Řím-tipy

chystáme se s manželem na 5 dní do Říma. marně ale na netu hledám tipy na dobré ubytování, dobré restaurace, dobré kavárny, dobré obchody atd. něco osobnějšího než jsou tipy v různych průvodcích :-) dík
17.10.2008

Diskusi založil(a) 17.10.2008 lujza

reagovat lipos 30.10.2012 22:47  5%    +  -

Ahoj, protože jsem tam teď byl a hledal info, zanechám odkaz pro další generace. Díky za tipy co tu padly. Info k památkám jsem čerpal zde http://rim-ubytovani.cz/ubytovani-rim

jinak jsem navštívil coloseum, vatikán (z toho jsem byl zklamaný kvůli lidem), katakomby (byly zajímavé). Nákupy jsem provedl v blízkosti španělských schodů, ale nic moc levného tam nebylo ;) Jinak na letiště pak vlakem (nezapomenout zaznamenat jízdenku na nádraží)

reagovat ivik.pr 1.4.2012 16:18  5%    +  -

Lacné ubytovanie v Ríme v apartmánoch blízko centra. Na výber je z viacero možností ubytovania.
Kontakt: info@casasimpatia.eu, www.casasimpatia.eu

reagovat Anonym 10.8.2011 19:37  1%    +  -

Nemáte prosím někdo informace, odkazy, obrázky týkající se pobřeží Říma??? Jedná se mi o zajímavé lokace vhodné pro nekomerční focení plavek. Uvítám i informace ohledně dopravy po pobřeží (půjčovna aut atd.) Moc děkuji.

reagovat Anonym 10.12.2010 18:04  1%    +  -

Nabízíme LEVNÉ APARTMÁNY S KUCHYNÍ v centru Říma! Poskytneme vám asistenční služby v češtině a předem zajistíme TRANSFER Z LETIŠTĚ nebo ROMA PASS! Neváhejte a pište: e-mail: info@hostelroma.cz, tel: 775242427

reagovat Anonym 11.10.2010 15:56  1%    +  -

Dobrý den,

nějakou dobu jsem žila v Římě a nabízím skvělé ubytování, přímo v centru, všude dojdete pěšky (2 minuty k Fontaně di Trevi, 7 na Španělské schody, 12 minut ke Koloseu, 20 minut Vatikán. Jedná se o 2-lůžkový podkrovní byteček, s kuchyňským koutem, televizí a internetem. Majitel bytu mluví anglicky, francouzsky, italsky a portugalsky. Cena za noc je 85 euro (garantuju, že v této lokalitě v kvalitě tohoto bydlení nic levnějšího nenajdete).
Momentálně se uvolnil také blížící se termín na dobu 27.10. – 31.10.
V Římě je ještě stále teplo a sluníčko, proto neváhejte a leťte se ohřát.

V případě zájmu mě kontaktujte na e-mail, lucie.herberova@post.cz

Pokud budete mít o ubytování zájem, pošlu fotografie ubytování a informace, jak se dostat z letiště, jak se přímo dostat k místě ubytování, do jakých restaurací se vydat, a podobně.

reagovat Atapama 17.7.2010 19:23  40%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat dasenka79 6.7.2010 9:06  5%    +  -

Nabízíme levné ubytování v centru Říma. Dvojlůžkový pokoj se snídaní již od 35 €. Naše apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Santa Maria Maggiore, Koloseum, Forum Romanum a pár kroků od nádraží a stanice metra Termini. Kontakt email italie.rim@seznam.cz, tel 774374642 Web: www.casasimpatia.com

reagovat dasenka79 27.8.2009 17:35  5%    +  -

Ubytování v centru Říma, nedaleko nádraží a stanice metra Termini!! Dvojlůžkový pokoj již od 35 €!Apartmány se nacházejí v blízkosti památek, jako je Koloseum a Forum Romanum,kontakt email italie.rim@seznam.cz, tel 00393488852339-bydlim v Rime, v pripade problemu me kontaktujte

reagovat mydvit 26.5.2009 16:07  5%    +  -

Pokud hledate levne ubytovani v Rime - zkuste www.miladarim.ic.cz - levne ubytovani, ciste pokoje a skvele tipy a sluzby od pani Richterove, vse vyrizeno v CR predem, mohu jen doporucit! Lenka

reagovat Anonym 17.3.2009 17:56  1%    +  -

paolo condemi: prosím o zaslání informací ohledně ubytování v termínu od 29.5. - 2.6. 2009 pro 4 osoby.
Děkuji
Sůvová

reagovat Anonym 23.11.2008 12:28  1%    +  -

Levne ubytovani v Rime. Apartmany se nachazeji v centru Rima, blizko metra a nejdulezitejsich pamatek jako je Koloseum, Forum Romanum a San Giovanni in Laterano. Dvojlůžkový pokoj už od 55euro, v ceně je snídaně a volný přístup na internet. Pro vice informaci napiste na email panda18@seznam. cz

reagovat moneiinka 28.10.2008 13:08  5%    +  -

Ahoj. Zitra budu kupovat letenky.. Z bratislavy vyjdou na 9 eu :) a ted resim ubytovani.. Na internetu jsem nasla jednu pani, ktera zajistuje levne ubytovani, tak snad se nenapalim... my se chystame v kvetnu..

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Řím-tipy
Diskusi založil(a): lujza
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si