STOLNÍ HRY

Hrajete je jeste? A jakou mate nejradsi?

S pritelem radi hrajeme stolni hry, ovsem Clovece,nezlob se, byt je fajn, se nam zacina trochu zajidat...Take vetsina her pro 2-X hracu je pro dva hrace nedomyslena.Chtela bych nakou, kde se snoub taktika s nahodou, nejakou napinavou s dejem...Ale jinak piste o vsech hrach, o kterych vas napadne, recenze, tipy...
23.8.2008

Diskusi založil(a) 23.8.2008 Genevieva

Anonym 2.3.2015 23:22  1%    +  -

Já se teď zamilovala do Lexesa.Malej to hrál ve škole,tak jsme ho hned na netu kopili.Tyjo,prvni večer jsme nad tim seděli čytři hodiny a hrali furt dokola.Miluju Osadniky a Scrabble!

reagovat daisynka 29.2.2012 16:54  57%    +  -

Sháním společenskou hru Osadníci z Katanu - Doplňkovou sadu pro 5 a 6 hráčů (rozšíření k této hře) - i koupím.

Anonym 22.2.2012 14:23  1%    +  -

Yasmin.Hayatt:
Dobrý den. Marně na netu hledám Návod (pravidla) ke staré hře Ber Dej. Když jsem našla odkaz byla stránka zrušena.Teď jsem našla vaší diskuzi starou asi 3 roky, kde píšete,že hru Ber Dej máte doma. Nerada otravuju,ale nic jiného mi už nezbývá,pokud chci tuto hru s vnoučaty hrát.Mám herní plán i žlutá kolečka.Ale za ta léta už nevím jak se hraje.
Prosím vás buď o poslání mailem nebo jinou cestou.Ráda se za to vyrovnám.
Děkuji Hrdinová
helena.hrdinova@seznam.cz

reagovat Nova_hra 11.12.2011 18:34  5%    +  -

Vyplňte prosím tento kratičký dotazník týkající se stolních her. Vyvíjíme novou hru založenou na obchodování a rádi bychom znali, co lidé preferují. Zabere to jen okamžik. Děkujeme

http://research.hys.cz/

reagovat Cathy 7.2.2010 21:04  5%    +  -

kllarick: A v jakych akcich jsi nakoupila?

reagovat kllarick 31.1.2010 14:17  18%    +  -

Betinaa: Alhambru jsem hrála jednou a bavila mě, San Juan jsem ještě nezkoušela, ale prý je to hodně podobný Puerto Ricu a to je taky super

reagovat Betinaa 31.1.2010 11:56  5%    +  -

Před půl rokem jsme koupili San Juan a baví mě moc. K vánocům jsem dostala Alhambru, sice není čas hrát, ale zatím jsem taky spokojená.

reagovat kllarick 31.1.2010 0:08  17%    +  -

Já teď postupně nakoupila v super akcích Agricolu, Pandemic a Notre Dame...a šíleně nesnáším čtení pravidel

reagovat Cathy 28.12.2009 11:33  11%    +  -

Ahoj holky, neprodavate nektera nejakou hru?

reagovat Silvretta 19.10.2009 17:35  5%    +  -

Nová soutěž o hru http://czdarky.cz/soutez-o-darky

reagovat Karol848 2.3.2009 21:29  27%    +  -

ahoj, my jsme teď nedávno hráli agricolu a docela se mi to líbilo. je fakt, že jsou docela dost složitá pravidla na začátku, ale když už se pochopí systém, tak to jde samo. a pokud má někdo nouzi o spoluhráče, tak může tuhle hru hrát i sám

reagovat Halogenka 2.3.2009 21:18  5%    +  -

Dělala jsem vedoucí na LT, takže se stolníma hrama mám hodně zkušeností...moje oblíbené poslední dobou jsou spíš hry karetní...mohla bych doporučit: Kachny, Bang (ten určitě všichni znáte ;) nebo třeba Sabotér..klasické stolní hry jsou skvělé: carcassonne, trans evropa (či amerika) - to je taková jednoduchá hra...jinak taky aktivity, tabu...znám jich fakt moc :)

reagovat Genevieva 4.1.2009 12:03  7%    +  -

Tak kamarad prisel s novou hrou, jmenuje se Intriky, nadelil mu ji Jezisek.Tak az se prestanu ucit, udelame zase herni posezeni Nehral jste to uz nkdo?

reagovat lenkao 31.12.2008 16:02  46%    +  -

Eviicka: Nojo, je fakt, že to je taková oddychovka, u které se nemusí moc přemýšlet, ikdyž některé úkoly jsou fakt pekelně náročné ..taková pantomima je vždycky oříšek

reagovat Eviicka 31.12.2008 14:29  16%    +  -

lenkao: my doma pořádáme herní víkendy - sjede se nás 7-10 a celý víkend hrajeme různé hry. Aktivity jsou příjemnou oddychovkou mezi náročnějšími a taktičtějšími hry.

reagovat lenkao 31.12.2008 10:09  46%    +  -

Genevieva: Jo, je to super hra..uvažuju, že si ji pořídíme domů...máme kamarády, se kterýma pořádáme takový večery, kdy hrajeme kostky, poker, karty, monopoly a jiný hry a tahle je fakt suprová.tolik legrace se u ní zažije

reagovat Genevieva 30.12.2008 10:29  6%    +  -

lenkao: Aktivity jsem hrala jednou s holkama na gymplu misto telocviku. Prestoze jsme tam byly ze dvou trid, ktere se nesnasely, tahle hra nas skvele stmelila

reagovat Genevieva 30.12.2008 10:27  6%    +  -

lenkao: No tak hlavne, ze jste si zahrali, ucel je zazit legraci ne dodrzovat presna pravidla vyrobce

reagovat lenkao 30.12.2008 8:26  47%    +  -

Betinaa: Aktivity jsou perferktní hra...vzpomínám, jak jsme to loni v létě hráli se známýma a třeba pantomimicky vyjádřit rajský plyn, tak to byla teda fuška

reagovat lenkao 30.12.2008 8:25  47%    +  -

Genevieva:Jé, tak to děkuju moc za vysvětlení, my jsme si to vyložili po svéém a včera večer jsme to hráli jinak, protože na netu jsme to nenašli....takže děkuju moc za vysvětlení, snad už to teď budeme hrát dobře

reagovat Eviicka 30.12.2008 0:14  16%    +  -

Betinaa: jojo Aktivity nemají chybu, ale chce to 6 a více lidí a tu správnou atmosféru. My to kupovali k vánocům spolubydlícím, ale s přáteli jsme to hrávali i dříve. Jo a taky si to občas zahraju v práci ...
... jsem totiž vychovatelka

reagovat Betinaa 29.12.2008 22:37  9%    +  -

Ahoj!
Tak my teď 3 rodiny hrály 3 kola Aktivit a nachlámaly jsme se dost, takže doporučuju!

reagovat Genevieva 29.12.2008 21:03  6%    +  -

lenkao: To je velmi jednoduchy. Na zacatku se zamichaji vsechny ctverecky s chotbama a naskladaji se na plan. Zbyde jeden navic, jedno jaky.... No a pak se zamichaji karticky s poklady a cely balicek se polozi rubem na vrch na stul. Hraci zacinaji na vyznacenych polickach, prvni si vezme karticku s pokladem a nikomu ji neukaze. Potom si vezme ctverecek a muze s nim posunout jakoukoli radu a tim "vysoupne" cverecek na konci. Ukolem kazdeho hrace je dojit co nejdriv na poklad, ktery drzi v ruce a tim ho ziskat.Pak si vezme dalsi karticku a cele se to opakuje. Vyhrava ten, kdo ma na koncihry, az dojdou vsechny karticky, nejvic karticek.... tak nevim, je to pochpitelny? Ja moc vysvetlovat neumim....

reagovat lenkao 29.12.2008 13:47  45%    +  -

Genevieva: Jenže z toho nejsem vůbec chytrá..nevím, jak přesně to hrát

reagovat lenkao 29.12.2008 13:46  45%    +  -

Genevieva: Jo, to je ono

reagovat Genevieva 29.12.2008 13:42  6%    +  -

lenkao: je to takovy ten co tam posouvas ctverecky se zdma a chotbama a hledas poklady na kartickach?

reagovat lenkao 29.12.2008 13:35  45%    +  -

Zdravím vespolek...náhodou jsem objevila tuhle diskusi, když jsem hledala návod na hru...nevíte někdo , jak se hraje Labyrinth? My jsem dostali verzi Labyrinth das duel, ale bohužel jen s německým návodem od firmy Ravensburger..něco jsem našla na netu, ale to je tak jednoduchej návod, že stejně z něj nejsme moc chytří

reagovat Eviicka 29.12.2008 13:31  16%    +  -

Genevieva: Co studuješ ty? Já mám jednu zkoušku 9.1. ale prý je to jednoduchý (navíc to je něco, co jsem už dělala na předešlé škole), další ještě nemám v plánu - všechno to ale už bude taková příprava na státnice. Teď hlavně musím pohnout s tou diplomkou .

reagovat Genevieva 29.12.2008 9:36  5%    +  -

Eviicka: Tak to chapu, mne zas jezisek nadelil super knizky a ja je nemuzu cist....

reagovat Eviicka 29.12.2008 1:51  15%    +  -

Genevieva: studuju pedagogiku-sociální práci, ale dálkově, teď se nemusím ani tolik jako psát diplomku. Včera jsem s tím docela pohla, za to dnešek... no stydím se. A protože si se mnou nikdo hrát nechtěl, tak skládám puzzle

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: STOLNÍ HRY
Diskusi založil(a): Genevieva
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si