Silikonová prsa, ano nebo ne?!

Nad touhle otázkou přemýšlím už nějaký čas...Každý mi od této operace odrazuje, ale mě láká čím dál tím více a více...Někdy si připadám jak lesbička, když koukám po ženských výstřizích....:) Co si o tomto zákroku myslíte vy?
16.3.2005

Diskusi založil(a) 16.3.2005 sedmikraseckaaa

nějaké fotky jsou tady na té adrese http://www.justbreastimplants.com/gallery/gallery.htm http://www.silvertonmd.com/Pages/patientba1.htm http://www.plastickachirurgie.net/

Natálie 15.3.2006 7:34

Tak co říkáte,přece jenom to vypadá líp po úpravě že

Natálie 17.1.2006 16:20

reagovat Foxy43 19.9.2017 14:46  5%    +  -

Celý život jsem byla proti tomu, bohužel po dětech se názor nějak změnil :) a mít na to peníze tak jdu hned. Sebevědomí dělá divy.

reagovat Evka23 3.7.2017 11:48  5%    +  -

To je všechno super, ale hlavní je si dobře vybrat kliniku, kde vám zákrok udělají. Kamarádka to podcenila, rozhodovala se podle ceny, protože měla stanovený limit a taky to podle toho vypadalo.

reagovat AlexxAley 11.6.2017 14:44  5%    +  -

Já bych do silikonu asi nesla...ale libi se mi treb metoda lipotrasferu :) To je takový zákrok dva v jednom :) Je to metoda, která vám o 0,5 až 1 velikost zvětší ňadra a zároveň vás zbaví tuku v problémových partiích, se nazývá lipotransfer a díky kombinaci dvou zákroků v jednom nabízí úžasné možnosti modelace postavy.

reagovat Táma 9.4.2017 17:59  5%    +  -

Já bych do toho šla. Sama nad tím uvažuju, ale chtěla bych až po dětech, dodá to sebevědomí a vypadá to velice dobře, když to dělají profíci.

reagovat Táma 20.3.2017 11:13  5%    +  -

TerryM: A kde jsi prosím na zákroku byla ?

reagovat TerryM 14.3.2017 16:17  5%    +  -

Taky jsem dlouho přemýšlela o plastice prsou a nakonec jsem se odhodlala a šla do toho. Jsem po dvou dětech, obě jsem dlouho kojila, takže si asi každá dovede představit, jak ty prsa vypadaly.

reagovat RaduskaNe 29.11.2015 14:21  5%    +  -

Když na to někdo má a chce tak proč ne, ale chce to odvahu a soudnost.

reagovat HankaKron 28.11.2015 16:07  5%    +  -

Pokud nějakou ženu její prsa natolik trápí, tak proč si nedat silikony. Jen to nepřehnat s velikostí, aby to vypadalo přirozeně a pěkně.

reagovat Anonym 2.11.2015 16:28  1%    +  -

Ahoj všem kdyz si tady pročítám co píšete holky tak se taky přidám dlouho jsem přemýšlela zda jít či ne na zvětšení prsou ale jdu do to toho!!!uz mne neba nosit vycpanou podprsenku a být na nervy že v plavkách mi cosi chybi mám termín 15.12. Tabák držte Palečky.

reagovat Zinuska 13.11.2014 12:00  5%    +  -

A proč by silikonová prsa ne? Dnešní doba už je jinde, než dřív, kdy to nevypadalo úplně bezbečně a vábně, když se silikon vloží i pod prsní sval, není vůbec poznat, že někdo silikony má :) a pokud to dotyčné pomůže se zvednutím sebevědomí, tak proč ne :)

reagovat Petruus 8.8.2014 12:53  5%    +  -

jitka47: taky jsem o tom slyšela, že jde zvětšovat prsa vlastním tukem, k organismu to bude určitě šetrnější :) taky by mě zajímalo, jestli to má už někdo za sebou a úplně nejlepší by bylo, kdyby se tu objevil někdo, kdo měl silikony a pak si je nechal oddělat a vyplnit prsa touto metodou, abychom měly porovnání :D ale to taky asi nikdo takový nebude, že? :/

reagovat jitka47 26.2.2013 21:09  5%    +  -

Já silikonům taky nefandím, takže jsem ráda, že už to není jediná možnost, jak si nechat vylepšit prsa. Jsem celkově spíš pro přirozenější zákroky. Nedávno mě zaujal tenhle článek http://www.novinky.cz/zena/styl/289533-vlastnim-tukem-je-idealni-zvetsovat-objem-nader-jen-o-jednu-velikost.html. Jestli už jste to některá vyzkoušela, napište, jak jste spokojená. Díky!

reagovat patricie7 20.2.2013 23:41  6%    +  -

Myslím, že pokud není problém s velikostí poprsí, mohla by pomoci pouze modelace. Já na ní byla na klinice http://www.plasticka-chirurgie.us/nase-sluzby/prsa/modelace-a-modelace-redukce-poprsi/ a splnili mi přání nad má očekávání.

reagovat meiky14 24.11.2012 19:29  5%    +  -

Ahoj, o plastice prsou přemýšlím už asi rok, pořád ale nejsem 100 % rozhodnutá, pořád je nějaké pro a proti. V mém případě tedy více proti. Děti jsem ještě neměla a slýchám názory dvojího typu 1. že před dětmi je to nesmysl, 2. když bude implantát pod prsním svalem tak to nevadí a spousta dalších. Takže hledám a rozhoduju a čtu a nedávno jsem narazila na článek, kde píšou o zvětšení pomocí látky Macrolene. http://www.stylovazena.cz/krasa/zvetseni-prsou-bez-plasticke-operace Nemáte s tím prosím někdo nějaké zkušenosti? Nevěřím všemu co se píše, zajímají mě osobní zkušenosti. Děkuju

reagovat Bábi.z.Luhu 20.11.2012 22:18  15%    +  -

Při představě, že mám v těle kus takové uměliny, mi přechází mráz po zádech... fuj. Proti gustu, žádný dišputát, ale toto je poslední věc, kterou bych se sebou chtěla udělat.
Radši budu mít svoje malé lentilky pod kobercem.

reagovat MartinaMartina 20.11.2012 20:44  5%    +  -

reagovat martina.sok 25.4.2012 12:00  5%    +  -

Zdravím. Tak jsem teda taky vyzkoušela NadraIn. Chtěla jsem tady napsat už dřív, ale nebyl čas. Teď to beru měsíc a půl a nestačím se divit. Když jsem se minulý týden měřila, tak jsem měla objem přes prsa větší o 1,5 cm a vypadají sexy!!!

reagovat mon.zlamalova 6.3.2012 15:32  5%    +  -

Také jsem vážně uvažovala o plastice prsou, ale co si budem namlouvat, zrovna zadarmo to není ...Tak jsem se rozhodla nejdřív vyzkoušet pilulky na zvětšení poprsí jménem Nadrain. Byla jsem velice překvapená z výsledku! Má prsa se o velikost zvětšila a dokonce i zpevnila! Můžu jen doporučit :)

reagovat leila65 18.8.2011 8:51  5%    +  -

můžu přidat osobní referenci na pana doktora Janečka na plastice v Pardubicích (dělá i v Sanusu v HK). cena byla před dvěma lety 40tis. plus nějaké drobné za pokoj atd. Zlaté ruce! Když to chlap neví, tak to nepozná a tvrdí, že není nad přírodní pěkná prsa :-D

reagovat Pupalka57 9.8.2011 15:10  5%    +  -

medinka: No to nevim nevim... ale je pravda, že Mesarošová je dost dobrá reference pro Mudr. Boudu z Plzně.. kdyby někomu pomohly info, jak zvětšení prsou u Mesárošový probíhalo mají tam zajímavý článek a mimo jiné i ceník plastických operací

reagovat Anonym 16.1.2011 20:04  1%    +  -

Verca: chtěla bych větší prsa jeto muj sen ?ale nemám nato ani korunu.jsem plni invalidní jemi 51LET.A myslím si že ikdyž jsem stará tak se chci pořád líbit.PROSÍM mužete mi pomoct.Moctkrát děkuji.Bydlím ve šluknově 407-77,moje číslo mob.420 722 417 920

reagovat Anonym 16.1.2011 19:09  1%    +  -

Verca: chtěla bych větší prsa jeto muj sen ?ale nemám nato ani korunu.jsem plni invalidní jemi 51LET.A myslím si že ikdyž jsem stará tak se chci pořád líbit.PROSÍM mužete mi pomoct.Moctkrát děkuji.Bydlím ve šluknově 407-77,moje číslo mob.420 722 417 920

reagovat Anonym 7.11.2010 3:46  1%    +  -

Dobrý den. Potrebovala bych poradit, kde je dobra klinika a hlavne za rozumne ceny... Je mi jedno kde, kdyz tak kamkoliv :-) a hlavne jakym zpusobem je to nejrozumejsi, co nejmensi jizva a tak :-)) A to se da i na splatky?? kdepak prosim?? Poradte prosim, Diky za odpoved Verca

reagovat Anonym 8.9.2010 21:06  1%    +  -

Ženský, ste normální????? ukažte mi chlapa, kterej by to chtěl mít v ruce.... To není nic jinýho než váš manýr...

reagovat Anonym 31.7.2010 11:12  1%    +  -

Může se tento zákrok dělat pod 18 let? nebo je to až od 18 ? :-)

reagovat mitternacht 6.3.2009 15:55  76%    +  -

cacorinka:

reagovat Monika-H.. 6.3.2009 9:08  19%    +  -

Ahoj,kolik to tak stojí,nechat si zvětšit prsa?

reagovat cacorinka 5.3.2009 17:54  44%    +  -

dEVCATA NEBLBNETE,CELEBRITY NEVEDI CO ROUPAMA,LEHCE PRIJDOU K PENEZUM,VAZTE SI ZDRAVI,BUDTE U TOHO CO MATE,NZDYT SE PRI ZAKROKU DA PRIJIT I O ZIVOT,NENALETTE!!!pRIRODNI KRASA JE NEJ!!!

reagovat Květinka 29.8.2008 16:46  99%    +  -

medinka: no to jo, ale stejně to na nich poznáš. A buď řekneš jak to je sama nebo si o tobě vymyslí blbosti oni

reagovat svell 29.8.2008 16:39  32%    +  -

medinka: Tak to je dobrý teda...Tak kdyby mi někdo nabídl,že chce reklamu na silikony a měla bych to pak zadara,tak bych do toho určitě šla,lidi na tohle rychle zapomínaj..A navícv týhle době je to všem šumák,jestli máš silikony či né...
Nemluvě,že by to na ní stejně ,dřív nebo později vyštrachaly novináři...Takhle dobře ušetřila penízky

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Silikonová prsa, ano nebo ne?!
Diskusi založil(a): sedmikraseckaaa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si