Podprsenky

Zdravim vsechny zeny!Do teto diskuze se muze kazdy pripjit!!!Male i velke prsatice!!!!Doufam ze se nas tady hodne sejde.
10.10.2008

Diskusi založil(a) 10.10.2008 sojka1

reagovat Rozárkar 25.8.2017 19:28  5%    +  -

MonaLisa: Mají dopravu teď v akci zdarma, anebo nějaké dárky zdarma k objednávce?

reagovat MonaLisa 24.8.2017 19:18  5%    +  -

MonaLisa: Mají dokonce i levné pánské prádlo, doporučuji se podívat.

reagovat Jana 24.9.2014 11:14  1%    +  -

ahoj co mám dělat, když nemohu nikde sehnat tu správnou velikost podprsenky na své poprsí? Už jsem z toho nešťastná neustále něco pozašívám a tak dále. Kam chodíte nakupovat?

reagovat nela 23.9.2014 13:45  1%    +  -

Ahoj jéj tuto akci též musím využít, jelikož jsem tam párkrát byla, když jsem byla u tety. Teta ta má už nějakou tu slevu, jelikož je stáálouzákaznicí a k tomu i dáreček, to je skvělé!

reagovat Durga 9.9.2014 21:43  52%    +  -

Podprsenky nakupuji vždy, když mám cestu někam, kde je prodejna firmy Linia. U mě je to nejčastěji v HK, protože tam jezdím k zubaři. Výhodou je především to, že si tam mohu podprsenku vyzkoušet. Prodávají tam také kalhotky a bavlněné košilky. Navíc je tam velmi příjemná prodavačka, která upozorní i na slevy.

reagovat Klára 1.9.2014 14:27  1%    +  -

Ahoj Jani , prosím tě myslím si že sehnat podpsenku na 80E není až takový problém. I když u větnamců možná jo, já tam nenakupuju. Nakupuju buď v kamenném nebo na netu a z toho VIP prádla už jsem taky objednávala. Podprdu od nic mám a jsem spokojená, hesky padne dělá pěkná prsa, ale to asi kdejaká když dobře vybereš, mě u nic tenkrát zaujalo i to šití na míru. Doporučovala jsem je kamarádce, která je diblík, ale má F a obvod 75cm, no a po dvou odkojených dětech už to chce nějakou podádnou aby prsa vypadala pod oblečením pořád jako před dětmi... :-)

reagovat JancaMudra 18.8.2014 14:44  5%    +  -

Dámy mám problém sehnat hezky padnoucí podprsenku, navíc kvůli financím jsem do teď sháněla spíše u ťamanů, ale řekla jsem si dost a kamarádka mi poradila VIP prádlo, jen se chci zeptat zda máte některá od nic něco koupené, přece jen nerada kupuji zajíce v pytli( a vůbec když jde o pytle na moje prsa) :D. Mám velikost 80E a jsem rozhodnutá investovat do sebe nějakou korunu, tak chci vědět jestli objednání přes net není moc riskantní.

reagovat Ilča 19.6.2014 22:13  1%    +  -

Terezza:
jojo to naprosto souhlasím. Jsou tam uplně super. Všem také budu doporučovat.

reagovat Terezza 11.6.2014 12:56  1%    +  -

Ilča:
Jo? No vidiš, tak super. Jo jo oni tam jsou hrozně milí a ochotní. Tak to jsem ráda ;)

reagovat Ilča 2.6.2014 11:09  1%    +  -

Terezza:

díky díky, byla jsem tam a koupila jsem si hned 3 podprsenky! Fakt skvělé. Přeměřili mě, doporučili co mě bude sedět, celou dobu se mě věnovali, takže jsem nadmíru spokojená! Velké díky za doporučení.

reagovat Terezza 27.5.2014 19:02  1%    +  -

Ilča:
jj mají, tak snad se ti to hodí a seženeš, co potřeb uješ ;)

reagovat Libuše 19.5.2014 19:16  1%    +  -

podprsenky moc nenosím :-D kdo ještě?

reagovat Ilča 19.5.2014 13:31  1%    +  -

Terezza:
Na Hybešce, to vím, kde to je zrovna :) tak skvělé, díky moc za typ, hned jak budu mít volnou chviličku, podívám se tam, jsem zvědavá. Maj i eshop koukám..

reagovat Terezza 13.5.2014 12:39  1%    +  -

Ilča:
Tak pokud to pro tebe není problém, mrkni na madampodprsenka.cz
A obchod mají v centru Brna, adresu najdes na těch stránkách :)

reagovat Ilča 6.5.2014 12:22  1%    +  -

Terezza:
To by bylo super, přeměřit bych asi potřebovala..
Já jem kousek od Vyškova, ale tak pokud, tak bych si někam i zajela, to není zas tak velký problém.

reagovat Terezza 18.4.2014 11:23  1%    +  -

Ilča: a odkud jseš?
My tu v Brně máme jeden obchod, kde mají snad všechny možné velikosti. Tam sežene určitě každý. Navíc tě tam i změří a řeknou, co ti padne.

reagovat Ilča 4.4.2014 11:02  1%    +  -

Ahoj dámy.
Mám takový problém se sehnám velikosti podprsenky. A když už seženu velikost, tak mi málo k terá sedí. Máte někdo podobná problém? Kde nakupujete podprsenky?
Budu ráda za všechny odpovědi

reagovat Jani333 19.11.2011 15:14  5%    +  -

Ahojky, doporučuji zkusit tady tu kalkulačku:
http://www.podprsenky-poradna.cz/kalkulacka-velikosti/, je to nejznámější kalkulačka na spodní prádlo na českém netu. Dozvěděla jsem se o ní tady: http://protivna-blondyna.blogspot.com/2011/09/konecne-nosim-spravnou-velikost.html
a potom si jít podprsenku vyzkoušet do obchodu a velikost doladit. Jana

reagovat Lucik26 4.7.2011 9:42  5%    +  -

Ahoj, sháním zmenšovací dobře padnoucí podprsenku. Kdysi nabízela Sojka. Máte někdo tip?

reagovat samicka25 27.1.2011 10:43  5%    +  -

nemuzete mi nekdo doporucit pruhlednou podprsenku?

reagovat Iva 15.8.2010 2:44  1%    +  -

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli kdo vyrábí podprsenku s takovými ramínky, který jsou za krkem spojený do T a vedou dolů (jako kšandy). Viděla jsem to na jedný holce v MHD, byly krajkový a vypadalo to z dálky jako tetování. Zblízka to pak působilo lehce eroticky. Nevíte, kde se to dá sehnat?

reagovat KDYNE 16.3.2010 9:12  27%    +  -

Oblečení pro Tebe - Dámská móda a spodní prádlo

reagovat jarko 23.3.2009 10:58  5%    +  -

jandvo: Prádlo Triola již mám a jsem také spokojená, ale plavky jsem ještě nezkoušela. Ptala jsem se, zda je možné plavky vrátit, pokud mi nebudou sedět a určitě to možné je, tak to risknu.

reagovat jandvo 21.3.2009 22:39  5%    +  -

jarko:
já mám plavky od Trioly asi 2roky a velká spokojenost, mám velká prsa a k tomu menší zadek takže jsem si to mohla v obchodě zkombinovat podle potřeby a podprda sedí fakt dobře, vůbec prádlo Triola padne aspoň tedy mě super.

reagovat jarko 20.3.2009 13:10  5%    +  -

Ahojky, objevila jsem plavky Triola a moc se mi líbí a mají košíčky i pro mne. Máte někdo zkušenost jaké jsou??? TADY

reagovat malinaa 15.3.2009 19:59  51%    +  -

ahoj zdravim,tady maji podprdy take ale ne zrovna nejlevnejsi
www.dolly.cz

reagovat kartus 9.3.2009 22:03  5%    +  -

ahoj jsem nová a mám také problémy s pětkami je to hrozné.Andulka 57

reagovat Pet51 24.2.2009 20:36  5%    +  -

Micin: Velikost AA seženeš nejlépe u Sojky (Triumph), nebo v těch samých e-shopech, které jsou v rubrice "Podpresnky na velká prsa - nakupujeme v cizině".

reagovat miky017 30.12.2008 14:44  5%    +  -

Ahoj, máte někdo zkušenosti s podprsenkami Axami?jaká je kvalita, jak sedí?...moc díky

reagovat ev3 25.11.2008 17:16  1%    +  -

Ahoj, máš prosím podprsenku Ladyform soft Triumph
vel.85D v jaké barvě a za kolik? Eva

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Podprsenky
Diskusi založil(a): sojka1
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Móda
Přečtěte si