Jsou tady lidičky z Olomouce?

Ahojky.Jmenuji se Markéta a už 2 roky bydlím v Olomouci.Přestěhovala jsem se za přítelem,opustila jsem práci ,kámošky a teď jsem tady sama jako kůl v plotě.Je tady někdo kdo se cítí taky tak?
7.9.2008

Diskusi založil(a) 7.9.2008 marluk

Anonym 18.3.2015 11:25  1%    +  -

Zdravím, prosím vás, jezdím pracovně do Olomouce a zatím jsem nenašla dobrou restauraci na meníčka. Nemáte pro mě nějaká doporučení? nejlíp něco aspoň trochu ,, zdravého,, . žádné smažáky a tak. díky

reagovat Luckap 7.6.2011 14:10  5%    +  -

Dobré poledne, dovolte mi prosím, abych pozvala Vás i vaše děti k nám na rodinnou, velmi úspěšnou akci- Týnecký pohádkový les. Akce se koná 19. června od 13 hodin. Čeká na Vás cca 2,5 km dlouhá procházka týneckým lesem, 12+1 pohádkové stanoviště, soutěže, úkoly, spousta legrace, v cíli vystoupení skupiny historického šermu, jízda na konících a opékání špekáčků. Více informací o této akce najdete na www.lucka-mirka.webnode.cz, případně na facebooku- velkotýnecký pohádkový les. Akce se koná ve Velkém Týnci, což je 7 km od Olomouce. Těším se na Vás u nás v Pohádce

reagovat Kackazi 12.12.2010 16:00  6%    +  -

Ahojky,
nakoukněte na http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=279887

třeba se vám něco hodí. Předám v Olomouci

reagovat absecondhand 25.6.2010 21:14  5%    +  -

Ahoj,
doporučuji, super ceny..
www.absecondhand.cz
pp

reagovat damiraa 3.5.2010 18:16  5%    +  -

ahoj,můžu se přidat k vám?

reagovat radusa 10.3.2010 19:47  7%    +  -

Ahoj děvčata,
sice sem nepatřím, ale snad prominete. Mám velkou prosbu- nemáte některá doma náhodou tato štěrkátka co mám na fotu? Byla bych vám opravdu vděčna za nabídku- koupím. Hezký večer všem.

Anonym 9.3.2010 23:27  100%    +  -

Holčičky,

nabízím modeláž gelových nehtíků či potažení přír. nehtů gelem nebo normoš manikúru, p-shine, parafínové zábaly pro krásné packy (možnost ze 4 vůniček)

...doma u kafíčka a příjemné hudby, prostě pohodička Jakékoliv info písnu přes vzkazík, tak pááá a budu se těšit :o)

reagovat Luckap 21.5.2009 8:19  5%    +  -

Dobrý den, dovolte mi prosím, abych prostřednictvím těchto stránek pozvala všechny rodinky s dětmi k nám do Velkého Týnce. Co tam? Pořádáme s kamarádkou velmi úspěšnou akci- Pohádkový les. Koná se 14. 6. start je od 13 hodin. Na dětičky, ale i jejich rodiče čekají pohádkové postavičky se svými úkoly, v cíli děti dostanou zdarma občerstvení. Více informací o této akci najdete na: www.luckaamirka.vesele.info, zde také rády zodpovíme Vaše dotazy. Těšíme se na Vás u nás v POHÁDCE.

reagovat lucian.ka 9.11.2008 12:54  5%    +  -

ahoj,muzu se k vam pridat:)

reagovat lenullka 29.9.2008 19:16  54%    +  -

marluk: ahojky! Zdravím z Brma!
Koukala jsem ti na fotečky, máš moc krásný pejsky, moc se mi líbí, co je to za rasu?

reagovat Zuzana-hwc 28.9.2008 18:08  6%    +  -

Ahoj já jsem z Přerova a do Olomouce jezdím každý týden. Můžeme se sejít na kafe

reagovat marluk 8.9.2008 11:08  17%    +  -

Janka: děkuji moc

Anonym 8.9.2008 9:23  1%    +  -

Tady jsou olomoucké diskuze (odstraň tři tečky v ht...tp)
ht...tp://diskuse.dama.cz/hledej.php?q=olomouc

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jsou tady lidičky z Olomouce?
Diskusi založil(a): marluk
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si