H.E.A.T. Program

H.E.A.T. – jsou to začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce - High Energy Aerobic Training.
Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: „Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem“.
* nový systém aerobního cvičení z výrazným efektem na lidský organismus.
* určený pro všechny věkové kategorie. * Mohou jej z úspěchem aplikovat náctiletí, ale i lidé v důchodovém věku.
* vychází z energie skupinového cvičení. Každý jedinec tak v průběhu lekce zdolává své cíle v rámci skupinky za doprovodu motivující hudby.
* lze efektivně dosáhnout požadovaného fyziologického efektu – redukce hmotnosti, zlepšení tělesné kondice, aerobní vytrvalostní trénink, trénink a příprava profesionálních sportovců.
* bezpečné cvičení s výraznějším fyziologickým efektem. Je skvělou přípravnou činností pro všechna ostatní kardiovaskulární cvičení.
H.E.A.T. PROGRAM® je vyvinutý tak, aby odpovídal individuálním požadavkům každého jedince a maximalizoval efektivitu jeho cvičení. Umožňuje spálit v průměru 500 až 800 kilokalorií za 1 lekci.
Jestli už jste tohle cvičení vyzkoušeli- pište své názory ;-)

20.9.2008

Diskusi založil(a) 20.9.2008 Anonym

Anonym 21.9.2008 15:15

reagovat Rybka77 18.5.2015 13:28  100%    +  -

nj, ženský mají tahle cvičení rády.

nej je posilovna: činky, zátěž.

a pak hiit

Anonym 18.5.2015 13:20  1%    +  -

Damy nebudte blbe, HEAT program je jen marketingova masirka, ano,spaluje se pri nem, ale hlavne glykogen (svalovy cukr), nikoliv tuk :) Spalovani tuku temer nenastava a deje se jen u velmi netrenovanych jedincu.A to jeste jen do doby nez se telo na tuto "aktivitu" adaptuje. Nesmite verit vsemu co se rika, HEAT ma jen dobrou reklamu.

Anonym 5.12.2013 15:12  1%    +  -

u nás v Praze na CHodově máme Heat od minulého roku a je to velmi super cvičení doporučuji všem co chtějí zhubnout. Je to velmi účinné

reagovat Sedmitecka 7.6.2013 11:04  62%    +  -

martina Milichovská: ono by stačilo si to dát do vyhledávače, ale tak TADY .
Co vím, tak před pár lety slát MaxRunner cca 70 tisíc, dnešní ceny nevím.
Jestli nebydlíš v baráku, ale v bytě, tak bacha, aby sousedi neměli pak taky "radost".

Anonym 6.6.2013 13:52  1%    +  -

Nejlepší co může být chci ho domů kde se dá koupit??

Anonym 20.3.2013 16:48  1%    +  -

Taky jsem vyzkoušela H.E.A.T. Hrozně jsem se nejdřív bála, že to nedám!!! Chodím pouze na Zumbu a to už rozdejchám, ale myslela jsem, že tohle nedám... Na první hodině jsem po čtvrt hodině myslela, že umřu... Vydržela jsem a ke konci to bylo lepší a lepší. Akorát se tam zrychluje tempo a postupně to vyjde na 126 kroků za minutu... První hodinu jsem si šla vlastním tempem a měla jsem co dělat, ale na druhé jsem se už v pohodě dostala na 124 kroků za minutu. Je to super v tom, že se pak cítím skvěle a mám dobrý pocit z toho, že už mi to jde lépe, baví mě to. Na konci je perfektní protahování, takže druhý den nic nebolí. Super!!!!

reagovat Sedmitecka 25.10.2012 23:10  83%    +  -

jana: strýček google by Ti poradil třeba TOTO

Anonym 25.10.2012 23:01  1%    +  -

kde je heat ve frýdku děkuji

Anonym 6.5.2012 17:21  5%    +  -

Ahoj,
já jsem lektorka HEATu a mám hodiny v Ostravě na stodolní http://www.heatstodolni.cz/, pondělky a středy na 10h, mám hodiny s dětmi, to znamená, že si prcky můžete vzít do šátku a nebo jiného nosítka na záda a pěkně šlapat s ním, čímž odpadá hlídání dítka :) (ale samozřejmě po tel.domluvě máme i hlídání zdarma:),tak se přijďte podívat!
Helča kontakt na mě je helca.pelca@email.cz

reagovat Aneta.Pil 1.2.2012 9:18  5%    +  -

H.E.A.T program je v Budějovicích jen krátce ,ale rozhodla sem se ho vyzkoušet. Po první hodině jsem měla jasno- kartička do Fitness letí do koše ,ale pak se mi to rozleželo. :) Je to makačka jako blázen ,člověk potí krev v první půlce sem myslela že se pozvracim a omdlim ale jde o zvyk pak jsem to překonala, ale hubnutí to velice pomáhá. Za jednu lekci 45 minut člověk spálí cca 2090 KJ.Já jsem si upravila stravu ,jím 5krát denně pravidelně a za 3 měsíce jsem zhubla 13kg.Takže všem doporučuju ,určitě je to i perfektní udržovač kondice.Já chodím 1-2 krát týdně podle toho jak mi to vyjde a k tomu cvičím ještě pilates. Takže všem držím palce ;)

PS: Perfektně vás H.E.A.T odradí od sladkého. Po cvičení jsme vyrazila koupit nějaký dietní věci do Lidlu a tam na mne koukaly výborní čokoládový ježci a už jsem po nich skoro šahala.Pak sem si řekla ,,Ty jedna hnusná čokoládo, teď sem potila krev a za to mi nestojíš" a tak jsem s čistým svědomým ruku stáhla a šla dál :D

Anonym 5.12.2011 1:28  1%    +  -

Aprpecaitoin for this information is over 9000—thank you!

Anonym 19.8.2011 12:30  1%    +  -

Na HEAT jsem chodila do Ostravy, jak na klasický tak na spalovací program. Musím říct že mě to nadchlo. Sice jsem první lekci jako začátečník trošku zápasila s ovládáním pásu, ale po chvilce už jsem si přivykla a ovládání bylo naprosto intuitivní.

Musím říct že při tomhle cvičení ze mě pot tekl proudem. Skutečně. Je dobré mít po ruce menší ručník a utírat si alespoň obličej :)

Nicméně v sále bylo vždy přítmí, s takovým tím efektem že svítily jen bílé věci, takže to že z Vás leje pot nejde vidět. Navíc se potí všichni a má to tak být.

Něco jsem zhubla a hlavně musím říct, že jsem si maximálně zvedla kondici. Dlouhá tůra na horách pro mě nebyl nejmenší problém, stejně tak vyběhbout několikrát schody při stěhování. Je to v podstatě i příjemný relax, protože můžete celou dobu cvičení absolvovat klidně se zavřenýma očima.

reagovat Rybka77 12.7.2011 13:00  100%    +  -

tak jsem si koupila 3krát vstup na heat za 169,- na megaslevě.....tak aspoň něco ušetřím...už se těším, až zajdu.

reagovat Sedmitecka 17.3.2011 19:38  62%    +  -

Dita: tak to toho děláš fakt hodně... a jsem ráda, že se Ti h.e.a.t. líbí... já ho miluju. Na Fit-box se chystám, tedy raději bych přímo Kickbox, ale to musím ještě počkat:o)

reagovat Rybka77 14.3.2011 15:43  100%    +  -

Dita: supr!! jj je to fakt makačka!

ale mě to moc baví.

a myslím, že s těma dalšíma aktivitama hezky zocelíš celé tělo.

Anonym 14.3.2011 15:07  1%    +  -

Tak jsem vyzkoušela HEAT. Absolutně největší záhul, jaký jsem kdy zažila. Chodím také na spinning, na squash a na fitbox - ten jsem považovala za velmi náročný, ale na HEAT nemá.

reagovat tikki 9.3.2011 21:51  5%    +  -

Děkuji holky. Pevně v to doufám svalů mám už dost. Tak uvidíme. nějak extra hubnout nepotřebuji.
Děkuji za info

reagovat Sedmitecka 1.3.2011 11:54  57%    +  -

tikki: svaly Ti nenarostou.. je to přirozený pohyb a spíš naopak se svalová vlákna prodlouží než aby nabývala na objemu...

reagovat Rybka77 1.3.2011 10:11  100%    +  -

tikki: já si myslím, že to bys muslela fakt makat jak blázen, aby ti extra narostly svaly.

já teda byla zatím na heatech tak 10krát, chodím 2krát v týdnu max. víckrát mi to nevyjde a zatím svyly nenarostly.

ale taky mám lýtka celkem ok a hlavně i běhám

na váze se to zatím nějak neprojevilo, to chce cvičit dýl a možná častěji a i to jídlo upravit, na což já kašlu.

ale fyzčku mám určitě mnohem lepší.

reagovat tikki 1.3.2011 10:04  5%    +  -

Ahoj holky. Na H.E.A.Tu jsem byla teprve 3x.chci se zeptat zda jste díky tomu zhubly, ale nevypracovaly i nohy. Mám totiž strach, že mi narostou svaly, kterých mám již dost.
Moc děkuji za info

reagovat Amanitka 22.2.2011 20:54  5%    +  -

Chodím spíš na spinning, ale chystám se zkusit i H.E.A.T., jinak pokud chcete ušetřit nějakou tu korunu, sledujte SlevyDnes, bývají tam slevy na permanentky.

reagovat lucak 13.2.2011 10:15  88%    +  -

KattySI: Je dobré si s sebou vzít pití v 0,75 l láhvi, aby se ti vešla do držáku. Ty větší láhve např. 1,5l tam potom špatně drží.
Je dobré si tu láhev opatřit nějakým tím ventilkem na pití, ať nemusíš láhev pořád otevírat (pije se za chodu)

U nás to probíhá tak, že si z domu neseme prázdnou láhev, v šatně si nabereme čistou vodu a v sále si tam dáme takový sirup ionťák.
Někoho ale po tom nápoji např. pálí žáha, tak si můžeš donést i pití svoje, raději bez bublin.

reagovat lucak 13.2.2011 10:11  88%    +  -

KattySI: "můžu zkusit prvních pár lekcí v normálních teniskách nebo rozhodně nemůžu"

Můžeš, ale nebude to pro tebe příjemné. Taky jsem pár hodin odchodila v kožených teniskách, ale docela pálí chodidla a cítila jsem každý váleček pod pásem.
Investovala jsem tedy do kvalitních bot a vyplatilo se. Sem tam probíhají např. v Hervisu akce 3 za cenu 2. Tak jsme nakoupili levně boty na sport celé rodině.
Pokud nemusíš mít zrovna nejnovější model, koupíš botky se slevou (já mám např. Nike Air ze 2000 Kč na 800 Kč),
A protože ostatní pořídili podobně, máme troje kvalitní boty za cca 1 600 Kč a to je super.

reagovat lucak 13.2.2011 10:07  88%    +  -

KattySI: "Zdravím vespolek, chtěla bych vyzkoušet cvičení HEAT, ale jednak se bojím, že "zemřu" hned na první hodině - nemám poslední tři roky vůbec žádný pohyb a tím pádem žádnou fyzickou kondici (nezabije mě ta náročnost?) "

Myslím, že to bude v pohodě. Taky jsem roky necvičila a je to aktivita opravdu vhodná pro každého. Jde jen o to nesnažit se vyrovnat hned na první hodině těm, co již chodí cvičit dlouho.
Taky měřák tepové frekvence ti pomůže se nezničit. S tím ti pomůže trenér, napíše ti hodnoty, ve kterým se máš pohybovat vzhledem ke svému věku.

reagovat Foox_ox 13.2.2011 9:44  5%    +  -

Čau lidi :)pokud máte rádi sport a máte pár minut času, tak mi prosím vyplňte tento dotazník. Je to takový malý průzkum a zaměřuje se právě na sport. Dík moc
http://rela.mendelu.cz/vyzkum/?vyzkum=5465

reagovat Rybka77 12.2.2011 20:21  100%    +  -

KattySI: AHOJKY, HODINU ZVLÁDNEŠ...KLIDNĚ MŮŽEŠ JÍT POMALEJI A NEDAT SI TAKOVÉ STOUPÁNÍ.

ale skutečně je to náročný.....hlavně si vem pití, dobrý jsou lahve na 0,75 l, aby se ti vešla na držák, vem si je klidně 2.

pak ručník....

k botám....určo můžeš jít v normálních sportovních botách...a uvidíš jak se ti to bude líbit.

tak pak anpiš.

já heat miluji a i když se tam potím jak je to supr.....

reagovat KattySI 12.2.2011 19:21  5%    +  -

Zdravím vespolek, chtěla bych vyzkoušet cvičení HEAT, ale jednak se bojím, že "zemřu" hned na první hodině - nemám poslední tři roky vůbec žádný pohyb a tím pádem žádnou fyzickou kondici (nezabije mě ta náročnost?) a ještě je mi nejasné, jestli můžu zkusit prvních pár lekcí v normálních teniskách nebo rozhodně nemůžu? Protože běžecké boty doma fakt nemám a dívala jsem se na netu, že to vůbec není levná záležitost. Takže bych napřed potřebovala vyzkoušet, jestli mě HEAT bude bavit a jestli mě chytne a až pak investovat nemalé peníze do bot. Poradíte mi podle vašich zkušeností? Děkuji

reagovat Sedmitecka 23.1.2011 21:10  100%    +  -

Rybka77: podle mého bude nejlepší, když se optáš přímo v klubu kam chodíš, bych tak řekla :o)

reagovat Rybka77 21.1.2011 16:37  100%    +  -

ahojky, chci se zeptat, zda tu není nějaká instruktorka či instruktor na H.E.A.T.

zajímalo by mě, jak probíhal kurz atd.

docela o tom uvažuji, fakt mě to baví a mohla bych si tím přivydělat a né, jen platit někomu jinému, když si jdu

za reakce, budou-li.

reagovat Lidulienkaa 15.1.2011 17:14  5%    +  -

Hledam kamaradku z Prahy ktera by chtela zacit cvicit a zhubnout. Lidulienka@email.cz

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: H.E.A.T. Program
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Sport
Přečtěte si