Liposukce - ano či ne?

Ahoj, všem!

Ráda bych znala vaše názory, co se týká liposukce, zejména mě zajímají osobní zkušenosti s touto operací - které pracoviště a lékař je nejlepší v Ostravě?
22.4.2005

Diskusi založil(a) 22.4.2005 Bridžit Džouns

reagovat romanahor 9.8.2017 15:34  5%    +  -

Krysty1985: taky se připojuji. Byla jsem tamtéž a jsem spokojena. Lipo ve čtvrtek, v pondělí už práce absolutně bez potíží. Žádné otoky ani bolesti. V průběhu liposukce ani po ní.

reagovat Alexxaa 22.6.2017 10:59  5%    +  -

TerryM: Já bych také poprosila...Sice z Prahy nejsem, ale kousek od a pokud klinika bude skvělá, klidně si dojedu...

reagovat TerryM 13.4.2017 13:58  5%    +  -

Také bych poprosila o nějaké doporučení kliniky, kde jste si nechávaly tento zákrok dělat. Prosím jen Prahu

reagovat jarka.modra 22.7.2016 10:50  5%    +  -

Byl nekdo prosim na te laserove liposukci? premyslim o tom jiz delsi dobu skrz podpradek, neni to hezke a ted v lete nemuzu ani nosit satky abych to zakryla

reagovat AlA 7.12.2015 14:17  5%    +  -

Tak záleží prostě jestli je potřeba nebo ne. Co zkusit úpravu jídelníčku a nebo začít žít aktivní život. Zajisté změny nepřijdou okamžitě... ale ale...

reagovat HankaKron 28.11.2015 16:24  5%    +  -

pavla: Ceny jsou různé, ale třeba tyto: Liposukce tumescentní břicha - dolní část 18 000
Liposukce tumescentní celého břicha 32 000
Liposukce tumescentní boků 22 500
V celkové anestezii je to o něco dražší.

reagovat zizalinka 15.9.2015 15:47  5%    +  -

Já jsem byla na ošetření kobminací...mám dost velký břicho anevěděla co s tím. při představě řezání a dloubání jehlou mě bylo špatně. šla jsem na neinvazivní a porpvé jsem měla úbytek 2cm, podruhý 3cm, takže jsem měla 5 dole :)), to bylo pro mě užasný. slečna řikala že kombinace ultrazvuku a lipolaseru jsou lepší, než jen jeden druh ošetření. měla pravdu, byla jsem v praze fit medica. vřele doporučuji. Renča

reagovat Dorne 1.7.2015 13:13  5%    +  -

Osobní zkušenost mám, a naštěstí dobrou! :) Podstoupila jsem liposukci u MUDr. Martina Skály v OB Care a až na menší otoky a trochu bolení (kdo říká, že to nebolí, tak lže!) naprosto v pořádku. Hlavně přístup, odbornost a tak.. vybírejte, ke komu jdete, pana doktora bych vám doporučila hnedka

reagovat Zinuska 13.11.2014 12:01  5%    +  -

Kdybych měla jít znovu do liposukce, tak jdu do Slim Lipo, je to setrnější :)

reagovat LuMiJe 9.11.2014 20:55  5%    +  -

absolvovala jsem slip lipo a ve svém věku( 49) jsem spokojená

reagovat Anonym 21.10.2014 11:41  1%    +  -

Vera:
ajo takle, más to zasebou jo? A všechno vpohodě? Seš ráda, že jsi na tom byla?

reagovat Anonym 14.10.2014 9:17  1%    +  -

Janča:
To záleží na tom, jestli si chces nechat udělat liposukci na více části těla třeba. Když jenom na jednom, tak stačí v místním umrtvení, ale pokud třeba bys chtěla břicho, boky, stehna tak se to dělá už v celkové narkóze. Mám za sebou liposukci v celkové narkóze, tak vim o čem mluvím :-)

reagovat Anonym 8.10.2014 13:11  1%    +  -

Tak já bych brala doporučení v Brně :)
Ale ještě mě zajímá jaký je rozdíl/kdy se dělá liposukce v celkové narkoze a kdy v místním umrtvení? Protože někdo říkal, že mu dělalit tak a druhý zase jinak.

reagovat Petruus 8.8.2014 12:55  5%    +  -

Já můžu bohužel rozdávat doopručení a zkušenosti také jen z klinikou a doktory z Prahy...

reagovat caliope01 17.4.2014 22:15  5%    +  -

Jane29: Ahoj Jane :) A nemáš prosím Tě nějaké reference o liposukci v MEDICOM VIP? Či někdo jiný? Díky :-)

reagovat Jane29 10.4.2014 18:16  5%    +  -

Já liposukci břicha a stehen podstoupila před 3 měsíci a jsem také moc spokojená. Liposukci mi prováděl MUDr. Justan v Brně na klinice. Mám konečně takovou postavu jakou jsem chtěla. Samozřejmě je teď potřeba sportovat a postavu si udržovat, ale to není problém.

reagovat Anonym 29.6.2013 20:14  1%    +  -

JanaT.: Dobrý den,chtěla bych se optat na cenu,dekuji muj mail je zzp@seznam.cz

reagovat Anonym 15.5.2013 15:37  1%    +  -

No do Prahy to mám dost daleko. Nejblíž to mám asi do Brna.No a jak často by se na tu neinvazivní mělo chodit?A ty už si byla víckrát nebo jenom jednou?A je potom výsledek hned vidět?

reagovat Anonym 14.5.2013 16:00  1%    +  -

Ahoj,
já jsem neinvazivní liposukci podstoupila na klinice GHC v Praze. Je na ní super, že se může dělat kdykoliv v roce, je bezbolestná, časově nenáročná. Udělají Ti to a můžeš jít domů. Doporučuje se u toho ale opakování, takže to má nevýhodu. Je jasné, že klasická liposukce je v trvání lepší, jinak by chodili všichni na neinvazivní. Záleží na tom, jak hodně ji chceš podle mě. Doporučuji Ti zajít si na kliniku GHC a tam Ti právě řeknou na konzultaci, co pro tebe bude nejlepší řešení! :)
Hodně štestí!

reagovat Anonym 14.5.2013 14:52  1%    +  -

Je tady někdo, kdo má za sebou tu neinvazivní liposukci (kavitaci)a jak vypadá třeba po půl roce?Jestli jsou pořád poznat výsledky nebo ne?Já si osobně myslím, že to účinné není a že je potřeba jít na klasickou liposukci,ale zajímal by mě i názor ostatních.
Sama o liposukci stehen a boků uvažuju.

reagovat Anonym 29.5.2012 12:01  1%    +  -

JanaT.:Ahoj
Já chodím také na liposukci do Medialt cz.A mohu jen potvrdít,že mám po třech kolem pasu o 8cm méně .Děkuji a Všem vřele doporučuji

reagovat Danca14 16.5.2012 11:23  5%    +  -

Luciinkaa:
Ahoj orpavdu? Já scháním plastickou chirurgii v Brne, sice ne kuli liposukci, ale kuli plastice nosu, ale tak koukám , ze to oni dělají taky ze?:) asi se tam zajdu pozeptat. Díky za informaci.

reagovat Anonym 5.5.2012 0:59  1%    +  -

Ahoj, na obyč liposukci bych nikdy nešla. Je to drahé a strašné bolesti potom. Nehledě na tom že výsledek je takový dost neurčitý a prapodivný... pak se ti ten tuk začne usazovat jinde.
Já chodím na takovou tu neinvazivní bezbolestnou liposukci do kliniky Petra Clinic v Praze. Jenom ti jezdí takovou "ultrazvukovou hlavicí" po břiše, která hřeje. No a rozpouští ti tukový buňky. Je to opravdu bezva, byla jsem tam zatím 4 x a mám o 10 cm méně v pase. Na příští týden jsem zase objednaná :)

reagovat Luciinkaa 10.4.2012 14:37  5%    +  -

Já jsem byla na plasice nosu v Brně u pana MUDr.Ivana Justana. A jsem moc spokojená. Jsou opravdu šikovní. Takže můžu opravdu doporučit. A rozhodně nelituji, že jsem šla. můj nos vypadá konečně pěkně a cítím se i více sebevědomá.

reagovat Anonym 1.3.2012 22:38  1%    +  -

Zdravím vás milé dámy,kdo má zájem bezbolestně zhubnout,ze své zkušenosti mohu vřele doporučit p.Vargu z Medialt.cz.Nejen že má nejúčinnější přístroj(oproti"levné konkurenci"),ale i cenově budete překvapeny.Má profesionální přístup a je jeden z mála,kterému záleží na klientovi a svou práci dělá poctivě,bez tzv.věšení bulíků na nos:)Jsem velmi spokojená a věřte,že se mi to hezky chválí,když mám po čtyřech návštěvách místo vel.48 velikost40!!!Nyní mě čeká poslední pátá a tu p.Varga dává zdarma.Takže kdo se sebou chcete něco dělat-držím pěstičky,není to zadarmo,ale stojí to za to OPRAVDU!

reagovat Anonym 16.1.2012 12:47  1%    +  -

Miluš: ahoj jsem jiného názoru chodím na liposukci do Medialt.cz a po 4 procedůrách mám 11ch v pase dole.

reagovat Anonym 15.1.2012 17:35  1%    +  -

Nabízím kompresní obleky vel. M i jednotlivě. Mám 2x půlbody po lipo břicha a kalhoty nad kolena. Použité, ale jako nové. kontakt: esch1@centrum.cz

reagovat Anonym 27.11.2011 2:00  1%    +  -

kavitace a bezbolestne lipo je jenom vyhazeni penez
kdyby nekdo mel zajem prodam pooperacni navleky na paze/kolena velikost M cerne barvy
na cene se domluvime

piste na evropska156@seznam.cz

reagovat Anonym 19.11.2011 19:46  1%    +  -

Dámy,raději si penízky nechejte na zdravou výživu a cvičení.Obětovala jsem 5 000kč za 4 kůry na neinvazivní liposukci v Opavě a výsledek nula.Podotýkám,že nejsem obézní,ale břicho nic moc.Pokud půjdete,dejte si pozor na první měření,abyste viděly kolik máte centimetrů..Naměří vám více,aby vás pak ohromovali jak to ubývá.Bohužel mi peníze nevrátili jak to prý bývá v Praze.

reagovat Kájouš 9.3.2011 16:37  5%    +  -

Kocicanda: S tou garancí musím souhlasit. Naštěstí mě se to nestalo, měla jsem moc pěkný úbytek a chci si to udržet, tak jsem si koupila zvýhodněný balíček a pro větší efekt a pro můj dobrý pocit, se tam ještě min. 1x podívám!:) Slevy jsou tam zatím stále!:)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Liposukce - ano či ne?
Diskusi založil(a): Bridžit Džouns
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si