Pejsi - Yorkshire teriér

Ahoj lidičky. Ráda bych si s vámi vyměnila nějaké postřehy a rady, které souvisí s výchovou a péčí o yorka. Mám ho chvíli, nemám ho pro výstavy, jen pro radost, ale občas mám s ním starosti, a tak bych ráda našla někoho, kdo by mi mohl poradit. Díky.
22.4.2005

Diskusi založil(a) 22.4.2005 Anonym

reagovat Puzz77 11.11.2017 18:02  5%    +  -

Ahoj, zdravím Vás. Chtěla bych poradit. Mam fenecku 14 týdnu a ma takovou hrubsi srst. Čím pečovat o srst? A nožičky malo osrsteny. Poradte nějaké vitamíny. Mám ji jako mazlíčka není na výstavy. Díky za odpovědi

reagovat Keryn 6.8.2016 10:09  30%    +  -

AlenaNovako: Je to jorkšír, jenže v jiných vyšlechtěných barvách. Já mám 3 jorečky a uštěkaní nejsou. Je to o výchově.

reagovat AlenaNovako 2.8.2016 10:23  5%    +  -

Ahoj, našla jsem inzerát http://psigalaxie.cz/golddust-jorksirky-terier-2585 kde nabízejí Golddust Jorkšírkého Teriéra, hrozně se mi líbí, ale mám strach, aby to nebyl takový ten uštěkaný pes. Bydlíme v paneláku a znáte sousedy.

reagovat dasajirkova 20.8.2012 12:46  6%    +  -

dobry den potřebuju od vas poradit. mam 24 deni štěnata jorkšíru ale asi se moc nevyprázdnujou bříška maj velke a tvrde poradte jak je donutit pořádně vykakat.maminka je čisti i krmi ale asi malo brečej někdy bolestmi bříška,poradte nějakou dobrou a účinnou radu diky všem.

reagovat Izabele 1.8.2012 19:11  7%    +  -

Majka68: No tohle jsou spíš suchý jakoby lupy. Svilušky mi připadají spíš jako vajíčka-vždycky si vzpomenu na mandelinku-HUMUS. Když je měla prvně tak jsem se zhrozila co to je.
Ale díky,
budem muset znovu k vetovi a na testy. Nějakou vodíčku a Advantix už jsme zkoušeli a nic

reagovat Majka68 29.7.2012 8:25  49%    +  -

Izabele:

já bych s čistým svědomím řekla svilušky - to jsou oranžové strupy - jakoby pak takové trošku mokvavé a když se sloupnou ano podlije se to krví - drží se jim to hodně na packách - uších - pusině ale myslím si že i na zádech se to objevit může - nevím já bych vyzkoušela antiparazitikum - Frontline ale sprej a nastříkat - mělo by to pomoci.Je období svilušek začínají dozrávat švestky

reagovat dasajirkova 28.7.2012 22:38  7%    +  -

reagovat Izabele 28.7.2012 22:04  7%    +  -

Majka68:

Máte krásný štěňátka

reagovat Izabele 28.7.2012 22:03  7%    +  -

Ahoj, mám doma tříletou fenku jorka a má už pár měsíců takovou vyrážku na zádech, ale jen kolem páteře. Jsou to takový stroupky do oranžova a pod nimi pupínek jako štípanec od komára. Když to odškrábnu podlije se krví. U veta jsme byli a moc si s tím neví rady...zatím nic nezabralo.. Neměli jste třeba stejný problém?? Díky za radu..

reagovat Izabele 28.7.2012 22:03  6%    +  -

reagovat Dolstepa 17.7.2012 17:33  68%    +  -

Majka68: už mám proštudováno.Můžu dotaz štěnátka máte ještě nejaká volná? kdy jsou k odběru a jak je to bráno s PP bez papíru,a cenu.

reagovat Majka68 17.7.2012 16:28  48%    +  -

Dolstepa:
Dobrý den - mini joreček neexistuje - pokud by jste ráda nějaké informace nabízím Vám mé stránky kde najdete spostu informací
www.silverluck.estranky.cz - koukněte do rubriky - ZAMYŠLENÍ-
Jinak samozřejmě by neměl být problém - jorinek a vlastně každý pejsek je smečkové zvíře a dobře si spolu zvykaj.

reagovat TANIKA2 17.7.2012 11:07  48%    +  -

Dolstepa: standart u jorečku je 1,80-3,20kg takže 2kg pejsek je fajn, jen pro mě je malý, já mám radši pejsky větší, ideální je pro většinu jorkařů právě ten střed standartu 2,5kg, ale já preferuju pejsky okolo 3kg a víc,jsou pro mě tak akorát

reagovat Dolstepa 17.7.2012 10:57  57%    +  -

TANIKA2: švagrová mají váha kolem 2kg to nejsou mini jsou ještě menší?

reagovat TANIKA2 17.7.2012 10:52  48%    +  -

Dolstepa: ahoj, klidně štěně pořídit mužeš, ale je fakt, že starší pejsek bude trucovat, dávaly jsme štěně jorka k 11leté jorečce, ted jsou už nerozlučné kamošky, ale začátky byly krušné, starší pejsek byl uražený ukrýval se před štěndem, panička s toho byla dost neštastná, ale vše se pak uklidnilo a jak jsem psala jsou už kámošky. Vidím, že píšeš že chceš mini pejska, pokud máš malé děti doporučovala bych ti pejska nejmenšího 2,5kg menšího néé, raději bych ale koupila pejska s PP protože u bez PP mužeš nalítnout, hodněkát se stalo, že si lidi dovezly mini pejska a nakonec jim vyrost do krásných 5kg a někdy i více, podle mě 5kg pejsek není velký, ale vím že lidi chtějí mini 1,30kg ale pozor na to, takto malincí pejsci, většinou mívají skryté nemoci a stačí nejaká banální nemoc co větší pejsek zvládne v pohodě a takto malý kolabuje, doporučuji ti zajet se na štěnda podívat a zrovna Majka má nádherné štěnda a určitě by jsi si vybrala, znám Majku osobně a fakt ti ji doporučuju, vím, že uvítá návštěvu a to pak něco uvidíš, štěnda spokojené hrající se s většími pejsky, mazlící kuličky štěstí

reagovat Dolstepa 17.7.2012 10:15  57%    +  -

Majka68: dobrý den měla bych otázku doma máme 12let Maltézáka a naše děti by chtěli mini York.je vhodné pořizovat štěnátko když doma máme už psa?a kolik se pohybuje cena bez PP

reagovat Majka68 13.7.2012 21:24  49%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:23  49%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:22  49%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:21  49%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:20  48%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:20  48%    +  -

reagovat Majka68 13.7.2012 21:19  48%    +  -

Ahojíííík - kdo bude chtít jukněte

www.silverluck.estranky.cz

Anonym 12.7.2012 16:30  1%    +  -

Takže i já patřím mezi milovníky Yorků... Svého Pána z Yorku (Teddýska) beru skoro všude sebou.
Vyjímkou nebyl ani náš první vodácký výlet. Sjížděli jsme Lužnici v lodi typu "Vydra". Našemu Teddymu se to moc líbilo. Když mu bylo horko, zalezl do "špice" lodi, kde jej zespod chladila voda a byl krytý před sluncem a komáry. Když se zdálo, že je mu chladno, dali jsme pod něj igelitovou tašku s osuškou - izolant. Pejsek se živě zajímal o projíždějící, kačeny a tak. Nebál se.
Měl samozřejmě vestu - kdyby náhodou... A ikdyž jsme se "cvakli", tak to zvládl a nemá žádné trauma...
Takže jestli někdo váháte, zda vzít svého yorkiho na loď - VEMTE JEJ... je to fajn, kempy jsou v pohodě a potkáte plno psích kamarádů. :-)

reagovat _Luciii_ 2.1.2012 22:25  21%    +  -

holky jak je to u jorkšírků s nemocemi... ? Jsou náchylní stejně jako čivavy ? Je jasný, že v zimě jsou náchylní více, ale myslím to celkově. Klouby, ouška ap....
Plánuju si koupit štěňátko okolo dubna- května tak kdyby měl někdo poblíž Brna štěňátka budu ráda když se ozvete.
Dále zvažuji mezi čivavou a pražským krysaříkem, jaká volba myslíte že je lepší ?

reagovat dasajirkova 30.12.2010 21:43  46%    +  -

TERINKA ANDĚLKA.V TENTO DEN NÁM JE 5 TÝDNŮ

reagovat dasajirkova 15.12.2010 13:49  51%    +  -

zde jsou ty moje pijavičky holčičky. v ruce držim tu ktera ještě neni zamluvena ta se vybarvuje jinak světla jí hlavička.

reagovat dasajirkova 30.7.2010 12:01  9%    +  -

Mishka: aahojky pochybuju že seženeš někoho kdo by ti daroval štěně jorkšíra i ty staršíí kolem 3let se prodávaj.a jak jsem koukala na inzeráty tak už se prodávaj i kříženci s jorkšírem.ale přeju ti hodně štěstí.

reagovat Mishka 30.7.2010 11:57  6%    +  -

Ahoj :) nevíte o někom, kdo daruje štěňátko jorkšírka? :)

reagovat kasi 30.7.2010 10:42  101%    +  -

dasajirkova: dám vědět kamarádce, ona takového psíka shání

stránkování diskuse:

Psát příspěvky může pouze přihlášený uživatel. Přihlásit se.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pejsi - Yorkshire teriér
Diskusi založil(a): Anonym
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zájmy a koníčky -> Zvířátka
Přečtěte si