BARVENÍ OBOČÍ U KOSMETIČKY!

Potřebovala bych poradit s obočím. V jedné proměně měla holka tmavě hnědé vlasy a tmavě hnědé obočí (taková hodně tmavá skoro až černá). Vlasy jí nechaly tmavé, ale obočí zesvětlili na světle hnědou. Nové obočí jí dost zjemnilo obličej. Začínám o tom taky uvažovat, protože se mi moje obočí nelíbí. Mám světle hnědé vlasy, tmavší obočí a snědou pleť. Nevím jesli mi to bude slušet a taky se bojím, aby mi kosmetička nedala nějaký odstín ve kterém budu vypadat ještě hůř. Chodíte na barvení ke kosmetičce? Jak jste spokojené?
7.9.2008

Diskusi založil(a) 7.9.2008 Anonym

reagovat Jolka 8.7.2015 15:37  5%    +  -

Já jsem teď viděla v drogerce nějakou barvu na obočí ale bojím se do toho pustit sama. Mám dost světlé obočí ale vlasy tmavší takže to vypadá jako bych žádné obočí neměla. Barvily jste to někdy samy? Jde to?

Anonym 12.4.2015 15:15  1%    +  -

hojky mám poslední dobou prblém, dělám 12ctky v práci a nemám pomalu ani čas si zajít ke kadeřníkovi, jak si dobarvujete vlasy, tak abych nevypadala jako blbec a o obočí ani nemluvě!

Anonym 18.3.2015 22:50  1%    +  -

Ahoj holky,mela jsem od mala černé huste obočí a střední hnědou barvu vlasů. Barvila jsem se na černou,ale barvu vlasů jsem změnila na světlou. Zůstalo mi černé oboci, ktere nevypadalo hezky. Mam hnede oci. Našla jsem v Brne perfektní kosmeticku salon Dolores. Odbarveni obočí a úprava trvala jen okamžik a slečna mi obočí odbarvila,nestípalo to a pak mi dala na minutku světle hnědou barvu na obočí. Barvu nemusela dávat. Odbarveni udělalo krásnou barvu zlatohnedou. Celkový dojem je hezčí v tónu. Holky doporučuji.

reagovat Alma.. 21.7.2013 6:20  100%    +  -

Ježiši, ještě, že chci být tmavovlasá jak jsem od přírody a mám k tomu černé obočí a uplně mi to vyhovuje. Nevím, proč chcete zesvětlovat obočí proboha?
Mám dcerku, bude jí 8.let a má blond vlasy, světle hnědé obočí a totálně černé řasy a mě se to líbí - zřejmě jednou ztmavne celá jako já taky jsem to tak měla
Můj brácha je špinavý blond dodnes a bude už pořád a má odjakživa taky černé řasy i obočí - díky tomu si lidi mysleli, že se odbarvuje
My to tak v rodině máme a někdo ztmavne a někdo ne - neztmavnul jediný brácha zatím, dcerka uvidíme
To je stejné, jako když máte černé vlasy a chcete světle hnědé - taky vám většina kadeřnic poví, že to nejde najednou, ale dělá se to postupně

Naopak chápu, že kdo má světlé obočí i řasy, že si to barví, to chápu, to světlé je děsně nevýrazné až žádné. Ale opačně? to by se mi tak chtělo

reagovat Dolstepa 19.6.2013 12:11  19%    +  -

ujsa: Barvu koupíš v drogerii ja kupuji henu asi za 40kč mají černou a hnědou.mam jí pomalu na rok.Naneseš necháš par minutek a setřeš,barvy se večer pak ještě smeješ při koupání a vydrží to tak 14dní i víc někdy.Já si barvím i řasy

Anonym 21.5.2013 19:40  1%    +  -

Po mamce sem podělila blond vlasy a naneštěstí po otci hodně tmavé obočí... no nemusím nic dodávat... vypadá to šíleně... boužel v Plzni sem neobjevila žádný salon kde by odbarvování nabízeli. Domácího odbarvení se bojím, rezavé obočí sluší opravdu jen zrzkám :)
Poradíte mi někdo, prosím? :(

Anonym 16.10.2012 10:37  1%    +  -

A kam chodí tvá teta? Také do Yves??

Anonym 2.8.2012 14:55  1%    +  -

Čím si asi božská Marilyn barvila svoje obočí... nebo jiné celebrity. Samozřejmě, že se obočí odbarvit dá (i na celkem světle hnědou!!). S kosmetičkama je to na prd. Když člověk narazí na špatnou, tak mu vzhled spíš zhorší. Chce to zajít někam, kde je to opravdu osvědčené. Taky jsou barvy na obočí Refectocil ke koupi na netu )musíte si dokoupit 3% zesvětlovač)

Anonym 10.6.2012 10:55  1%    +  -

Katka: Není lepší zastávka metra Jiřího z Poděbrad ? Olšanské hřbitovy jsou hrozne daleko.dekuju:)

Anonym 27.5.2012 17:30  1%    +  -

Dobrý den,mám světlé obočí a vlasy mám tmavě hnědě a chtěla bych poradit jestli je lepší zajít ke kosmetičce nebo barvit doma? Bojím se že mi to chytně až moc tmavě a bude to vypadat hrozně. A dá se nabarvené obočí nějak odbarvit nebo to nejde?Děkuju

Anonym 17.4.2012 13:37  1%    +  -

ahoj chtela bych se zeptat jak dlouho vydrzi nabarvene oboci. Dekuji

Anonym 6.4.2012 14:52  1%    +  -

Ahoj, pokud by chtěl někdo doporučit dobrou kosmetičku, tak na Praze 3, Nám. Jiřího z Lobkovic 7, zastávka tramvaje Olšanské hřbitovi. Chodim k ní už nějaký ten rok a jsem s ní fakt spokojená. Je šikovná a hlavně vyčistí pořádně (chodím k ní na ultrazvukové hloubkové čištění pleti) a nechodím od ní nikdy červená a hlavně má i dobrý ceny. A že už jsem pár těch kosmetiček vyzkoušela. Její telefon je: 720 383 006, nebo email vanted@seznam.cz

Anonym 20.11.2011 11:27  1%    +  -

ahijik chci se zeptat sem tmavy tip..a chtela bych zesvetlit mam cerne oboci a tmeve hnede vlasy..chtela bych zesvetlit oboci i vlasy slo by to...

reagovat terrynka1 30.9.2011 11:30  5%    +  -

wiwizzy: Tak to máš dobré, že ti obarvené obočí vydrží měsíc. Já si ho musím barvit každý týden, protože si ho z tmavě černého barvím na světle hnědé (abych s blond vlasy nevypadala jako příšera) a celkem rychle mi vypadává a roste nové, takže vždy po tom týdnu už ho mám strakatý černo-světle hnědý.

Anonym 27.4.2010 21:35  1%    +  -

Ahoj..
mám světle hnědé vlasy, ale černé obočí.Když jsem byla menší, měla jsem blonďatý vlasy i obočí, ale obočí mi začlo tmavnout až bylo černé a vlasy mám světle hnědé ..ale chci si dát blonďatou barvu..chtěla bych se zeptat jaký je váš názor na blondýnku s černým obočím.Jinak obočí nemám nějaké husté a zarostlé ..mam ho úzky vytrhané. Děkuji :-)

Anonym 7.2.2010 17:33  1%    +  -

Já už si druhým rokem odbarvuju obočí barvou na vlasy,není to nejšetrnější,ale je to levné a obočí vypadá dobře

reagovat varan 2.1.2010 23:05  5%    +  -

Zdravím, jsem kosmetička a své služby poskytuji na P-7 mrkněte na www.salonkveta.wbs.cz

reagovat Lucik84 21.5.2009 19:41  5%    +  -

Romana: A nebo to tam ta kosmetička nemá dávat tak dlouho ale lepší je ta světle hnědá.

reagovat screamy 20.5.2009 22:16  47%    +  -

Romana: jak chytá jen tmavě hnědá? Je i světle hnědá barva, záleží taky jaká je tvoje přírodní barva obočí

Anonym 20.5.2009 21:24  1%    +  -

dneska jsem byla u kosmeticky a mam tmave oboci chtela jsem ho mit svetle hnede ale bohuzel to nejde chyta jen tmave hneda....

reagovat ross.chance 16.3.2009 19:01  5%    +  -

Ahoj chtěla bych se zeptat neznáte v Brně salon, kde by zesvětlovaly obočí, mám pocit, že najít někoho, kdo by tohle dělal v Brně je naprosto marné, nejbližší salony, kde tohle provádějí je bud ve Zlíně nebo v Praze:/ maám pcoit, že to je vážně marné:/

Anonym 18.9.2008 6:55  1%    +  -

Jsem kosmetička a odbarvit obočí samozřejmě jde, záleží zda kosmetička používá tyto barvy nebo jen pracuje s obyčejným Londacolerem, ten zesvětlení nemá. Ale je pravda, že obočí také roste, vypadává a časem se Vám Vaše tmavá barva přimíchá mezi ty odbarvené, což může zachránit jedině častější příchod na odbarvování.

reagovat Maestra 9.9.2008 20:10  5%    +  -

luxy: jj, přesně tak

reagovat wiwizzy 9.9.2008 18:46  50%    +  -

screamy: já jsem byla na barvení před prázdninami a fakt mi to ten měsíc v pohodě vydrží s tetou se teď barvíme doma a taky v pohodě, možná je to i dané péčí o obličej, já třeba obličej klasicky vodou neumývám, strašně mi to vysušuje pleť tak možná i proto mi to dýl vydrží

reagovat ludena 9.9.2008 18:37  51%    +  -

nemáte ponětí zda se u nás dostane koupit šablona na tvar obočí ? Koukám se na kabel. TV na pořad CHIC a tak kosmetička štětečkem zvýrazňuje obočí přes šablony.. je to praktické. Mám silné dioptrie a již si to sama nedokáži dost dobře stejně udělat.

reagovat screamy 9.9.2008 17:04  100%    +  -

wiwizzy: tak měsíc obarvené obočí snad ještě nikomu co znám nevydrželo,...barva se vymývá, neodrůstá jako na vlasech.

reagovat luxy 9.9.2008 15:53  73%    +  -

taky jsem ho chtěla ¨zesvětlit a řekla mi, že se to nedělá a tvářila se na mě jako na pí*u

reagovat luckashead 8.9.2008 22:33  10%    +  -

No, na původní dotaz těžko odpovědět, když jsi sem nedala fotku. Obočí se odbarvit dá melírovací barvou. Obarvení vydrží cca měsíc, jak už tu někdo psal. Nezáleží to však na odrůstání chloupků, ale spíš na tom ,že ta barva se vymívá.
Odbarvit obočí ti nedoporučuju v případě že máš hodně citlivou pleť (je potřeba použít silnější peroxid, který by tě mohl podráždit) a nebo v případě, že ti hodně rostě obočí (abys neměla světlý obočí a kolem spoustu hnědých chloupků)

Anonym 8.9.2008 22:01  1%    +  -

wiwizzy:
jak to mysliš s tím růstem? Obočí je přece pořád ve stejné délce a nemůže to přece odrůstat jako barva na vlasech?

reagovat Maestra 8.9.2008 20:16  5%    +  -

wiwizzy: souhlas

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: BARVENÍ OBOČÍ U KOSMETIČKY!
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si