Djerba - Hotel Sunny (Club) Ksar Nereides

Byla jsem v tomto hotelu už 2x a svojí atmosférou si mě uplně získal, takže plánujeme příští rok letět znovu.. :)
Je tady ještě někdo kdo byl v tomto hotelu? Zajímájí mě názory, zážitky..všechny: pozitivní i negativní... :)

26.10.2008

Diskusi založil(a) 26.10.2008 Jenny.X

reagovat Jenny.X 27.3.2009 22:59  5%    +  -

Tak nám ho zavřeli

reagovat Jenny.X 3.11.2008 16:26  9%    +  -

Daisy01: Ahojky.. tak já už v tom mám pěknej zmatek, nejdřív jsem myslela že je Mimo sezónní animátor, když mi tvrdil, že přes rok chodí do školy.. Pak jsem myslela, že tam bude nastálo jako Abdel, Max apod... Jenže teď v sobotu mi Mimo večer psal, že je doma.. tak vůbec nevím jak to teda s ním je?

reagovat Daisy01 2.11.2008 18:11  5%    +  -

AndelX-vše zjistím jak budu volat do cestovky,ale už ted kluci říkají,že budou v Mq,tak asi bude fakt zavřený a jak píšeš v nabídce není.Snad nám i počasí vyjde a užijem si sluníčka a ALL až nás z toho bude

reagovat AndelX 2.11.2008 16:14  5%    +  -

Daisy01: ty se máš, že zase jedeš. Vrátila bych se hned :) Musím to ale nechám až na jaro na příští rok.
Jinak kluci říkali, že letos má být přes zimu otevřený i Nereides, ale v nabídce cestovky není. Už v říjnu tam bylo skoro prázdno ...

reagovat Jenny.X 1.11.2008 11:37  7%    +  -

Daisy01: Dostali dort po showtime a řikali, že maj oba narozeniny.. a pak se tam strhla dorotvá bitka Jaruška mi psala, že se budou brát ale nevim jak to budou mít dál.. jestli budou každej dál bydlet v jiný zemi nebo jeden seodstěhue za druhým??

No on byl Mimo trošku vypravěč

reagovat Daisy01 1.11.2008 10:16  5%    +  -

Jenny.X Basset byl takový vysmátý a sympoš.Jo spolu jim to moc sluší, plánujem jak pozvat Abdelka k nám do ČR.Mimo tam zatím pořád je.On nesuduje jen se chtěl vyrovnat ostatním.A jak Jaruška s Ab slavili narozky?myslíš ten dort,nebo ta večeře pod palmou?

reagovat Jenny.X 1.11.2008 9:33  7%    +  -

Daisy01: jo kluci jsou skvělý.. bez nich by to prostě nebylo ono.. Abdel to je blázínek, nebylo dne kdy nás nerozesmál, furt dělal blbosti.. a s Jaruškou jim to moooc sluší byla jsem tam, když slavili společně narozeniny a bylo to dojemný, vypadali šťastně Mimo tam ještě pořád je? Mě teda tvrdil, že studuje vysokou Já tam byla až v srpnu, to tam myslím Basset nebyl, ale minulý rok tam nějakej byl.. ale nevím jestli to je ten samej..

reagovat Daisy01 1.11.2008 9:06  5%    +  -

Jenny.X -kluci tam mají poslední termín s hostama poslední týden v listopadu,potom už jen úklid a přesun do MQ.Chtěli jsme tam na Silvestra,ale raději sme to změnily,sme na tento hotel zvyklý a na kluky taky.A už se strašně mooc těšíme na Abdela-je mocinky smutný a stýská se mu.Jeho podpora je Villy a Mimo.A jestli někdo znal Basseta-číšník ve vnitřním baru,v červenci už tam nedělal,tak ten se nám oženil za češku a bude u nás v Brně :-)a co se týče drinků,můžu jen potvrdit mě přímo chutově uchvátily.....

reagovat Jenny.X 31.10.2008 20:38  9%    +  -

nikusa: taky jsme pár lidí potkali, kteří neměli s jídlem a tak žádný problémy, ale jakmile si dali koktejl, tak se pos.., ale já si každý ráno dala panáčka slivovičky a byla jsem v poho a to jsem koktejlů vypila hodně.. a pokaždý ti udělaj jinej a když maj čas tak nádherně nazdoběj kytičkama a tak.. Tam je fakt příjemná obsluha a když se nuděj, tak ti třeba udělaj koktejl, nazdoběj a z ničeho nic ti ho přinesou..

reagovat Jenny.X 31.10.2008 20:34  9%    +  -

Daisy01: jéééé, já ti tak strašně závidim.. hned bych jela taky.. já se tam nejspíš dostanu až příští rok A to jsou kluci animátoři v Nereides i v listopadu?? Mě Abdel řikal, že na zimu se ty stálý anímci přesouvaj do Mariqueenu.. ale nevim kdy přesně..

Chtěla jsem diskuzi, kde nám nikdo nebude mazat příspěvky ve kterých se o klucích zmíníme..

reagovat Daisy01 31.10.2008 17:41  5%    +  -

ahojky všem obvzlášt ahojky Jenny.X super nápad s touto diskuzí.Tak co nového?Já hotel přímo zbožnuji,mám tam své vyžití nebo svůj klid,hlavně teplo a milé lidičky kolem sebe.Nikdy bych nevěřila,že tam pojedu letos už po4....a nelituji toho.Ani peněz.Jenny.X jedem 22.11.:-)

reagovat nikusa 31.10.2008 14:53  5%    +  -

Jenny.X: koktejly já ráda, jen ať se po nich ne....s tím už mám vééééélkou zkušenost

reagovat Jenny.X 31.10.2008 11:13  9%    +  -

nikusa: vřele doporučuju.. My sme byli moc spokojení.. Pokoje krásný, každej den uklizené, 3 bazény: 1 velkej venkovní, 1 menší venkovní s tobogány a 1 krytej.. Moře čistý, pláž hlídaná asi 3 minutky chůže od hotelu, animační programy po celej den, s většinou animátorů se domluvíš česky. Jestli chcete brát děti je tam i miniklub, kde si s dětmi hrajou, velký výber jídla, ochotná obsluha a večer báječný programy.. myslím, že jsem se nikdy tolik nenasmála jako na jejich programech.. a taky možnost zajímavých výletů po dohodě s delegátem, který taky slušně mluví česky.. Je tam taková rodinná atmosféra. Věř mi, že jestli tam pojedete, bude pro vás těžké odjet A v baru míchaj moc dobré koktejly, ať už s alkoholem nebo bez

reagovat Jenny.X 31.10.2008 11:05  9%    +  -

AndelX: myslím, že bude, protože tady nám nikdo nebude mazat příspěvky, protože se mu zdaj osobní..

jj, Nereides je skvělej, zatím nejlepší hotel kde jsem byla.. a kluci.. to je kapitola sama pro sebe.. ale myslím, že právě i díky nim je tam taková atmosféra jaká tam je..

reagovat nikusa 31.10.2008 9:45  5%    +  -

tak už přemýšlíme, kam na dovču příští rok(asi květen), v Tunisku jsme byli 1x, v Egyptě 2x, tak bychom rádi zkusili tu Djerbu. Syn tam byl a byl nadšený, ale byl v jiném hotelu. Tak my snad ten Ksar Nereides...

reagovat AndelX 30.10.2008 22:31  5%    +  -

Jenny.X: myslíš, že to bude lepší než ORBION :)
Musím souhlasit, že Nereides je nejlepší. Byla jsem tam dvakrát a těším se znovu. Kluci jsou zlatíčka a o zábavu tam nouze není :)

reagovat Jenny.X 29.10.2008 18:23  7%    +  -

Souhlasím s Váma dámy pár dní na slunci u moře a ještě s allcem a obsluhou, lidma co neustále lichotěj, je pro mě ráj a když dostanu chuť můžu si jít zahrát pinec, volejbal, vodní polo, fotbal, tenis, golf, zacvičit aerobik, vodní gymnastiku...
A taky mě strašně okouzlili ty lidi tam.. Moc milí, samé strandičky a i když se mockdy nemaj dobře, nedávaj to na sobě znát.. a pak přijedu do česka a vidím nafouklý ksichty, který si neustále stěžujou.. neřikám, že tady jsou takový všichni, ale je to dost velká změna oproti tam..

reagovat Mata69 29.10.2008 16:31  100%    +  -

Ilona: no bodejť - každý dělá o dovolený co je pro něj to nej...co ho baví...
Já o dovolený taky ráda lenoším, ráda něco poznám a hlavně - nechám se obskakovat, jakože nemusím vařit, uklízet, pracovat...prostě vypnu mozek a užívám si!
nebo takový posezení s partou přátel nad skleničkou (nebo lahvinkou, nebo lahvinkama) dobrého vína, když děti se zabaví samy mezi sebou vůbec taky není špatný!
Zrovna tak týden ztrávený na kole, že si pak na zadek ani sednout nemůžu taky krásně čistí hlavu.
Prostě každý by měl trávit dovču tak, jak jemu vyhovuje.

reagovat Ilona 29.10.2008 14:13  97%    +  -

Mata69: tak o tom jsem nepřemýšlela
Já se klidně přiznám, že mě baví se týden válet na sluci a ani nevystrčit nos z hotelové rezervace.

reagovat Mata69 29.10.2008 13:34  100%    +  -

Ilona: obávám se že Amway nejezdí tak jak myslíš ty - na blind - on jezdí určitě s Amway a nejspíš mu uniklo, že i pro Amway ty zájezdy pořádá nějaká cestovka

reagovat nikusa 29.10.2008 11:26  5%    +  -

To nic holky, Amway je takový místní chlubílek a je trošku zženštilejší a náročnější(rád to všude prezentuje), že by nízké sebevědomí a potřeba se stále zviditelňovat?

reagovat Ilona 29.10.2008 10:19  96%    +  -

Amway Global: každý nemá odvahu a jazykový vybavení a má třeba malý děti, aby koupil letenku a někam vyrazil poznávat.
Já třeba aspoň jeden týden v roce chci ležet na slunci, obracet se z břicha na záda a nemyslet vůbec na nic a na to je hotel s AI přímo u moře úplně ideální.

reagovat Ilona 29.10.2008 10:15  96%    +  -

Jenny.X: my byli zase 2x v Meninxu, taky se nám tam moc líbilo, ale nevím jestli tam jet znovu nebo zkusit něco jinýho.

reagovat Jenny.X 28.10.2008 22:30  6%    +  -

Mata69: trošku jsem to pozměnila, ale smysl zůstává stejný.. chci si o tom s někým poklábosit, jak jsi řekla

reagovat Jenny.X 28.10.2008 22:24  6%    +  -

Amway Global: já si třeba užívám dovolenou u moře v hotelu a rozhodně se za to nestydím.. To že tebe baví něco jinýho neznamená, že si to nemohou užívat ostatní..

reagovat Mata69 28.10.2008 21:43  100%    +  -

Amway Global: ani s cestovkou nemusíš jezdit se "stádem" (a vůbec proč používáš takový výrazy, kterými už dopředu urážíš každýho kdo tak cestuje), nemusíš jezdit do turisticky exponovaných míst a můžeš poznávat ne se válet jen u moře....samozřejmě "all iclusive"

reagovat Anonym 27.10.2008 23:43  29%    +  -

Mata69: ano, ale dovolene neabsolvuji se stadem. a to je rozdil :o)to jsem udelal poprve v zivote v roce 94! a uz nikdy vice!! od te doby dovolena bez cestovky a mimo turisticke destinace a zadne se placani na plazich 14 dnu! ale poznavani. Pekne aktivni dovolena! "Nejlepsi" je ta dovolena all incluzive.

reagovat Mata69 27.10.2008 21:27  100%    +  -

Amway Global: ale i ty jsi přeci turista!

reagovat Anonym 27.10.2008 19:14  29%    +  -

plno lidi, a nic moc. nikdy nejezdim do takovejch destinaci! ted letim do Thajska. vse je planovano na miste. ale urcite se vyhneme mistum kde jsou turiste! to mohu zustat trcet na Vaclavaku a lidi tam mam take plno brejle! Prijde mi ze lidi nemaji napad,jsou bez inspirace a hlavne si neumi uzivat.

reagovat Mata69 27.10.2008 15:51  100%    +  -

Jenny.X: trochu nechápu, když už jsi tam dvakrát byla, jsi z toho nadšená, tak proč sháníš názory a dojmy jiných....chápala bych to před odjezdem, před první návštěvou...
ale třeba si chceš o tom s někým kdo tam byl poklábosit

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Djerba - Hotel Sunny (Club) Ksar Nereides
Diskusi založil(a): Jenny.X
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si