Nesnesitelný soused (sousedka)

Jestli někdo máte problémy se svými sousedy tak jako my (ať už na baráčku nebo v bytě) přijďte si ulevit, nebo poradit jak na ně. U nás to je hrozné, denně problémy, řev a naschvály z obou strach baráčku...
28.8.2008

Diskusi založil(a) 28.8.2008 D.tara

Anonym 22.8.2016 13:15  1%    +  -

Musim si trochu ulevit,bydlime v radovem dome.Od doby, kdy umrel sousedce manzel(nikdy jsme nevedeli,jestli se rano hadaji jeste nebo uz zase)nema na koho rvat a skym se hadat a utoci na nas.Jednou ji vadi reva,ktera tam je 40let,podruhe resi abychom presne na hranici postavili metrovy latkovy plot(to nam premerovala tri mesice a lozila po zidce)pani je neco mezi 85lety a smrti a neskutecne vitalni.Neustale chce resit hranici pozemku,my ji ignorujem,nezdravime.Loni to skoncilo na prestupkove komisi,hulakala a osocovala nas na ulici(my byli doma)vyhrozovala podrezanim revy...sousedi ji znaji a znaji nas.rok byl klid a ted nanovo.natahla si snuru na nas pozemek,ze hranice je tady,kdyz jsme to odstranili,cihala za oknem a hned spusti celodenni monolog utoku.dcera se pak v kuchyni,kde je slyset,boji i najist a zacpava si usi.to ji budou dva.Opet ji asi nahlasim,na prestupkovem ji znaji a uvidime.je to hruza mit takove utocne sousedy...my ji nic nedelame,ji vadi i to,ze ji ignorujem😊

Anonym 9.8.2015 19:51  1%    +  -

Zdeněk:
Dobrý den, nenechte si to líbit a trvejte na svém co Vám soused provedl a neustále provádějí. Vaši
sousedi to na Vás zkouší kam až můžou daleko zajít. Dotáhněte je na přestupkovou komisi nenašel by se alespoň jeden svědek který by Vám dosvědčil že Váš soused polil vodou dědu určitě by Vám to pomohlo k pokutě a příště by si dal Váš soused pozor co si může dovolit a co nemůže.Když mu to projde bude si na Vás dovolovat čím dál víc. Přeji Vám hodně štěstí a držím Vám palce at' vše zvládnete. Souseda si bohužel nevybereme a bude ještě hůř. Závist a nepřejícnost mezi sousedy vždy byla a bude což je nejhorší vlastnost člověka.

Anonym 9.8.2015 19:51  1%    +  -

Zdeněk:
Dobrý den, nenechte si to líbit a trvejte na svém co Vám soused provedl a neustále provádějí. Vaši
sousedi to na Vás zkouší kam až můžou daleko zajít. Dotáhněte je na přestupkovou komisi nenašel by se alespoň jeden svědek který by Vám dosvědčil že Váš soused polil vodou dědu určitě by Vám to pomohlo k pokutě a příště by si dal Váš soused pozor co si může dovolit a co nemůže.Když mu to projde bude si na Vás dovolovat čím dál víc. Přeji Vám hodně štěstí a držím Vám palce at' vše zvládnete. Souseda si bohužel nevybereme a bude ještě hůř. Závist a nepřejícnost mezi sousedy vždy byla a bude což je nejhorší vlastnost člověka.

Anonym 3.8.2015 13:20  1%    +  -

Mám problém, naši prarodiče mají sousedy kteří je znemožňují a dělají jim naschvály můj pradědeček je po operací ucha a do toho ucha by se neměla dostat voda. Když jednou děda seděl na lavičce proběhl kolem nich kluk od sousedů kterého nejspíš sousedé poslali a začal dupat na květy na zahradě děda mu slušné řekl proč to děláš ? On odpověděl, co je vám do toho je to vaše? Deda: ne ale nemusíš po nich skákat. Kluk:mám zavolat státu ?! Děda zavolej asi za pět minut se otevřelo okno a na dědu soused vilil plný kýbl vody děda se třepal a zavolal policii bohužel se nic nemohlo dokázat protože soused zapíral tak vás prosím o pomoc 😢😢

reagovat Najjki 29.7.2012 19:49  5%    +  -

takové sousedy je nejlepší ignorovat...čím víc člověk reaguje, tak mám pocit, že přidají na intenzitě...taky máme úžasné sousedy...dcera s maminkou...když jsme přijeli na prohlídku baráčku můj přítel prohlásil...JEJ KOUKEJ ČARODĚJNICE, MYSLÍM, ŽE BUDEME MÍT SKVĚLÉ SOUSEDY...má reakce byla, ale nee, to se ti zdá..Rozepisovat se, jak velkou pravdu měl, by bylo na dlouho..Linda:

Anonym 28.7.2012 13:52  1%    +  -

Náhodou jsem našla tuto diskusi a potěšilo mě, že sousedy debily nemáme jen my. Víte, když bydlíte na vesnici, tak i tam člověk občas natrefí na blba, ale když pak bydlíte ve městě a ještě v bytě, je to 100x horší, vlevo blb, v pravo blb, pod váma blb a jste z toho pak akorát na nervy a zoufalí co máte dělat. Hlavně když někdo pravidelně ruší noční klid hádkami, boucháním, rozbíjením nábytku a nádobí a pak na vás vyrukuje, že bordel děláte vy tím, že škrtáte židlí o podlahu a tváří se, jako by byli svatí, to je trochu moc. Navíc když se tváří jakoby nic, když jim to vmetete do ksichtu. Co s lidma, se kterýma se rozumný člověk nedomluví, protože jsou úplně natvrdlí? Oni dělají bordel, jaký jste nezažili a na vás si hledají úplné kraviny, aby tím asi zastřeli svou vlastní blbost. Teď se jim jen směju, ale člověka to prostě otravuje takový vši...ale věřím,že jsou na tom lidi se sousedama i hůř:-(

Anonym 7.7.2012 2:04  1%    +  -

Bydlím v panelovém domě. Jak všichni víme, ČR zužuje velký horko. Proto jsem se rozhodl spát s otevřenými dveřmi na balkón. (lodžii). O půl druhé v noci koukám na TV a najednou slyším jako by někdo čůral. Šel jsem se podívat na balkón a slyšel vzdychy souseda co bydlí nad námi. Zůstal jsem znechuceně stát a poslouchal. Zprvu jsem myslel, že to pouští někam do květináče nebo tak. Asi po půl minutě to ale začalo přetékat a mě proudem kapat na zábradlí a odtud to stříkalo po celé lodžii. Něco jsem schytal sám. Okamžitě jsem se oblékl a vletěl na souseda. Otevřela dcera, která zprrvu zapírala, že je otec doma. Akorát vysílala signály dál do bytu, k nějaké ženské, která taky zapírala. Když už jsem začal křičet tak vylezlo, že chrápe v kuchyni. A když jsem začal být už velice agresivní vylezlo z nich, že je opilý a na tom balkóně opravdu byl a chcal. Na nic jiného jsem se, ale nezmohl.

Soused nás již v minulosti několikrát vytopil. Málem i vyhořel. Všechno se stalo když byl opilý. Co mám dělat???????

reagovat Raduga 5.6.2012 22:01  5%    +  -

Ahoj,pokud problémy nejdou vyřešit normální domluvou,ten druhý je jek hluchý ke všemu,pak je to těžké.Mám s tím zkušenost bohužel také,dokonce jsme už hodně vážně uvažovali o soudu.nakonec jsme to zvládli bez toho,už jen ta představa té zdlouhavosti a peněz...Relativně nedávno jsem se víc dozvěděla o tzv. MEDIACI,tam odbornící pomohou s jakým koliv problémem.Dobře je to na mediatorpraha.cz popsané.Jde o zde ne moc známou věc,ale jak jsem se dočetla v okolních státech je to velmi využívaná služba,jen my jsme zas pozadu.

reagovat DANA 14.3.2012 22:26  82%    +  -

Andrea:Tak si na ní taky ztěžujte,nesmíte si to nechat líbit a pošlete je do prdele! To jsou prostě tipy lidí kterým všechno a všichni vadí,nejsou to náhodou bývalí estáci?a toho jejich havana ať si radši vychovají,aby neštěkal a nestarají se o co nemají.Já mám dvě německý ovčandy a bydlím v bytovce,nikoho si nevšímáme a taky tu máme mladé lidi s dvouma dětma a starají se o co nemají.

Anonym 13.8.2011 12:18  1%    +  -

Chci se zeptat na radu jak přistupovat k sousedovi,který si pořídil psa, ale odmítá ho venčit. Jeho styl venčení probíhá tak, že ho postaví na balkón a pes se vyčurá na náš balkon. Je zde nějaká možnost jak donutit souseda k jinému chování? Již dále je to nemožné s ním zvládnout. Děkuji

Anonym 7.7.2011 23:06  1%    +  -

Katerina: Pes nemá co čuchat k dětem, když jsou někde děti, má být pes na vodítku. Mám 2psy a 2 děti a nedělá mi problém to dodržovat. Jestli někomu jo a vedu svého ovčáka i děti a někdo si svýho psa nechytí a on přiběhne k nám, pustím svýho ať si s ním poradí... Takže pozor na hysterické matky co mají psa;-)

reagovat lujdyna 10.12.2010 19:16  5%    +  -

Uz me to taky napadlo, ale co ty chudaci pod nama, co za nic nemuzou?

reagovat bebe_84 8.3.2010 20:44  5%    +  -

matesor: Tak tohle plánuje přítel udělat těm stegosaurům u nás, co bydlí nad námi.

Anonym 26.1.2010 22:22  1%    +  -

Srdecne vas vsechny zdravim. Jsem s pritelkyni a nasim rocnim synkem jiz 2 rokem v panelaku v byte 3+1 ktery mame v OV. Nad nami bydli rodinka 5ti clena z toho 3 z nich jsou jako stegosauri! Neustale delali hluk a domluvi nepomahali. Ani s romskymi spoluobcany jsem nemel nikdy tak zle porizeni. A pritom stacilo stare domaci kino repraky polistirenove krabyce tesne ke stropu a par hodin TASKA EVY A VASKA!!!! No i krapinek deathmetalu:) Problem jiz nemame. Nekdo muze rict ze je to hrube, ale jak rikal nas deda ,,Domluv se s debilem, kdyz nemas v ruce klacek"

Anonym 3.1.2010 0:44  1%    +  -

Bydlíme v domě (2.patro) 25 let a asi před rokem se do přízemí nastěhoval pár manželských důchodců. Paní si na nás stěžuje, že máme ovčáka, přitom on je hodný, neštěká. Oni mají maltézáka, který denně štěká. Když nejsou doma, tak je rachot a nikdo si na ně nestěžuje, nikomu to nevadí, ani nám. Je problém takový, že před půl rokem se ke mě přistěhovala ke mě přítelkyně, která má štěňátko, které se potřebuje venčit častěji, aby se vyvenčil a vydržel dýl. Je tichý, jenže důchodcům vadí, že s ním chodíme ven ve 22 hodin. Vadí jim i to, že máme větší plemeno, které sice nikoho neobtěžuje, ale je prostě velké. Vadí jim i to, že když večer se vrací někdo domů z práce, jejich pes štěká a začíná problém. Stěžují si na úřadě a všude možně, jen aby docílili svého klidu. Pletou si panelák s důchoďákem. Je to banální problém, ale tihle dva nám jdou dost na nervy a nejen nám. Pletou se i do soukromých věcí, jako je to, kolik kdo má přihlášených osob v bytě, jak kdo pracuje a v kolik hodlají být doma atd. Kdyby z Vás někdo věděl řešení, byli bychom rádi.

reagovat benesacka72 11.8.2009 15:38  5%    +  -

Ahojky.Taky se přidávám .Mám nesnesitelnou sousedku.Nikdo ji nemá rád,ani k ní nechodí.Je to baba rozkazovačná,poroučecí,ale sama neudělá nic.To by se ještě nechalo vydržet,ale že v jednu v noci na mě mlátí a zvoní,ať přestanem hrát fotbal to už je mocSnažím se nereagovat a vyhýbat se,ale když ona má zapotřebí pořád vyvolávat hádky a tak mi třeba přestěhuje botník za dveře,vyleje kytky a jiný.Už jsem na ni volala policii a co myslíte?!Nepomohlo to!Naopak!Dostalo se to až na přestupkovou a tam mi poradili,abych to radši stáhla,že na policii řekla,že jsem ji napadlaTak co s takovou babou,už si nevím rady?

reagovat liliska 11.8.2009 10:41  69%    +  -

Ahoj lidičky tak vidím že blbý sousedi jsou asi všude mi bydlíme taky v nájmu a sousedi nad nám (mladý pár) dělají bordel jaký nedělají ani rodiny s dětma celý den o nich nevíme jen o jejich psovi protože ho nechávaji zavřeného doma a ten tam vyje a štěká celý den třeba od rána od půl 4 a když dorazí domů tak to rozjedou ječí dupou mlátí věcma a nejlepší je jejich sex to slyšíma jako kdyby byly vedle nás to už jsme kolikrát mlátily na trubky co myslíte máme pokaždý volat policii kvůli rušení nočního klidu??

reagovat bebe_84 28.2.2009 12:20  5%    +  -

Ahojky, tak my už s přítelem bydlíme ve 3. nájmu a všude se najdou naprostí idioti. Stává se ze mě "homofobik"

reagovat vecernice 2.1.2009 11:17  12%    +  -

naši sousedi mají psy a ti začnou o půl 4 ráno štěkat a štěkají třeba i hodinu a půl vkuse. přítel s nima už mluvil, ale zatím žádná změna k lepšímu...co poradíte?

reagovat gianelle 1.12.2008 12:56  5%    +  -

Naši sousedi pod náma (taky studenti, stejně jako my) právě pořádají hlučnou technoparty - děje se to asi tak dvakrát do týdne. A nejvtipnější je, že ostatní sousedi (samí důchodci) z toho randálu obviňujou nás. Inu, je tu veselo.

reagovat MHrubka 6.9.2008 21:56  57%    +  -

D.tara: U nás ve vsi plyn není, ale tenhle bordel se nepálí v kotlích. Těch by bylo škoda, ale na zahradě v ohništích

reagovat Lucina78 1.9.2008 15:16  8%    +  -

D.tara: jo je to fakt na hovínko..já mám ségru a obě žijeme z výplaty do výplaty a je klid a nikdo si nemáme co závidět...

reagovat D.tara 1.9.2008 15:10  25%    +  -

tak nesnesou se moc, bracha je právě o 10 let starší, proto to nechápu,ale on takový nebyl, dokud si nevzal švagrovou, ona je taková typická mrchule, no holt, prostě se s nima nestýkáme a když se náhodou potkáme tak prohodíme jen ahoj atd. a jdeme dál, nemáme se s nim o čem bavit, jeste by se zase vychloubali...no commment. a přitom mě to tak mrzíííí, já sourozence nemám a manža jen toho jednoho bráchu, tak vlastně jsme sami mysleli jsme, že se to změní časem, ale je to horší a horší. a manža si teď našel jinou práci, lépe placenou, dnes tam šel poprvé tak už slším ty pindy, že máme všechno a kdesi cosi,ale oni nevidí to, že máme ještě přes 100 tisíc dluhů které budem ještě několik let splácet a oni by to splatili z jedné výplaty,,,achjo...jinak u nás taky furt někdo něco pálí, hlavně navečer, to jdou černé oblaka dýmů z komínů a to všichni podepsali, že když dostanou plyn a zruší pece, dostanou nějaké peníze. Všichni peníze dostali, ale pece nezrušili, jen my, ale aspoň máme doam čisto a hlavně čisté svědomí....

reagovat Biblinka 1.9.2008 13:33  25%    +  -

D.tara: tak to je šílený....to už musela být nějaká chyba ve výchově....jak ti bratři? Snesou se?

reagovat Lucina78 31.8.2008 18:56  7%    +  -

D.tara: ajojky...to je tedy,jsem se pěkně začetla,je to prostě tak a dokud babi nedostane jak se riká na čumec tak je nepozná,je zaslepená..a jak si kluci jako bratři rozumějí?asi nic moc co?

reagovat MHrubka 31.8.2008 18:24  49%    +  -

D.tara: ahoj, nám sousedi akorát pálí bordel, takže ten smrad si asi dovedete předstat. MOmentálně hlavně plínky. Nedej bože aby jsme odešly a nechaly otevřený okna...to je pak rána...

S tou rodinou to je asi všude stejný. Tipla bych, že brácha manži je mladší než on?

reagovat D.tara 31.8.2008 18:16  24%    +  -

tak tak holky, jak s těma děckama rozmazlenýma tak s těma pitomýma sousedama. Moje neteř, to je rozmazlenec sám od sebe. Děs. Oni mají hodně peněz, a jak byla menší tak ji denně vozili do děstkých koutků a všechno ji dovolovali. zítra jde prvně do školy a myslí si, že může všechno, holt to bude mít krušné. A manžova babi, ta ji zbožňuje, pro ni je jen ona a nikdo jiný. Teď čekají druhé o měsíc později než my a my si pro malou vybrali jméno Nathalka, oni chtěji Klárku. Dnes jak jsme tam byli tak babi prohlásila, že Klárka je tak krásné jméno a Nathala hnusné atd. prostě pořád upřednosťnuji bráchu od manži. i s dědictvím. Bracha dostal barák, auto, byt, a manža ??? Vzal si mě doslova s holým zadkem,ale mě to nevadilo,já byt měla u našich na baráčku a peníze nejsou všechno, ikdyž se hodí, ale jeho maminka ikdyž je nemocná tak ji ještě patřila kus zahrady a manžu má moc ráda a mě taky, protože když je tam třeba něco pomoct, tak přijedeme jenom my, jelikož brácha nemá zrovna jako vždy čas, takže skládání uhlí, dřeva, nebo něco opravit, děláme my, bracha nědělá nic. A co je ještě perlička, tak když slaví někdo od bráchy narozeniny tak rodiče ani nepozvou, příjdou si to oslavit pěkně k mamince. No hnus. A představte si, že ještě NIKDY za dobu 10 let co je ženatý maminku a taťku nepozval k sobě do bytu ani tu babičku co jim tam podstrkuje a to se nemá zač stydět, když společně s švagrvoou vydělají 70tisíc měsíčně. My vyděláme s manžou dohromady 20tisíc a tak tak vyžijem a zveme maminku na každé oslavy a i jen tak na kafičko posedět atd. A to máme přibližně stejně daleko jak oni. No hnus. Co si budem povídat. A babička z druhé strany, dokonce ještě za celých 6 let nviděla vnučku, protože nemůže na nohy, tak nemůže přijet a oni tam nepojedou a to mají asi 20km od baráku a dokonce ve stejném městě bydlí i švagrové mamka. A co mě vytáčí je, že jakmile přijedou z nějaké ze svým dovoleným na které jezdí tak 4x do roka, tak nám cpu fotky a pořád mluví, kde byli a za kolik, že byli tam a tam, atd. prostě je mi to líto. My si tohle nikdy nebudeme moct dovolit a oni to ví a proto nám to strkají pod nos abychom asi záviděli nebo já nevím. A hrozně mě bolí to chování od manžovy babi, už dnes vím, že jak se narodí naše malá tak si jen skoukne a bude mluvit stejně pořád o malé od brachy co se narodí o měsíc později, takže mi to bude líto a zase budu furt bulet, tak jako dnes, když mluvila o těch jménech. Jinak maminka od manži v pátek na manžu napsala apoň půl zahrady ať něco má, tak manža se rozdhodl, že to oplotí a bráchu tam prostě nepustí, on svojí část prodal a zůstal mu jen barák, tak bude brácha zuřit, protože je to kus zahrady se stromy a trávou a oni chtěji furt bazén (budou se tam po smrti babi stěhovat) a tak ho nebudou mít kam dát ne že bych byla škodolibá ale za své chování si to zaslouží. Jééé holky pardon, jsem se nechala unést....

reagovat stonkies.ez 31.8.2008 12:56  50%    +  -

gianelle: souhlasim, litost a nic jineho... s takovymi lidmi to ani nijak jinak nejde

reagovat gianelle 31.8.2008 12:55  5%    +  -

stonkies.ez: Já si té paní nevšímám. Nejdřív by si měla zamést před vlastním prahem a pak se navážet do druhých. A jestli není schopná se bavit o jiných věcech než jsou nedostatky druhých, je mi jí líto.

reagovat stonkies.ez 31.8.2008 12:40  50%    +  -

gianelle: par kilo navic? bech ji flakla, a co jako??? ja mam taky par kilo navic a co...? a to s tema kocickama... velmi smutne, to me nastesti nepotkalo, ja zviratko nemam...

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Nesnesitelný soused (sousedka)
Diskusi založil(a): D.tara
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy -> Vztahy
Přečtěte si