ZVÍŘECÍ SEZNAMKA

každý občas potřebuje najít ženicha či nevěstu pro svého zvířecího miláčka.a inzerátů na netu je žalostně málo TAK S CHUTÍ DO SEZNAMOVÁNÍ.
25.10.2008

Diskusi založil(a) 25.10.2008 lindaandlinda

reagovat petruska&nikol 18.4.2010 19:23  30%    +  -

Akymek je krásný 2-letý uchovněný čínský chocholatý pes - powder. Jeho předností je krásná srst a na výstavách se krásně předvání. Je vždy výborný ( CAJC, CAC, 2x r.CAC, OV, VT ... ) nějaké fotečky taky v galerii, jinak více fotek a info na www.nahacek.estranky.cz

reagovat valesovavera 18.4.2010 19:08  5%    +  -

Zdravím.Našla by se někde fenka pro našeho jezevčíka Pištu?Je střední černý hladkosrstý jezevčík.Je bez papírů.Je moc hodný a rád by měl štěňátka.V případě zájmu ozvěte se a pošlu foto.

reagovat petruska&nikol 29.12.2009 19:40  33%    +  -

Krásný Nový rok

reagovat 1moni 6.5.2009 17:01  100%    +  -

Ahojky,dotaz do budoucna-najde se ženich-kocour s pp ragdoll chovný poblíž Hradce Králové pro mou chovnou kočičku????
Pokud ano pište mi prosím do vzkazů

reagovat Antonie3 1.11.2008 23:50  5%    +  -

Ahojky, jmenuji se Artík a jsem správný yorkšírský kluk. Hledám touto cestou slečnu yorkšírku, kterou bych si namluvil a která by se mnou chtěla na jaře štěňátka. Jsem z Vysočiny, města Jihlavy.

reagovat kartstix 1.11.2008 13:28  47%    +  -

ahojky jsem 5měsiční siamská kočička a hledám paničku nebo pánečka .moje dosavadní panička m říká Sally ale můžem se dohodnout na jiném jméně.kvuli stěhovaní musím opustit paničku tak touto cestou snad najdu nového pánečka /paničku

reagovat Genevieva 27.10.2008 8:49  5%    +  -

Ahoj, mame cistokrevneho havanskeho bisonka s PP a bonitaci. Je cernobily. Nikdy si jeste neuzil tak mu hledame manzelku...Nasla by se?Piste mi kdyztak do vzkazu!!

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: ZVÍŘECÍ SEZNAMKA
Diskusi založil(a): lindaandlinda
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky
Přečtěte si