ejhle najednou zjistila že existují taky. Hlavu jsem si z toho nedělala. věčina maminek v tom hned vidí poruchu vývoje, a rychle k doktorum, chudák mimča. Neříkám že vojtova metoda je špatná ale proč na ni chodit se zdravim dítětem,jiné děti ji potřebují víc.

reagovat Samantha 28.7.2008 19:53  100%    +  -

letnička: na ty maminky, co se ptají proč? hod bobek, já měla deprese, že má dcera měla na noc plínu skoro do 4 let, ÚSPĚŠNÉ MATKY se chválily, jak jejich děti jsou bez už 2 roky , a pak z nich vylezlo, že děcko x krát za noc budí a vodí na wc , já nevodila, nebudila a do 4 let byla bez plín, tamty šikovné děti mívají dodnes nehody i přes den

reagovat jitylka 27.7.2008 23:11  58%    +  -

CITUJI:nám se cvičení nelíbí,nám se chce už vstávat.. ale to nejde přeskočili bychom jeden stupeň ve vývoji.Maminka je smutná a pláče..

to se mi asi jenom zdá..važně nevím co na to říct

muj syn si v pul roce sam sedl a kolem 8 mesice začal rovnou chodit..a to že nelezl mi je uplně šumafuk

reagovat letnička 27.7.2008 22:15  5%    +  -

Jeessiiccaa: ahoj viděla jsem u tebe téma,který mě docela zajímá Hubnoucí maminy.... daří se vám to ???? amohla bych se k vám přidat????

reagovat letnička 27.7.2008 22:12  5%    +  -

holky díky jsem hned klidnější že nejsme sami co nelezem v daným měsíci... to víte maminy těch šikovnějších dětí sepořád ptají proč ,a není to divný a podobný kecy... bolí mě už z toho hlava vidím že malá je veselá holčička ráda se směje je to prímovní kočka..ale neleze...a co... venku konečně začalo léto tak honem do plavek..ikdyž postava hmmm ehmmm nic moc ..mno ale jsou i horší pěkný večer

reagovat Jeessiiccaa 27.7.2008 20:30  51%    +  -

Samantha: to je presne ono kazde dite je sikovnejsi jinak.Jenicek tim ze je horolozec jine deti zase necim jinym.Je sikovnej.

reagovat Samantha 27.7.2008 9:07  100%    +  -

Jeessiiccaa: jeník je v pohodě, ale taky neříká nic a rok už měl, on je spíš montér a lezec, včera se vypalzil na křeslo, chytl se z boku a normálně se vytáhl rukama

reagovat Jeessiiccaa 24.7.2008 18:35  54%    +  -

Samantha: ja mam znamou ona ma rocni holcicku a ta taky neleze nechodi neumi jse prevracet ani jse neplazi zuby nema zadne ani zakldni slovo mama tata neumi.Takze toto dite rozhodne neni podle tabulek myslim ze to taky uni bude velky skos zniceho nic bude zvladat vsechno a krasne

reagovat Samantha 24.7.2008 14:16  100%    +  -

Mata69: znám děti, co nemluvily do 2-3 let, neměly o čem a najednou začly a hned pěkně, kámoška má ted 3. mimi, další mělo 2 roky, do tý doby ani slovo, dudel nevyndal z pusy, vozil se v kočáru, mě přišel dost opožděný , narodilo se mimi, musel ven z kočáru, vzala mu dudel a chlapeček pěkně mluví a chodí

reagovat Naoh 23.7.2008 20:28  5%    +  -

od kámošky chlapeček taky nelozil po kolínkách a hned začal chodit ... takže bych si s tím asi moc nelámala hlavu voni doktoři chcou všechny narvat do tabulek a statistik, ale to není možné (proč znalci statistiky chápou)

reagovat shineon 22.7.2008 15:04  100%    +  -

řekněte mamince, ať není smutná.... oba moji kluci jaksi vynechali lezení (no a nejsou to "vlastní" sourozenci), ale šoupali se po zadku jakoby v tureckém sedu - ale to byl fofr!!! Oba začali pak chodit cca v roce a půl... no a vůbec to nevadilo... takže se netrap, maminko...

reagovat Mata69 22.7.2008 14:05  68%    +  -

tříletý dítě na logopedii???náš nejmladší mluví ze všech nejhůř - od září na logošku chodit budeme, ale je mu 5 a za rok jde do školy, logopedka nám říkala, že ať do těch pěti počkáme, že dřív to stejně nemá smysl...dítě nevydrží se "učit", držet pozornost a hlavně se pořád mluvit učí! Takže tohle nechápu, některé děti ještě ani ve třech letech nemluví....tak proč chodit na logopedii?

reagovat Mata69 22.7.2008 13:51  68%    +  -

Teda nedočítala jsem celou diskusi zpět, ale v úvodu nepíšeš, že by tvoje mrně bylo nějak zaostalé nebo postižené, vidím jen, že se mu nechce lézt po čtyřech - a hnedle začnete chodit na "Vojtu"? Žiju asi v naivní představě že Vojtu cvičí nějak "opožděné" děti..atd...
Vím, že dítě má nejdříve lézt, pak lézt po čtyřech, pak si teprve samo sedne, pak se staví....blá bláá bláááá čtu knížky a koukám kolem sebe....je kupa zdravých - skutečně zdravých dětí, které prostě po čtyřech nelezly...
Trochu mi uniká problém...dítě nepasuje do nějaký tabulky, tak šup k mudrovi, na rehabilitaci....

reagovat Jeessiiccaa 22.7.2008 11:01  50%    +  -

Janettka: no uvydiem jestlil jse sen vubec splni ,To nechame osudem ale je fakt ze barak az jse nam postavi bude priparven na vice deti a bude mit 7 pokoju vcetne nasi loznice

reagovat Janettka 22.7.2008 10:32  33%    +  -

Jeessiiccaa: prosím tě hlavně si mezi těma dětma nech odstup...puberta je dost náročná a člověk ji zvládá líp po jedné než najednouale jinak přeju tobě i manželovi ať se vám přání vyplní

reagovat Jeessiiccaa 21.7.2008 19:12  50%    +  -

Janettka: Ale ja to chapu ze jsi rada ze muzes vydechnout a ze odpocivas relaxujes a uzivas jsi to je dobre .Ja touzim s manzelem taky po vice detech mame ve snu 5 deti takze uvydime jak pujde cas a jak to pujde.Ale sice dite je starost ale krasna at uz je to male mimi a nebo velkej pubous stale ho rodice milujou at uz to jsou velke starosti nebo male.

reagovat Janettka 21.7.2008 17:49  30%    +  -

Andrea*:no já myslím,že to bude tím,že tu všichni máme rozum...a já si neumím předtavit dvě stejné děti ani kdybych chtěla...na to se mezi dětma pohybuju příliš...

reagovat Janettka 21.7.2008 17:48  30%    +  -

Jajinka J:blahopřeju ke klučíkovi a počkej až mu bude 15 let,to jsem si vysloveně užívala protože mě považovali za jeho sestru...jednou jsem ho v lékárně lepla za ucho ze srandy když měl nějaké připomínky a paní lékárnice ho litovala,že ho starší sestra bije...on srndista prohlásil,že je to jeho milenka...a já zas,že jsem jeho matka...no byly jsme tam za exoty ...ale holt do tabulek se nevešel nikdy...

reagovat Janettka 21.7.2008 17:43  30%    +  -

Jeessiiccaa: věř mi,že po výchově 5 dětí,z toho 4 pubošů ve stejném věku si fakt potřebuješ odpočinou...posledních 6let jsem nedělala nic jiného než pracovala ve své firmě prala,vařila,uklízela,řešila problémy typu škola,lásky,průšvihy,zákazy a jejich porušení,nedostatek peněz a hubaté držky...ono je to miminko tak krásné,ale když mu do té makovičky vleze puberta je to někdy na provaz a obzvlášť když je to 4x najednouproto si strašně užívám toho,že v neděli si dám kafe v posteli a můžu si ho v klidu vypít a nemusím v 7 začít vyvařovat alááá školní jídelna...když se zdržím ve městě tak mi nevolá žádný šílený puboš,že má hlad a doma není nic k jídlu...miluju ty děti...ale teď si to užívám...a za rok mi ten shon bude chybět

reagovat Andrea* 21.7.2008 14:23  31%    +  -

pěkné odpolednejste se, holky, pěkně rozpovídaly. Všechno jsem teda nedočítala,ale co jsem přečetla, tak za to jsem ráda...je super, že tolik dětí má normální rozumnou maminku a ne píp s tabulkou v každé ruce

reagovat Jajinka J 21.7.2008 14:16  63%    +  -

Janettka: Super názory, nenech se vytočit. Já nevím jestli se mám smát nebo brečet. Jinak s klukem jsem to měla taky tak. Ve třech měsících už se nevlezl do kočárku, teď má 5 a půl a strčil by do kapse kteréhokoliv školáka. Nevím čím to do tabulky hold nepasuje. Tak nevím co jsem udělala špatně? Každopádně je zdravý a šťastný a na tom záleží. A April si s těmi svými knížkami může jít víte co?

reagovat Jajinka J 21.7.2008 14:09  64%    +  -

Holky já si vážně neumím představit, že by všechny děti na světě začaly ve stejném měsíci na nočník, ve stejném měsíci se učily sedět, lozit, chodit. Dokonce by jim ve stejném roce narostly zuby a taky by musely umět mluvit. A to jen proto, že April je studovaná a říkají to tabulky. Copak ona vážně nevidí jaká je to kravina nebo z nás dělá jen blbce???
A jediný kdo tady uznává svojí pravdu je ona a přes to nejede vlak.

reagovat Jeessiiccaa 21.7.2008 12:52  51%    +  -

Verdík: no necham jse prekvapit jak se malej skroti a nezkroti

reagovat Jeessiiccaa 21.7.2008 12:50  51%    +  -

Janettka: To je hezky ale je fakt ze ja jsem jsi nejak nepotrebovala uzivat jsem rada ze to mam takto mam rodinu a dite.
A se segrou je hezky ze jsi pomahate a vydate jse ja mam segru od sebe 30km ale vidame jse tak jednou za uherskej rok.coz me mrzi

reagovat Verdík 21.7.2008 8:14  100%    +  -

Jeessiiccaa: Včera jsem už zapadla do postele. Ale jo, ono ho to přejde. Uvidíš, že za rok to už dělat nebude. Mě tohle malá dělala mezi prvním a druhým rokem a pak taky přestala.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: nechceme lozit po kolenou...co a tím???
Diskusi založil(a): letnička
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti -> Děti a zdraví
Přečtěte si