kdo mi poradí?

prosím poradte mi jaké krémy bych mela pouzívat?Mám mastnou plet a vzhledem ze mám po tricítce se mi zacínají delat i vrásky.

8.4.2005

Diskusi založil(a) 8.4.2005 Janka2

reagovat lili55 24.6.2017 11:32  5%    +  -

muzu poprosit o recenzi na herbalon?

reagovat marta124 13.6.2017 10:08  5%    +  -

Ahoj,

nevim kam s prispevkem ale chtela bych se s Vami podelit o super vec kterou jsem nasla jmenuje se to cosmetic-kitchen a vse si tam namichate a vyrobite podle vlastni libosti :)
Tak doufam, ze tim nekomu pomuzu :)

reagovat tranzistor 13.11.2016 23:09  5%    +  -

Janakob.: Super,tak doufam,ze zene udelam radost.dik

reagovat Janakob. 13.11.2016 23:07  5%    +  -

tranzistor: Já nakupuji přes jejich e-shop,jsou velmi ochotní a rychlý.

reagovat tranzistor 13.11.2016 23:05  5%    +  -

Janakob.: A maji nekde svuj obchod,ze bych koukl.

reagovat Janakob. 13.11.2016 23:03  5%    +  -

tranzistor: Zkus ji koupit bio arganový olej je na všechno,vlasy,plet působí proti stárnutí a je opravdu všestranný a také ještě používám jejich marocky jíl a ten je také super.

reagovat tranzistor 13.11.2016 22:59  5%    +  -

Janakob.: Take jsem o ni slysel dobre recenze,tak jsem si rikal,ze bych zene koupil darek nba vanoce,nemohla by jste mi poradit co pro zenu.

reagovat Nettam 28.2.2016 23:22  5%    +  -

já mám doma kosmetiku z Mrtvého moře, je to přírodní kosmetika a jsem s ní moc spokojená :-)

reagovat HankaKron 15.2.2016 14:55  5%    +  -

ahoj, taky sháním nějaký dobrý hydratační krém, mám suchou pleť. Zároveň bych ráda nějakou přírodní kosmetiku :)

reagovat 25-ka 12.8.2014 22:41  5%    +  -

ja mám garnier, ale hlavne hydratacne kremy značka už je na vás

reagovat Renca1 2.1.2014 20:28  5%    +  -

Dobry večer,používám kosmetiku LR a jsem s ní spokojená.S Mary Kay mám špatné skušenosti.Po 14 dnech používání se mi udělala vyrážka a dcra to samé.

reagovat gija 22.9.2011 13:56  5%    +  -

Ahoj Janko, můžu ti poradit čistě přírodní kosmetiku Pevonia Botanica. Mají přímo krém Power Repair pro ženy po třicítce :-). Je to proti prvním vráskám. Můžeš si koupit čistič, tonikum, krém a další. Koukni na www.pevonia.cz.

reagovat michhav 19.1.2010 12:31  5%    +  -

S.O.S. - nikde nemuzu sehnat ocni stiny JALNA, driv jsem je kupovala v "obycejnych" drogeriich. Ale v DM a ani jinde se nedaji uz sehnat. Byly opravdu uzasny. Nevite, kde by se daly sehnat? Budu vdecna za kazde info.

reagovat ilona1451 21.6.2009 15:22  5%    +  -

Sandra: Tak se zaregistruj a budeš mít přípravky se slevou a ještě se naučíš jak je používat a s dekorativkou se naučíš líčit.

reagovat Kuzlatecko 18.6.2008 8:14  5%    +  -

Sandra: Ahoj Sandro, napiš mi tvůj E-mail do vzkazů a proberem to ju?

reagovat Anonym 2.6.2008 19:42  1%    +  -

Kuzlatecko: ahoj, ráda bych si objednala přípravky Mary Kay se slevou. Již jsem ji zkusila a moc mi vyhovovala, jenže slečna od které jsem ji tenkrát zakoupila se slevou 40% už ji neprodává a za plnou cenu ji kupovat nechci. Je to moc peněz. Dík za odpověď Sandra

reagovat Kuzlatecko 1.5.2008 10:51  21%    +  -

V Mary Kay začínají slevy na 35%....

reagovat Kuzlatecko 30.4.2008 12:04  12%    +  -

Ahojky všem Moji jedinou a nejoblíbenější kosmetikou je kosmetika Mary Kay, která poskytne péči vaší pleti ať už jste mladé nebo zralejší ženy. Výrobky MK jsou neparfémované, antialergenní a léčivé, takže jsou vhodné i pro citlivou pleť. Pro zralejší ženy se vřele doporučuje řada TimeWise, která bojuje proti vráskám a jejím příznakům. Takže se mrkněte na www.marykay.cz a třeba najdete zalíbení u této kosmetické firmy...já už to zalíbení našla a nechci nic jiného. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, klidně pište do vzkazíků - ráda vám poradím. papa a hezký den

reagovat nikusa 2.1.2008 17:44  25%    +  -

beladami: Ahoj, až přijdeš na pedikúru, můžeš si hned vyzkoušet i kosmetiku (krémy) pro kterou dělám obchod.zástupce-Barekol. Mám tam vzorečky, za zkoušku nic nedáš

reagovat Anonym 2.1.2008 16:13  1%    +  -

Pošlete my prosím radu na nateklé horní víčko po ječném zrno na můj e-mail Vinklerova.Jitka@seznam.cz
děkuji.

reagovat UNILESK 3.11.2007 23:16  7%    +  -

Ahojky, našla jsem tu hodně věcí, na které bych ráda poradila řešení - vlasy,lupy, rozšířené póry, vrásky, váčky pod očima, nateklá víčka. Jedná se o Transdermální kolagen Q5-26. Mě moc pomohl - a nejen mě. Proto jsem se na základě těchto výsledků rozhodla zalořit První bezplatné konzultační a poradensmé kolagenové centrum, kde je na stránkách www.colagen.cz mnoho skutečných příběhů mnohých z vás......zvu vás k návštěvě nových stránek.

reagovat beladami 3.11.2007 19:53  91%    +  -

Já taky hledám ten správný pleť.krém...

Holky, dáte tipy?

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=9903

reagovat janamal 3.11.2007 13:19  5%    +  -

KPslunicko: Ahoj, jen se chci zeptat jestli si uz byla u te dermatolozky. Jsem zvedava, co ti poradila. Me tam opravdu moc nepomohli.
Jana

reagovat Anonym 2.11.2007 21:52  1%    +  -

Zajimava diskuze,
je mi 34 a dlouho me taky trapila mastna plet a ucpane pory, ktere mi zpusobovaly nehezke akne ani na koznim mi nepomohli. Po VICHY a dalsich kosmetic. pripravcich jsem taky vyzkousela CLINIQUE 3 kroky a opravdu se mi to po asi mesici zlepsilo. Hlavne se mi neucpavaji pory. Nasla jsem pani na servru Bazos a Sbazar, ktera nabizi mensi cestovni baleni Clinique 3 kroky. Cena se pohybuje od 350,- Kc za sadu.

reagovat Anonym 9.10.2007 20:51  1%    +  -

Jana: Uz jsi nasla to diavolo od banderase....?a kolik stoji...marne ho shanim...prosim napis na radarubajz@seznam.cz

reagovat Anonym 28.5.2007 17:45  1%    +  -

Mám hodně červenou plet je suchá a citlivá nemám problémi s akné!To červené je nejvíce na tvářích prosím poradte mi.Janka

reagovat Anonym 23.4.2007 8:51  1%    +  -

také jsem velmi spokojená s hádkem...je to suprr jeho kosmetika.

reagovat Lenkaje 7.3.2007 10:10  5%    +  -

Ahoj,já začala používat čínskou kosmetiku Thian-schi a musím konstatovat, že v kombinaci se sprchou,která odbourává chlor,je to bomba. Navíc každá návštěva Solné jeskyně je časem také znát. Dostatek jodu a soli léčí dermatitidy z hloubky, nikoliv pouze jen z povrchu.Vše chce trpělivost,neboť s čím se trápíme několik let,nezmizí během pár minut ani dní.
SVOJI RODINU I DVĚ BRITSKÉ MODRÉ KOČKY TAKÉ LÉČÍM ČÍNSKOU PŘÍRODNÍ MEDICINOU, KTERÁ LIKVIDUJE BEZ CHEMOTERAPIÍ I RAKOVINU - TI LIDÉ ŹIJÍ A MAJÍ ELÁNU ZA DVA.
Zdravím Vás všechny, LENKAJE

reagovat Anonym 26.10.2006 16:36  1%    +  -

Poradím Ti na Tvou mastnou pleť Ti určitě pomůže LÓreal Decontract Rides, vyjde asi na 400 Kč, ale je výborný jak na mastnou pleť, tak výborně vypíná mimické vrásky.

reagovat Anonym 26.10.2006 16:30  1%    +  -

einda:Ahoj musím Ti oponovat šampón Nizoral voní velmi hezky a je příjemné ho používat. Asi jsi si to spletla s jiným léčebným šamponem, který jsem také používala a jmenuje se Polytar AF, je také velmi účinný, ale smrdí jako spálené pneumatiky, když se s ním myjete, ale vzhledem k jeho účinné pomoci se to dá vydržet, a když vlasy uschnou, tak to cítit není. A jednu radu por lidi, které trápí lupy jako mě. Tyto dva šampony v žádném případě nepoužívejte jako normální denní šampon, byla by to dost drahá záležitost ale hlavně by si Vaše vlasy a pokožka na hlavě rychle zvykla a lupy by se objevili znovu. Já používám jako denní šampon Fructis proti lupům (bez kondicioneru) a tak jednou za 14 dní nebo za 3 týdny si umyji hlavu Nizoralem a musím říct, že mám od lupů vcelku pokoj. Denně si samo hlavu nemyji, ale tak 3x do týdne určitě. Hodně se mi také mastí vlasy, proto nepoužívám v žádném případě kondocionér, to bych si je mohla mýt denně.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: kdo mi poradí?
Diskusi založil(a): Janka2
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si