CARPE DIEM!!

"Carpe diem" (aneb "užívej dne") je často skloňované životní krédo. Každý si pod ním ale představí něco jiného. A právě proto zakládám diskuzi, která nám možná to nesnadné "žití jen pro ten dnešní den" trošku usnadní.
Příspěvky očekávám dle vaší momentální inspirace a nálady. Problémy, rady, nápady, názory..co vás trápí nebo potěšilo...aneb řeš hned, zítra už může být pozdě!
Krásný den!
23.9.2008

Diskusi založil(a) 23.9.2008 La bufanda

La bufanda 26.9.2008 10:54

La bufanda 24.9.2008 8:58

reagovat Fanyska 4.11.2009 15:35  6%    +  -

prosím koukněte na nově vzniklou diskuzi o sdružení Člověk člověku http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=18226 určitě budou radi pokud přispějete aspoň vlastním nápadem k této nadaci...určitě koukněte na jejích web www.clovekcloveku.tym.cz

reagovat Kleopatra 29.9.2008 22:48  62%    +  -

La bufanda: posilovna mě baví moc jenže ne všude mají stroje i pro holky většinou je to na dlouhé mužské kosti... Před pár lety jsem si platila trenérku a byla to jedna z mých nejlepších investic

reagovat La bufanda 29.9.2008 13:36  8%    +  -

Kleopatra: No já bych spíš do posilovny, to by mě ještě tak bavilo No jenže sama bych nešla

reagovat Kleopatra 29.9.2008 12:45  58%    +  -

La bufanda: no já toho teď taky moc nenasportuju ale zase začnu a to je pak fakt super. Z aerobiku se vždycky vracím úplně mokrá - tedy když jdu v normálních legínách a triku.. takže fakt můžu jen doporučit a uvidíš, třeba tě nějaké to skotačení taky jednou chytí

reagovat La bufanda 29.9.2008 9:58  8%    +  -

Krásný den všem! Máte z víkendu nějaké zážitky(dobré nebo špatné), o které byste se s námi chtěli podělit?

reagovat La bufanda 26.9.2008 12:55  8%    +  -

reagovat La bufanda 26.9.2008 8:11  8%    +  -

Kleopatra: Já vím, žes nemluvila o značkách, ale o materiálech. Já jsem to taky tak pochopila. Jen jsem napsala já názor na značky. Jinak věřím, že na sport mají materiály některé značky zvlášť vymakané. Ale osobní zkušenost nemám, jelikož nesportuju.

reagovat La bufanda 26.9.2008 8:09  8%    +  -

Hezký den!

reagovat Kleopatra 25.9.2008 16:10  56%    +  -

La bufanda: ale já nemluvila o značkách mám ráda kvalitní materiály... i když třeba sportovní boty a oblečení mám ráda značkové, ale ne z pozérství, ale proto, že třeba systém Dry Fit od Nike je na sportování fakt úžasný apod..

reagovat La bufanda 25.9.2008 14:48  8%    +  -

Kleopatra: Tak to já spíš koukám na to co se mi líbí a je mi jedno jestli to má značku nebo ne. Často je to stejně otázka jedné sezony.

reagovat Kleopatra 25.9.2008 14:32  53%    +  -

La bufanda: jojo, to je pravda ale když trošku člověk rozumí kvalitě, tak pozná, jestli kupuje brak nebo ne... já tedy nevybírám jen podle značky, jsem ulítlá na příjemné a dobré materiály a ty prostě u čongů nemají

reagovat La bufanda 25.9.2008 14:22  8%    +  -

GoldenFish: To jsem rozluštila
No tak malinový pivo bych taky zrovna nemusela A jak jsi se vlastně do Belgie dostala?

reagovat GoldenFish 25.9.2008 14:07  8%    +  -

La bufanda:
quiche je hrozne moc druhu, mozna muze byt i sladky, ale vetsinou je tam nejaka zelenina. Jinak to divne slovo dole, to jsem myslela neidentifikovatelny
No a jinak tu miluju hlavne belgicke pralinky
plus belgousi se chlubi i tim ze maji asi 300 druhu piva a na kazde specialni sklenici
nektere pivo = jako Krieg s malinovou prichuti ma ale do tradicniho piva dost daleko. Fakt ale je ze pivo jsem zacala pit az tady v Belgii...

reagovat La bufanda 25.9.2008 11:58  7%    +  -

GoldenFish: Pyré s klobásou jo? Tak to musí být něco Já mám dneska jen kuře na paprice Ale těmi dezerty mi teda děláš chutě! Tak teď se můžu aspoň vytahovat, že vím, co je to quiches.

reagovat GoldenFish 25.9.2008 11:26  8%    +  -

La bufanda:
No jedi tu hodne ryby; potom moules - musle, slavne jsou i belgicke hranolky. V restauraci dale dostanes quiches - to se tezko popisuje, takovy slany kolac v misce. Jinak u nas v kantyne je to vzdycky neco neidentelneho a zvlastni kombinace - treba jednou to byla klobasa a jablecne pyre
Dobre jsou dezerty, mousse chocolat, cokoladova pena nebo creme brulee, pudink s cukrovou a kakaovou neco jako polevou

reagovat La bufanda 25.9.2008 8:21  7%    +  -

GoldenFish: A víš, že ani nevím, jak se jí v Belgii.. Jaké je třeba v Belgii tradiční a oblíbené jídlo? Pouč nás.

reagovat La bufanda 25.9.2008 8:19  7%    +  -

Krásné ráno!

reagovat GoldenFish 24.9.2008 19:05  7%    +  -

La bufanda:
Docela normalne - tedy vzhledem k tomu, ze ziju v Belgii - tak docela normalni belgicka jidla

reagovat La bufanda 24.9.2008 14:57  7%    +  -

Kleopatra: JJ, částečně máš pravdu v tom, že pokud si tam nechá šít oblečení značka se světovým renomé, bude si logicky dohlížet na kvalitu provedení Ale nejednou jsem se setkala s tím, že naši asijští spoluobčané nakupují ve stejném velkoskladě totéž oblečení jako berou některé butiky.

reagovat Kleopatra 24.9.2008 14:05  93%    +  -

aleachiM: to si teda zaspala dobu všechno se vyrábí na východě, je tam levnější síla... ale že bych si to spojovala s kvalitou? Myslíš to jako, že půjdeš k čongům a koupíš tam to samé, jo tak takhle to fakt nefunguje, jsou firmy, které kladou nárok na kvalitu a které ne...

reagovat La bufanda 24.9.2008 10:56  7%    +  -

reagovat La bufanda 24.9.2008 9:51  6%    +  -

aleachiM: JJ, díky a tobě ať se povedou dnes. Pak napiš jak jsi byla úspěšná.

reagovat aleachiM 24.9.2008 9:47  32%    +  -

La bufanda: KIK. Prý se to neskloňuje jako IKEA a KIKA. Takže: asi se půjdu podívat do KIK
Ať se ti v pátek nákupy povedou, neboj to ti neuteče

reagovat La bufanda 24.9.2008 9:40  6%    +  -

aleachiM: Hm, to já dnes nejspíš nezajdu nikam Jednak mám před výplatou a jednak jsem do pěti v práci.

reagovat La bufanda 24.9.2008 9:38  6%    +  -

aleachiM: No s těma hadrama je to asi Kik nebo tak nějak ne?

reagovat aleachiM 24.9.2008 9:27  32%    +  -

La bufanda: že jsem teď popletla ten obchod na hadry s obchodem na nábytek, když to vidím napsaný ?!

reagovat aleachiM 24.9.2008 9:25  32%    +  -

La bufanda: bezesporu. Měla jsem radost i ze zubního kartáčku za dvěstěkáčé. Zuby mám jen jedny a jsou moje, že. Ale moji matku nebo babičku by asi kleplo
Svrbí mi od včera peněženka, asi cestou domů (děti mají kroužek, tak na ně budu čekat) zajdu do KIKA. V létě jsem si tam koupila pěkná trička

reagovat La bufanda 24.9.2008 9:14  6%    +  -

aleachiM: Jinak já si chystám jít udělat radost v pátek, mám už seznam věcí, co "nutně" potřebuju. A dneska si ještě něco objednám přes net. Je to až s podivem, jak nám ženským může zvednout náladu jen obyčejná návštěva obchodu a případná menší koupě.

reagovat La bufanda 24.9.2008 9:11  6%    +  -

aleachiM: No Beckhamovou teda fakt nemusim.

reagovat aleachiM 24.9.2008 9:03  32%    +  -

La bufanda: ano, vlastně si vzpomínám na nějakou aféru s džínama trhlý Beckhamový.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: CARPE DIEM!!
Diskusi založil(a): La bufanda
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Láska a vztahy
Přečtěte si